ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Θετική εντύπωση Μπάμπη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambam

Νεοφερμένος

Ο bambam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ποιοι δικαιουνται δωρεαν σιτιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Προγραμμα:

https://www.aueb.gr/pages/news/attachments/902_0.pdf

@μπαμμπαμ μου ειπαν (φίλη μου οχι παραταξιακοι) οτι το φαγητο ειναι αισχος στην λεσχη. Στο κυλικειο μονο ειναι φαγωσιμο. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambam

Νεοφερμένος

Ο bambam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ασχετα εαν το φαγητο ειναι καλο η οχι δωρεαν σιτιση δεν δικαιουνται ολοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
woochoo η διαδικασια της εγγραφης ηταν γρηγορη και εδινε καλη εντυπωση. γενικοτερα το πανεπιστημιο ειναι ενα χαλι μαυρο.. Τωρα βλεπω και το προγραμμα που ειναι λιγο χειροτερο απο περσυ, νομιζω. ειναι τελειως διαφορετικο παντως.
Το προγραμμα των φροντιστηριων βγαινει αργοτερα μηπως; γιατι βλεπω οτι δεν εχει ολα τα φρομτιστηρια.

Παντως το πιο σπαστικο πραγμα στο προγραμμα ειναι οτι ακομη και στο πρωτο εξαμηνο υπαρχουν ωρες των μαθηματων επιλογης που συμπιπτουν με υποχρεωτικα μαθηματα.... ΓΙα παραδειγμα την τεταρτη 9-11 εχει μαθηματικα και συμπιπτουν με το ιδιωτικο δικαιο ενω την ιδια μερα εχει 4 ωρες κενο αμεσως μετα μεχρι τα επομενα μαθηματα που ειναι 3-5 και 5-7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Επισης δεν μ αρεσε που σε καποια φαση ειδα 3 ατομα να κλεινουν την εισοδο σ εναν πρωτοετη που κραταγε το ενημερωτικο φυλλαδιο της δαπ και του εκαναν τσαμπουκα.. φανταζομαι οτι ηταν πασπιτες. η Πασπ ομως δεν τα χρειαζεται αυτα. ειχε στις εκλογες 60% εναντι 19% της ΔΑΠ και πουλανε τσαμπουκαδες; :S

Δεν ειμαι ουτε δαπ ουτε τιποτα, απλα κατακρινω αυτο π ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ασχετα εαν το φαγητο ειναι καλο η οχι δωρεαν σιτιση δεν δικαιουνται ολοι?

Απ'ότι μου είπαν με ενα εκαθαριστικο σημείωμα και μια φωτο πας και βγαζεις καρτα σιτισης. ειναι διαδικαστικο και οποιος θελει παει και βγαζει καρτα. Τωρα για πιο εγκυρη πληροφορηση απευθυνσου στην λεσχη. :)

woochoo η διαδικασια της εγγραφης ηταν γρηγορη και εδινε καλη εντυπωση. γενικοτερα το πανεπιστημιο ειναι ενα χαλι μαυρο.. Τωρα βλεπω και το προγραμμα που ειναι λιγο χειροτερο απο περσυ, νομιζω. ειναι τελειως διαφορετικο παντως.
Το προγραμμα των φροντιστηριων βγαινει αργοτερα μηπως; γιατι βλεπω οτι δεν εχει ολα τα φρομτιστηρια.

Παντως το πιο σπαστικο πραγμα στο προγραμμα ειναι οτι ακομη και στο πρωτο εξαμηνο υπαρχουν ωρες των μαθηματων επιλογης που συμπιπτουν με υποχρεωτικα μαθηματα.... ΓΙα παραδειγμα την τεταρτη 9-11 εχει μαθηματικα και συμπιπτουν με το ιδιωτικο δικαιο ενω την ιδια μερα εχει 4 ωρες κενο αμεσως μετα μεχρι τα επομενα μαθηματα που ειναι 3-5 και 5-7.

100% agree. έχω 2ωρα μαθηματα και μετα 2ωρα κενα. και μια μερα σερι 9-3 :|
Το προγραμμα πολυ γτπ :|

Επισης εχω την χείριστη εικόνα για το πανεπιστημιο. Και ρωτησα μια Δαπιτισσα αν όλη την χρονια σε κυνηγανε οι παραταξεις και μου λεει τους πρωτοετεις ναι. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Α ξέχασα. Πάσο και φοιτητικές ταυτότητες πότε θα πάρουμε; :|

και ειχε εναν φακελο με ενα μειλ ονομα χρηστη και κωδικο. γραφει Ατομικο Δελτιο Λογαριασμου για το κεντρο Υπολογιστων.
Με αυτα θα μπαίνουμε στην ηλεκτρονική γραμματεία; :|
Προς το παρων δεν με συνδέει σε καμια ηλεκτρονικη υπηρεσια του πανεπιστημιου με αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Α ξέχασα. Πάσο και φοιτητικές ταυτότητες πότε θα πάρουμε; :|

και ειχε εναν φακελο με ενα μειλ ονομα χρηστη και κωδικο. γραφει Ατομικο Δελτιο Λογαριασμου για το κεντρο Υπολογιστων.
Με αυτα θα μπαίνουμε στην ηλεκτρονική γραμματεία; :|
Προς το παρων δεν με συνδέει σε καμια ηλεκτρονικη υπηρεσια του πανεπιστημιου με αυτα.

Ακόμα δεν τα έχετε πάρει αυτά τα δυο; :eek:
Έχετε δώσει 2 ευρώ για το πάσο; Σε εμάς (το 2005) μας τα είχανε δώσει από την αρχή!
Λογικά το πάσο θα μπορείτε να το πάρετε αρχές Οκτωβρίου, όπως και οι υπόλοιποι φοιτητές της ΑΣΟΕΕ, γιατί νομίζω οτι τα περσινά ισχύουν μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου! Θα περιμένετε στην ουρά και αν ήσαστε τυχεροί δεν θα ακούσετε, λίγο πριν έρθει η σειρά σας, ''τα πάσο τελείωσαν για σήμερα'' :P
Περισσότερη εντύπωση μου κάνει που δεν έχετε πάρει φοιτητική ταυτότητα...! :confused:

Λογικά είναι άλλο ο κωδικός για το κέντρο Υπολογιστών και άλλο για την ηλεκτρονική γραμματεία!
Επειδή είμαι παλιά και από άλλο τμήμα (δεν ξέρω δλδ τι ισχύει για το δικό σου τμήμα και μπορεί να σου λέω και βλακείες), ίσως κωδικούς για την ηλεκτρονική γραμματεία να βγάλετε όταν θα δηλώνετε μαθήματα!
Μπορείς βέβαια να πας να ρωτήσεις την γραμματεία σου όταν ξεκινήσετε μαθήματα, αλλά μην τις πολυ κουράζεις γιατί κάνουν ήδη μια πολύ σκληρή δουλειά! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyripos_xalkida

Νεοφερμένος

Ο eyripos_xalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Α ξέχασα. Πάσο και φοιτητικές ταυτότητες πότε θα πάρουμε; :|

και ειχε εναν φακελο με ενα μειλ ονομα χρηστη και κωδικο. γραφει Ατομικο Δελτιο Λογαριασμου για το κεντρο Υπολογιστων.
Με αυτα θα μπαίνουμε στην ηλεκτρονική γραμματεία; :|
Προς το παρων δεν με συνδέει σε καμια ηλεκτρονικη υπηρεσια του πανεπιστημιου με αυτα.

Το κέντρο υπολογιστών βρίσκεται στον 3ο όροφο της πτέρυγας Δεριγνύ. Αποκλειστικά εκεί θα χρησιμοποιείς το όνομα χρήστη και τον κωδικό αυτό για να συνδεθείς. Από ότι θυμάμαι, μόνο στο 1ο έτος κάναμε μάθημα στις αίθουσες εκείνες. Τα υπόλοιπα έτη όπου χρειάζονταν υπολογιστές τα μαθήματα γινόντουσαν στο εργαστήριο στατιστικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
1) Τo φαι στη λέσχη είναι ανάλογα με τις μέρες του. Άλλοτε σπιτικό άλλοτε μάπα. Να ρωτάτε πέρα από αυτά που έχει μπροστά αν έχει τίποτα κρυμμένο σε κανα ταψι. Εκεινα συνηθως ειναι τα καλά.
2) Δωρεαν σιτιση δικαιουνται οσοι ειναι κατω απο 35 ή 40000 το χρονο, μπορεί να λέω και λάθος το ποσο. Το Νοεμβριο ομως, αν δουν πως περισσευουν λεφτα, που κάθε χρονο περισσευουν, μπορουν να πανε ολοι οι φοιτητες να γραφτουν ανεξαρτητα απο το εισοδημα. Απλα ενα μηνα πρεπει να δινετε καθημερινα 2 ευρω αν τρωτε εκει. Το κυλικειο καλο μεν, πανακριβο δε.
3) Οι κωδικοι αυτοι αναλογα με το τμημα σας σας δινουν προσβαση σε eclass,labs, server, email. Μεχρι να τους ενεργοποιησουν θα περασει κανας μηνας
4) Το πασο δεν εχει δοθει σε κανεναν ακομα, μην αγχωνεστε. Επισης φοιτητικη ταυτοτητα παιζει να καταργησουν, δεν της δινουν καμια σημασια πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
1) Τo φαι στη λέσχη είναι ανάλογα με τις μέρες του. Άλλοτε σπιτικό άλλοτε μάπα. Να ρωτάτε πέρα από αυτά που έχει μπροστά αν έχει τίποτα κρυμμένο σε κανα ταψι. Εκεινα συνηθως ειναι τα καλά.
2) Δωρεαν σιτιση δικαιουνται οσοι ειναι κατω απο 35 ή 40000 το χρονο, μπορεί να λέω και λάθος το ποσο. Το Νοεμβριο ομως, αν δουν πως περισσευουν λεφτα, που κάθε χρονο περισσευουν, μπορουν να πανε ολοι οι φοιτητες να γραφτουν ανεξαρτητα απο το εισοδημα. Απλα ενα μηνα πρεπει να δινετε καθημερινα 2 ευρω αν τρωτε εκει. Το κυλικειο καλο μεν, πανακριβο δε.
3) Οι κωδικοι αυτοι αναλογα με το τμημα σας σας δινουν προσβαση σε eclass,labs, server, email. Μεχρι να τους ενεργοποιησουν θα περασει κανας μηνας
4) Το πασο δεν εχει δοθει σε κανεναν ακομα, μην αγχωνεστε. Επισης φοιτητικη ταυτοτητα παιζει να καταργησουν, δεν της δινουν καμια σημασια πια
5) Οι παραταξεις σε πρηζουν μονο αν τους αφηνεις το περιθωριο. Στο προσωπικο επιπεδο μιλαμε. Γιατι γενικα η παρουσια τους στα 2 πρωτα ετη ειναι αισθητη.
6) Σας το'πα οτι προγραμμα στην ΑΣΟΕΕ και να'ναι καλο δε γινεται, ειναι NPcomplete προβλημα το να τους βολεψεις ολους. Το 9-3 δεν ειναι τπτ. Περιμενε να δεις το 9-9 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Florenc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Florenc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
δωρεάν σίτιση, πρακτικα δικαιουνται όλοι, με τετοια φοροδιαφυγη. παω στοιχημα οτι η υπευθυνη της λεσχης, πολυ σπανια βλεπει δήλωση πανω απο 10000 χιλ. πόσο μάλλον 35000.


Οσο για το πρόγραμμα, περυσι και το δικο μου ηταν χαλια, φετος ομως.....
ενταξει κουραζομαι λιγο παραπανω δευτερα και τριτη, αλλα πεμπτη εχω μονο ενα 2ωρο. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΙΠΟΤΑ. οποτε πσκ ελευθερο.

μην στεναχωριεσται όμως, στο άλλο εξάμηνο μπορεί να ειναι η σειρά σας.

και αν σου κατσει.........


οσον αφορα τις παρατάξεις, ειδικα απο την πασπ (κακα τα ψέματα) θα έχετε πολύ ντάντεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδιά, δύο ερωτήματα:

1ον) Η οικογενειακή φορολογική δήλωση σημαίνει ότι πρέπει να πάω των γονιών μου και την δική μου ή πρέπει να πάω και του αδερφού μου; Ο αδερφός μου είναι 30 ετών.. Δεν ξέρω με ποιόν τρόπο λειτουργεί αυτό το σύστημα με την οικογενειακή φορολογική, μου φαίνεται ηλίθιο. Υποτίθεται ότι όταν ενηλικιωνόμαστε είμαστε ελεύθεροι να ζήσουμε μόνοι μας. Μπορεί πχ εγώ να δουλεύω και να μην παίρνω μία απ' τους γονείς μου και να έχω φορολογική δήλωση 25000, αλλά οι γονείς μου να έχουν άλλα τόσα... Δεν δικαιούμαι δηλαδή σίτιση; Δηλαδή εγώ υποθετικά θεωρούμαι ότι ντέ και καλά πάω στους γονείς μου και ζητάω μετά λεφτά για να φάω απ' τη σχολή; Υποθετικά μιλώντας.

2ον) Το βασικότερο ερωτημα μου: Απ' την βιβλιοθήκη για να δανειστούμε βιβλία τι χρειαζόμαστε; Εγώ αυτή τη στιγμή είμαι εγγεγραμένος φοιτητής αλλά δεν έχω τίποτα να υποδείξω, ούτε τρίπτυχο, ούτε τίποτα, μόνο το χαρτί της ηλεκτρονικής μου εγγραφής και το γράμμα που μου έδωσαν για το Κέντρο Υπολογιστών. Θα ήθελα να πάρω ένα βιβλίο και να φωτοτυπήσω και σκεφτόμουν να το κάνω αύριο ή μεθαύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
1) Αν κανεις μονος σου φορολογικη δηλωση πηγαινεις αυτην και ΜΟΝΟ. Αν συμπεριλαμβανεσαι στων γονιων σου πηγαινεις τη δικη τους, σε περιπτωση που ειναι κοινή, αλλιώς μια εκ των δυο. Ο αδερφος σου δεν μπλεκει στη μεση εκτος κι αν κανετε ολη η οικογενεια μαζι, πραγμα αμφιβολο με την ηλικια που εχει. Μια χαρα θα φας παιδι μου, απλα αν ξεπερνατε το οριο θα περιμενεις λιγο καιρο να εξυπηρετηθουν οι χαμηλοεισοδηματιες.
2)https://www.lib.aueb.gr/index.php?vi...raryUse&option=com_content&Itemid=145&lang=el
Πηγαινε και εξηγησε τους, πες τους να τους αφησεις την ταυτοτητα σου αν ειναι μεχρι να το φωτοτυπησεις, στη χειροτερη βρες καποιον που εχει καρτα και χρεωσε τo σε αυτον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
1) Αν κανεις μονος σου φορολογικη δηλωση πηγαινεις αυτην και ΜΟΝΟ. Αν συμπεριλαμβανεσαι στων γονιων σου πηγαινεις τη δικη τους, σε περιπτωση που ειναι κοινή, αλλιώς μια εκ των δυο. Ο αδερφος σου δεν μπλεκει στη μεση εκτος κι αν κανετε ολη η οικογενεια μαζι, πραγμα αμφιβολο με την ηλικια που εχει. Μια χαρα θα φας παιδι μου, απλα αν ξεπερνατε το οριο θα περιμενεις λιγο καιρο να εξυπηρετηθουν οι χαμηλοεισοδηματιες.
2)https://www.lib.aueb.gr/index.php?vi...raryUse&option=com_content&Itemid=145&lang=el
Πηγαινε και εξηγησε τους, πες τους να τους αφησεις την ταυτοτητα σου αν ειναι μεχρι να το φωτοτυπησεις, στη χειροτερη βρες καποιον που εχει καρτα και χρεωσε τo σε αυτον :P

1) Ωραία, ενθουσιάστηκα! Το όριο είναι το ίδιο που επιτρέπεται να έχεις αν δίνεις μόνο την δική σου φορολογική με το όριο της οικογενειακής;

2) Θα δοκιμάσω αυτό που λές τότες!

Thanks woochoo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
1)Noμιζω ναι, αν και δεν ακουγεται λογικο. Δε βαζω το χερι μου στη φωτια ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bambam

Νεοφερμένος

Ο bambam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Προσπαθω να κανω ενεργοποιηση λογαριασμου στην e-grammateia και μου λεει οτι δεν βρεθηκε φοιτητης με τον αριθμο μητρωου μου στο τμημα μου. Τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δεν εχετε περαστει ακομα, υπολογιζε τουλαχιστον 1-2 βδομαδες. Αλλα μην τους χασετε τους κωδικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ανανεωμένο το πρόγραμμα. Δεν ξέρω αν είναι για όλα τα τμήματα, πάντως στο δικό μου έχει αλλαγές:

https://www.aueb.gr/pages/news/attachments/902_0.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top