ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
επιτελους καποιος απο οικονομικη επιστημη...το μσν μου ειναι ronalexpr@hotmail.com... αν χρειαστείς βοήθεια πές μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
πες τα ρε οδιτης!και εσυ κατευθυνση ΠΣΔ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια με το μέιλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια κι εγω απο δετ εχω προβλημα με το μειλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μίλησα σήμερα με τον administrator των labs μας και ανέφερε ότι ο dias έχει γενικότερα πρόβλημα και θα πρέπει να περιμένετε μέχρι να αποκατασταθούν κάποια πράγματα. Επίσης αν κρίνω από τους της Πληροφορικής δεν είστε ακόμα γραμμένοι κανονικά (τώρα πως σας έδωσαν κωδικούς είναι άλλο θέμα), άρα υπομονή.
Και στους δικούς σας φακέλους (mark, oiko, stat, ode, det, deos, log) μέχρι το 2008 υπάρχουν εγγραφές, tut mir Leid, μάλλον θα σας γράψουν όλους μια και καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μίλησα σήμερα με τον administrator των labs μας και ανέφερε ότι ο dias έχει γενικότερα πρόβλημα και θα πρέπει να περιμένετε μέχρι να αποκατασταθούν κάποια πράγματα. Επίσης αν κρίνω από τους της Πληροφορικής δεν είστε ακόμα γραμμένοι κανονικά (τώρα πως σας έδωσαν κωδικούς είναι άλλο θέμα), άρα υπομονή.
Και στους δικούς σας φακέλους (mark, oiko, stat, ode, det, deos, log) μέχρι το 2008 υπάρχουν εγγραφές, tut mir Leid, μάλλον θα σας γράψουν όλους μια και καλή.
Ωραία και εγώ νόμιζα ότι το πανεπιστήμιο μας ςίναι το πιο οργανωμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδιά, ακόμη δεν έχουν αρχίσει τα μαθήματα...

Και όσο για το θέμα "οργάνωση" συγκριτικά με άλλα ιδρύματα είμαστε καλά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ωραία και εγώ νόμιζα ότι το πανεπιστήμιο μας ςίναι το πιο οργανωμένο

Είναι. Οι άλλοι δεν έχουν καν παρόμοια συστήματα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια εξηγηστε λιγο αυτο που λετε για το mail σχετικα με καθε σχολη που το βρισκω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
στα αριστερα λεει webmail προπτυχιακων εκει πατας και βαζεις τους κωδικους σ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έχει πρόβλημα το dias, δεν λειτουργεί ακόμη το σύστημα. Ούτε έχουν περαστεί τα accounts όλων των πρωτοετων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ρε παιδια πως εχει προβλημα ο dias αφου εγω μπαινω κανονικα στο δικο μου...δεν ειμαι πρωτοετης αλλα αν ειχε προβλημα δεν θα μπορουσα να μπω ουτε εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
kotsos ρώτησα τον admin μας, και είπε ότι αναφέρθηκαν πολλά προβλήματα. Δεν είναι αυτός υπεύθυνος, απλά το άκουσε. Ότι οι λίστες με τους καινούργιους δεν έχουν περαστεί είναι δεδομένο και ανεξάρτητο των τυχών προβλημάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
το κωδικο απο που τον βρισκεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ακούσατε τίποτα για το πότε θα πάρουμε τη φοιτητική ταυτότητα και το πάσο? Ακόμα να βγεί ανακοίνωση στο site...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Oντως αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει και τους αλλους και για τα μειλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
τι θα γίνει έμαθε κανεις και ειδικά με το eduportal !
ο καθηγητής μας ζήτησε να τα κατεβάσουμε και να τυπώσουμε σημειώσεις από εκεί !! αλλα αν δεν μπορούμε να μπούμε? !
aaa και τα στοιχεια (username password ) είναι αυτά που έχει στον φάκελο που μας δώσανε σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από mazin:
τι θα γίνει έμαθε κανεις και ειδικά με το eduportal !
Τί σχέση έχει το eduportal με τη σχολή ;
Αρχική Δημοσίευση από mazin:
ο καθηγητής μας ζήτησε να τα κατεβάσουμε και να τυπώσουμε σημειώσεις από εκεί !! αλλα αν δεν μπορούμε να μπούμε? !

Ποιός καθηγητής ; Μήπως εννοείς το e-class ;

Αρχική Δημοσίευση από mazin:
aaa και τα στοιχεια (username password ) είναι αυτά που έχει στον φάκελο που μας δώσανε σωστά?

Δες εδώ.
-------------

Έχω την αίσθηση πως μιλάμε για διαφορετικά πράγματα ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Τί σχέση έχει το eduportal με τη σχολή ;


Ποιός καθηγητής ; Μήπως εννοείς το e-class ;



Δες εδώ.
-------------

Έχω την αίσθηση πως μιλάμε για διαφορετικά πράγματα ... :P

το λινκ αυτου του θεματος μ εδωσες ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
eduportal εχει νομιζω μονο το δετ..τα αλλα τμηματα χρησιμοποιουν το e-class η και καποιο τμημα της σελιδας τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top