ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
παιδια οι εξετασεις που χρειαζονται πρεπει να γινουν αποκλειστικα σε νοσοκομειο?
ή κεντρο υγειας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
να κανεις και το εμβολιο για την γριπη...αλλιως δεν μπαινεις στο τμημα :Dχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
να κανεις και το εμβολιο για την γριπη...αλλιως δεν μπαινεις στο τμημα :Dχαχαχ

χαχα,θα παω στη γραμματεια
και θα ρωτησω που ειναι ο pouleles:P και θα ερθω αμεσως να σε κολλησω:P:xixi:
μην ανησυχεις θα χασεις και μαθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
ποπο ....κακιες.....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια οι εξετασεις που χρειαζονται πρεπει να γινουν αποκλειστικα σε νοσοκομειο?
και σε ιδιωτικό γιατρείο αρκεί να φέρουν τη σφραγγίδα του γιατρού.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
και σε ιδιωτικό γιατρείο αρκεί να φέρουν τη σφραγγίδα του γιατρού.....

ειναι σιγουρο αυτο?γιατι στο χαρτι που κατεβασα απο το σαιτ λεει ονομα νοσοκομειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
το 2008 παντως δεν επιτρεποταν απο ιδιωτικο γιατρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
το 2008 παντως δεν επιτρεποταν απο ιδιωτικο γιατρο...

Είναι αλήθεια αυτό που λες... Εγώ πέρασα στο ΕΜΠ και είπαν από την γραμματεία ότι από φέτος επιτρέπεται και από ιδιώτη γιατρό...Λογικά το ίδιο θα ισχύει και για την ΑΣΣΟΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Είναι αλήθεια αυτό που λες... Εγώ πέρασα στο ΕΜΠ και είπαν από την γραμματεία ότι από φέτος επιτρέπεται και από ιδιώτη γιατρό...Λογικά το ίδιο θα ισχύει και για την ΑΣΣΟΕ

ναι οντως και απ'οτι βλεπω στην σελιδα της ασοεε λεει οτι επιτρεπεται και απο οποιονδηποτε γιατρο της ειδικοτητας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο στη γραμματεία και σήμερα που ήμουν εκεί μίλησα και με τα παιδίά και δεν είναι απαραίτητο να είναι από νοσοκομείο...το χαρτί απλά το παρουσιάζεις για να δικαιολογήσεις το λόγο της εξ΄΄ετασης....δεν τα δίνεις πουθενά στη σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oditis

Νεοφερμένος

Ο oditis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δηλαδη αυτοι του ΔΕΤ που κανουν το ιδιο πραγμα συνδιασμος πληροφορικης και διοικησης πως ειναι δυνατον να εχουν μεγαλυτερη απορροφιτικοτητα απο αυτους της ΟΔΕ(της συγκεκριμενης κατευθυνσης)?Δηλαδη δεν τους επιρεαζει αυτους οι 2500 φοιτητες της πληροφορικης?Μου ακουγεται παραλογο..


παιδια δεν ξερετε τι λετε μου φαινεται

απο δετ και απο πληροφοριακα συστηματα διοικησης της οδε βγαινεις business analyst κι οχι αναλυτης προγραμματιστης

δεν πας για τις ιδιες δουλειες

οι business analysts γινονται ολοενα και πιο καλοπληρωμενοι και αναγνωριζεται συνεχως η αξια τους

αυτοι απτην πληροφορικη δε μπορουν να κανουν αυτη τη δουλεια τοσο ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έχω μια απορία σχετικά με το πρόγραμμα.
https://www.aueb.gr/pages/news/attachments/575.pdf

Μπήκα στο site του πανεπιστημίου σήμερα που βγάλαν το πρόγραμμα για όλα τα τμήματα και δίπλα από το κάθε μάθημα είχε ας πούμε 1-3 ή 11-1 και από κάτω πχ. έγραφε Α, Γ,Χ ή Α5ος Α24. Αν αυτά που είναι πάνω είναι οι ώρες που αρχίζουν τα μαθήματα σε μερικά δν μπορώ να καταλάβω αν εννοεί πρωί ή βράδυ, πχ. στην οδέ που θα είμαι στα Αγγλικά την Τετάρτη γράφει 9-11,να υποθέσω πως εννοεί πρωί? Τα Χ,Γ,Α απο κάτω αν είναι οι αίθουσες των μαθημάτων στο ενημερωτικό φυλλάδιο που μας δώσανε στις κατόψεις δν δείχνει καμιά αίθουσα με το όνομα Α σκέτο ή Χ, πως θα βρούμε ας πουμε που θα πάμε να κάνουμε μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Έχω μια απορία σχετικά με το πρόγραμμα.
https://www.aueb.gr/pages/news/attachments/575.pdf

Μπήκα στο site του πανεπιστημίου σήμερα που βγάλαν το πρόγραμμα για όλα τα τμήματα και δίπλα από το κάθε μάθημα είχε ας πούμε 1-3 ή 11-1 και από κάτω πχ. έγραφε Α, Γ,Χ ή Α5ος Α24. Αν αυτά που είναι πάνω είναι οι ώρες που αρχίζουν τα μαθήματα σε μερικά δν μπορώ να καταλάβω αν εννοεί πρωί ή βράδυ, πχ. στην οδέ που θα είμαι στα Αγγλικά την Τετάρτη γράφει 9-11,να υποθέσω πως εννοεί πρωί? Τα Χ,Γ,Α απο κάτω αν είναι οι αίθουσες των μαθημάτων στο ενημερωτικό φυλλάδιο που μας δώσανε στις κατόψεις δν δείχνει καμιά αίθουσα με το όνομα Α σκέτο ή Χ, πως θα βρούμε ας πουμε που θα πάμε να κάνουμε μάθημα?
Τα 11-1, 1-3 κτλ είναι οι ώρες.
Η ΑΣΟΕΕ είναι ανοιχτή 9 το πρωί με 9 το βράδυ. Συνεπώς δεν υπάρχει περίπτωση να "μπερδευτείς" με τις ώρες. :iagree:
Τα Χ,Γ,Α, Α24 κτλ είναι οι αίθουσες /αμφιθεατρα. Ενημερωτικά, οι αίθουσες Α, Β, Γ είναι στο κεντρικό κτίριο (με το που μπαίνεις στην ΑΣΟΕΕ από την κεντρική είσοδο τις έχεις μπροστά σου).


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τα 11-1, 1-3 κτλ είναι οι ώρες.
Η ΑΣΟΕΕ είναι ανοιχτή 9 το πρωί με 9 το βράδυ. Συνεπώς δεν υπάρχει περίπτωση να "μπερδευτείς" με τις ώρες. :iagree:
Τα Χ,Γ,Α, Α24 κτλ είναι οι αίθουσες /αμφιθεατρα. Ενημερωτικά, οι αίθουσες Α, Β, Γ είναι στο κεντρικό κτίριο (με το που μπαίνεις στην ΑΣΟΕΕ από την κεντρική είσοδο τις έχεις μπροστά σου).


-petros

Να συμπληρώσω τί σημαίνει το Α24:
το Α είναι το αρχικό γράμμα της πτέρυγας στο οποίο εντάσσεται η αίθουσα η οποία παίρνει το όνομα από την αντίστοιχη οδό.
Το 2 αναφέρετε στον όροφο.
Το 4 στην αίθουσα.

Δηλαδή το Α24 σημαίνει το εξής:
Πτέρυγα Αντωνιάδου, 2ος όροφος, 4η αίθουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όταν λέει 9-11, εννοεί πρωινή ώρα μόνο. Η σχολή λειτουργεί 9-9, συνεπώς δεν υπάρχει τέτοια σύγχυση γιατι ολες οι ώρες αφορούν αυτο το 12ωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δεν το ήξερα αυτό για τις ώρες που είναι ανοιχτή, αρα λύθηκε η απορία μου. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Αυτό με το Α24 το κατάλαβα τλκ, αλλά στο πρόγραμμα είχε και τα γράμματα σκέτα πχ. Χ ή Α, Γ σκέτο χωρίς αριθμούς δίπλα,ή και Α5ος, στις ώρες αυτές που πάμε για το μάθημα, το Χ τι σημαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Δεν το ήξερα αυτό για τις ώρες που είναι ανοιχτή, αρα λύθηκε η απορία μου. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Αυτό με το Α24 το κατάλαβα τλκ, αλλά στο πρόγραμμα είχε και τα γράμματα σκέτα πχ. Χ ή Α, Γ σκέτο χωρίς αριθμούς δίπλα,ή και Α5ος, στις ώρες αυτές που πάμε για το μάθημα, το Χ τι σημαίνει?
Πρόκειται για το αμφιθέατρο Χ το οποίο βρίσκεται στο υπόγειο. :iagree:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ που θέλω ως επιλογή δίκαιο και πολ.επιστήμη και διδάσκονται τις ίδιες ώρες και μέρες τι θα κανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγώ που θέλω ως επιλογή δίκαιο και πολ.επιστήμη και διδάσκονται τις ίδιες ώρες και μέρες τι θα κανω??

Θα πρεπει να αλλαξεις ενα μαθημα επιλογης ισως?

Τι κατευθυνση σκεφτεσαι να παρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλά ακόμη στο 1ο εξάμηνο είμαστε....Μάλλον οικονομική επιχειρήσεων και χρηματοοικονομικής....Το μσν μου είναι ronalexpr@hotmail.com Αν θες κάνε με add για να ψιλογνωριστούμε...Τις προάλλες στην εγγραφή αισθανόμουν λες και πήγαινα στην 1η δημοτικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top