ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
απλα δεν ξερω πως εχει καρφωθει στο μυαλο μου και εχω σχηματισει την εντυπωση πως το ΟΠΑ ειναι καλυτερο απο το ΠΑΠΕΙ και βρισκω το τμημα ΟΔΕ πιο ενδιαφερον στο ΠΑΠΕΙ...αλλα προτιμώ ΟΠΑ ...μπερδεμα εεε?

Το ΟΠΑ είναι το καλύτερο πανεπιστήμιο στην Ελλάδα. ΟΔΕ στο ΟΠΑ δεν πιάνεις; Μάρκετινγκ; Το Οικονομικών ΕΠιστημών αν διαβάσεις παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Κοιτουσα τα μαθηματα και παρατηρησα πως στο Οικονομικο του ΟπΑ σε καποιο εξαμηνο εχεις την ευκαιρια να παρακολουθησεις μαθηματα απο το τμημα του μαρκετινγκ επικοινωνια!!και γενικα το τελευταιο τμημα με ξετρελενει αλλα δεν τολμώ να το δηλώσω μιασ που ειναι πολύ εξειδικευμένο...οποτε νομιζα πως ετσι βρηκα μια χρυση τομη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
δλδ για εσυ..ανεξαρτητα απο κατ. ποια θεωρεις καλυτερη σχολη!!!!??

Πρώτον, εξαρτάται τι σου αρέσει. Αν δεν σου αρέσει κάτι και πας είσαι τουλάχιστον άξιος της μοίρας σου. Δεύτερον, εξαρτάται αν έχεις μέσο. Αν έχεις π.χ. γονείς Λογιστές, σου αρέσει και δεν πας ΛΟΓ.ΧΡΗ πάλι είσαι βλάκας. Από εκεί και πέρα, αν είσαι από Θεωρητική δεν θα σου πω να πας Στατιστική. Είναι άκυρο. Είναι πολύ σχετικό αυτό που ρωτάς. Κάθε σχολή είναι καλή και σου μαθαίνει αρκετά αλλά εξαρτάται και από το υπόβαθρο του καθένα. Λογιστές π.χ. δεν υπάρχει καλύτερο τμήμα από το ΛΟΓ.ΧΡΗ στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Το ΟΠΑ είναι το καλύτερο πανεπιστήμιο στην Ελλάδα. ΟΔΕ στο ΟΠΑ δεν πιάνεις; Μάρκετινγκ; Το Οικονομικών ΕΠιστημών αν διαβάσεις παλεύεται.


το μαρκετινγκ -επικοινωνια ειναι αυτο που πραγματικα θελω αλλα το βρσικω πολυ εξειδικευμενο οπως ειπα προηγουμενως...το ΟΔΕ του ΟΠΑ δεν με ενδιαφερει...κοιταξα τα μαθηματα και δεν μου αρεσε, σε αντιθεση με το ιδιο τμημα του ΠΑΠΕΙ που το βρηκα ενδιαφερον... τα πιανω και τα δυο παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Το ΟΠΑ είναι το καλύτερο πανεπιστήμιο στην Ελλάδα. ΟΔΕ στο ΟΠΑ δεν πιάνεις; Μάρκετινγκ; Το Οικονομικών ΕΠιστημών αν διαβάσεις παλεύεται.

κοιτα..εγω εχω 15963(απο μαλακιες..αλλα οκ)...αλλα επειδη ειμαι ορφανος...εχω δικαιωμα μεταγραφης...και απο οσο μου ειπαν τα παιδια...διαλεγεις εσυ σε ποια σχολη στην πολη σου θα πας...!!!ενω δλδ...πειραια η ασοεε...!!!!και λογικα θα καταφερω να παρω την μεταγραφη!!!!
ειμαι απο τεχνολογικη...δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο!!!απλα ρωταω εδω επειδη δεν εχω κανενα γνωστο που να εχει σχεση με οικονομικα κλπ......!!!εσυ στην θεση μου τι θα εκανες...μου αρεσουν γενικα πολυ τα οικονομικα...οπως και η διοικηση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Κοιτουσα τα μαθηματα και παρατηρησα πως στο Οικονομικο του ΟπΑ σε καποιο εξαμηνο εχεις την ευκαιρια να παρακολουθησεις μαθηματα απο το τμημα του μαρκετινγκ επικοινωνια!!και γενικα το τελευταιο τμημα με ξετρελενει αλλα δεν τολμώ να το δηλώσω μιασ που ειναι πολύ εξειδικευμένο...οποτε νομιζα πως ετσι βρηκα μια χρυση τομη!

Μπορείς να κάνεις μάστερ στο Μάρκετινγκ αν το θες τόσο. Υπάρχουν 200 μεταπτυχιακά. Είτε ΟΔΕ πας, είτε Οικονομικών επιστημών θα γίνεις δεκτή σε μεταπτυχιακό Μάρκετινγκ οπότε μην σε διχάζει τόσο. Κάνε αυτό που θες περισσότερο.
-----------------------------------------
κοιτα..εγω εχω 15963(απο μαλακιες..αλλα οκ)...αλλα επειδη ειμαι ορφανος...εχω δικαιωμα μεταγραφης...και απο οσο μου ειπαν τα παιδια...διαλεγεις εσυ σε ποια σχολη στην πολη σου θα πας...!!!ενω δλδ...πειραια η ασοεε...!!!!και λογικα θα καταφερω να παρω την μεταγραφη!!!!
ειμαι απο τεχνολογικη...δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο!!!απλα ρωταω εδω επειδη δεν εχω κανενα γνωστο που να εχει σχεση με οικονομικα κλπ......!!!εσυ στην θεση μου τι θα εκανες...μου αρεσουν γενικα πολυ τα οικονομικα...οπως και η διοικηση!!!!

Πας σε όποια σχολή θες; Η αν περάσεις έξω πέρνεις μεταγραφή σε αντίστοιχο τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
χμ ευχαριστω απλα ακομα δεν ξερω ποιο να βαλω δευτερο οικονομικο-ΟΠΑ η ΟΔΕ ΠΑΠΕΙ...........................................το κοβω να περναω στην πρωτη επιλογη και να πηγαινουν τζαμπα οι γκρινιεσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις μάστερ στο Μάρκετινγκ αν το θες τόσο. Υπάρχουν 200 μεταπτυχιακά. Είτε ΟΔΕ πας, είτε Οικονομικών επιστημών θα γίνεις δεκτή σε μεταπτυχιακό Μάρκετινγκ οπότε μην σε διχάζει τόσο. Κάνε αυτό που θες περισσότερο.
-----------------------------------------


Πας σε όποια σχολή θες; Η αν περάσεις έξω πέρνεις μεταγραφή σε αντίστοιχο τμήμα;


Το ξερω...απλα θα ηθελα να σε ρωτησω..επειδη ειπες οτι εκει σπουδασεις..και αφου εχεις μπει στην αγορα εργασιας....ποιο πιστευεις ειναι καλυτερο...το οικονομικων επιστημων..η το ΟΔΕ της ασοεε????τοσο καιρο ρωταω και περνω διαφορες απαντησεις...δεν ξερω πιο να βαλω πρωτο και πιο δευτερο...!!!εσυ τι θα εκανες στην θεση μου..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Το ξερω...απλα θα ηθελα να σε ρωτησω..επειδη ειπες οτι εκει σπουδασεις..και αφου εχεις μπει στην αγορα εργασιας....ποιο πιστευεις ειναι καλυτερο...το οικονομικων επιστημων..η το ΟΔΕ της ασοεε????τοσο καιρο ρωταω και περνω διαφορες απαντησεις...δεν ξερω πιο να βαλω πρωτο και πιο δευτερο...!!!εσυ τι θα εκανες στην θεση μου..?

Απάντηση σε αυτό που ρωτάς, με την αυστηρή έννοια του όρου δεν υπάρχει. Εγώ προσωπικά θεωρώ πως για κάποιον που ξεκινάει μόνος του, χωρίς γνωριμίες με μόνο όπλο τα χαρτιά του το Οικονομικών Επιστημών. Αλλά ένα καλό μάστερ είναι απαραίτητο σε ότι και αν κάνεις. Αυτό που σου λέω με βεβαιότητα είναι ότι στο Οικονομικών Επιστημών σε προετοιμάζουν περισσότερο για δύσκολα και αναλυτικότερα Μάστερ σε σχέση με το ΟΔΕ. Αλλά π.χ. αν θες να γίνεις λογιστής και μου έλεγες ένα από τα δύο, ΟΔΕ θα έλεγα. Αν θες να εξειδικευτείς στα χρηματοοικονομικά, τότε Οικονομικών Επιστημών. Μην ψάχνεις να βρεις ξεκάθαρες απαντήσεις σε κάτι τόσο πολύπλοκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Statistikos περα απο τα πτυχια που θα συλλεξει καποιος μπορεις να μας πεις τι ρολο παιζει το interview για μια δουλεια απο την εμπειρια σου.Αλλοι λενε πως ειναι αν οχι ο πιο σημαντικος ενας απο τους σημαντικους παραγωντες στην ευρεση εργασιας.(Βγηκα λιγο off topic αλλα πιστευω πως αξιζει μια απαντηση σ αυτο :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Απάντηση σε αυτό που ρωτάς, με την αυστηρή έννοια του όρου δεν υπάρχει. Εγώ προσωπικά θεωρώ πως για κάποιον που ξεκινάει μόνος του, χωρίς γνωριμίες με μόνο όπλο τα χαρτιά του το Οικονομικών Επιστημών. Αλλά ένα καλό μάστερ είναι απαραίτητο σε ότι και αν κάνεις. Αυτό που σου λέω με βεβαιότητα είναι ότι στο Οικονομικών Επιστημών σε προετοιμάζουν περισσότερο για δύσκολα και αναλυτικότερα Μάστερ σε σχέση με το ΟΔΕ. Αλλά π.χ. αν θες να γίνεις λογιστής και μου έλεγες ένα από τα δύο, ΟΔΕ θα έλεγα. Αν θες να εξειδικευτείς στα χρηματοοικονομικά, τότε Οικονομικών Επιστημών. Μην ψάχνεις να βρεις ξεκάθαρες απαντήσεις σε κάτι τόσο πολύπλοκο.

ξερεις πιο ειναι το θεμα..οτι δεν εχω κανενα γνωστο....και δεν ξερω καθολου γενικα πιο ειναι καλυτερο σαν τμημα!!!!ανεξαρτητα απο μου αρεσει ποιο πολυ...αυτο ισως το καταλαβω αργοτερα....εσυ αμα ησουν στην θεση μου πχ τα μορια μου..το δικαιωμα μεταγραφης.... τι θα μου προτεινες..!??!εχω κολλησει με εσενα....και σορρυ και ολας....επειδη....εσυ απο οσο εχω καταλαβει...εχεις δει τι γινεται εξω...και θα εχεις μια πιο ολοκληρομενη αποξη.....και απο επαγγελματικης αποκαταστασης...αλλα και απο το οικονομικο!!!ισως ζηταω να μου πεις πολλα...και ισως ειναι πολυ πιο πολυπλοκα...απο οσο εγω νομιζω...ισως επειδη εμεις νομιζουμε οτι με το που θα μπουμε στην σχολη..εχουμε καθαρησει...αλλα τι να κανω...μια πρεπει να διαλεξω και εγω....αλλα ποια ειναι το θεμα!!!!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Statistikos περα απο τα πτυχια που θα συλλεξει καποιος μπορεις να μας πεις τι ρολο παιζει το interview για μια δουλεια απο την εμπειρια σου.Αλλοι λενε πως ειναι αν οχι ο πιο σημαντικος ενας απο τους σημαντικους παραγωντες στην ευρεση εργασιας.(Βγηκα λιγο off topic αλλα πιστευω πως αξιζει μια απαντηση σ αυτο :))

Τεράστιο. Το θέμα όμως είναι να σε φωνάξουν για συνέντευξη. Για να σε φωνάξουν παίζει ρόλο το χαρτί. Θα σας πω μία ιστορία λοιπόν. Το 2005 ψαράς και εγώ, από το στρατό με φωνάζουν σε ομαδική συνέντευξη σε τράπεζα. Είμαστε 6 και απαριθμώ:

Ένας από ΛΟΓΧΡΗ
Ένας από ΟΔΕ
Ένας Μαθηματικός
Ένας Οικονομικό Νομικής
Ένας Χρηματοοικονομικά Αγγλία
Κι εγώ.

Ήμουν 5ος. Πριν να ξεκινήσουμε την ομαδική κουβέντα, κοίταγε το CV και μίλαγε αυτή. Αυτό που είπε στους 4 πριν από μένα, ήταν: το πτυχίο σου το βρίσκω ότι ώρα θέλω. Το ότι το έχεις δεν σημαίνει κάτι. Γιατί να πάρω εσένα; Και αρχίζαν και μιλάγαν ένας-ένας. Εγώ χωρίς να ξέρω, έλεγα μέσα μου, για να κράζει αυτούς που βγάλανε 19 για να περάσουν εμένα θα με διώξει κατευθείαν. Και έρχεται η σειρά μου και μου λέει αυτολεξί: " ΩΩΩ, Στατιστική. Καλέ που είστε και δεν σας βρίσκουμε; Πολύ καλή σχολή. Εσείς μπαίνετε από καταστήματα, μέχρι στρατηγικό Μάρκετινγκ. Για πες μας, πως βλέπεις τα πράγματα στο κλάδο;" Απ'ότι καταλαβαίνετε κατάλαβα το έγκλημα που έκανα και δεν διάβαζα. Αυτό δεν το λέω για να δείξω ότι είναι καλύτερη η σχολή μου. Απλά να κοιτάτε τον κορεσμό. Φυσικά λοιπόν καλέ μου συνάδελφε, παίζει το interview ρόλο. Αλλά πρέπει να σε φωνάξουν. Όπως και να έχει όλοι από 1000 Ευρώ θα αρχίσουμε. :)

Όπως και να έχει παιδιά, ανεξαρτήτως που σπουδάζετε κοιτάτε να διαβάζετε και να μαθαίνετε όσα μπορείτε παραπάνω. Το πτυχίο λιγότερο ρόλο παίζει από το αν γνωρίζεις αυτά που υποτίθεται ότι θα έπρεπε να γνώριζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Καταλαβα...ν αρχιζουμε να τυληγουμε σουβλακια δηλαδη με το πτυχιο μας...οπως εκανε μια φορα ενας της νομικης!:Dχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
να βρουμε δουλεια και σε σουβλατζιδικο καλα θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Πουλελέ αστεία , αστείά με ένα σουβλατζίδικο αν σου καθόταν θα άκουγες ΑΣΟΕΕ και θα γέλαγες... Αν διαβάζετε μην φοβάστε τίποτα, όλα καλά θα πάνε. Πώς βλέπεις την αναγνώριση των ιδιωτικών ΑΕΙ από τον Αύγουστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polaseda

Νεοφερμένος

Ο polaseda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία.Τι θα προτείνατε απο αυτες τις 3 σχολες?για το οικονομικων επιστημων της τριπολης τι γνωμη εχετε σε σχεση με τα αλλα 2 τμηματα σε πατρα κ ιωαννινα?Για το αγροτικης οικονομιας κ αναπτυξης σε σχεση με τα αλλα 3 τμηματα οικονομικων επιστημων?Στο μελλον ποιο απο αυτα τα τμηματα θα μου ανοιξει περισσοτερες πορτες εργασιας?και παλι ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Εσυ πως θα την εβλεπες αμα ησουν στην θεση μου?ηδη στον τομεα μου ποσοι αλλοι πια?δεν πιστευω να κανει καθολου αισθηση στα οικονομικα τμηματα καθως το κυμα εχει ηδη ερθει και εχει επιρεασει κατα πολυ μαλιστα(ο ανταγωνισμος ειναι ηδη στο ζενιθ του).Απλα τωρα θα το νιωσουν και αλλες "κλειδωμενες σχολες" οπως νομικη,ΕΜΠ,ιατρικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
να βρουμε δουλεια και σε σουβλατζιδικο καλα θα ειναι
πήρα τηλ.για δουλεια το καλοκαιρι και δεν με πηραν γτ όλοι θελουν προθπηρεσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
πήρα τηλ.για δουλεια το καλοκαιρι και δεν με πηραν γτ όλοι θελουν προθπηρεσια

Αστα να πανε...εγω και που δεν εχω εχω παει να ρωτησω...τπτ πολυ πινα εχει πεσει!!!καλα απο εφημεριδα δεν βρησκεις τπτ...ολοι θελουν προυπηρεσια!!!!αστα....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
γεια σας παιδιά! τι γίνεται? πως το βλέπετε το τμήμα της ΔΕΤ? πιστεύτε ότι είναι ανταγωνιστικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top