ΟΕΦΕ: Φυσική Γ' Λυκείου

pastavr

Νεοφερμένος

Ο pastavr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

NASOS

Νεοφερμένος

Ο NASOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημερα σε ολους.παιδια αν καποιος εχει τα θεματα φυικης κατ. σας παρακαλω στειλτε τα μου
athkontos@chem.demokritos.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalon77

Νεοφερμένος

Ο dalon77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ένα καλό blog με ασκήσεις και λύσεις για Φυσική κατεύθυνσης.
https://dmargaris2.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aponik

Νεοφερμένος

Ο aponik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ψάχνω φυσική κατ γ λυκ οεφε 2008.αν τα έχει κάποιος ... mail me: aponik2005@yahoo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παιδεια και εμενα σας παρακαλω τα θεματα ΟΕΦΕ φυσικης κατευθηνσης ας τα δημοσιευση. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina91

Νεοφερμένος

Η lina91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
έχω ψάξει στο internet μήπως βρω τις απαντήσεις των θεμάτων του ΟΕΦΕ το 2009 αλλά δυστυχώς δεν βρήκα κάτι...υπάρχει κάποιος ο οποιος τις έχει ή μπορεί να με βοηθήσει?....ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Δεν έγραψαν ακόμη Φυσική.
Μόνο στην έκθεση έχουν δώσει αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι....την κυριακή είναι το μθμ γπ...η φυσική κατ αργεί ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εχει αλλαξει το προγραμμα, κυριακη αοδε..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
η θετική τι γραφει την κυριακή? που μπορώ να βρώ το νέο πρόγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serenity33

Νεοφερμένος

Η serenity33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά έχω ακούσει οτι τα θέματα που πέφτουν στον οεφε (κυριώς στα πιο θεωρητικά μαθήματα όπως ιστορία,βιολογία γενικής,βιολογία κατ κλπ) ακυρώνονται για τις πανελλήνιες ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εχει αλλαξει το προγραμμα, κυριακη αοδε..:'(

Τελικα μαθηματικα γενικης γραψανε σημερα απλως το δικο μας φροντιστηριο εγραφε Α.Ο.Δ.Ε.Υ(τα θεματα προσομοιωσεις του 2006.!) και δε ξερω το λογο.!!:mad:

Ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τα σημερινα θεματα που βαλανε.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SierraCosworth

Νεοφερμένος

Ο SierraCosworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
:bye::bye::bye:Γεια σας παιδια!!! Εμαθα για εναν διαγωνισμο που γινεται απο τα φροντιστηρια (ΟΕΦΕ) και θα ηθελα να τα βρω αυτα τα θεματα για να δω σε τι επιπεδο ειμαι σε σχεση με τα φροντιστηρια(κανω ιδιαιτερα)...Θα μπρορουσατε να με βοηθησεται?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heracliulas

Νεοφερμένος

Η heracliulas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiatsakona

Νεοφερμένος

Η sofiatsakona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και μάλιστα έχω ακούσει πως τα θέματα του ΟΕΦΕ είναι κάπως ανεβασμένα είναι πολύ καλή επανάληψη.... εμένα ενας καθηγητής μου έδωσε και του 2007 και κάνω από εκει επαναληψη... του βιβλίου είναι λίγο χάλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
γενικά ο ΟΕΦΕ βάζει εύκολα θέματα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Γενικά θεωρούνται αρκετά δυσκολα...Δεν ξέρω τι γίνεται σε μικρότερες τάξεις, αλλά τα θέματα της γ λυκ τουλάχιστον μόνο εύκολα δεν μπορούν να χαρακτηριστούν στις περισσότερες περιπτώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω για της πρωτης εύκολα τα βρισκω!!...τωρα για της τρίτης...θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ που έκανα αυτά της άλγεβρας μου φάνηκαν γελοία, αρκεί να έχεις κατανοήσει την ύλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top