ΟΕΦΕ: ΑΟΔΕ

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Το ανοιγουν μονο οσοι εχουν γραψει.
Την γκαντεμιασαμε την σπουδαιοτητα της επικοινωνιας και την βαλανε... Παλι καλα :P

στο είπα χθες το βράδυ: " να είσαι σίγουρος ότι κάτι καλό θα "κάψουνε" "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κ γω το περιμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Κρίμα που το κάψανε και το ήξερα νερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αληθεια; :O Ολοι στο φροντιστηριο μου οταν βγαινανε εξω ρωταγανε αν γραψανε την επικοινωνια :P Εγω εγραψα το παραδειγμα με το 80% και αυτοσχεδιασα λιγο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Αληθεια; :O Ολοι στο φροντιστηριο μου οταν βγαινανε εξω ρωταγανε αν γραψανε την επικοινωνια :P Εγω εγραψα το παραδειγμα με το 80% και αυτοσχεδιασα λιγο .
Ήταν σαφώς ένα δύσκολο κομμάτι που ανακούφισε πολλούς που μπήκε στην ΟΕΦΕ.
Ωστόσο να έπαναλάβω κάτι που το τόνισε κι ο sourotiri. Αυτό σε καμία περίπτωση δε σημαίνει ότι δεν το διαβάζετε για τις πανελλήνιες. Ίσως μόνο να αποδυναμώθηκε και να μη θεωρείται sos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμόμουν καθόλου τους στόχους..:( Αλλά δεν πηράζει..! Είναι το μόνο μάθημα του ΟΕΦΕ που είτε γράψεις 0 είτε γράψεις 20 δεν έχει καμία σχέση με αυτό που θα γράψεις στο τέλος στις Πανελλήνιες......!:)
Άντε μόνο ΑΕΠΠ έμεινε τώρα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSMASAS

Νεοφερμένος

Ο KOSMASAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τα Σ-Λ πως τα βάλατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
κριμα παντος γιατι τα υπολοιπα που καψαν ηταν ευκολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
παιδια μπορειτε να μου πειτε τι έπεσε σε ερωτήσεις αναπτυξης?? Ευχαριστω εκ των προτερων...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πειτε καποιος οποιος εχει τον χρονο μια τα θεματα που εβαλαν???Ερωτησεις μονο οχι τα Σ-Λ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εισαγωγή 2ου κεφαλαίου(απ'την 2η παράγραφο κ μετά), λειτουργικοί στόχοι, μέθοδοι κ τεχνικές παρακίνησης κ σπουδαιότητα επικοινωνίας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι αλλο γιατι ολοι χρησιμοποιειτε την λεξη ''εκαψε''? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι αλλο γιατι ολοι χρησιμοποιειτε την λεξη ''εκαψε''? :P
Γιατί συνήθως αυτά που βάζει ο ΟΕΦΕ δεν τα βάζουν μετά την ίδια χρονιά στις πανελλήνιες..Αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος οπότε διάβασέτα όλα...! Μόνο μια χρονιά νομίζω έγινε να βάλουν ίδια θέματα στα μαθηματικά κ δημιουργήθηκε θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
εδωσα περσυ πανελλινιες απο αοδε τα μονα που δεν ηξερα καλα ηταν αυτα που ειχαν πεσει την αμεσως προηγουμενη χρονια. καποια αντισος τα διαβασα την τελευταια κυριολεκτικα μερα...διαβαστε τα ολα παρα πολυ καλα .....ειχα μαθει νερακι ολο το βιβλιο....ετσι ημουν σιγουρος οτι ο,τι και να πεσει θα γραψω αριστα οπως και εγινε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ξέρουμε τι έπεσε οεφε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
ξέρουμε τι έπεσε οεφε ?
λειτουργικοί στόχοι
εισαγωγή κεφαλαίου 2
σπουδαιότητα επικοινωνίας
μέθοδοι και τεχνικές παρακίνησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ευχαριστω..
υπάρχει περιπτώσει να πέσει Η Διεύθυνση ? (σσ 60 ) έπεσε το 2010...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
ευχαριστω..
υπάρχει περιπτώσει να πέσει Η Διεύθυνση ? (σσ 60 ) έπεσε το 2010...
καταλαβαίνεις ότι δε μπορώ να σε συμβουλέψω να μη διαβάσεις οποιοδήποτε κομμάτι. Όλα είναι πιθανά, απλά ίσως κάποια να έχουν λιγότερς πιθανότητες. Η διεύθυνση που αναφέρεις έχει ζητηθεί τουλάχιστον δύο φορές, ενώ η οργάνωση καμία. Τα συμπεράσματα δικά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καλησπερα παιδια, επειδη εχω αρχισει ηδη το διαβασμα για του χρονου στο αοδε, δεν εχω την υλη απο καποιον και την βρηκα στο ιντερνετ αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστη. μπορει καποιος να μου πει απο το κεφ 2 ποια ειναι μεσα; ειδα οτι ειναι μεχρι την διοικηση και ογανωση και μετα το μαρκετινγκ και τα υπολοιπα ειναι εξω. ισχυει αυτο? ευχαριστω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καλησπερα παιδια, επειδη εχω αρχισει ηδη το διαβασμα για του χρονου στο αοδε, δεν εχω την υλη απο καποιον και την βρηκα στο ιντερνετ αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστη. μπορει καποιος να μου πει απο το κεφ 2 ποια ειναι μεσα; ειδα οτι ειναι μεχρι την διοικηση και ογανωση και μετα το μαρκετινγκ και τα υπολοιπα ειναι εξω. ισχυει αυτο? ευχαριστω :D

αν και δεν εχει βγει ακομα η υλη του 2013-2014 , απο το δευτερο κεφαλαιο ειναι 8 σελιδες μεσα..δηλαδη το 2,1 (μια σελιδα) και το 2,2 αλλες 7 σελιδες μέχρι ΚΑΙ τη χρησιμοτητα του Management
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top