Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

Dimitris0mg

Νεοφερμένος

Ο Dimitris0mg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μα δεν προλαβενω.! Να τα κανω ολα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Μα δεν προλαβενω.! Να τα κανω ολα.!

πρωτη λυκειου εισαι ακομα, χαλαρωσε, εχεις μελλον!
αν δεν ξεκουραζεσαι λογικο ειναι να εχεις προβληματα υγειας μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris0mg

Νεοφερμένος

Ο Dimitris0mg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
δευτερα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.

τεσπα και τριτη να ησουν δεν εχει σημασια, αν δεν εισαι εσυ καλα δε θα μπορεις να ανταποκριθεις στα μαθηματα σου.
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Κι εγω διαβαζω μετα τις εντεκα.. Ειδικα τις δυσκολες ασκησεις μαθηματικα και φυσικη τις αφηνω για μετα τις εντεκαμιση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εγώ το κολοβαράω μεχρι αργα, 10-11 (υπνος, pc, msn κτλ) και μετα μεσα στην ησυχια του σπιτιου και στα σβησμενα φωτα αναβω τη λαμπα του δωματιου και μπορω να συγκεντρωθω ανετα (εχω προβλημα στην συγκεντρωση), ναι κοιμαμαι αργα μετα, ναι ειμαι πτωμα το πρωι αλλα μονο ετσι μπορω να κανω ουσιαστικη μελετη... Σιγουρα ομως δεν το συνηστω ο χρονος δεν ειναι αρκετος και πρεπει να εθιστήτε στην καφεινη (κατι ευχαριστω για εμενα κατι δυσάρεστο για τους περισσοτερους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν θελω να αφιερώνω παραπολυ χρονο στα μαθήματα γιατι μου τη σπάει!!!!! Γι΄αυτο συγκεντώνομαι και τα τελείωνω μεχρι τις 10 το πολύ!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγω τα τελειωνω 8-8.30, ειμαι ελευθερος 8-12/1 και οταν παω να κοιμηθω δεν με πιανει υπνος αν δεν διαβασω 1 ωρα τουλαχιστον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
μεχρι τις 3 εχω κατσει για κατι ηλιθιες εργασιες αλλα δεν ημουν μονος μου(παλι καλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ε, ναι.
Ξενυχτάω γενικώς, είτε χαζεύοντας είτε με εργασίες/μακέτες/διάβασμα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για τις μακέτες ήμουν σίγουρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
χμμ ναι ξενυχτάμε κάνοντας μακέτες, καλά σχέδια, και όλα τα σπαστικά εργαλεία του αρχιτέκτονα, έτσι Nerya?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Για τις μακέτες ήμουν σίγουρος:P

Aλίμονο, πού είναι όλο το γόητρο της σχολής! :D

χμμ ναι ξενυχτάμε κάνοντας μακέτες, καλά σχέδια, και όλα τα σπαστικά εργαλεία του αρχιτέκτονα, έτσι Nerya?

Ποιός κάνει καλά σχέδια; :P μουσείομουσείομουσείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Ποιός κάνει καλά σχέδια; μουσείομουσείομουσείο!

μμμ μιλούσα για εμάς τους καμένους παραδοσιακούς φυσιολογικούς ανθρώπους που κάνουμε ακόμη γραμμικά σχέδια στο χέρι (νταξ' autocad και χέρι).
Και ΝΑΙ το στείλαμε το μουσείο.... χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν πάει να γ@μηθεί....σιγά μην κάτσω να διαβάσω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Απαπαπα, με τίποτα να ξενυχτίσω για να διαβάσω... θα ξεχάσω κι αυτά που ξέρω, πλάκα μου κάνετε? αμα δεν συμπληρώσω τουλάχιστον 7 ώρες ύπνου δεν μπορώ να λειτουργήσω καλά... και τώρα θα είμαι με τα μανταλάκια στα μάτια προσπαθώντας να αναγκάσω τον εγκέφαλο μου να συνεχίσει, δεν είναι κι ότι καλύτερο... πάνω απ' όλα η υγεία ρε παιδιά, μη το ξεχνάμε αυτό... ωραία, εντάξει, κι αμα δεν πάμε πανεπιστήμιο με την πρώτη τι έγινε? θα πάμε με την δεύτερη... παίρνουμε απολυτήριο, δεν παμε σχολείο, έχουμε όλο τον χρόνο στη διάθεσή μας να διαβάσουμε, έχουμε μια κάποια εμπειρία που παίζει μεγάλο ρόλο και πάμε και δίνουμε πιο χαλαρά... πάνω απ' όλα όμως εμείς να είμαστε καλά... να το βράσω το πανεπιστήμιο αμα έχω χάσει τα 2/3 του ύπνου μου για να μπω... θέλει να κοιμάμαι ένα καλοκαίρι μετα για να συνέλθω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Διαπίστωσα τις προάλλες ότι διαβάζω καλύτερα το βράδυ. :hmm:
Με τον ύπνο δεν έχω πρόβλημα, με 4-5 ωρίτσες είμαι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george7

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω δεν αντεχω να καθομαι αργα στον υπολογιστη και θα καθομαι να διαβαζω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ξενυχτάω γενικώς.Μερικές φορές διαβάζω κιόλας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top