Νομική Σχολή Αθηνών

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ε κοίτα, δεν έχουν και άδικο. Έξω από τη σχολή η κατάσταση είναι τραγικότατη. Αν εξακολουθήσει θα το διαπιστώσετε και ιδίοις όμασι.
μην το χαλάς τώρα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δηλαδή όσοι προτιμούν την Θεσσαλονίκη απο την Αθήνα και για αυτούς τους λόγους είναι βλαχάκια;
Αντικειμενικά εγω θα προτιμούσα Θεσσαλονίκη.. Αλλα επειδή υπάρχουν κι άλλοι οικονομικοί παράγοντες με βολεύει η Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ε κοίτα, δεν έχουν και άδικο. Έξω από τη σχολή η κατάσταση είναι τραγικότατη. Αν εξακολουθήσει θα το διαπιστώσετε και ιδίοις όμασι.
Ε νταξει αμα κυκλοφορεις στα Εξαρχεια μονος 2 το βραδυ σιγουρα παιζεις με την τυχη σου. Κατα τα αλλα δε θεωρω οτι ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ε νταξει αμα κυκλοφορεις στα Εξαρχεια μονος 2 το βραδυ σιγουρα παιζεις με την τυχη σου. Κατα τα αλλα δε θεωρω οτι ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα:confused:

Για μέρα μεσημέρι μιλάω.
Ίσως αν ήρθες προς τα 'κει να μη πρόλαβες τα μεγαλεία που βιώσαμε, έχει ηρεμήσει κάπως η κατάσταση τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για μέρα μεσημέρι μιλάω.
Ίσως αν ήρθες προς τα 'κει να μη πρόλαβες τα μεγαλεία που βιώσαμε, έχει ηρεμήσει κάπως η κατάσταση τώρα.
Σε τι αναφερεσαι? Γιατι κυκλοφορω γενικα πολυ κεντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σε τι αναφερεσαι? Γιατι κυκλοφορω γενικα πολυ κεντρο.

Στους ναρκομανείς - εμπόρους στο παρκάκι της Μασσαλίας δίπλα στη σχολή και στον πεζόδρομο προς την Πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Στους ναρκομανείς - εμπόρους στο παρκάκι της Μασσαλίας δίπλα στη σχολή και στον πεζόδρομο προς την Πανεπιστημίου.

Ωραία πράγματα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στους ναρκομανείς - εμπόρους στο παρκάκι της Μασσαλίας δίπλα στη σχολή και στον πεζόδρομο προς την Πανεπιστημίου.
ε νταξει αυτο ειναι γεγονος, αλλα δεν ασχολεισαι μαζι τους=>δεν ασχολουνται μαζι σου...τα πρεζακια ειναι ακακα τις πιο πολλες φορες. Η πρωτη φορα ειναι ενα σοκ, μετα συνηθιζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
ε νταξει αυτο ειναι γεγονος, αλλα δεν ασχολεισαι μαζι τους=>δεν ασχολουνται μαζι σου...τα πρεζακια ειναι ακακα τις πιο πολλες φορες. Η πρωτη φορα ειναι ενα σοκ, μετα συνηθιζεις.

Και πάλι όμως, τι ωραία εικόνα. Για τη χώρα, για την πόλη, για το πανεπιστήμιο.
Πολύ ωραίο αισθητικό (και όχι μόνο) θέαμα να βλέπεις τον άλλον να τρυπιέται στα 10 μέτρα και τον άλλον να ξερνάει πιο πέρα. Γιατί ουκ ολίγες φορές μου έχουν τύχει και τα 2. Αλλά ανοίγουμε μεγάλη κουβέντα τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Λεφτά για την δόση τους ζητάνε απο τους περαστικούς.. Και αν αυτοί αρνηθούν ευγενικά, θα τους αφήσουν να συνεχίσουν τον περίπατό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λεφτά για την δόση τους ζητάνε απο τους περαστικούς.. Και αν αυτοί αρνηθούν ευγενικά, θα τους αφήσουν να συνεχίσουν τον περίπατό τους.
Ναι κι εγω γι αυτο πιστευω θα εχω προβλημα..γιατι με το "ευγενικα" δε το χω και πολυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
ε νταξει αυτο ειναι γεγονος, αλλα δεν ασχολεισαι μαζι τους=>δεν ασχολουνται μαζι σου...τα πρεζακια ειναι ακακα τις πιο πολλες φορες. Η πρωτη φορα ειναι ενα σοκ, μετα συνηθιζεις.

:hehe:

Που να πας Ομόνοια.

Υγ. Έχω πετύχει ξεψείρισμα και αλληλοθεραπεία. Συν κατάσταση αμοκ, με αυτοτραυματισμό. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ειρωνικά το είπα.. :P Δεν νομίζω να είναι και τόσο ευγενικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
:hehe:

Που να πας Ομόνοια.

Περυσι το καλοκαιρι ετυχε να περασω απο Ομονοια 4 το πρωι.. τετοια φρικη, τετοιο ξεπεσμο πιστευω δε θα ξαναδω ποτε στη ζωη μου.Αλλα επιμενω οτι δεν αισθανεσαι φοβο για αυτους τους ανθρωπους..αηδια ισως, οικτο σιγουρα, αλλα το 99% δεν ειναι καν σε θεση να σε βλαψουν.

:hehe:
Υγ. Έχω πετύχει ξεψείρισμα και αλληλοθεραπεία. Συν κατάσταση αμοκ, με αυτοτραυματισμό. :/
εχω αγνωστες λεξεις, ωστοσο κατι μου λεει οτι δε θελω να τις μαθω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ε νταξει αυτο ειναι γεγονος, αλλα δεν ασχολεισαι μαζι τους=>δεν ασχολουνται μαζι σου...τα πρεζακια ειναι ακακα τις πιο πολλες φορες. Η πρωτη φορα ειναι ενα σοκ, μετα συνηθιζεις.

Κατέβηκα Αθήνα στις εκλογές του Ιούνη, και επιστρέφοντας από ποτό από το Γκάζι στις 12 παρά, στην Αττική, στον ηλεκτρικό, μπαίνει ξαφνικά-τρέχοντας-μέσα ένα πρεζάκι. Σκάει δίπλα μου (εγώ όρθιος). Αρχίζει και μου μιλάει. Κουνάω το κεφάλι πάνω-κάτω (τύπου καταφατικά), φεύγει. Πάει στον παραδίπλα και του λέει "φίλε, το βλέπεις αυτό στο τζάμι;", "ποιο ρε φίλε; δε βλέπω κάτι", απαντάει ο παραδίπλα, και ο τζάνκι παθαίνει κρίση: "ΤΙ?????? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ. ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ;" (ο τύπος είχε πάρει παραισθησιογόνα, και δε μπορούσε να πιστέψει ότι δεν υπήρχε τίποτα εκεί που κοιτούσε). Φεύγει και ξαναέρχεται δίπλα μου. "Ρε φίλε, το βλέπεις το Euro;", "Συνεχίζω να απαντώ κουνώντας το κεφάλι". "Είδες την τάδε ομάδα κλπ κλπ". "Δε δίνω απάντηση λεκτική, απλά με νεύματα". "Συνεχίζει να μιλάει μόνος του". Λέω: "Sorry, I don't speak greek" :P. Λέει: Ahaaaa. OK. Και πάει σε κάτι κοριτσάκια (16-17 υπολογίζω). Τις ρωτάει ονόματα κλπ, και λέει να τις πάει στα μπουζούκια.
Το σκηνικό συνεχίστηκε κάπως έτσι μέχρι να φτάσω στον προορισμό.

Οκ. Ομολογώ ότι όταν πετάχτηκε δίπλα μου στην αρχή, χέστηκα. Γενικώς, όμως, έχω μάλλον πρεζομαγνήτη. Κάθε φορά που πατάω Αθήνα, οπουδήποτε κι αν είμαι, θα με πλησιάσουν πρεζάκια για οποιοδήποτε λόγο.:worry:
Ελεος.

Παρ'όλα αυτά, και οι ψύχραιμοι Αθηναίοι, χέστηκαν, ομοίως, με το σκηνικό.

Ε, την επόμενη είδα έναν τύπο λιώμα στο πεζοδρόμιο να προσπαθεί για πολλήηη ώρα να βγάλει τα τσιγάρα του, και πολλά άλλα.
Είναι απάνθρωπα όσα συναντά κανείς στην Αθήνα, αλλά με τον καιρό γίνονται μια ρουτίνα.

:hehe:

Που να πας Ομόνοια.

Υγ. Έχω πετύχει ξεψείρισμα και αλληλοθεραπεία. Συν κατάσταση αμοκ, με αυτοτραυματισμό. :/

Δεν κατάλαβα τίποτα από όσα είπες. Για explain.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλώς ορίσατε στον θαυμαστό κόσμο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Καλώς ορίσατε στον θαυμαστό κόσμο μας.

:(

Και με το καλό να φύγετε.:P

Ρε παιδια εκει δεν υπαρχει αρκετη αστυνομευση?

:hehe:

Eυτυχώς που πετάς κι αυτές τις κοτσάνες και γελάμε κομμάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ρε παιδια εκει δεν υπαρχει αρκετη αστυνομευση?

Μίας και πιάσαμε τα ανέκδοτα, να πω αυτό με τον Τοτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top