Νομική Κομοτηνής

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σιγουρα τον πρωτο καιρο θελω πληρη ξεκουραση!!!! Κοινως να μην κανω τιποτα!!!! Αρα βλεπουμε απο τον δευτερο χρονο για τετοια!!!

Προκειμένου όμως να μένεις απαθής στις πολιτικές αποφάσεις των παρατάξεων, καλύτερα να αναλάβεις ενεργό αντι-πολιτικό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Mη φοβου ρε Ολγακι!!!:niki:Οσον αφορα την εγγραφη χρειαζεται 1)επικυρωμενη φωτοτυπια του απολυτηριου,2)επικυρωμενη φωτοτυπια αστυνομικης ταυτοτητας,3)8φωτογραφιες,4)ατομικο δελτιο προσβασης σε ΑΕΙ(απο το λυκειο).Τωρα οσον αφορα τα μαθηματα επιλογης ειναι -Εγκληματολογια-Κοινωνιολογια-Συνταγματικη Ιστορια-Ρωμαϊκο Δικαιο-Διεθνεις Οργανισμοι-Αγγλικα.:hmm:Τι να πρωτοδιαλεξεις??:s
βεβαίωση πρόσβασης δε χρειάζονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
6φωτογραφιες...οχι 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harryw

Νεοφερμένος

Ο harryw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γνωρίζετε αν χρειάζονται εξετάσεις για την εγγραφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
it's money honey ας έχουμε μαζί ο,τι χαρτι μας έδωσε το σχολείο...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια το χαρτι που θελουμε απ τ σχολειο το εχετε παρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια το χαρτι που θελουμε απ τ σχολειο το εχετε παρει?
στο σχολείο μας (έδεσσα) δεν έχει έρθει μέχρι πρότινος
και μου παν ότι δε πολύ-χρειάζεται καθώς ίδιο ακριβώς χαρτί έχουν οι ίδιεσ οι σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδια,ολοι δεν δικαουνται σιτηση???:xixi:
-----------------------------------------
στο σχολείο μας (έδεσσα) δεν έχει έρθει μέχρι πρότινος
και μου παν ότι δε πολύ-χρειάζεται καθώς ίδιο ακριβώς χαρτί έχουν οι ίδιεσ οι σχολές
Το βαθμο προσβασης δεν ενοουμε??Εγω πηγα today σχολειο γιαυτο το περιφημο χαρτι κ η γραμματεας δεν ηξερε τπτ...(ειναι πολυ καλη κ πολυ εξυπνη).Οποτε λογικα ο ΒΠ θα ειναι...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια,ολοι δεν δικαουνται σιτηση???:xixi:
-----------------------------------------

Το βαθμο προσβασης δεν ενοουμε??Εγω πηγα today σχολειο γιαυτο το περιφημο χαρτι κ η γραμματεας δεν ηξερε τπτ...(ειναι πολυ καλη κ πολυ εξυπνη).Οποτε λογικα ο ΒΠ θα ειναι...:P:P
1.Σίτιση δικαιούνται όλοι εφόσον δεν κατοικούν μόνιμα στιν Κομοτηνή!
2.Το περιβόητο ''χαρτί του σχολείου'' λέγεται-νομίζω- δελτίο επιτυχίας που έχει τους κωδικούς των σχολών που δήλωσες και πού περνάς...Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
1.Σίτιση δικαιούνται όλοι εφόσον δεν κατοικούν μόνιμα στιν Κομοτηνή!
2.Το περιβόητο ''χαρτί του σχολείου'' λέγεται-νομίζω- δελτίο επιτυχίας που έχει τους κωδικούς των σχολών που δήλωσες και πού περνάς...Αυτά!

Εσυ το ειχες παρει?Χρειαζεται σοβαρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω πηγα σημερα κ μ ειπαν απο εβδομαδα θα ερθει...ασε κ ηθελα να φυγω τεταρτη ειχα κλεισει κ εισητηρια αλλα τλκ θ τ αλλαξω.γραφειοκρατεια...ελεος..τ παιδια θελουν ν πανε γ εγγραφη και δεν μπορουν εξαιτιας του...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εσυ το ειχες παρει?Χρειαζεται σοβαρα?
Πέρυσι το είχα πάρει σίγουρα και θυμάμαι μια στιγμή στη γραμματεία που το έβαλε μαζί με των άλλων παιδιών...Αλλά αυτό που έβαλε πρέπει να ήταν της σχολής γιατι ένα τέτοιο δελτίο το έχω σπίτι...Άρα δεν πρέπει να χρειάζεται...Καλού κακού όμως ας πάμε να το πάρουμε για να είμαστε σίγουροι...Μην ταξιδεύουμε και με το άγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν χρειαζεται σιγουρα το ατομικο δελτιο προσβασης(δελτιο επιτυχιας)????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια στο σαιτ δεν το αναφερει ως απαραιτητο.και σημερα η υποδιευθυντρια μ ειπε πως θα μας γραψουν κ χωρις αυτο γιατι εχουν τις καταστασεις επιτυχιας!!!δεν παιρνουμε ενα τηλεφωνο ν ρωτησουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια κανενα νεο γ τ χαρτι απο τ σχολειο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια κανενα νεο γ τ χαρτι απο τ σχολειο;;;
κοιτα δε ξέρω αν το είπα εδώ στο ischool αλλα η διευθύντρια μου είπς οτι δε χρειάζεται καθώς έχουν κι αυτοί οι ίδιοι αυτά τα χαρτιά και εμένα πέρσυ δε μου το ζήτησαν απο την προηγούμενη σχολή μου:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αληθεια;;;μακαρι αλλα δν μπορω να ειμαι σιγουρη.να ανεβω κομοτηνη τζαμπα και μετα να ξαναπαω...με καμια δυναμη.παντως ενα παιδι π πηρε τηλεφωνο στη γραμματεια τ ειπαν οτι χρειαζεται...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ρε παιδια μήπως παραέγινε μεγάλο θέμα το δελτίο;;Θα βγάλουμε φωτο,θα πάμε για επικυρώσεις και φωτοτυπίες...Τόσο δύσκολο είναι να πάμε σχολείο για 10 λεπτά?ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ρε παιδια μήπως παραέγινε μεγάλο θέμα το δελτίο;;Θα βγάλουμε φωτο,θα πάμε για επικυρώσεις και φωτοτυπίες...Τόσο δύσκολο είναι να πάμε σχολείο για 10 λεπτά?ΕΛΕΟΣ!
απλώς το χαρτί δε έχει έρθει ακόμη,και κάποιοι θέλουν να πάνε για εγγραφή...οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
απλώς το χαρτί δε έχει έρθει ακόμη,και κάποιοι θέλουν να πάνε για εγγραφή...οκ?
Να πάνε λίγο αργότερα και να το συνδυάσουν με τη μόνιμη πλέον διαμονή τους!Γιατί να πηγαινοέρχονται;:bye:
Και δεύτερον είναι κουραστικό να μπαίνεις στο forum για να ενημερωθείς και να βλέπεις συνεχώς να αναμασώνται τα ίδια και τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top