Νομική Κομοτηνής

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ήμουν πρωτοετής εκεί, τώρα είμαι στη νομική του ΑΠΘ.


:!::!:
Γιατί έφυγες από τη Κομοτηνή;
-----------------------------------------
το δελτίο επιτυχίας από το λύκειο πότε το παίρνουμε?το χετε πάρει?:jumpy:




αυτή την ερώτηση την έχω κάνει σε δεκάδες διαφορετικά άτομα
και εχω πάρει τόσες απαντήσεις όσα και τα άτομα

έπρεπε να το είχατε πάρει..
πάνε στο λύκειο σου και ζήτα το..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
:!::!:
Γιατί έφυγες από τη Κομοτηνή;

Για πολλούς λόγους, πάντως όσοι πάτε πρωτοετείς εκεί μια χαρά θα περάσετε!
-----------------------------------------
το δελτίο επιτυχίας από το λύκειο πότε το παίρνουμε?το χετε πάρει?:jumpy:




αυτή την ερώτηση την έχω κάνει σε δεκάδες διαφορετικά άτομα
και εχω πάρει τόσες απαντήσεις όσα και τα άτομα

Λογικά μέχρι το τέλος αυτής της βδομάδας θα έχει πάει σε όλα τα σχολεία! Δεν έρχεται πάντως ταυτόχρονα παντού στη Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Από παιδί παράταξης έμαθα ότι χρειάζονται τα εξής:

Απολυτήριο λυκείου (επικυρωμένο φωτοαντίγραφο)
Αποτελέσματα λυκείου (επικυρωμένο φωτοαντίγραφο)
Ταυτότητα
6 φωτογραφίες τύπου αστυνομικής ταυτότητας
Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Τα αγγλικά είναι ένα μάθημα ελεύθερης επιλογής και ως εκ τούτου αυτό που γράφεις δε γίνεται μιας και δεν είναι υποχρεωτικό. Απλά ως ξένη γλώσσα, πρέπει να εξεταστεί 3 φορες για να μετρήσει ως 1 μάθημα επιλογής

τι εννοεις πως πρεπει να εξεταστει 3 φορες?σε 3 εξετστικες δηλαδη?ακομη κι αν το περασεις με την πρωτη φορα?δεν το καταλαβα...εξηγησε το please...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τι εννοεις πως πρεπει να εξεταστει 3 φορες?σε 3 εξετστικες δηλαδη?ακομη κι αν το περασεις με την πρωτη φορα?δεν το καταλαβα...εξηγησε το please...:)

Οι ξένες γλώσσες, τα αγγλικά δηλαδή μιας και αυτά διδάσκονται μόνο, εξετάζονται, και διδάσκονται 3 φορές, προκειμένου να υπολογιστούν ως μάθημα επιλογής που έχει περαστεί με επιτυχία. Θέλεις δηλαδή 3 εξεταστικές και 3 εξάμηνα, με διαβαθμισμένη ύλη νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ευχαριστω για τη διευκρινιση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Να μου ζήσεις Νομική Κομοτηνής...:up:Και εγώ παιδιά μαζί σας θα είμαι!!!;) Μηπως ξερετε :hmm:τι χαρτια χρειαζονται για σιτηση στη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Να μου ζήσεις Νομική Κομοτηνής...:up:Και εγώ παιδιά μαζί σας θα είμαι!!!;) Μηπως ξερετε :hmm:τι χαρτια χρειαζονται για σιτηση στη σχολη?
γεια σου συναδελφε!!!τα δικαιολογητικα γ τη σιτηση τ γραφει στο σάιτ τ πανεπιστημιου.duth.gr
:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Eυχαριστώώώώώ!!!!:bye: Εχω ακούσει πως όταν θα πάμε να γραφτούμε θα πέσουν απάνω μας οι των κομμάτων ''φοιτητοΫπερασπιστές'';)Τι λέτε να κάνουμε???Βοηθά ή :what:θα μπλέξουμε και θα μας ζαλίσουν??? Αλ΄λιώς πώς να τους αποφύγουμε?:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ισως για αρχη να μας φανουν και λιγακι χρησιμοι:P γιατι απο οτι λενε ολοι οι γραμματεια δεν θα μας εξυπηρετησει και πολυ... Οποτε πληροφοριες για μαθηματα δεν ειναι κακο να παρουμε απο αυτους και μετα μην μας ειδατε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ωραίος!!!;)καλά λες!!!Εχει σκεφτεί κάποιος να ασχοληθεί με τα πολιτικά ή με κάποια άλλη δραστηριότητα(π.χ.μουσική:fss:,χορωδία,θέατρο)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν ξερω ακομα.το θεατρο μ αρεσει αλλα βλεποντας και κανοντας.θα ειναι κανενας 17 κομοτηνη?α και εβγαλαν επισημη ανακοινωση γ τ δικαιολογητικα γ την εγγραφη?:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κανα site να δω κανα επιπλακι??
Γεια σου συναδελφισσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Κανα site να δω κανα επιπλακι??
Γεια σου συναδελφισσα!!

ikea.gr Είναι καινούργιος ο κατάλογος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πηρα στην σχολή! Οι μεταγραφές ξεκινούν στις 16!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ωραίος!!!;)καλά λες!!!Εχει σκεφτεί κάποιος να ασχοληθεί με τα πολιτικά ή με κάποια άλλη δραστηριότητα(π.χ.μουσική:fss:,χορωδία,θέατρο)???


Σιγουρα τον πρωτο καιρο θελω πληρη ξεκουραση!!!! Κοινως να μην κανω τιποτα!!!! Αρα βλεπουμε απο τον δευτερο χρονο για τετοια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Mμμμμμ....Θέατρο!!!!Ενδιαφέρον!!!!:iagree:Εγώ ασχολούμαι με το πιάνο και χορωδίες,αλλα μάλλον προς το παρόν θα συμφωνήσω :up:με τη συνάδελφο Εφη!!!Για ένα διάστημα καλή και η ξεκούραση...:dance:Οσον αφορά για έπιπλα,μην ανησυχείτε!! Στην Κομοτηνή υπάρχουν πολλά καταστήματα επίπλων με καλές τιμές.Εγώ αγόρασα από τα καταστήματα Δαμιανού και ήταν αρκετά φτηνά.Αλλωστε η οικονομία της εκεί περιοχής κινείται από τους φοιτητές,επομένως ό,τι έχουμε ανάγκη θα το βρούμε εύκολα...;) Εγώ ανεβαίνω Κομοτηνή μετά τις 20.Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
με ολα αυτα εχω μπερδευτει...
1)ποσα μαθηματα επιλογης μπορει να παρει καποιος?
2)ποια ειναι τελικα τα εγγραφα που απαιτουναι για τις εγγραφες?

Αν μπορει καποιος ας μου απαντησει υπευθυνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
με ολα αυτα εχω μπερδευτει...
1)ποσα μαθηματα επιλογης μπορει να παρει καποιος?
2)ποια ειναι τελικα τα εγγραφα που απαιτουναι για τις εγγραφες?

Αν μπορει καποιος ας μου απαντησει υπευθυνα

Μπορείς να πάρεις μέχρι 3 μαθήματα επιλογής ανά εξάμηνο, όμως μιας και με το νέο σύστημα δικαιούσαι μόνο τα βιβλία του αριθμού των επιλεγόμενων μαθημάτων που σου χρειάζονται για την απόκτηση βιβλίου, δηλαδή 9 το σύνολο, θα πρέπει να διαλέξεις όσα μαθήματα επιλογής σου αρέσουν. Καλό είναι να ξεμπερδεύεις απο αυτά όμως στα πρώτα εξάμηνα, ωστέ μετά που δυσκολεύουν τα υποχρεωτικά μαθήματα να μη χρειάζεται να ασχολείσαι με τα επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Mη φοβου ρε Ολγακι!!!:niki:Οσον αφορα την εγγραφη χρειαζεται 1)επικυρωμενη φωτοτυπια του απολυτηριου,2)επικυρωμενη φωτοτυπια αστυνομικης ταυτοτητας,3)8φωτογραφιες,4)ατομικο δελτιο προσβασης σε ΑΕΙ(απο το λυκειο).Τωρα οσον αφορα τα μαθηματα επιλογης ειναι -Εγκληματολογια-Κοινωνιολογια-Συνταγματικη Ιστορια-Ρωμαϊκο Δικαιο-Διεθνεις Οργανισμοι-Αγγλικα.:hmm:Τι να πρωτοδιαλεξεις??:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top