Νομική Κομοτηνής

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Το δικό μου πάντως είναι στην πλατεία!!



και το δικο μου στο κεντρο ειναι διπλα στα δικαστηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
άσχετο ..ρε ..μόνο εγω δε θέλω να φύγω απ τη πόλη μου..και απο τη ζεστή αγκαλιά της μανούλας...??
Μη μιλάς κοθόλου!!Η Εδεσσα είναι πολύ πιο κοντά από τη Χαλκίδα(με το τουτού 7+ συγκεκριμένα).Θα είναι λίγο δυσκολα στην αρχή,αλλά μετά που θα δικτυωθούμε ο ένας θα βοηθάει τον άλλο και θα περνάμε καλά...Αποτέλεσμα?Θα ξεχνάμε να τηλεφωνούμε στους δικούς μας:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μην μιλατε καθολου....εγω απο καλαματα κομοτηνη!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Απ'τη μια ακρη της Ελλάδας στην άλλη...Τι να πεις κι εσύ...Νομίζω,όμως ότι έπιανες Αθήνα με τα μόριά σου ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
πιο μακρια απο μενα δεν ειναι κανεις, μενω στη νοτιοτερη πολη της ηπειρωτικης ελλαδος στη λακωνια...ακρωτηριο μαλεα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδια ξερετε ποτε θα ανακοινωθουν οι οδηγιες εγγραφης απο το site της σχολης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
μπα ολους τους πιανει μια διαθεση νοσταλγιας...δεν εισαι ο μονος!!!:):)

Μη μιλάς κοθόλου!!Η Εδεσσα είναι πολύ πιο κοντά από τη Χαλκίδα(με το τουτού 7+ συγκεκριμένα).Θα είναι λίγο δυσκολα στην αρχή,αλλά μετά που θα δικτυωθούμε ο ένας θα βοηθάει τον άλλο και θα περνάμε καλά...Αποτέλεσμα?Θα ξεχνάμε να τηλεφωνούμε στους δικούς μας:D!!!
μακάρι παιδιά
γιατί δε ξέρεις τι θα συναντήσεις σε μια ξένη πόλη που δε γνωρίζεις κανένα...
Και γω έχω συνηθίσει στην ιδέα να ζω σε μια μικρή πόλη που όλοι λίγο πολύ γνωριζόμαστε και κάνουμε παρέα ...

Αλλα τί να κάνουμε όλά κάποτε τελειώνουν και κάνουμε μια (δύσκολη) καινούργια αρχή μόνοι μας...
ανοίγοντας σιγα σιγά τα φτερά μας:)
Αντε μη κλαφτώ άλλο ειμαι και κοντά όπως είπατε...(σχετικά)...
ξερω γω είναι δυσκολοτερο που είστε αρκετά μακρια..
αλλα κουράγιο!!:);)
ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μην μιλατε καθολου....εγω απο καλαματα κομοτηνη!!!:):)
και εγω δεν παω πισω...ειναι περιπου 8 ωρες απο το αιγιο (με αυτοκινητο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω ακομα με το σπιτι...δεν βρηκα αυτο που ηθελα...
Κ εγω ερχομαι απο κερκυρα οποτε respect!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εγω ακομα με το σπιτι...δεν βρηκα αυτο που ηθελα...
Κ εγω ερχομαι απο κερκυρα οποτε respect!!!

σώπα ρε ακόμα ψάχνεις?τι περίπου θέλεις?ε μείνε σε καποιο που δεν είναι και πολυ καλό κα αλλάζες του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ξέρετε πόσες ώρες με το τρένο είναι η διαδρομη Θεσ/νίκη - Κομοτηνή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ξέρετε πόσες ώρες με το τρένο είναι η διαδρομη Θεσ/νίκη - Κομοτηνή?



με το τρενο ειναι πολυ περισσοτερες απο οτι με λεωφορειο... λιγοτερο απο 3 ωρες με λεωφορειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω ακομα με το σπιτι...δεν βρηκα αυτο που ηθελα...
Κ εγω ερχομαι απο κερκυρα οποτε respect!!!

μην αγχωνεσαι,θα βρεις. απο οσο ξερω υπαρχουν αρκετα καλα σπιτια και σε λογικες τιμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
χαχαχα καταλαβαααα!θα πηγαινεις κατευθειαν με αεροπλανο? δεν παλευεται η διαδρομη.... γιατι να ειναι τοσο μακρια... εξοριστοι γιναμε!


Ναι με αεροπλανο!!! Δυστυχως δεν εχει η κομοτηνη αρα η μεσω θεσσαλονικης η μεσω αλεξανδρουπολης!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Θεσσαλονικη-Κομοτηνη
πόσο κοστιζει με τρένο και με λεωφορείο?
ξερετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θεσσαλονικη-Κομοτηνη
πόσο κοστιζει με τρένο και με λεωφορείο?
ξερετε?


Με τρένο οπυ το εψαξα το κανονικο (β' θεση) ειναι 10.90 αρα με το φοιτητικο θα πληρονουμε γυρω στα 7...
Με το λεωφορειο ειναι περισσοτερα αλλα δεν ξερω ακριβως ποσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια ξερετε τι ωρα φευγει το ιντερσιτυ απο κομοτηνη γ αθηνα??:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια ξερετε τι ωρα φευγει το ιντερσιτυ απο κομοτηνη γ αθηνα??:):):)

H ιστοσελιδα του ΟΣΕ τα εχει ολα!!! για ψαξε εδω

https://www.ose.gr/ose/content/home.aspx?l=2

επελεξε περιοχες και βαλε ενδεικτικη ημερομηνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
H ιστοσελιδα του ΟΣΕ τα εχει ολα!!! για ψαξε εδω

https://www.ose.gr/ose/content/home.aspx?l=2

επελεξε περιοχες και βαλε ενδεικτικη ημερομηνια!
-----------------------------------------



Ασε!!! και θελω να την κανω συχνα αυτην την διαδρομη!!!
:no1::no1::bye:εισαι μεγάλη!!!
καλύτερα δε θα ναι να πηγαίνεις με αεροπλάνο αλεξ/πολη?
και οχι θεσ/νικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ναι απλα δεν εχει απευθειας απο ροδο συνεχεια... νομιζω μια φορα την εβδομαδα μονο!!! οποτε καμια φορα μπορει να πηγαινω και μεσω θεσσαλονικης!!!
αλλα περα απο αυτο θεσσαλονικη περασανε πολλοι απο την παρεα μου αρα θα πηγαινω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top