Νομική Κομοτηνής

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
οι εγγραφές πότε είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
16-30 Σεπτεμβρίου όπως κάθε χρόνο! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
16-30 Σεπτεμβρίου όπως κάθε χρόνο! :no1:
τα επιλογής πότε...επιλέγονται?πχ αναλογα με τα επιλογής που θα..επιλέξεις ξεκινάνε και τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

law student

Νεοφερμένος

Η law student αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να μου πει πόση ώρα απέχει η Κομοτηνή από την Θεσσαλονίκη??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
:O

3-4 ώρες λογικά.. Ανάλογα με το ΜΜΜ που χρησιμοποιείς!
-----------------------------------------
τα επιλογής πότε...επιλέγονται?πχ αναλογα με τα επιλογής που θα..επιλέξεις ξεκινάνε και τα μαθήματα?

Προς τα τέλη Οκτώβρη επιλέγεις τα επιλογής και τα συγγράμματα που θες για όλα τα μαθήματα...

Αλλά τα μαθήματα ξεκινάνε από πριν.. Ανάλογα με το μάθημα επιλογής που θες, ξεκινας να το παρακολουθείς..

Βέβαια η παρακολούθηση δεν είναι υποχρεωτική! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
:O

3-4 ώρες λογικά.. Ανάλογα με το ΜΜΜ που χρησιμοποιείς!
-----------------------------------------


Προς τα τέλη Οκτώβρη επιλέγεις τα επιλογής και τα συγγράμματα που θες για όλα τα μαθήματα...

Αλλά τα μαθήματα ξεκινάνε από πριν.. Ανάλογα με το μάθημα επιλογής που θες, ξεκινας να το παρακολουθείς..

Βέβαια η παρακολούθηση δεν είναι υποχρεωτική! :jumpy:
οχι θα παρακολουθάω..δεν παίζει..θέλω καλό βαθμό (δεν εχω δικηγόρους γονείς:P)τι επιλογής προτείνεις?επειδή θ'ελω δικαστικό στο μακρινό μέλλον να επιλέξω μαθήματα που εξετάζονται εκεί..?εμενα πάντως με ενδιαφέρει η εγκληματολογία..και πόσα επιλογής δηλώνουν οι α'ετής συνήθως? α και με τα συγγράματα τι παιζει?σε ρωτάω τώρα γιατί απο παρατάξεις μακριά και αγαπημένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

law student

Νεοφερμένος

Η law student αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σ ευχαριστώ πολύ!!!! είμαι από θεσσαλονίκη και πέρασα νομική στην κομοτηνή..... έχω αγχωθεί πολύ με τις αποστάσεις!!! μπορείς να μου πεις γενικότερα για την πόλη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
σ ευχαριστώ πολύ!!!! είμαι από θεσσαλονίκη και πέρασα νομική στην κομοτηνή..... έχω αγχωθεί πολύ με τις αποστάσεις!!! μπορείς να μου πεις γενικότερα για την πόλη???
δες παλαιότερα πόστ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τι να σας πω για την πόλη; Μια μικρή πόλη ειναι... Για εμένα καλύτερη και από τη Θεσσαλονίκη...

@It's mOnEy honey maximum 3 επιλογής μπορείς να πάρεις ή 1 μόνο..
Εγώ προτείνω Εγκληματολογία και Διεθνείς Οργαννισμούς..
Οι βαθμοί που παίρνεις δεν έχουν σχέση με την παρακολούθηση.. Τυχαίους βαθμούς βάζουν όπως γίνεται και στα περισσότερα ΑΕΙ της χώρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Τι να σας πω για την πόλη; Μια μικρή πόλη ειναι... Για εμένα καλύτερη και από τη Θεσσαλονίκη...

@It's mOnEy honey maximum 3 επιλογής μπορείς να πάρεις ή 1 μόνο..
Εγώ προτείνω Εγκληματολογία και Διεθνείς Οργαννισμούς..
Οι βαθμοί που παίρνεις δεν έχουν σχέση με την παρακολούθηση.. Τυχαίους βαθμούς βάζουν όπως γίνεται και στα περισσότερα ΑΕΙ της χώρας...
ναι αλλα αν δε παρακολουθείς πως θα περνάς τα μαθήματα?τελως πάντων με τα συγγράμαματα τι παίζει?γιατί πέρστ στο ιστορικό μας πρότειναν 2 συγγράματα ενα του καθηγητή και ένα άλλο και όλοι πέφτανε στου καθηγητη!!:D:Dετσι και δω ε?
α? τις παρατάξεις πως τις βλέπεις?πως θα τις αποφύγουμε?:P
-----------------------------------------
η κομοτηνή πάντως είναι καταπληκτική πολυπολιτισμική με την ανατολίτικη κουλτούρα..υπέροχη...θα διευρύνοθμε τους ορίζοντες μας..μου άρεσε που είναι τόσο κοσμοπολίτικη...και η γειτονιά του σπιτιού μου είναι υπέροχα γραφική με το τζαμί της το τούρκικο καφενείο..καταπληκτική
νυχτερινή ζωή καταπληκτική μπαράκια φοιτητόκοσμος πράσινο και πάρκα...υπέροχο το μνημείο στην πλατεία ελευθερίας..θυμίζει έντονα τα γιάννενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
διαλέγεις όποιο σύγγραμμα θες...

Αν είναι θα σας βοηθήσω και εγώ στην επιλογή των συγγραμμάτων.. όποιος θέλει ας μου στείλει πμ να του πω facebook acc και msn.. Μπορώ να σας προτείνω εγώ συγγράμματα..

Όσον αφορά τις παρατάξεις δεν λέω να μην μιλάτε μαζί τους, απλά μην κάνετε ότι σας λένε. Εφόσον πάλι θέλετε (και εφόσον θα μπορέσω, γιατί έχω κάνει μια μικρή εγχείρηση από το πόδι μου) μετά τις 16 Σεπτέμβριου μπορώ να σας βοηθήσω και εγώ στην εγγραφή σας ανεξάρτητα από τις παρατάξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
διαλέγεις όποιο σύγγραμμα θες...

Αν είναι θα σας βοηθήσω και εγώ στην επιλογή των συγγραμμάτων.. όποιος θέλει ας μου στείλει πμ να του πω facebook acc και msn.. Μπορώ να σας προτείνω εγώ συγγράμματα..

Όσον αφορά τις παρατάξεις δεν λέω να μην μιλάτε μαζί τους, απλά μην κάνετε ότι σας λένε. Εφόσον πάλι θέλετε (και εφόσον θα μπορέσω, γιατί έχω κάνει μια μικρή εγχείρηση από το πόδι μου) μετά τις 16 Σεπτέμβριου μπορώ να σας βοηθήσω και εγώ στην εγγραφή σας ανεξάρτητα από τις παρατάξεις...
ξέρω ποιος είσαι στο fb σε ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι αλλα αν δε παρακολουθείς πως θα περνάς τα μαθήματα?τελως πάντων με τα συγγράμαματα τι παίζει?γιατί πέρστ στο ιστορικό μας πρότειναν 2 συγγράματα ενα του καθηγητή και ένα άλλο και όλοι πέφτανε στου καθηγητη!!:D:Dετσι και δω ε?
α? τις παρατάξεις πως τις βλέπεις?πως θα τις αποφύγουμε?:P
-----------------------------------------
η κομοτηνή πάντως είναι καταπληκτική πολυπολιτισμική με την ανατολίτικη κουλτούρα..υπέροχη...θα διευρύνοθμε τους ορίζοντες μας..μου άρεσε που είναι τόσο κοσμοπολίτικη...και η γειτονιά του σπιτιού μου είναι υπέροχα γραφική με το τζαμί της το τούρκικο καφενείο..καταπληκτική
νυχτερινή ζωή καταπληκτική μπαράκια φοιτητόκοσμος πράσινο και πάρκα...υπέροχο το μνημείο στην πλατεία ελευθερίας..θυμίζει έντονα τα γιάννενα...
πω πω ανυπομονω να ερθω!!!......:):):):):D:P:):):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
πω πω ανυπομονω να ερθω!!!......:):):):):D:P:):):no1:


Να φανταστώ Gabriella μια και καλή θα πάς ε?σπίτι μου είχες πει οτι βρήκες ε?Έπιπλα κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
διαλέγεις όποιο σύγγραμμα θες...

Αν είναι θα σας βοηθήσω και εγώ στην επιλογή των συγγραμμάτων.. όποιος θέλει ας μου στείλει πμ να του πω facebook acc και msn.. Μπορώ να σας προτείνω εγώ συγγράμματα..

Όσον αφορά τις παρατάξεις δεν λέω να μην μιλάτε μαζί τους, απλά μην κάνετε ότι σας λένε. Εφόσον πάλι θέλετε (και εφόσον θα μπορέσω, γιατί έχω κάνει μια μικρή εγχείρηση από το πόδι μου) μετά τις 16 Σεπτέμβριου μπορώ να σας βοηθήσω και εγώ στην εγγραφή σας ανεξάρτητα από τις παρατάξεις...

Βασικα σκεφτομουν να παρω την Οικονομικη,αλλα δεν ξερω τι παιζει με αυτη.Στο site του πανεπιστημιου οι περιγραφες ειναι πολυ ασαφεις...και δεν εχω ιδεα τι γινεται με τα συγγραματα....ισως θα πρεπει να βρεθουμε απο κοντα να μας κατατοπισει καποιος...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να μου πει πόση ώρα απέχει η Κομοτηνή από την Θεσσαλονίκη??????

2μιση ώρες περίπου πρέπει να είναι...Από το χωριό μου είναι 2 κι ένα τετάρτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δυομιση ώρες είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
@W4What από ότι ξέρω η Οικονομική (Ι/ΙΙ) δεν διδάσκεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top