Νομική Κομοτηνής

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ναι φετος η κομοτηνη προσφερει 600 θεσεις γι αυτο και επεσε η βαση...μπες εδω https://www.esos.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=916&Itemid=232 και δεσ το!
οι θέσεις είναι ίδιες με πέρσυ..το 2000 έπαιρνε 660 Λολ!!!!όμψς ρε παιδιά οι περισσότεροι θα πάρουν μεταγγραφή,γι αυτό λίγοι θα μείνουμε!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια θερμα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο μπραβο μελλοντικοι δικηγοροι!!!!!!


όχι μελλοντικοί δικηγόροι...μελλοντικοι νομικοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
έλεος....:'(:'(:'(έχασα την Θεσσαλονικη για 36 μόόόόόόόόόριαααααα...:'(:'(:'(
ελα βρε δαρειε μου μην στεναχωριεσαι.....και κομοτηνη καλα ειναι..να σ πω τι σειρα περασες ειδες?και η βασ.σεβαστελη μαζι μας θα ειναι:):):):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
όχι μελλοντικοί δικηγόροι...μελλοντικοι νομικοι....


ενταξει ντε!!!τι θες να σου ευχηθω?καλη επιτυχια στο δικαστικο μετα απο 10 χρονια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ελα βρε δαρειε μου μην στεναχωριεσαι.....και κομοτηνη καλα ειναι..να σ πω τι σειρα περασες ειδες?και η βασ.σεβαστελη μαζι μας θα ειναι:):):):bye:



΄΄αάάάάά΄΄αάάάάά΄χ....τί χαρα...και συμμαθητές, καί συμφοιτητές...:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
΄΄αάάάάά΄΄αάάάάά΄χ....τί χαρα...και συμμαθητές, καί συμφοιτητές...:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
δεν καταλαβα σου πεφτουμε και λιγες?????αααα:mad::mad::mad:
ελα ρε συγχαρητηρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
δεν καταλαβα σου πεφτουμε και λιγες?????αααα:mad::mad::mad:
ελα ρε συγχαρητηρια!!!!


όχι ρε σύ οτι μου πέφτετε λίγες....αλλα τέσπα....πφφφφφφφ
συγχαρητήρια!
-----------------------------------------
και επιπλέον...καλά...αυτός που έλεγε οτι είχε πληροφορίες απο το υπουργεία....χάχά....μεγάάάά΄λη πετυχεσα.....να αλλάξεις πληροφοριοδότη!
χάχάχά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
όχι ρε σύ οτι μου πέφτετε λίγες....αλλα τέσπα....πφφφφφφφ
συγχαρητήρια!
-----------------------------------------
και επιπλέον...καλά...αυτός που έλεγε οτι είχε πληροφορίες απο το υπουργεία....χάχά....μεγάάάά΄λη πετυχεσα.....να αλλάξεις πληροφοριοδότη!
χάχάχά
μην ανησυχεις!!!θα το συνηθισεις!σκεψου οτι θα σπουδασεις αυτο π θελεις.αυτο ειναι το σημαντικο.τωρα η πολη εχει μικροτερη σημασια.:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ωραια ολα αυτα βρε σεις!μια παρεουλα θα μαστε!αλλα για πειτε λιγο,που ειναι καλυτερα να βρουμε σπιτι?εσεις που περιπου βρηκατε?
pleaseeeeeee ας απαντησει καποιος...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!! Καλή σταδιοδρομία!!! Έχει κανείς ιδέα από Κομοτηνή γιατί εγώ ούτε σε φωτογραφία δεν την έχω δει! Θα ήθελα επίσης πληροφορίες για εγγραφές κτλ για αυτό όποιος ξέρει ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγώ τι να πω που έχασα τη νομική θεσσαλονίκης για 7 μόρια;;;; να αυτοκτονήσω επι τόπου;;;; τεσπα .. κομοτηνη καλά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους παιδιά, θα περάσετε τέλεια Κομοτηνή σας το εγγυώμαι, είναι ότι πρέπει για φοιτητές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YOrgakis

Νεοφερμένος

Ο YOrgakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εγω νομικη κομοτηνης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αρχικά τα συγχαρητήριά μου στον manoslaw που ισορροπούσε με τις απόλυτα λογικές του εκτιμήσεις τις αηδίες του Κάτσικα -και του κάθε άσχετου- και μας έδινε πολλές ελπίδες. Είμαι στην Κομοτηνή και μπορώ να πω πως εκ πρώτης όψεως είναι όμορφη πόλη. Έχει μια πολύ μεγάλη και ωραία πλατεία -την πλατεία Ειρήνης- και διαθέτει πολλά και διαφορετικά στέκια. Οι δύο κεντρικοί άξονες της πόλης είναι δύο: η παλιά Νομική (απέναντι από το γήπεδο του Πανθρακικού) και το παλιό Πρυτανείο. Γύρω από τις δύο αυτές περιοχές μένουν οι περισσότεροι φοιτητές. Και στα δύο αυτά μέρη υπάρχουν στάσεις από τις οποίες περνούν τα λεωφορεία που οδηγούν στην Πανεπιστημιούπολη (η οποία είναι πανέμορφη). Υπάρχει λίγω έξω από το κέντρο της πόλης και το εμπορικό κέντρο Kosmopolis, το οποίο είναι τεράστιο και πίσω από αυτό υπάρχουν studios. Παίδες είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε πολύ ωραία. Λίγο πριν από την αρχή της σεζόν ας κάνουμε ένα διαδυκτιακό meeting ώστε να γνωριστούμε αμέσως στην Κομοτηνή. Τα λέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Αρχικά τα συγχαρητήριά μου στον manoslaw που ισορροπούσε με τις απόλυτα λογικές του εκτιμήσεις τις αηδίες του Κάτσικα -και του κάθε άσχετου- και μας έδινε πολλές ελπίδες. Είμαι στην Κομοτηνή και μπορώ να πω πως εκ πρώτης όψεως είναι όμορφη πόλη. Έχει μια πολύ μεγάλη και ωραία πλατεία -την πλατεία Ειρήνης- και διαθέτει πολλά και διαφορετικά στέκια. Οι δύο κεντρικοί άξονες της πόλης είναι δύο: η παλιά Νομική (απέναντι από το γήπεδο του Πανθρακικού) και το παλιό Πρυτανείο. Γύρω από τις δύο αυτές περιοχές μένουν οι περισσότεροι φοιτητές. Και στα δύο αυτά μέρη υπάρχουν στάσεις από τις οποίες περνούν τα λεωφορεία που οδηγούν στην Πανεπιστημιούπολη (η οποία είναι πανέμορφη). Υπάρχει λίγω έξω από το κέντρο της πόλης και το εμπορικό κέντρο Kosmopolis, το οποίο είναι τεράστιο και πίσω από αυτό υπάρχουν studios. Παίδες είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε πολύ ωραία. Λίγο πριν από την αρχή της σεζόν ας κάνουμε ένα διαδυκτιακό meeting ώστε να γνωριστούμε αμέσως στην Κομοτηνή. Τα λέμε...
εννοείται ρε.... ευχαριστύμε για το ινφορμεισιον!!! κομοτηναίος εισαι? α και γινεται παρακαλώ μέλη εδω!!!!θέλω και τους 600 https://www.facebook.com/wall.php?id=127355555682#/group.php?gid=127355555682https://www.facebook.com/group.php?gid=127355555682
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εννοείται ρε.... ευχαριστύμε για το ινφορμεισιον!!! κομοτηναίος εισαι? α και γινεται παρακαλώ μέλη εδω!!!!θέλω και τους 600 https://www.facebook.com/group.php?gid=127355555682

Αθηναίος, απλά πήγα για σπίτι και έμαθα κάποια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YOrgakis

Νεοφερμένος

Ο YOrgakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τι χρειαζεται να εχουμε μαζι κατα την εγγραφη συμφοιτιτρονια μου???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τι χρειαζεται να εχουμε μαζι κατα την εγγραφη συμφοιτιτρονια μου???:)

https://www.duth.gr//index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=27
Νομιζω αυτα...αλλα δεν ειμαι απολυτως σιγουρος...καποτε θελανε και ακτινογαφια θωρακος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΤΛ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!:)

Εγώ είμαι από τον Ίασμο, μία κωμόπολη μόλις 20 λεπτά από την Κομοτηνή...Αν και είμαι πιο μικρή μπορώ να σου πω κάποια πράγματα...Η Κομοτηνήδε μοιάζει ούτε με την Αθήνα ούτε με τη Θεσσαλονίκη, παρόλα αυτά είνια μια πολύ ωραία πόλη. Έχει τα club της, τα μαγαζιά, τα εστιατόριά της κτλ.Τώρα για σπίτι δεν ξέρω και πολλά...Πάντως σχεδόν σε κάθε κολόνα έχει ενοικιαστήρια...Για ό,τι άλλο χρειαστείς πες μου...Και όποιος/όποια θέλει να μάθει κάτι ας μου πει...!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
https://www.duth.gr//index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=27
Νομιζω αυτα...αλλα δεν ειμαι απολυτως σιγουρος...καποτε θελανε και ακτινογαφια θωρακος...

Δεν θέλουν ακτινογραφία κτλπ..

Ταυτότητα, φωτογραφίες και το χαρτί από το λύκειο που θα πάρετε.. Αυτά νομίζω..
Κάντε υπομονη.. Την επόμενη εβδομάδα λογικά θα δημοσιεύσουν ανακοίνωση με ότι χρειάζεται για την εγγραφή σας!

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top