Ναυπηγών - Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δηλαδη μπουκαρω σε οποιο επιλογης θελω??? lol:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
δηλαδη μπουκαρω σε οποιο επιλογης θελω??? lol:lol:

Και επιλογής να είχες δηλώσει, πάλι σε όποιο θέλεις θα μπορούσες να μπουκάρεις...
Ρε παιδιά τι γίνεται με τα εργαστήρια, δηλώνουμε τίποτα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όχι. Όταν θα 'ναι ο καιρός των εργαστηρίων, θα σας ενημερώσουν οι διδάσκοντες. Μη μου άγχεστε. Θα μου κάνετε ρυτίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Βασικα απο ατομα τι παιζει???

εχω ακουσει οτι μερικοι απο τα πιο ψωνια ειναι φοιτητες του εμπ και επειδη εχουν περασει εκει ,θεωρουν τους εαυτους τους ανωτερους !ισχυει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δε νομίζω να ισχύει. Τουλάχιστον, από την εμπειρία μου, τα συνειδητοποιημένα άτομα είναι πολύ περισσότερα από τους αιθεροβάμονες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Το έχω ακούσει και εγώ, αυτό σχετικά με τα ψώνια, αλλά πιστεύω είναι λόγω ζήλειας.. Τέλος πάντων, Ρε ήθελα να ρωτήσω :
Εγώ σκεφτόμουν να διαλέξω αγγλικά, για να πάρω και απαλλαγή καθώς έχω proficiency.
Από την άλλη σκεφτόμουν να ξεκινήσω γερμανικά γιατί σκέφτομαι και την Γερμανία για μελλοντικά σχέδια..Βέβαια αν δεν έχω χρόνο , παίρνω αγγλικά και τέλος! Λέτε να πάρω γερμανικά? 'Η άμα θέλω γερμανικά να κάνω απλά φροντιστήριο? καλά θα δούμε και εκεί , αλλά συζήτηση να γίνεται..

Φίλε who δεν σου κρύβω ότι έχω λίγο άγχος, αλλά σε επίπεδο που σου κάνει καλό -ούτε ίχνος ρυτίδας δεν έχω κάνει:):D--

Θέλω να αρχίσουμε και αύριο άμα γίνεται ρεεεεεεεεεεεεεε!! Μετράω τις μέρες!!!! 13 μέρες μείνανε ,ξεκινώντας, αύριο! Δεν φαντάζεστε πόσο ανυπόμονος είμαι!!!!
( φοβάμαι βέβαια μην πάω μέσα στην τρελή χαρά εκεί, και μόλις τα δω τα πράγματα , μου σβήσει το χαμόγελο.!!...:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καλύτερα να πάρεις αγγλικά πιστεύω. Αν θες να ξεκινήσεις μια άλλη ξένη γλώσσα, κάν' το μόνος. Μην υπολογίζεις στη σχολή. Δε νομίζω να προσφέρει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpete

Νεοφερμένος

Ο panagiotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αύριο έρχομαι αθηνα k παω μεθαύριο να γραφτω. στην αρχή δε θα έχω itnernet οποτε τα λέμε όταν αρχίσουμε. cya
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
και γω βρε αυριο ανεβαινω!
θα τα λεμε απο κανα ιντερνετ καφε μεχρι να συνδεθει το ιντερνετ!
αντε καλο μας ταξιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezkallithea

Νεοφερμένος

Ο Eni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
καλησπερα παιδια να μπω και γω στην παρεα σας?

και εγω ναυπηγων 1ο ετος

απο καλλιθεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλως τον! Γραφτηκες? Εγω την Πεμπτη γραφτηκα κ ολα μια χαρα... αντε να ερθει Οκτωβριος ν ξεκιναμε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kypselioths

Νεοφερμένος

Ο kypselioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλως τον! Γραφτηκες? Εγω την Πεμπτη γραφτηκα κ ολα μια χαρα... αντε να ερθει Οκτωβριος ν ξεκιναμε... :)

αγορινα κ εγω πεμπτη γραφτηκα! αντε να τα πουμε οταν ξεκινησουμε.. 6 η 7 οκτωβρη τελικα ξεκιναμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezkallithea

Νεοφερμένος

Ο Eni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ξεκιναμε τεταρτη 7/10

αντε με το καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ναι, 7/10 ξεκιναμε, με ενα ωραιοτατο 8ωρο!!! Και πρωτο μαθημα: ΑΝΑΛΥΣΗ Ι :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ναι, 7/10 ξεκιναμε, με ενα ωραιοτατο 8ωρο!!! Και πρωτο μαθημα: ΑΝΑΛΥΣΗ Ι :jumpy::jumpy::jumpy:
Αρχική Δημοσίευση από logikosS;612069/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezkallithea

Νεοφερμένος

Ο Eni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ναι, 7/10 ξεκιναμε, με ενα ωραιοτατο 8ωρο!!! Και πρωτο μαθημα: ΑΝΑΛΥΣΗ Ι :jumpy::jumpy::jumpy:

οντως

αλλα εχω μια ερωτηση
το προγραμμα μου για την τεταρτη λεει τα εξης

Αναλυση Ι 8.45 -11.30
Προγραμματισμο 10.45 - 12.30
Αλγεβρα 12.45 - 15.30
Επιλογης 15.15 - 17.00
Προαιρετικα 13.45 - 15.15

:what:
θα μου πει κανεις πως χωρανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.. (βσκ αναλυση εχουμε μεχρι 10.30. 11.30 ειναι την Τριτη ;) )
Η ξενη γλωσσα εχει μπει μαζι με την αλγεβρα... (ευτυχως, δεν προκειται να το εχω ως μαθημα το 1ο)
Εγω εχω απορια για την Παρασκευη που εχουμε Εργαστηριο Μηχανουργικη 12.45-14.30 και ακριβως το ιδιο διαστημα εχουμε και Φυσικη Ι... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παιδες μπορει καποιος να ποσταρει το προγραμμα του α εξαμηνου? ευχαριστω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezkallithea

Νεοφερμένος

Ο Eni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδες μπορει καποιος να ποσταρει το προγραμμα του α εξαμηνου? ευχαριστω:thanks:

οριστε το προγραμμα

View attachment ΠΡ_1_2010.doc

να ρωτησω κατι ασχετο παιδια?


με τα μαθηματα επιλογης και τα προαιρετικα τι γινεται?

τι επιλεξατε?

(οποιαδηποτε πληροφορια σχετικα με αυτα τα μαθηματα καλοδεχουμενη)
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Οσον αφορα τα επιλογης, δεν εχω επιλεξει... παντως ακουσα οτι η ιστορια ειναι ευκολη.. και μαλλον αυτο θα παρω. :D:P Αλλωστε μου φαινεται το πιο ενδιαφερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top