Ναρκωτικά

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ο μπάφος δεν είναι εθιστικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
A μπράβο.Τώρα θυμήθηκα που το ξανασυζητάγαμε.Η άσπρη τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ο μπάφος δεν είναι εθιστικός.

Αμα κανεις καθε μερα μια χαρα εθιστικος ειναι. Ολοι απο μπαφο ξεκινανε και πανε στην κοκαινη και μετα ηρωινη. Ρε παιδια αληθεια πολυ εχει ακριβηνει η κοκα γενικα.. εχουν παει στα υψη οι τιμες.. Η ΕΕ φταει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
υπαρχουν και ανθρωποι που μενουν στο μπαφο γιατι μονο αυτο θελουν να κανουν
συνηθως για να αρχισεις τα σκληρα πρεπει να εχεις καποια μικροψυχολογικα προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
A μπράβο.Τώρα θυμήθηκα που το ξανασυζητάγαμε.Η άσπρη τι είναι?
Η Κοκκαίνη...

Ο μπάφος δεν είναι τπτ...η πρέζα σε σκοτώνει...γι'αυτό προσοχή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω παντως δεν εχω καμια περιεργεια για τα ναρκωτικα πλην του μπαφου, θελω να δοκιμασω
βεβαια κατι περιγραφες απο LSD ηταν πολυ ενδιαφερουσες αλλα κ λιγο τρομαχτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Πίνω μπάφους και παίζω προ...:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Παιδιά καταλαβαίνω ότι θεωρείτε ανόητη έστω και τη δοκιμή καθώς μπορεί να εθιστείς από την πρώτη φορά...(σίγουρα υπάρχει περίπτωση να συμβεί)...αλλά δεν νομίζετε πως πρέπει να ικανοποιούμε την περιέργειά μας? Εγώ ας πούμε έχω περιέργεια και φαγούρα να δοκιμάσω μπάφο και μάλιστα έχω βρει. Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να το αφήσω ως απωθημένο, καθότι έχω μετανιώσει πολλάκις για πράγματα που δεν έχω κάνει αλλά ποτέ για κάτι που έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μαλλον ειναι αδυνατο να εθιστεις απο την πρωτη φορα, απλα μπορει να σου αρεσει και να το συνεχισεις
καλυτερα να μην αφηνεις απωθημενα συμφωνω σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιά καταλαβαίνω ότι θεωρείτε ανόητη έστω και τη δοκιμή καθώς μπορεί να εθιστείς από την πρώτη φορά...(σίγουρα υπάρχει περίπτωση να συμβεί)...αλλά δεν νομίζετε πως πρέπει να ικανοποιούμε την περιέργειά μας? Εγώ ας πούμε έχω περιέργεια και φαγούρα να δοκιμάσω μπάφο και μάλιστα έχω βρει. Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να το αφήσω ως απωθημένο, καθότι έχω μετανιώσει πολλάκις για πράγματα που δεν έχω κάνει αλλά ποτέ για κάτι που έχω κάνει.
Και τι περιμένεις?:DΗ περιέργια σκωτώνει την γάτα όχι τον άνθρωπο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Δεν εθίζεσαι στον μπάφο ρε παιδιά...αλλά καλό θα ήταν να μην γίνεται καθημερινά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Δεν εθίζεσαι στον μπάφο ρε παιδιά...αλλά καλό θα ήταν να μην γίνεται καθημερινά..
βασικα καλο θα ηταν να μην γινεται καθολου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ξέρω παιδί που κάνει μπάφο 5-6 φορές τη βδομάδα...προσφέρει όντως αυτό το..."high" ή είναι κι αυτό κάτι που έχιε να κάνει με την αυθυποβολή? (βλέπε στριφτό με ρίγανη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ο Μπάφος σε ψιλοχαλαρώνει και λες μερικά πράγματα παραπάνω...ή και κάνεις ακόμα..γι'αυτο καλό είναι να είσαι με παρέα εκείνη την στιγμή σε στιγμές χαλάρωσης..τότε συμμετέχεις και εσυ..οχι να βγεις εξω και να κάνεις μλκιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ο Μπάφος σε ψιλοχαλαρώνει και λες μερικά πράγματα παραπάνω...ή και κάνεις ακόμα..γι'αυτο καλό είναι να είσαι με παρέα εκείνη την στιγμή σε στιγμές χαλάρωσης..τότε συμμετέχεις και εσυ..οχι να βγεις εξω και να κάνεις μλκιες..
το θεμα ειναι αυτα τα πραγματα να μπορει καποιος να τα κανει μονος του χωρις την βοηθεια του μπαφου ή και αλλων ναρκωτικων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Δεν το λες και ναρκωτικό τον μπάφο...απο μόνος του δεν ξέρω..το ποτό σε χαλαρώνει πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
το θεμα ειναι αυτα τα πραγματα να μπορει καποιος να τα κανει μονος του χωρις την βοηθεια του μπαφου ή και αλλων ναρκωτικων.

Πάντως κακά τα ψέματα πολλά πράγματα δεν τα κάνεις αν δεν έχουν αρθεί οι αναστολές σου από το ποτό ή τον μπάφο (ή όπως την βρίσκει ο καθένας):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ναρκωτικο ειναι αλλα σε σχεση με τα ναρκωτικα τυπου ηρωϊνη κοκκαϊνη, μεθ, γενικα τα τεχνητα κτλ ειναι πολυ πιο ελαφρυ και λιγοτερο επικινδυνο (πχ δεν εχουν αναφερθει ποτε περιστατικα θανατου απο overdose) και δεν εθιζει οσο τα αλλα (ισως και καθολου αλλα δεν ειμαι σιγουρη για αυτο εχω διαβασει να λενε και τα δυο)

δεν ειναι αυθυποβολη, η ουσια (THC)που περιεχει ειναι παραισθησιογονα
-----------------------------------------
το θεμα ειναι αυτα τα πραγματα να μπορει καποιος να τα κανει μονος του χωρις την βοηθεια του μπαφου ή και αλλων ναρκωτικων.

δε μπορει γιατι η ουσια αυτη ειναι παραισθησιογονα, λειτουργει αλλιως ο εγκεφαλος οταν ειναι υπο την επιρρεια. Δεν ειναι το ιδιο με το ποτο που σε χαλαρωνει λιγο και μπορεις να συμμετεχεις σε παρεες, δεν εχει νοημα να το παρεις για να γινεις πιο κοινωνικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δεν θα σχολιάσω το αν πρέπει να δοκιμάσεις ή να μην το δοκιμάσεις.
Αλλα προετοιμάσου για την περίπτωση να γίνεις τελείως ρεζίλι και να σε κοροιδεύουν όπου βρουν μετά η παρέα σου απο μαλακίες που θα κάνεις εκείνη την ώρα.
Επίσης να είσαι έτοιμος και για το να νιώσεις όσο πιο σκατά ένιωσες ποτέ σου την ώρα που το κάνεις. Δεν ξέρεις τι σκέψεις θα βρεθείς να κάνεις εκείνη την ώρα και δεν είναι πάντοτε ευχάριστες + αν έχεις πρόβλημα με τον καπνό ή το κάπνισμα ετοιμάσου να σε πειράξει ΠΟΛΥ. Και φυσικά μην τυχόν και προσπαθήσεις αν είσαι ασθματικός or sth.

Αυτά. Όσο για την εμπειρία, δεν αξίζει imho.
Να εθιστείς είναι πολύ δύσκολο (σωματικά δεν εθίζει λένε, τώρα για το ψυχολογικό είναι άλλο θέμα και έχω διαβάσει να λένε διάφορες απόψεις) αλλα αν το κάνεις τακτικό, ετοιμάσου για ένα μυαλό λες και μπήκε στο μπλέντερ. Επίσης σε περίπτωση που (γίνομαι politically correct τώρα) κάνεις την μαλακία, πρόσεξε τι θα σου "σερβίρουν". Στην καλύτερη περίπτωση απλά θα εισπνεύσεις τσάμπα καπνό απο ένα ραντομ χόρτο, στην χειρότερη μπορεί να έχουν και διάφορα πράγματα που δεν είναι ότι καλύτερα να τα εισπνέεις (τοξίνες απο φυτοφάρμακα ή άλλες μαλακίες τέτοιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εντάξει eruyomo απλά με ξενέρωσες τελείως...(δεν το λέω αρνητικά :P) Δεν θα το επιδιώξω...τώρα άμα τύχει καμιά φορα, αν είναι να ρθει θε να ρθει αλλιώς θα προσπεράσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top