Μόρια εισαγωγής - Βαθμός πρόσβασης

kwstas22

Νεοφερμένος

Ο kwstas22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ο γενικός βαθμός πρόσβασης μου είναι 9.98!
κανονικά πρέπει να είναι 10, για να μπορώ να κανω το μηχανογραφικό μου.
γίνεται να ζητήσω , αναβαθμολόγηση;
τι μπορώ να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ο γενικός βαθμός πρόσβασης μου είναι 9.98!
κανονικά πρέπει να είναι 10, για να μπορώ να κανω το μηχανογραφικό μου.
γίνεται να ζητήσω , αναβαθμολόγηση;
τι μπορώ να κάνω;


Δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω πως αν τα μόρια σου είναι πάνω από 10000 τότε μπορείς να υποβάλλεις μηχανογραφικό ακόμα κι αν ο βαθμός πρόσβασης σου είναι χαμηλότερος από 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
^ Βασικά νομίζω πως είναι το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas22

Νεοφερμένος

Ο kwstas22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τα μόρια μου είναι 9450
-----------------------------------------
δλδ στην ουσία έπρεπε σε καποιο απο τα μαθήματα να είχα 0,1 βαθμό παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
τα μόρια μου είναι 9450
-----------------------------------------
δλδ στην ουσία έπρεπε σε καποιο απο τα μαθήματα να είχα 0,1 βαθμό παραπάνω.

Eγω ηξερα οτι επρεπε να εχεις ενα απο τα δυο πανω απο την βαση!!!
Δλδ η να εχεις 10000+ η να εχεις ΓΝΠ 10+!!!
Αλλα απο οσο μας λες εσυ...τπτ απο τα δυο δεν πληρεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas22

Νεοφερμένος

Ο kwstas22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
για την αναβαθμολόγηση ξέρει κανείς τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Δε μπορεις να ζητησεις αναβαθμολογηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Νομίζω μπορείς, αλλά πρέπει να είναι μεγάλη διαδικασία. Φίλε πραγματικά είσαι άτυχος. Για 0,2 μένεις εκτός. Η αναβαθμολόγιση πάντως δεν επιφέρει πάντα τα επιθυμητά αποτελέσματα. Μπορεί τελικά να σου βάλουν χαμηλότερα απ' ό,τι έχεις τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Νομίζω μπορείς, αλλά πρέπει να είναι μεγάλη διαδικασία. Φίλε πραγματικά είσαι άτυχος. Για 0,2 μένεις εκτός. Η αναβαθμολόγιση πάντως δεν επιφέρει πάντα τα επιθυμητά αποτελέσματα. Μπορεί τελικά να σου βάλουν χαμηλότερα απ' ό,τι έχεις τώρα

Και να του βαλουν πιο κατω...δεν χανει τπτ παντως!!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μα δε γινεται:P
Το μοναδικο που μπορεις να κανεις ειναι να ζητησεις να δεις το γραπτο σου. Οι βαθμοι δεν αλλαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ίσως και να έχεις δίκιο τώρα που το καλοσκέφτομαι.... θα ρωτήσω και θα μάθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα

Ενας φιλος μου εβγαλε 9998(!) μορια και δεν ξερει που να πρωτοκοπανησει το κεφαλι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πω πραγματικα κ εγω το κοπαναω ηδη στους τοιχους στις πορτες...παντου :s

Εμενα που ο γενικος βαθμος προσβασης ειναι ακριβως 10 ουτε 0,1 παραπνω ουτε 0,1 παρακατω κ 9308 μορια εχω καμια ελπιδα?? Να κανω μηχανογραφικο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Είναι κάποια ΤΕΙ που μπορείς να πιάσεις, αλλά ίσως να μην σου αρέσουν. Εσύ βέβαια θα αποφασίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Πω πραγματικα κ εγω το κοπαναω ηδη στους τοιχους στις πορτες...παντου :s

Εμενα που ο γενικος βαθμος προσβασης ειναι ακριβως 10 ουτε 0,1 παραπνω ουτε 0,1 παρακατω κ 9308 μορια εχω καμια ελπιδα?? Να κανω μηχανογραφικο? :hmm:

Να κανεις, ποτε δεν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:bye:καλησπερα:bye:


παιδια τι σημαινει ΗΜ - ΕΣΠ - 10% που διαχωριζει την ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ?
εγω σαν πολυτεκνος σε πια απο της τρεις ειμαι ? ( ΗΜ - ΕΣΠ - 10% ???? ) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
ΗΜ: Ημερήσιο Γενικό Λύκειο
ΕΣ: Εσπερινό Γενικό Λύκειο
10%: Αυτοί που πήραν απολυτήριο προηγούμενο έτος και ξανακάνουν μηχανογραφικό με τα μόρια της χρονιάς που πήραν το απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΗΜ: Ημερήσιο Γενικό Λύκειο
ΕΣ: Εσπερινό Γενικό Λύκειο
10%: Αυτοί που πήραν απολυτήριο προηγούμενο έτος και ξανακάνουν μηχανογραφικό με τα μόρια της χρονιάς που πήραν το απολυτήριο.

π.χ
το οποιο σημαινει οτι με 10.057 μορια μπαινω αστυφυλακων ετσι??!!
για μια στιγμη τρομαξα οταν ειδα τα 13-14αρια :jumpy:

:thanks::thanks::thanks::thanks:

(του χρονου δινω απλως για να σιγουρευτο οτι ειμαι σε αυτη την κατηγορια-στυλη..!) :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
π.χ
το οποιο σημαινει οτι με 10.057 μορια μπαινω αστυφυλακων ετσι??!!
για μια στιγμη τρομαξα οταν ειδα τα 13-14αρια :jumpy:

:thanks::thanks::thanks::thanks:

(του χρονου δινω απλως για να σιγουρευτο οτι ειμαι σε αυτη την κατηγορια-στυλη..!) :no1:

Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top