Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
.... μου είχε αγοράσει μία φορά 1kg κεράσια από τη λαϊκή και τα άφησε έξω από την πόρτα του σπιτιού μου ....... :P
Τα ζύγισες?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα ότι όταν ήμουν 3η λυκείου, μου είχε συμβεί κάτι τραγικό. Την τελευταία μέρα των ενδοσχολικών (έδινα Κοινωνιολογία θυμάμαι), είχε έρθει ένας συμμαθητής και μου έκανε ερωτική εξομολόγηση. Μου είπε ότι έχει πολλά προσωπικά μου αντικείμενα -εκεί έμεινα λίγο μαλάκας-, και ότι "με αγαπάει" από την 1η γυμνασίου. Μέσα στα προσωπικά αντικείμενα ήταν πολλές τρίχες μου (μου της έδειξε κιόλας, είχε ολόκληρη τούφα κολλημένη με ταινία), κάτι καπάκια από στυλό μου, 1 κουμπί από μία ζακέτα, ένα ματζαφλάρι από φερμουάρ μπουφάν, ένα περιτύλιγμα από μία σοκοφρέτα που μάλλον είχα φάει και ένα καλαμάκι από χυμό που ήπια. Στην αρχή νόμιζα ότι με τρόλλαρε, αλλά με τον καιρό κατάλαβα ότι έλεγε αλήθεια. Για μερικούς μήνες κυκλοφορούσα με συνοδεία γιατί έκανε περίεργες κινήσεις.

LOL.Τουλάχιστον θα είχε ελπίδα αν ήταν πιο...normal?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Δεν νομίζω. :P

Ε τότε εντάξει...Δεν έχασες και κάτι...Αντίθετα σε τόνωσε η πράξη του.Άσε που έτρωγες και καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το έχω σκεφτεί. Δεν ξέρω, ελπίζω να του πέρασε. :ermm:
Εγώ δεν θα χαιρόμουν στην θέση σου. Κρίση έχουμε, ένα κιλό κεράσια σήμερα, ένα κιλό πορτοκάλια αύριο, 2-3 καρπούζια μεθαύριο... ανοίγεις και δικό σου μανάβικο. :P

Και δεν χρειάζεται να τάξεις κάτι, πες ένα «φέρνε τα εσύ και βλέπουμε». Αφού είναι αδύναμος χαρακτήρας, θέλει και τα παθαίνει... κάποια στιγμή θα μάθει με τον δύσκολο τρόπο.

Αν πάλι δεν τα θες, γνώρισέ τον μου και θα του προωθήσω μια φίλη μου που σου μοιάζει. Θα πάρεις και την μιζούλα σου σε κεράσια. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα ότι όταν ήμουν 3η λυκείου, μου είχε συμβεί κάτι τραγικό. Την τελευταία μέρα των ενδοσχολικών (έδινα Κοινωνιολογία θυμάμαι), είχε έρθει ένας συμμαθητής και μου έκανε ερωτική εξομολόγηση. Μου είπε ότι έχει πολλά προσωπικά μου αντικείμενα -εκεί έμεινα λίγο μαλάκας-, και ότι "με αγαπάει" από την 1η γυμνασίου. Μέσα στα προσωπικά αντικείμενα ήταν πολλές τρίχες μου (μου της έδειξε κιόλας, είχε ολόκληρη τούφα κολλημένη με ταινία), κάτι καπάκια από στυλό μου, 1 κουμπί από μία ζακέτα, ένα ματζαφλάρι από φερμουάρ μπουφάν, ένα περιτύλιγμα από μία σοκοφρέτα που μάλλον είχα φάει και ένα καλαμάκι από χυμό που ήπια. Στην αρχή νόμιζα ότι με τρόλλαρε, αλλά με τον καιρό κατάλαβα ότι έλεγε αλήθεια. Για μερικούς μήνες κυκλοφορούσα με συνοδεία γιατί έκανε περίεργες κινήσεις.


Στην αρχή εξαφανίστηκε για 2-3 εβδομάδες, και μετά στα μέσα Ιουλίου έκανε κάτι περίεργα. Έγραψε στον τοίχο της απέναντι πολυκατοικίας με σπρέυ, κάθε πρωί μου άφηνε ένα κουλούρι από τον φούρνο της γειτονιάς μου, μου είχε αγοράσει μία φορά 1kg κεράσια από τη λαϊκή και τα άφησε έξω από την πόρτα του σπιτιού μου και διάφορα άλλα τέτοια αλλοπρόσαλλα. :P
Δεν πιστεύω να σου έκλεψε και κανα βρακί απ' τη μπουγάδα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Θάλεια,φαντάζομαι ήδη την επόμενη κίνησή του.
Θα εμφανιστεί από το πουθενά,και θα γίνουν όλα όπως στο βιντεοκλιπ του ''Κuedon''.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια,φαντάζομαι ήδη την επόμενη κίνησή του.
Θα εμφανιστεί από το πουθενά,και θα γίνουν όλα όπως στο βιντεοκλιπ του ''Κuedon''.
:P
Θα μπορούσε. :P Αλλά να σου πω κάτι; Τώρα γελάω, αλλά τότε είχα τρομοκρατηθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Απόλυτα κατανοητό.
Τότε σου ήρθε κατακούτελα,και βάζω στοίχημα οτι μόλις έμαθες οτι έχει και συλλογή από προσωπικά αντικείμενα,είχες φρικάρει.
Τώρα που είναι μια μακρινή ανάμνηση(εκτός και αν κάνει ενα ηχηρό καμπακ ),φαίνεται τόσο ...ακίνδυνο,μέχρι και αστείο.
Θα έχει τη συλλογή ακόμα σε ντουλαπάκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχ οχι,το είπα για κάθε ενδεχόμενο.
Απλά για κάτι τέτοιους είναι κομματάκι δύσκολο να ξεκολλήσουν απο το άτομο που θαυμάζουν τρελά,αν μπορώ να το πω έτσι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ελπίζω όχι. :P

Τα μέτρησες?Ειδικά τα στρινγκ,αυτά είναι τα επίφοβα. :hmm:

Θάλεια,φαντάζομαι ήδη την επόμενη κίνησή του.
Θα εμφανιστεί από το πουθενά,και θα γίνουν όλα όπως στο βιντεοκλιπ του ''Κuedon''.
:P

Εγώ στην αρχή νόμιζα ότι έλεγε "που 'ντο" :redface:
...& I was like "μα που είναι?" :confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Καμένος ο καημένος:P
Τουλάχιστον τώρα είσαι πολύυυυυυ μακριά του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Εγώ στην αρχή νόμιζα ότι έλεγε "που 'ντο" :redface:

Crowley whaaaaat ?
Και ο Κίτσος που μιλά στην Κρυστάλλω, κάπως έτσι καταλαβαίνει τα αγγλικά. :slourp:


Πάντως Θάλεια,αυτό με τα κουλούρια και το κουμπί απ' τη ζακέτα μπορώ να πω οτι με σκότωσαν.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πάντως Θάλεια,αυτό με τα κουλούρια και το κουμπί απ' τη ζακέτα μπορώ να πω οτι με σκότωσαν.:loltooth:

Ενώ το περιτύλιγμα και το καλαμάκι... Τι θα τα κάνει μωρέ; Θα συλλέξει το σάλιο μου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ενώ το περιτύλιγμα και το καλαμάκι... Τι θα τα κάνει μωρέ; Θα συλλέξει το σάλιο μου; :worry:

Ναι,και από 'κει θα πάρει το DNA σου και θα δημιουργήσει έναν κλώνο σου σε contained environment,που θα νομίζει ότι αυτός είναι ο μόνος άνθρωπος που υπάρχει οπότε θα τον παντρευτεί & they'll live happily ever after. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Εκεί στο ημιπόγειο του,μέσα στο πυκνό σκοτάδι και τη μοναδική λάμψη που θα του προσφέρει το ισχνό κεράκι,θα κατασκευάσει τη bionic Θάλεια.
Θα την ονομάσει Θαλειοnic.
Πωω έχω πολλές εκδοχές τώρα να ούμε.
Μπορεί να φτιάξει μια μινι Θάλεια απο τα προσωπικά σου αντικείμενα.Το κουμπί απο τη ζακέτα θα είναι το προσωπάκι,θα κοτσάρει πάνω στο κουμπί τις ολίγες τρίχες απο τα μαλλιά σου.Έτοιμο το κεφάλι.Μετά θα πάρει το περιτύλιγμα απο τη σοκοφρέτα και θα φτιάξει ενα φορεματάκι,ύστερα θα πάρει 4 καπάκια απο στυλό,2 για τα πόδια και 2 για τα χέρια.Έτοιμη για μπρελοκ. :laugh:

Ντάξει,η περίπτωση του προσφερει πολλές συγκινήσεις.
Την τούφα απο τα μαλλιά την έχει μήπως φυλαγμένη μεσα σε μενταγιον; Όπως συνήθιζαν να κάνουν παλιά.:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ο τύπος την είχε δει Gimli να έχει τρίχες σου and shit...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top