Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
πω πω πολυ το εχετε ξεχειλωσει, μην το κανετε μονο σαν ενα αλλο τοπικ, που ειχε ανοιξει ενα αλλο παιδι, και ειχε φτασει αισιως τις 30 η 40 σελιδες. Ουτε εργο του φωσκολου να ηταν :P. Αμα ενδιαφερεται για σενα κοπελα μου θα στο δειξει, κοιτα τωρα αμα περασει ακομα κανας μηνας και δεν σου εχει δωσει ενδειξεις για κατι περισσοτερο, τοτε καλυτερα να το αφησεις και να πας παρακατω. Και στο λεω και εγω που ειμαι αγορι, δεν ειναι κακο να τον ξανα προσεγγισεις και να του μιλησεις με απολυτη ειλικρινεια, και οχι απαραιτητα στο χωρο του σχολειου, καπου εξω. Ρωτα τον θες να κανονισουμε κατι μες την εβδομαδα? (κανα σινεμα, κανα καφε, τετοια πραγματα) χωρις βεβαια να φανερωθεις παλι για τις προθεσεις σου, απλως να φανει, οτι θελετε να πατε για να περασετε καλα. Αν και παλι σου κανει τον διστακτικο, και τον δυσκολο, κοινως θελει να σ' αποφυγει, τοτε αυτοματως καταλαβαινεις, οτι μαλλον σε βλεπει πιο πολυ φιλικα, παρα ερωτικα. Αφηνεις λοιπον την σχεση σας σ'αυτο το επιπεδο και συνεχιζεις την ζωουλα σου. Με το ζορι δεν γινεται. Φιλικα παντα;)

Αυτό δεν μπορώ να το κάνω για 2 λόγους:
1.δεν έχουμε τόση οικειότητα
2.δεν είμαστε στην ίδια πόλη κ δεν συνηθίζει να έρχεται στη πόλη μου

Τώρα αυτό που θα πω μπορεί να μην έχει σημασία, αλλά σήμερα στην προσευχή, μόλις είδε που ήμουν, άφησε τους φίλους του κ ήρθε κ στάθηκε ακριβώς δεξιά μου...ρε παιδιά ήταν τόοσα πολλά τα πράγματα που έκανε...πραγματικά ήμουν κ είμαι ακόμα σίγουρη πως του άρεσα!!! Εντωμεταξύ είναι κ το άλλο θέμα...τα περισσότερα παιδιά του τμήματός μου δε με συμπαθούν κ έμαθα ότι έλεγαν πως εγώ γουστάρω αυτόν...οπότε φοβάμαι να του μιλάω μπροστά σε άλλα παιδιά...
Τί δεν θα ήταν υπερβολικό να του πω για να πιάσουμε συζήτηση? (κ επίσης ρώτησα φίλες μου που είναι στο ίδιο τμήμα με αυτόν κ μου είπαν ότι δεν πολυμιλάει με άλλα κορίτσια....) Εαν τον πετύχαινα κάπου μόνο του κ τον ρωτούσα να μου απαντήσει ειλικρινά γιατί τα έκανε όλα αυτά, θα ήταν βλακεία???
υ.γ. Συγγνώμη που σας κουράζω κ το ξέρω ότι το έχω ξεχειλώσει το θέμα, αλλά μου έχει γίνει έμμονη ιδέα κ τον σκέφτομαι συνεχώς.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σήμερα κοιτάχτε τι έγινε: ερχόταν συνεχώς στα διαλείμματα στην τάξη μου και καθόταν, ακόμη κ όταν οι φίλοι του δεν ήταν μέσα κ με κοιτούσε κ μου χαμογελούσε κ του χαμογελούσα....και μου μιλούσε αρκετές φορές...
π.χ.με είδε που έβγαινα από την τάξη και μου φωνάζει, γυρνάω κ με ρωτάει πού πάω κ του πιάνω κουβέντα...., μετά είχαν μπει διάφορα παιδιά μέσα και εγώ φώναζα να βγουν έξω κ αυτός μου λέει:Μαρία εγώ μπορώ να μείνω? κ του χαμογελάω κ του λέω αντε κατ'εξαίρεση!!! και μου λέει Μαρία ευχαριστώ!!! κλπ......και μου έλεγε διάφορα (πώς τό 'παθε)εεε...κ το τμήμα μου σχόλασε νωρίς σήμερα κ αυτός είχε κάτσει σε μια μεριά κ όπως έφευγα μου φωνάζει, γυρνάω κ μου χαμογελάει κ μου λέει καλή όρεξη κ του λέω ότι δεν θα φύγω από τώρα κ του λέω ευχαριστώ πάντως κ τέλωςπάντων αρχίσαμε κ πιάσαμε κουβέντα περί ανέμων κ υδάτων.....κλπ...... Λοιπόν ποια είναιη γνώμη σας για όλα αυτά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σήμερα κοιτάχτε τι έγινε: ερχόταν συνεχώς στα διαλείμματα στην τάξη μου και καθόταν, ακόμη κ όταν οι φίλοι του δεν ήταν μέσα κ με κοιτούσε κ μου χαμογελούσε κ του χαμογελούσα....και μου μιλούσε αρκετές φορές...
π.χ.με είδε που έβγαινα από την τάξη και μου φωνάζει, γυρνάω κ με ρωτάει πού πάω κ του πιάνω κουβέντα...., μετά είχαν μπει διάφορα παιδιά μέσα και εγώ φώναζα να βγουν έξω κ αυτός μου λέει:Μαρία εγώ μπορώ να μείνω? κ του χαμογελάω κ του λέω αντε κατ'εξαίρεση!!! και μου λέει Μαρία ευχαριστώ!!! κλπ......και μου έλεγε διάφορα (πώς τό 'παθε)εεε...κ το τμήμα μου σχόλασε νωρίς σήμερα κ αυτός είχε κάτσει σε μια μεριά κ όπως έφευγα μου φωνάζει, γυρνάω κ μου χαμογελάει κ μου λέει καλή όρεξη κ του λέω ότι δεν θα φύγω από τώρα κ του λέω ευχαριστώ πάντως κ τέλωςπάντων αρχίσαμε κ πιάσαμε κουβέντα περί ανέμων κ υδάτων.....κλπ...... Λοιπόν ποια είναιη γνώμη σας για όλα αυτά???

Κατα την γνώμη μου το παιδί κόμπλαρε όταν του είπες πως νιώθεις και γι'αυτό σου απάντησε αυτό που απάντησε.
Εγώ λέω να κάνεις άλλη μία προσπάθεια, αλλά όχι στο σχολείο. Προτινέ του να πάτε σινεμά, βόλτα, αν σου αρέσει για μπόουλινγκ οτιδήποτε και μιλησε του τότε. Αν συνεχίσει το ίδιο τροπάριο σόρρυ που θα στο πω αλλά παίζει μαζί σου. Όταν, και αν, του μιλήσεις να του πεις για την συμπεριφορά του. Οτι δηλαδή δεν είναι φυσιολογικό να συμπεριφέρεται έτσι εάν δεν του αρέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Όταν, και αν, του μιλήσεις να του πεις για την συμπεριφορά του. Οτι δηλαδή δεν είναι φυσιολογικό να συμπεριφέρεται έτσι εάν δεν του αρέσεις.

Πες τα!
Πάντως μπράβο το παιδί, σου μίλησε! Ε δεν θα τους κοπεί και η γλώσσα αν μιλήσουν,αυτό το κατάλαβε τουλάχιστον!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ας πούμε να τον ρωτήσω εάν θέλει όταν σχολάσουμε να πάμε μαζί μέχρι το Κτελ? (αλλά αυτός πάει με την παρέα του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ας πούμε να τον ρωτήσω εάν θέλει όταν σχολάσουμε να πάμε μαζί μέχρι το Κτελ? (αλλά αυτός πάει με την παρέα του)

Και αυτή καλή σκέψη είναι αλλά γιατί να μην βρεθείτε εκτός των πλαισίων του σχολείου; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Και αυτή καλή σκέψη είναι αλλά γιατί να μην βρεθείτε εκτός των πλαισίων του σχολείου; :whistle:

Γιατί δε μένει στην ίδια πόλη με εμένα κ δεν έρχεται στη δικιά μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μήπως το παιδί αυτό γράφει σε κάποιο παραδίπλα thread; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μήπως το παιδί αυτό γράφει σε κάποιο παραδίπλα thread; :P
ωπ τι είναι αυτό? έχεις πληροφορίες?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ωπ τι είναι αυτό? έχεις πληροφορίες?:D
αμάν βρε παιδιά...παίζετε με τον πόνο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ε όχι και σιγά το πόνο!!! Επίσης, δεν ξέρω αν έχει κάποια σημασία, αλλά θέλω να προσθέσω ότι όταν του μιλούσα χθες και καθόμασταν πάνω σε ένα θρανίο, αυτός κουνούσε τα πόδια του πίσω μπρος με τόση δύναμη κ ταρακουνούσε τόσο πολύ το θρανίο που ήταν σαν να ήταν πολύ αγχωμένος .......εντωμεταξύ δε δείχνει κ κάτι το γεγονός ότι ενώ ήταν επιμελητής στην τάξη του, ερχόταν στα διαλείμματα στη δικιά μου κ καθόταν χωρίς να είναι οι φίλοι του εκεί? τι άλλο θα μπορούσα να κάνω (εκτός από το να του ζητούσα να βγούμε εκτός του σχολείου γιατί δε γίνεται)????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ε όχι και σιγά το πόνο!!! Επίσης, δεν ξέρω αν έχει κάποια σημασία, αλλά θέλω να προσθέσω ότι όταν του μιλούσα χθες και καθόμασταν πάνω σε ένα θρανίο, αυτός κουνούσε τα πόδια του πίσω μπρος με τόση δύναμη κ ταρακουνούσε τόσο πολύ το θρανίο που ήταν σαν να ήταν πολύ αγχωμένος .......εντωμεταξύ δε δείχνει κ κάτι το γεγονός ότι ενώ ήταν επιμελητής στην τάξη του, ερχόταν στα διαλείμματα στη δικιά μου κ καθόταν χωρίς να είναι οι φίλοι του εκεί? τι άλλο θα μπορούσα να κάνω (εκτός από το να του ζητούσα να βγούμε εκτός του σχολείου γιατί δε γίνεται)????
Όόόόκει...



Βασικά, έλα πες την αλήθεια. Θες να παραδεχτούν όλοι εδώ μέσα ότι το παιδί σκίζεται για την πάρτη σου και ότι σε σκέφτεται το βράδυ και ακόμη βρέχει τα σεντόνια του. Σταματήστε να υπεραναλύεται τόσο πολύ τέτοιου είδους θέματα. Εφ'όσον του έδειξες (κάργα) ότι τον γουστάρεις, αν γουστάρει κι αυτός θα κάνει το βήμα. Εκτός κι αν είναι γκέι. Ή παντρεμένος με παιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
E ενταξει.....το παραδέχομαι....:redface:....αυτό θέλω....:P:P:P:P:P:P:P...τόσο κακό είναι πιά????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Διαβάζω τις ιστορίες των παιδιών και θυμήθηκα και κάτι δικές μου καταστάσεις όταν ήμουν σε αυτή την ηλικία.

Θυμάμαι οτι στην 3η γυμνασίου με γούσταρε μια κοπέλα από άλλο τμήμα την οποία δεν ήξερα, και κάτι συμμαθητές μου που την γνώριζαν, με πήγαν ΣΗΚΩΤΟ και με πετάξανε μπροστά της. Η σκηνή δυστυχώς δεν ήταν τόσο ωραία αφού και αυτή ντράπηκε υπερβολικά και κρύφτηκε πίσω απο τις φίλες της αλλά και εγώ σαν βλάκας και κυρίως επειδή δεν το πίστευα οτι μπορεί να αρέσω σε κάποια και νόμιζα οτι μου κάνουν πλάκα, σηκώθηκα και έφυγα. Μια άλλη φορά είχε έρθει μια κοπέλα στο ψιλοάκυρο, γυμνάσιο πάλι και μου είπε οτι με γουστάρει και οτι θέλει να τα φτιάξουμε. Εγώ της είπα εντάξει χωρίς να έχω πάλι συνειδητοποιήσει τι γίνετε, έπεσε κάτι σαν αγκαλιά αλλά το πράγμα δεν συνέχισε...Γενικά αρκετά αγόρια σε αυτές τις ηλικίες είμαστε πολύ ανώριμα και άσχετα. Δεν ξέρουμε τι θέλουμε και όταν θέλουμε κάτι δεν ξέρουμε πως να το εκφράσουμε...Θέλουμε κάποια πιο ώριμη κοπέλα για να μας μάθει τα κόλπα και να μας ξεμπλοκάρει.

Την μια και μοναδική φορά που ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ το μόνο που έκανα ήταν να κοιτάζω επίμονα την κοπέλα που ήθελα σε σημείο παράνοιας. Το είχε καταλάβει όλο το σχολείο οτι την ήθελα... Αλήθεια τώρα αρχίζω να συνειδητοποιώ γιατί πάτωσα στο γυμνάσιο, αφού όταν ο καθηγητής παρέδιδε εγώ κοίταζα συνέχεια την Κλαίρη...
Δυστυχώς η συγκεκριμένη ήταν απο τις πιο ποθητές στο σχολείο και αυτό μου δημιουργούσε έξτρα άγχος . Ακόμα θυμάμαι όμως πόσες φορές την ακολούθησα για να δώ που μένει, την μέρα που στα χέρια μου είχε πέσει μια τρίχα της....ναι μη γελάτε και την φύλαγα σαν ιερή και την άλλη φορά ένα στυλό που είχε πιάσει ήταν για μένα το πιο πολύτιμο αντικείμενο που είχα...Μακάρι να ζούσα ξανά έναν τέτοιο έρωτα αλλά αυτή τη φορά να εκπληρωνόταν και να μην χαντακωνόταν απο μια κωλοντροπή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Διαβάζω τις ιστορίες των παιδιών και θυμήθηκα και κάτι δικές μου καταστάσεις όταν ήμουν σε αυτή την ηλικία.

Θυμάμαι οτι στην 3η γυμνασίου με γούσταρε μια κοπέλα από άλλο τμήμα την οποία δεν ήξερα, και κάτι συμμαθητές μου που την γνώριζαν, με πήγαν ΣΗΚΩΤΟ και με πετάξανε μπροστά της. Η σκηνή δυστυχώς δεν ήταν τόσο ωραία αφού και αυτή ντράπηκε υπερβολικά και κρύφτηκε πίσω απο τις φίλες της αλλά και εγώ σαν βλάκας και κυρίως επειδή δεν το πίστευα οτι μπορεί να αρέσω σε κάποια και νόμιζα οτι μου κάνουν πλάκα, σηκώθηκα και έφυγα. Μια άλλη φορά είχε έρθει μια κοπέλα στο ψιλοάκυρο, γυμνάσιο πάλι και μου είπε οτι με γουστάρει και οτι θέλει να τα φτιάξουμε. Εγώ της είπα εντάξει χωρίς να έχω πάλι συνειδητοποιήσει τι γίνετε, έπεσε κάτι σαν αγκαλιά αλλά το πράγμα δεν συνέχισε...Γενικά αρκετά αγόρια σε αυτές τις ηλικίες είμαστε πολύ ανώριμα και άσχετα. Δεν ξέρουμε τι θέλουμε και όταν θέλουμε κάτι δεν ξέρουμε πως να το εκφράσουμε...Θέλουμε κάποια πιο ώριμη κοπέλα για να μας μάθει τα κόλπα και να μας ξεμπλοκάρει.

Την μια και μοναδική φορά που ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ το μόνο που έκανα ήταν να κοιτάζω επίμονα την κοπέλα που ήθελα σε σημείο παράνοιας. Το είχε καταλάβει όλο το σχολείο οτι την ήθελα... Αλήθεια τώρα αρχίζω να συνειδητοποιώ γιατί πάτωσα στο γυμνάσιο, αφού όταν ο καθηγητής παρέδιδε εγώ κοίταζα συνέχεια την Κλαίρη...
Δυστυχώς η συγκεκριμένη ήταν απο τις πιο ποθητές στο σχολείο και αυτό μου δημιουργούσε έξτρα άγχος . Ακόμα θυμάμαι όμως πόσες φορές την ακολούθησα για να δώ που μένει, την μέρα που στα χέρια μου είχε πέσει μια τρίχα της....ναι μη γελάτε και την φύλαγα σαν ιερή και την άλλη φορά ένα στυλό που είχε πιάσει ήταν για μένα το πιο πολύτιμο αντικείμενο που είχα...Μακάρι να ζούσα ξανά έναν τέτοιο έρωτα αλλά αυτή τη φορά να εκπληρωνόταν και να μην χαντακωνόταν απο μια κωλοντροπή...
Καλά όλα τα άλλα,αλλά τη τρίχα τί την ήθελες?Να της κάνεις τεστ DNA ή να της κάνεις βουντού για να σε ερωτευτεί?:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Καλά όλα τα άλλα,αλλά τη τρίχα τί την ήθελες?Να της κάνεις τεστ DNA ή να της κάνεις βουντού για να σε ερωτευτεί?:hmm::P

για την ακριβεια η τριχα αποτελειται απο πρωτεινες οποτε δεν μπορεις να της κανεις ετσι απλα τεστ DNA εκτος αν εχεις και την ριζα. αν υπαρξει αυτη η διευκρινηση τοτε μπορεις να το πεις :)

για τα βουντου δεν ξερω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
για την ακριβεια η τριχα αποτελειται απο πρωτεινες οποτε δεν μπορεις να της κανεις ετσι απλα τεστ DNA εκτος αν εχεις και την ριζα. αν υπαρξει αυτη η διευκρινηση τοτε μπορεις να το πεις :)

για τα βουντου δεν ξερω :hmm:
Δε ξέρεις από πού προήλθε η τρίχα...μπορεί να την είχε ξεμαλλιάσει κάποιος/α πριν και να τραβήχτηκε απ' τη ρίζα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δε ξέρεις από πού προήλθε η τρίχα...μπορεί να την είχε ξεμαλλιάσει κάποιος/α πριν και να τραβήχτηκε απ' τη ρίζα!:P

αυτο λεω! για να κανεις τεστ DNA ειναι απαραιτητη προυποθεση να εχεις την τριχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
αυτο λεω! για να κανεις τεστ DNA ειναι απαραιτητη προυποθεση να εχεις την τριχα
Καλά...η περίπτωση του βουντού πάντως είναι ανοιχτή!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top