Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα δεν κρατήθηκα και το πρωί όπως ήταν στην τάξη μου του λέω να βγει έξω καθώς τον θέλω κάτι για μια εργασία. Αυτός βγαίνει λοιπόν κ του λέω ότι τον θέλω για κάποιο άλλο θέμα και όχι για την εργασία. Του λέω ότι υποθετικά τι θα απαντούσε εάν του έλεγα ότι μου αρέσει. Τότε αυτός χαμογελάει αλλά όμως δεν απαντάει...και μετά από λίγο μου λέει ότι αυτήν την στιγμή είναι μαζί με μια κοπέλα από το χωριό του!!! Και τότε εγώ του λέω συγγνώμη κ φεύγω!!! Μπορείτε να μου εξηγήσετε πώς στο καλό γίνεται αυτό το πράγμα?? Ενώ μου είχε δείξει τόσα σημάδια κ ήμουν τόσο σίγουρη, τώρα να μου τα χαλάει???
Εντωμεταξύ είναι και ένα άλλο θέμα. Σε ένα διάλειμμα, μπαίνουμε μες την τάξη που ξέραμε ότι είναι αυτός, ψυθιρίζουμε κάτι και αρχίζουμε να γελάμε...τότε αυτός με κοιτούσε κ προσπαθούσε να γελάσει αλλά δεν του πολυέβγαινε...κ επίσης, περνάμε από δίπλα του κ μου λέει η φίλη μου δήθεν για κάποιον ομορφούλη που μου είπε κάτι και αυτός αμέσως γύρισε και μας κοιτούσε!!!

Δικαιολογίες του στυλ "άλλη κοπέλα από το χωριοό" δεν παίζει :whistle: Μπορεί να τον βρήκες απροετοίμαστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,417 μηνύματα.
Ούτε με γάτα.

Εγώ αλλιώς το έχω ακούσει
«Ολοι έχουμε ένα φίλο που στο χωριό γ@μησε 400 γκόμενες, ενώ το χωριό του αποτελείται απο 50 άτομα»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ τώρα τί πρέπει να κάνω? Να δείξω αδιαφορία ή να συνεχίσω να είμαι άνετη κ να τον χαιρετάω σα να μην έγινε τίποτα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ τώρα τί πρέπει να κάνω? Να δείξω αδιαφορία ή να συνεχίσω να είμαι άνετη κ να τον χαιρετάω σα να μην έγινε τίποτα????
Κάνε αυτό που γουστάρεις ΕΣΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εαν επιμεινεις μεχρι να πετυχεις αυτο που θες...?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Περδονάτε με αλλά για τι ηλικία μιλάμε; Για να ξέρουμε τι σχολιάζουμε κιόλας.
Τώρα, εφόσον εσύ "δείχτηκες" ότι "έλαβες" το "μήνυμα" και στην πρακτική έφαγες σχεδόν χυλόπιτα :P να ρωτήσω...

Εσένα σου αρέσει αυτός; ή απλά κολακεύτηκες επειδή έμαθες ότι αρέσεις; Έχει πολύ ψωμί εδώ η υπόθεση γι αυτό ρωτάω.

Γιατί
1) αν εσένα δεν σου καίγεται καρφάκι και αυτός θέλει τη χωριατοπούλα, τότε why even bother?
2) αν εσένα σου καίγεται καρφάκι και έχεις πεταλούδες στο στομάχι σου και αυτός σου είπε κάτι τέτοιο υπάρχουν οι εξής εξηγήσεις:
i) Μάλλον κόμπλαρε που τον πλησίασες στα ίσια (γιατί σχεδόν ωμά του το πες, σιγά τη διακριτικότητα με το υποθετικό...) - τα αγοράκια το παθαίνουν αυτό πολύ
ii) Μάλλον παίζει και σε κοροιδεύει
iii) Μάλλον είναι ο γνωστός γλίτσας συμμαθητής. Και εμείς είχαμε έναν συμμαθητή ο οποίος εκτός του ότι ήταν μεγάλη κουτσομπόλα, έκανε τον καλό στα κορίτσια και όλο τις έπιανε από τη μέση, τους έλεγε κοπλιμέντα κλπ. Οι σκοποί του άγνωστοι, αλλά να υποθέσω ακόμα χειρίζεται τον αργαλειό με το ένα χέρι (που λέμε και στο χωριό μου).

Αυτά, ελπίζω να είναι κατανοητά γιατί έχω φάει και συνήθως τα λέω μπερδεμένα με γεμάτο στομάχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Περδονάτε με αλλά για τι ηλικία μιλάμε; Για να ξέρουμε τι σχολιάζουμε κιόλας.
Τώρα, εφόσον εσύ "δείχτηκες" ότι "έλαβες" το "μήνυμα" και στην πρακτική έφαγες σχεδόν χυλόπιτα :P να ρωτήσω...

Εσένα σου αρέσει αυτός; ή απλά κολακεύτηκες επειδή έμαθες ότι αρέσεις; Έχει πολύ ψωμί εδώ η υπόθεση γι αυτό ρωτάω.

Γιατί
1) αν εσένα δεν σου καίγεται καρφάκι και αυτός θέλει τη χωριατοπούλα, τότε why even bother?
2) αν εσένα σου καίγεται καρφάκι και έχεις πεταλούδες στο στομάχι σου και αυτός σου είπε κάτι τέτοιο υπάρχουν οι εξής εξηγήσεις:
i) Μάλλον κόμπλαρε που τον πλησίασες στα ίσια (γιατί σχεδόν ωμά του το πες, σιγά τη διακριτικότητα με το υποθετικό...) - τα αγοράκια το παθαίνουν αυτό πολύ
ii) Μάλλον παίζει και σε κοροιδεύει
iii) Μάλλον είναι ο γνωστός γλίτσας συμμαθητής. Και εμείς είχαμε έναν συμμαθητή ο οποίος εκτός του ότι ήταν μεγάλη κουτσομπόλα, έκανε τον καλό στα κορίτσια και όλο τις έπιανε από τη μέση, τους έλεγε κοπλιμέντα κλπ. Οι σκοποί του άγνωστοι, αλλά να υποθέσω ακόμα χειρίζεται τον αργαλειό με το ένα χέρι (που λέμε και στο χωριό μου).

Αυτά, ελπίζω να είναι κατανοητά γιατί έχω φάει και συνήθως τα λέω μπερδεμένα με γεμάτο στομάχι.
Πάμε τρίτη γυμνασίου...και φυσικά κ είμαι τρελά ερωτευμένη μαζί του!!!
Η 3η επιλογή που έθεσες σίγουρα δεν ισχύει...
Εάν ισχύει κάποια από τις πρώτες 2 εγώ τί πρέπει να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πάμε τρίτη γυμνασίου...και φυσικά κ είμαι τρελά ερωτευμένη μαζί του!!!
Η 3η επιλογή που έθεσες σίγουρα δεν ισχύει...
Εάν ισχύει κάποια από τις πρώτες 2 εγώ τί πρέπει να κάνω?


Εγώ θα σου έλεγα ότι δεν έπρεπε να φύγεις γιατί μετά απο αυτό που είπε για το χωρίο μπορεί να έλεγε ένα αλλά το οποίο δεν ξέρεις τι μπορεί να έφερνε. Τώρα συνέχισε κανονικά. Το μόνο που δεν θα σε συμβούλευα να κάνεις είναι να τον αποφεύγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αυτό με το χωριό για ψιλομούφα μου κάνει. Εσύ συνέχισε να είσαι φιλική και να του φέρεσαι όπως και πριν & άστο μόνο του το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τότε αυτός χαμογελάει αλλά όμως δεν απαντάει...
Ενώ μου είχε δείξει τόσα σημάδια κ ήμουν τόσο σίγουρη, τώρα να μου τα χαλάει???

i) Μάλλον κόμπλαρε που τον πλησίασες στα ίσια (γιατί σχεδόν ωμά του το πες, σιγά τη διακριτικότητα με το υποθετικό...) - τα αγοράκια το παθαίνουν αυτό πολύ
ii) Μάλλον παίζει και σε κοροιδεύει

Λοιπόν, το θέμα είναι απλό, δηλαδή αν και μπερδεμένο ξεμπερδεύεται εύκολα..:P
Στα λόγια της bluesky33 είναι κλασσική αντίδραση πιστεύω αρκετών...πόσο με εκνευρίζει πάντως αυτό, να γελάει και μηλιά να μην βγάζει!! Jesus!!!
Έρχομαι στα λόγια της Δαλιδά τώρα. Αν ισχύουν και τα δύο ή κάποιο από αυτά τα δύο, δεν αξίζει να ξανασχοληθείς και στην τελική αν δείξει και άλλα τέτοια(ανώριμα-βλακώδη σημάδια συμπεριφοράς) ούτε γεια...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Από εκείνη την ημέρα, όποτε με βλέπει με κοιτάει συνεχώς...Σήμερα, εκανα πως κοιτούσα έξω από το παράθυρο και σε μια φάση γυρνάω απότομα και με κοιτούσε...Του λέω το πρωί κανονικά ένα καλημέρα κ μου απαντάει...κ όταν τον ρώτησα για το τι έπεσε σε ένα τεστ που έγραψε, μου απάντησε αρκετά πρόθυμα μπορώ να πω... Ρε παιδιά, έχω τρελαθεί, είμαι τόσο μα τόσο σίγουρη πως με γουστάρει κι αυτός, η συμπεριφορά του μέχρι την ημέρα που του το είπα μου έδειχνε πως του αρέσω...Σκεφτείτε ότι δεν κάνει παρέα με άλλα κορίτσια. Με άλλα κορίτσια το πολύ πολύ να πει κανένα γεια, ή κάτι το τυπικό...Αλλά, όμως δε μπορώ να εξηγήσω τη συμπεριφορά του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Δεν είσαι ο μόνος άνθρωπος που δεν μπορείς να εξηγήσεις τη συμπεριφορά του άλλου:P
Γι αυτό χαλάρωσε! Η ζωή είναι μικρή και πρέπει να είναι ωραία:D
Άμα έχει παράξενη συμπεριφορά δεν φταις εσύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
καντου ναζάκια
Αν του κάνει σταλινάκια,θα είναι πιο πετυχημένο.:redface:
Θα είναι πιο...σοβιετικό.

Του λέω το πρωί κανονικά ένα καλημέρα κ μου απαντάει...κ όταν τον ρώτησα για το τι έπεσε σε ένα τεστ που έγραψε, μου απάντησε αρκετά πρόθυμα μπορώ να πω

Σκεφτείτε ότι δεν κάνει παρέα με άλλα κορίτσια. Με άλλα κορίτσια το πολύ πολύ να πει κανένα γεια, ή κάτι το τυπικό
Ναι βρε συ,είναι κομματάκι δύσκολο να οδηγηθείς σε αυτό το συμπέρασμα.
Και που ξες εσύ οτι είναι τυπικός με τα άλλα κορίτσια;
Αν δηλαδή ,1 απο αυτά τα κορίτσια έρθει και τον ρωτήσει κάτι για ενα τεστ(όπως ακριβώς έκανες και εσύ)
μπορεί να απαντήσει το ίδιο πρόθυμα.
Συνηθως προσπαθώ να είναι αισιοδοξη με την πορεία των ταλαιπωρημένων απο έρωτα σε τούτο το τοπικ,αλλά εδώ είναι πολύ λίγες οι ενδείξεις για να πούμε τί νιώθει για σένα.

Και στο μετρό μας κοιτάνε σαμτάημς επίμονα,αλλά δεν μας γουστάρουν απαραίτητα.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μη της το πεις πιθανοτατα θα φας Χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Γενικα διαπιστωνουμε την λατρεμενη παρανοια των θηλυκων στην τρυφερη ηλικια των 15 και οχι μονο .Κοριτσια,χωρις παρεξηγηση ε. :P

Πχ Ερωτησεις οπως ολοι εχουμε δει παρομοιες εδω μεσα :1)Με κοιταξε και πεταρισε 3 φορες.Ηταν τυχαιο ή πεταρισε 3 φορες επειδη το 3 ειναι ο τυχερος αριθμος για τους αρχαιους Ελληνες και επομενως ειναι αρχαιολατρης και αρα μου δηλωνει εμμεσα:Περνα εσυ αρχαιολογικο-ιστορικο και θα τα φτιαξουμε..
2)Με φωναξε χτες αποκαλωντας με Τουλα.Με φωναξε ετσι επειδη με λενε Σταματουλα ή επειδη τουλα ειναι το υποκοριστικο του Ερωτουλα...αρα κάνει σαφεις υπαινιγμους οτι με θελει;Πλζ πειτε μου.!
3)Μου δωσε χτες τη γομολαστιχα του και ηταν Pelikan.Ειχε σημα εναν πελαργο..Και πειτε μου για ποιο λογο ειχε εναν πελαργο;Οι πελαργοι δεν ειναι γνωστοι επειδη φερνουν τα μωρα των ανθρωπων στις ιστοριες των μικρων παιδιων;Αρα,εμμεσως μου λεει οτι με θεωρει το μωρο του ή οτι με θεωρει ανωριμη;Πλζ πειτε μου τωρα!!!

@Γενικα,σταματηστε να ΥΠΕΡαναλυετε τα παντα. Κανενα αγορι νομιζω στην ηλικια του γυμνασιου δεν καθεται να σκεφτει ΤΟΣΟ πολυ τι θα πραξει και οτι το καθετι εχει μια σκοπιμοτητα.Και στην ηλικια των 20,και των 40 κοκ Οι ανδρες ειμαστε πολυ πιο απλοικα οντα.
Τελος,και ''ευγενικη χυλοπιτα'' να θελει να δωσει καποιος,δεν μπορει.Αυτο παει στην σημερινη[ οικογενειακη;καθε μερα στις 18.00 στον αλφα] ιστορια που αναλυετε ενδελεχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,846 μηνύματα.
Όταν βλέπουν σίριαλ "50-40" ή βέρα στο ταψί, τι περιμένεις ..:P Νομίζω ότι το πολύ διαδίκτυο έχει "χαλάσει" την ομορφιά κάποιων απλών και όμορφων θεμάτων που αφορούν την ζωή. Παλαιότερα όπου το διαδίκτυο δεν ήταν τόσο διαδεδομένο η εφηβεία ήταν εφηβεία. Όλοι μας έχουμε πολύ όμορφες αναμνήσεις και νιώθουμε τυχεροί που δεν υπεραναλύαμε τόσο κάποια φυσιολογικά πράγματα με ερωΤούλες, πέλικαν γομολάστιχες, 3 φορές κάρφωμα και άλλες μαλακίες. Ω ναι, μαλακίες. Αντί να μιλάμε και να εκφράζουμε ελεύθερα και αθώα αυτό που αισθανόμαστε και σκεφτόμαστε, σκαρφιζόμαστε πλέον ένα σωρό μαλακίες για να μιλήσουμε σε έναν άνθρωπο. Αναφέρομαι τόσο στα κορίτσια όσο και στα αγόρια. Έχει χαθεί ο ρομαντισμός και ο αυθορμητισμός. Ανοίγονται θέματα με μια φυσιολογική ερώτηση: πώς να μιλήσω σε άνθρωπο. Η απάντηση είναι απλή: μάθε να μιλάς πρώτα στον εαυτό σου (αυτοκριτική) και μετά θα μιλήσεις σε ανθρώπους. Από την στιγμή που στις σύγχρονες οικογένειες τα μέλη επικοινωνούν με sms ή γραπτά μηνύματα, έχει χαθεί η δυνατότητα της ζωντανής επικοινωνίας. Τα παιδιά δεν ξέρουν ή ντρέπονται να μιλάνε διότι δεν έμαθαν να μιλάνε, αλλά αντιθέτως πληκτρολογούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όξω μπαμπόγεροι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αν του κάνει σταλινάκια,θα είναι πιο πετυχημένο.:redface:
Θα είναι πιο...σοβιετικό.


Ναι βρε συ,είναι κομματάκι δύσκολο να οδηγηθείς σε αυτό το συμπέρασμα.
Και που ξες εσύ οτι είναι τυπικός με τα άλλα κορίτσια;
Αν δηλαδή ,1 απο αυτά τα κορίτσια έρθει και τον ρωτήσει κάτι για ενα τεστ(όπως ακριβώς έκανες και εσύ)
μπορεί να απαντήσει το ίδιο πρόθυμα.
Συνηθως προσπαθώ να είναι αισιοδοξη με την πορεία των ταλαιπωρημένων απο έρωτα σε τούτο το τοπικ,αλλά εδώ είναι πολύ λίγες οι ενδείξεις για να πούμε τί νιώθει για σένα.

Και στο μετρό μας κοιτάνε σαμτάημς επίμονα,αλλά δεν μας γουστάρουν απαραίτητα.:eek:

Μα εσύ θεωρείς ότι το περιστατικό π.χ. εκείνη τη μέρα που μου είπε για τα μάτια δεν είναι σοβαρή ένδειξη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
πω πω πολυ το εχετε ξεχειλωσει, μην το κανετε μονο σαν ενα αλλο τοπικ, που ειχε ανοιξει ενα αλλο παιδι, και ειχε φτασει αισιως τις 30 η 40 σελιδες. Ουτε εργο του φωσκολου να ηταν :P. Αμα ενδιαφερεται για σενα κοπελα μου θα στο δειξει, κοιτα τωρα αμα περασει ακομα κανας μηνας και δεν σου εχει δωσει ενδειξεις για κατι περισσοτερο, τοτε καλυτερα να το αφησεις και να πας παρακατω. Και στο λεω και εγω που ειμαι αγορι, δεν ειναι κακο να τον ξανα προσεγγισεις και να του μιλησεις με απολυτη ειλικρινεια, και οχι απαραιτητα στο χωρο του σχολειου, καπου εξω. Ρωτα τον θες να κανονισουμε κατι μες την εβδομαδα? (κανα σινεμα, κανα καφε, τετοια πραγματα) χωρις βεβαια να φανερωθεις παλι για τις προθεσεις σου, απλως να φανει, οτι θελετε να πατε για να περασετε καλα. Αν και παλι σου κανει τον διστακτικο, και τον δυσκολο, κοινως θελει να σ' αποφυγει, τοτε αυτοματως καταλαβαινεις, οτι μαλλον σε βλεπει πιο πολυ φιλικα, παρα ερωτικα. Αφηνεις λοιπον την σχεση σας σ'αυτο το επιπεδο και συνεχιζεις την ζωουλα σου. Με το ζορι δεν γινεται. Φιλικα παντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top