Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ούτε αυτός, ούτε εγώ έχουμε φβ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ααα hipster φάση :P Anywayz, ξερω γω ελατε λιγο πιο κοντα στο σχολειο (ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ να τον αρπαξεις ή να σε απραξει) και μιληστε κλπ κλπ. Μιληστε λιγο στο τηλεφωνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.
Το παιδί τόσες φορές σε πλησίασε και εσύ τα σκ@τωσες.
Γιατί σηκώνεσαι και φεύγεις? Ο άλλος θα πιστεύει ότι δεν τον θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πες τα ρε cha0s :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
.......................... Τον θέλω τόσο πολύ, αλλά δεν ξέρω αν αισθάνεται κ αυτός το ίδιο! Πώς μπορώ να το καταλάβω? Εσείς τι λέτε? Μου έχει γίνει έμμονη ιδέα και τον σκέφτομαι συνεχώς! Πώς θα μπορούσα να τον πλησιάσω κ πιστεύετε θα ήταν καλό να του έλεγα στα ίσια ότι τον γουστάρω?
Αυτό που ρωτάς, γιατί το ρωτάς? Αφού έτσι κι αλλιώς αποκλείεται να το κάνεις. Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά: Σταματάς να του κάνεις χαζοναζάκια για να σταματήσει και αυτός να σου κάνει μαλακιούλες, μιλάτε, κάνετε παρέα, γινόσαστε φίλοι και από εκεί και πέρα τα πράγματα θα κυλίσουν από μόνα τους.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πριν μιλησετε αυριο να φορεσεις το αγαπημενο σου αρωμα με την αγαπημενη σου μπλουζα ;) Πάντα πιάνει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πριν μιλησετε αυριο να φορεσεις το αγαπημενο σου αρωμα με την αγαπημενη σου μπλουζα ;) Πάντα πιάνει ;)

Είσαι πολύ κακός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Πριν μιλησετε αυριο να φορεσεις το αγαπημενο σου αρωμα με την αγαπημενη σου μπλουζα ;) Πάντα πιάνει ;)

Αν βάλει μόνο το άρωμα πιστεύω θα έχει περισσότερες πιθανότητες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αν βάλει μόνο το άρωμα πιστεύω θα έχει περισσότερες πιθανότητες...:P
μα μην εισαι χαζος μπορει να εχει καμμια ωραια μπλουζιτσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Λοιπόν έχω μια ιντέα.
Θα γνωρίζουμε τους ντροπαλούς του θρεντ ''Πώς να της το πώ;'' με τις συνεσταλμένες κορασίδες του παρόντος τοπικιού. :P
Θα κάνουμε διάφορα κόλπα ώστε να διασταυρώσουμε τις μοναχικές τους πορείες εις το αησκουλ και έτσι θα σώσουμε τον κόσμο.
Τέρμα η μοναξιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπόν, ακούστε τι πριν από κάτι μέρες. Σε ένα διάλειμμα, μέσα στην τάξη μου, ήμασταν μόνο εγώ, η κολλητή μου και αυτός. Ξαφνικά αυτός μου κάνει: Μαρία έχεις πολύ ωραία μάτια!
Αφού του απάντησα, βγήκα έξω κ όταν ξαναμπήκα μετά από λίγο μου κάνει: ποιός έχει τόσο ωραία μάτια όσο εσύ?η μαμά σου ή ο μπαμπάς σου? Και όταν του είπα ο μπαμπάς μου μου είπε αν είναι ίδια με τα δικά μου(ή κάτι τέτοιο) κ εγώ του χαμογέλασα κ τότε αυτός λέει παρόμοια...!! Και μετά, με ρώτησε πόσο έβγαλα στο 2ο τρίμηνο(ενώ το ήξερε).
Όταν λοιπόν πήγα να φύγω, άκουσα να λέει σε έναν φίλο του "τη ρώτησα....."
Εντωμεταξύ, μία φίλη μου που πηγαίνει στο ίδιο τμήμα με αυτόν, μου είπε ότι την ώρα των μαθηματικών, αυτός είπε πως"η Μαρία έχει ωραία μάτια" κ ρωτούσε τον καθηγητή εάν μόνο εγώ είμαι η καλύτερη μαθήτρια στα μαθηματικά"
Επίσης, μία κοπέλα από την τάξη του, όταν είχε κοινό μάθημα μαζί με την κολλητή μου της είπε ότι "Ο Α. πρέπει να γουστάρει τη Μαρία!" Όμως, σήμερα, μου μίλησε πολύ λίγο το πρωί, και μετά απόλυτη αδιαφορία!!! Τι μπορεί να σημαίνουν όλα αυτά??
Τι λέτε για όλα αυτά? Εγώ τώρα τι πρέπει να κάνω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Λοιπόν, ακούστε τι πριν από κάτι μέρες. Σε ένα διάλειμμα, μέσα στην τάξη μου, ήμασταν μόνο εγώ, η κολλητή μου και αυτός. Ξαφνικά αυτός μου κάνει: Μαρία έχεις πολύ ωραία μάτια!
Αφού του απάντησα, βγήκα έξω κ όταν ξαναμπήκα μετά από λίγο μου κάνει: ποιός έχει τόσο ωραία μάτια όσο εσύ?η μαμά σου ή ο μπαμπάς σου? Και όταν του είπα ο μπαμπάς μου μου είπε αν είναι ίδια με τα δικά μου(ή κάτι τέτοιο) κ εγώ του χαμογέλασα κ τότε αυτός λέει παρόμοια...!! Και μετά, με ρώτησε πόσο έβγαλα στο 2ο τρίμηνο(ενώ το ήξερε).
Όταν λοιπόν πήγα να φύγω, άκουσα να λέει σε έναν φίλο του "τη ρώτησα....."
Εντωμεταξύ, μία φίλη μου που πηγαίνει στο ίδιο τμήμα με αυτόν, μου είπε ότι την ώρα των μαθηματικών, αυτός είπε πως"η Μαρία έχει ωραία μάτια" κ ρωτούσε τον καθηγητή εάν μόνο εγώ είμαι η καλύτερη μαθήτρια στα μαθηματικά"
Επίσης, μία κοπέλα από την τάξη του, όταν είχε κοινό μάθημα μαζί με την κολλητή μου της είπε ότι "Ο Α. πρέπει να γουστάρει τη Μαρία!" Όμως, σήμερα, μου μίλησε πολύ λίγο το πρωί, και μετά απόλυτη αδιαφορία!!! Τι μπορεί να σημαίνουν όλα αυτά??
Τι λέτε για όλα αυτά? Εγώ τώρα τι πρέπει να κάνω???

ορμααααααααα του!!!!!:);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δηλαδήηη??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ορμα κατευθειαν χωρις πολλες περιστροφες δηλαδη πες του σε γουσταρω ψηνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top