Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
κοριτσι μου αμα οντως εισαι 11 χρονων, τι τις θελεις τις σχεσεις? τι βιαζεσαι? ζησε την ηλικια σου, και οταν ερθει η ωρα ολα θα γινουν...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ πάντως τις ορμές των 11 ετών τις εκτόνωνα με το να παίζω την μπάρμπι με τον κεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγω 8ελω ενα αγορι μεγαλητερο απο εμενα 1 χρονο.Αυτος ειναι πολυ ωραιος και τον 8ελουν πολλα κοριτσια.Ξερει οτι τον 8ελει καποια απο το τμημα μου με το ιδιο ονομα αλλα δεν με 3ερει φατσικα.Πριν τα ειχε με μια αλλα χωρισε.Μετα απο 1 περιπου εβδομαδα τα εφτια3ε με μια αλλη.Εγω τον 8ελω πολυ αλλα δεν 3ερω τη να κανω για να του τραβη3ω την προσοχη.Κα8ε φορα που περναω απο διπλα του με κοιταε επιμονα και οταν τον κοιταω σκηβει το κεφαλι του χαμογελωντας.Εχετε καμια ιδεα τι να κανω??

εχετε κοινες παρεες??

Αν είναι μεγαλύτερος,ωραίος,με πολλές φαν,συνέχισε να ελπίζεις :hehe: :P
Α,είναι και δεσμευμένος;
Ε,εντάξει,τότε τα κάνει για να ζηλέψεις!
Που φτάσαμε,απο τα 11 να θέλουμε σχέση:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πάντως τις ορμές των 11 ετών τις εκτόνωνα με το να παίζω την μπάρμπι με τον κεν.

δεν είχα Κεν :look:


Δημοτικό είσαι; Βγες έξω να παίξεις τίποτα ποδόσφαιρο και μη μιμείσαι αυτά που κάνουν οι μεγαλύτεροι ή βλέπεις στην τηλεόραση (πχ Πάτυ, κλπ). Να ζεις την ηλικία σου, ναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
πεστου να παιξετε μπουκαλα σε κανενα παρτυ και ορμα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
πεστου να παιξετε μπουκαλα σε κανενα παρτυ και ορμα του

αυτό ακούγεται πιο λογικό απ'όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι ερωτευμένη με ένα συμφοιτητή μου, αλλά εννοείται ότι θα περιμένω από αυτόν την πρώτη κίνηση. Διαφορετικά θα το πάρω απόφαση ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα.
Αράχνες θα πιάσεις. Δράση τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν κοιτα να δεις και γω όταν ήμουν στην ηλικια σου ειχα περασει απο κατι παρόμοιο που δυστυχως δεν κατεληξε πουθενα απο δικό μου λανθασμένο χειρισμό. Σε πρωτο επίπεδο σε συμβουλεύω να του δειξεις οτι γουσταρεις αυτός μπορει να πιεστει να ξενερωσει ή και να το παρει πάνω του απο κατι τετοιο, πάντως αν ειναι όσο ανωριμος περιγραφεις μαλλον δεν θα κανει τιποτα και απλά θα κοκορευεται στους κολλιτους του... όμως εσυ μην πτοεισαι γιατι εδω ειναι η μεγαλη μαγκια της υποθεσης μετα απο καποιο διαστημα παιξτο αδιαφορη και εν αναγκη παιστην και σε καποιον απο τους φίλους του αυτος εκει που σε ειχε σιγουρη θα τα χασει και θα δεις αμεσως τι θα κανει.. σ'αυτες τις ηλικιες δυστυχως αυτα καπως ετσι πανε μετα τα αγορια γινονται καπως πιο λογικα και δεν χρειαζονται ολοκληρο σοου σε πιο προχω σταδιο αρχιζουν να στη πεφτουν και οι ιδιοι και εσυ δεν χρειαζεται να κανεις κατι απλά διαλεγεις....
καλη επιτυχία

Όντως, σήμερα δεν έκανε απολύτως τίποτα. Ούτε με πείραξε (!), ούτε ήρθε στη παρέα μου, ούτε μου μίλησε και ούτε, και το σπουδαιότερο, μου απάντησε. Δεν μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά του. Γενικά, προσπαθούσα να το παίζω αδιάφορη και δεν τον κοιτούσα. Μόνο σε ένα μάθημα, που είχα γυρίσει πίσω και μετρούσα τα παιδιά, είχαμε κοιταχτεί λιγάκι έντονα...:hmm: Η κολλητή μου, προτείνει να πάω και να του πω πως πρέπει να μου απαντήσει. Εγω ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω. Γιατί, αν δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί μου, δεν μου το λέει στα ίσια και προτιμάει να μην μου απαντήσει καθόλου?
Θα ήταν καλύτερο να κάνω αυτό που λέει η φίλη μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Όντως, σήμερα δεν έκανε απολύτως τίποτα. Ούτε με πείραξε (!), ούτε ήρθε στη παρέα μου, ούτε μου μίλησε και ούτε, και το σπουδαιότερο, μου απάντησε. Δεν μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά του. Γενικά, προσπαθούσα να το παίζω αδιάφορη και δεν τον κοιτούσα. Μόνο σε ένα μάθημα, που είχα γυρίσει πίσω και μετρούσα τα παιδιά, είχαμε κοιταχτεί λιγάκι έντονα...:hmm: Η κολλητή μου, προτείνει να πάω και να του πω πως πρέπει να μου απαντήσει. Εγω ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω. Γιατί, αν δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί μου, δεν μου το λέει στα ίσια και προτιμάει να μην μου απαντήσει καθόλου?
Θα ήταν καλύτερο να κάνω αυτό που λέει η φίλη μου?

Πιστεύω πως θα είναι λάθος να τον πιέσεις να σου δώσει μια απάντηση! Εφόσον του είπες οτι σου αρέσει και αυτός δεν σου έχει απαντήσει κάτι, αλλά αδιαφορεί, καλύτερα να τα αφήσεις όπως έχουν τα πράγματα. Εάν αυτός θέλει να σου απαντήσει, θα το κάνει απο μόνος του. Είναι χειρότερο να πιέζουμε τον άλλον σε ανάλογες καταστάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
τωρα ειδα οτι εισαι τοσο μικρη. οπως εγραψα εδω και μερες, εφαγες ακυρο.
παμε παρακατω και κοιτα να διαβαζεις και ασε τους ερωτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Όντως, σήμερα δεν έκανε απολύτως τίποτα. Ούτε με πείραξε (!), ούτε ήρθε στη παρέα μου, ούτε μου μίλησε και ούτε, και το σπουδαιότερο, μου απάντησε. Δεν μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά του. Γενικά, προσπαθούσα να το παίζω αδιάφορη και δεν τον κοιτούσα. Μόνο σε ένα μάθημα, που είχα γυρίσει πίσω και μετρούσα τα παιδιά, είχαμε κοιταχτεί λιγάκι έντονα...:hmm: Η κολλητή μου, προτείνει να πάω και να του πω πως πρέπει να μου απαντήσει. Εγω ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω. Γιατί, αν δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί μου, δεν μου το λέει στα ίσια και προτιμάει να μην μου απαντήσει καθόλου?
Θα ήταν καλύτερο να κάνω αυτό που λέει η φίλη μου?
να ρωτήσω κατι βασικό αυτός πόσο χρονων ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μου αρέσει ένα αγόρι,αλλά τί χρώμα έχει η Χούντα ;
...
.....
.......
Ομιτζι,δε ξέρω τί διαβάζω πλέον .
Πρέπει να με κοιτάξει ένας ιατρός τώραααααααααααααααααααααααααααααααα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πήγαινε και πεσ του:Μαγκα μου εισαι για νυχτα που κανεισ δεν θα μασ τον ξεχασει? κλασικη αξια πιανει παντα....τωρα περα αποτην πλακα πιασε τον κυριο και πεσ του ξερεισ μου αρεσεισ ..και αμα νιωθει το ιδιο οκ αμα οχι αχε γεια..απο οτι καταλαβα απο τα παραπανω(σιγα μην διαβασω ολα τα μηνυματα) του το ειπεσ και δεν σου απανταει..τοτεσ χεστον και πηγαινε για αλλα,,μπορει να ειμαι αγορι αλλα το σωστο θα το πω..δεν θα κρεμεσε και απο τα ...του....εχε γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
γεια σας..........................:)μου αρεσει ενα αγορι αλλα η κατασταση ειναι περίπλοκη:
είμαστε στο ίδιο τμήμα από πέρσι.πέρσι δεν κάναμε ιδιαιτερη παρεα αλλά φέτος κάνουμε.τελος πάντων φετος αρχισε να μου αρέσει.
αυτός τα είχε με μια καινουρια στο σχολείο,αλλά μόνο μια βδομάδα κράτησε.
αυτός δεν ασχολείται καθόλου μαζί της...από τοτε που χώρισε τον πλησιάζω ολοένα και περισσότερο:redface::redface::redface:(στο φιλικό),και εκεινος ανταποκρίνεται(στο φιλικό επίσης).στα διαλλείματα κάνουμε αρκετά παρέα μιλάμε κι αυτά,αλλά υπάρχει ένα περιστατικό που με προβληματίζει:
εγω δεν κανω γυμναστική και μένω στην αίθουσα,αυτός έχει πάθει κάτι με το πόδι του και δεν κάνει,και η πρώην είχε περίοδο και μείναμε στην τάξη.
Με ρώτησε για μία άσκηση(του είπα απλά ''τη 13'' και δεν του έδωσα σημασία).Έπειτα ήρθε κι έκατσε δίπλα μου,αρχίσαμε να διβάζουμε αλλά εγώ του έπιασα την κουβέντα:angelnot::angelnot::angelnot: και εκείνος συζητούσε με πολλή διάθεση.Επαιρνε και το υφάκι του ωραίου:strong:και άνετου.
μόνο που δεν ξέρω αν το έκανε για μένα ή για να ζηλέψει η πρώην
γενικά δεν χρησιμοποιεί τα κορίτσια..........
έχει γίνει ένα παρόμοιο περιστατικό που ήταν και πάλι παρούσα η πρώην........
μία φίλη μου μου είπε οτι δύο είναι οι πιθανότητες:

1το κάνει για να ζηλέψει η πρώην
2με θέλει
Λογικό αλλά καθόλου κατατοπιστικό....



εσάς ποια είναι η άποψή σας;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αράχνες θα πιάσεις. Δράση τώρα.

:eek: Αμάν! Τώρα είδα το μπινελίκι.:redface:

Εντάξει ρε μεγάλε, εμείς τα κορίτσια έχουμε και τις αναστολές μας.
Σε καμία περίπτωση δεν τίθεται θέμα ευθιξίας 8)(πνευματική ελευθερία και ευθιξία σαφώς δεν συνάδουν). Σου επισημαίνω πάντως -τελείως φιλικά και όχι με δεικτική ή δηκτική διάθεση- ότι καλό θα ήταν να αποφεύγεις να εκφράζεσαι μ' αυτό το στυλ. Παρ' όλα αυτά, ζητώ συγνώμη αν ο τόνος ήταν οξύς πέραν του δέοντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
οταν παω κυλικειο στο τει και τον βλεπω να καθεται τρελαινομαι γυρναει και με κοιταει πεθαινω αχ δεν ξερω τι να κανω βοηθεια καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
οταν παω κυλικειο στο τει και τον βλεπω να καθεται τρελαινομαι γυρναει και με κοιταει πεθαινω αχ δεν ξερω τι να κανω βοηθεια καμια ιδεα?




ναι, να μην πίνεις γαλλικό σε εκείνο το κυλικείο, δεν καθαρίζουν ποτέ το μηχάνημα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
οταν παω κυλικειο στο τει και τον βλεπω να καθεται τρελαινομαι γυρναει και με κοιταει πεθαινω αχ δεν ξερω τι να κανω βοηθεια καμια ιδεα?

Να πας και να του μιλήσεις. Δε θα δαγκώσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Να πας και να του μιλήσεις. Δε θα δαγκώσει. :)

δεν τον ξερω καθολου και δεν εχω και τι να του πω θα με περασει για τρελη φερω γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
δεν τον ξερω καθολου και δεν εχω και τι να του πω θα με περασει για τρελη φερω γω

Πες του οτι θα του κατσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top