Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ο επιμενων νικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Βρε σοβαρα προβληματα που εχει ο κοσμος...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βρε σοβαρα προβληματα που εχει ο κοσμος...:hmm:

Η Σοβαρότητα θα μας φάει εδω μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σήμερα, βρηκα το θάρρος και του το είπα, ενώ έφευγε.. Με το του το είπα με κοίταξε στα μάτια, αλλά επειδή είχε χτυπήσει το κουδούνι για μέσα, μου είπε ότι θα μου απαντήσει αύριο... Εγώ προσπαθώ να προετοιμαστώ ψυχολογικά για αυτό που με περιμένει και δεν μπορώ να ησυχάσω λεπτό.......

Σήμερα, μετά τη γιορτή, τον πλησίασα και του είπα πως πρέπει να μου απαντήσει. Τότε αυτός με ρωτάει αν τον έπαιρνα τηλέφωνο χθες και μετά με έγραφε κανονικά και έφυγε. Τι σημαίνουν όλα αυτά????????
δεν πιεζουμε ποτε ενα αγορι...και γω ακυρο θα σου ριχνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Δεν θα κανω αναφορα στον καταλογο του τι... καταναλωνει ο καθενας,μικρη :-*

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν θα κανω αναφορα στον καταλογο του τι... καταναλωνει ο καθενας,μικρη :-*

:redface:

Δε θα το προχωρήσω,δεν έχω την όρεξή σου καμάρι μου:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Λοιπον.Καταρχην,θα τον βρεις μια στιγμη που θα ειναι μονος.Δεν γινεται να ειναι ολο με την παρεα του.Το πολυ πολυ να πας εξω απο την τουαλετα των αγοριων και να τον μαγκωσεις.Θα τον πιασεις απο το χερι,αυτος θα κανει ελιγμους ωστε αν σε αποφυγει επειδη τον καλει η παρεα του.Εσυ θα του το σφιξεις(στο χερι ειμαστε ακομη) και θα τον φερεις κοντα σου.Θα του πεις

''Αντωνη(το ονομα του παιδιου),μην μου τραβας το χερι για να φυγεις,χθες επαθα τενοντιτιδα...θα με πονεσεις.:redface:
Αυτος θα πει τι θες?

Και εσυ,θα του επιτεθεις επιχειρηματολογικα με τα παρακατω λογια-->
:D:D:D

Καλά τα λες φίλε μου, αλλά μιλάς από τη σκοπιά του άνδρα. Εμείς οι γυναίκες είμαστε πιο συνεσταλμένες. Δεν είναι εύκολο για μια γυναίκα να κινηθεί με τον τρόπο που αναφέρεις. Το ελάφι είναι αδύνατο να κυνηγήσει τον κυνηγό. Ο κυνηγός πρέπει να κυνηγήσεις το ελάφι.
Κι εγώ είμαι ερωτευμένη με ένα συμφοιτητή μου, αλλά εννοείται ότι θα περιμένω από αυτόν την πρώτη κίνηση. Διαφορετικά θα το πάρω απόφαση ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα. Ελπίζω να μην με παρεξήγησες.
Εγώ είπα απλώς την άποψή μου, η οποία μπορεί να είναι και λάθος.
Πάντως οφείλω να πω ότι είναι πού γενναιόδωρο εκ μέρους σου να δίνεις συμβουλές.

δεν πιεζουμε ποτε ενα αγορι...και γω ακυρο θα σου ριχνα :)

Σ' αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Με την πίεση διώχνεις τον άλλο. Το ίδιο ισχύει -βέβαια- και εκ του αντιθέτου: ποτέ δεν πιέζουμε ένα κορίτσι.

Δεν θα κανω αναφορα στον καταλογο του τι... καταναλωνει ο καθενας,μικρη :-*

:redface:

Τι θέλει να πει ο ποιητής...

Δε θα το προχωρήσω,δεν έχω την όρεξή σου καμάρι μου:).

Α, ναι, έχεις δίκιο. Έχεις πολύ σύνθετους συλλογισμούς ο φίλος μας (με τη θετική έννοια το λέω). Κι εγώ κάποιες φορές αδυνατώ να τον παρακολουθήσω.

Θα ήθελα να πω ότι οι ετερόφυλες σχέσεις είναι μια δύσκολη υπόθεση διότι οι άνδρες και οι γυναίκες έχουν διαφορετικές ανάγκες. Επίσης, ανεξάρτητα απ' όσα είπα παραπάνω, οφείλω να πω ότι και οι άνδρες πολλές φορές διστάζουν να δείξουν το ενδιαφέρον τους σε μια γυναίκα φοβούμενοι μήπως κινηθούν με λάθος τρόπο. Αυτή είναι μια παράμετρος την οποία πρέπει να λαμβάνουμε υπόψη μας κι εμείς οι γυναίκες και να δείχνουμε κατανόηση. Χρειάζεται υπομονή. Η βιασύνη σ' αυτά τα θέματα -κατά κανόνα - διαδραματίζει αρνητικό ρόλο. αν υπάρχει αμοιβαία καλή διάθεση, όλα τα προβλήματα λύνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Α, ναι, έχεις δίκιο. Έχεις πολύ σύνθετους συλλογισμούς ο φίλος μας (με τη θετική έννοια το λέω). Κι εγώ κάποιες φορές αδυνατώ να τον παρακολουθήσω.

ε,βέβαια,τέτοιο καμένο που είναι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Καλά τα λες φίλε μου, αλλά μιλάς από τη σκοπιά του άνδρα. Εμείς οι γυναίκες είμαστε πιο συνεσταλμένες. Δεν είναι εύκολο για μια γυναίκα να κινηθεί με τον τρόπο που αναφέρεις. Το ελάφι είναι αδύνατο να κυνηγήσει τον κυνηγό. Ο κυνηγός πρέπει να κυνηγήσεις το ελάφι.
Κι εγώ είμαι ερωτευμένη με ένα συμφοιτητή μου, αλλά εννοείται ότι θα περιμένω από αυτόν την πρώτη κίνηση. Διαφορετικά θα το πάρω απόφαση ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα. Ελπίζω να μην με παρεξήγησες.
Εγώ είπα απλώς την άποψή μου, η οποία μπορεί να είναι και λάθος.

Θα μου επιτρεψεις να πω,πως αυτη η αποψη,το οτι δηλαδη η γυναικα πρεπει να περιμενει να την κυνηγησει ο αντρας,και να μην κανει αυτη την πρωτη κινηση,δεν αποτελει εναν απαραβιαστο κανονα της φυσης που δεν μπορει να απεμποληθει,παρα μονο μια κοινωνικη αντιληψη την οποια δεν καταλαβα ποτε,διοτι πολυ απλα δεν διακατεχεται απο λογικη.Τι ειναι ο αντρας για να ξερει ποια και ποτε τον γουσταρει?Εχει εξελιγμενες οσφρητικες ικανοτητες,ανωτερες απο τα θυληκα,και δεν το γνωριζα?
Απλως,αυτο σας βολευει,και ως γυναικες σας δινει ενα παραπανω γοητρο στην ολη κατασταση.Γουσταρετε να σας ''παρακαλαει'' καποιος ωστε να γινει σχεση,ή εστω να κανει αυτος την πρωτη κινηση.



Πάντως οφείλω να πω ότι είναι πού γενναιόδωρο εκ μέρους σου να δίνεις συμβουλές.

Που να δεις και την πρακτικη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά τα λέει ο Χάουζ , οι γυναίκες αφήνουν όλο το βάρος πάνω στους άντρες και όταν τις βολεύει είμαστε ίσοι ενώ άλλες φορές ο άντρας πρέπει να είναι ο κυνηγός κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπόν κοιτα να δεις και γω όταν ήμουν στην ηλικια σου ειχα περασει απο κατι παρόμοιο που δυστυχως δεν κατεληξε πουθενα απο δικό μου λανθασμένο χειρισμό. Σε πρωτο επίπεδο σε συμβουλεύω να του δειξεις οτι γουσταρεις αυτός μπορει να πιεστει να ξενερωσει ή και να το παρει πάνω του απο κατι τετοιο, πάντως αν ειναι όσο ανωριμος περιγραφεις μαλλον δεν θα κανει τιποτα και απλά θα κοκορευεται στους κολλιτους του... όμως εσυ μην πτοεισαι γιατι εδω ειναι η μεγαλη μαγκια της υποθεσης μετα απο καποιο διαστημα παιξτο αδιαφορη και εν αναγκη παιστην και σε καποιον απο τους φίλους του αυτος εκει που σε ειχε σιγουρη θα τα χασει και θα δεις αμεσως τι θα κανει.. σ'αυτες τις ηλικιες δυστυχως αυτα καπως ετσι πανε μετα τα αγορια γινονται καπως πιο λογικα και δεν χρειαζονται ολοκληρο σοου σε πιο προχω σταδιο αρχιζουν να στη πεφτουν και οι ιδιοι και εσυ δεν χρειαζεται να κανεις κατι απλά διαλεγεις....
καλη επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
α και πανω σε αυτο που αναφερεται παραπανω εχω να πω οτι συμφωνω απολυτα με τον Dr House και τα λεω αυτα επειδη τα χω περασει κοριτσια μην ντρεπεστε να την πεσετε στα αγορια δεν σημαινει οτι ειστε ουτε λυσσαρες ουτε ασχημες απλά μπορει πολύ απλά να μην σας εχουν παρατηρησει ανθρωπινο ειναι και γω πολλά αγορια με τα οποια εκανα κατι σοβαρο δεν τα χα παρατηρησειθ απο την πρωτη στιγμη αλλα πολύ μετα δε σημαινει κατι αυτό ομως... Ασε που σε πολλους αντρες αρεσει η γυναικα να κανει την πρωτη κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Που να δεις και την πρακτικη τους.

Α, δεν με αφορά η πρακτική σου! Πάντως σου δηλώνω ότι σέβομαι απόλυτα τις παραπάνω θέσεις σου. Από την πλευρά σου ως άνδρας έχεις δίκιο.

α και πανω σε αυτο που αναφερεται παραπανω εχω να πω οτι συμφωνω απολυτα με τον Dr House και τα λεω αυτα επειδη τα χω περασει κοριτσια μην ντρεπεστε να την πεσετε στα αγορια δεν σημαινει οτι ειστε ουτε λυσσαρες ουτε ασχημες απλά μπορει πολύ απλά να μην σας εχουν παρατηρησει ανθρωπινο ειναι και γω πολλά αγορια με τα οποια εκανα κατι σοβαρο δεν τα χα παρατηρησειθ απο την πρωτη στιγμη αλλα πολύ μετα δε σημαινει κατι αυτό ομως... Ασε που σε πολλους αντρες αρεσει η γυναικα να κανει την πρωτη κινηση

Έχεις δίκιο, αλλά εγώ δυστυχώς είμαι πολύ συνεσταλμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά τα κάνετε τόσο δύσκολα; Επικοινωνία θέλει η δουλειά και όχι ψωνισμένες φωτογραφίες στο fakebook..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia1

Νεοφερμένος

Η Vasia1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω 8ελω ενα αγορι μεγαλητερο απο εμενα 1 χρονο.Αυτος ειναι πολυ ωραιος και τον 8ελουν πολλα κοριτσια.Ξερει οτι τον 8ελει καποια απο το τμημα μου με το ιδιο ονομα αλλα δεν με 3ερει φατσικα.Πριν τα ειχε με μια αλλα χωρισε.Μετα απο 1 περιπου εβδομαδα τα εφτια3ε με μια αλλη.Εγω τον 8ελω πολυ αλλα δεν 3ερω τη να κανω για να του τραβη3ω την προσοχη.Κα8ε φορα που περναω απο διπλα του με κοιταε επιμονα και οταν τον κοιταω σκηβει το κεφαλι του χαμογελωντας.Εχετε καμια ιδεα τι να κανω??

εχετε κοινες παρεες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω 8ελω ενα αγορι μεγαλητερο απο εμενα 1 χρονο.Αυτος ειναι πολυ ωραιος και τον 8ελουν πολλα κοριτσια.Ξερει οτι τον 8ελει καποια απο το τμημα μου με το ιδιο ονομα αλλα δεν με 3ερει φατσικα.Πριν τα ειχε με μια αλλα χωρισε.Μετα απο 1 περιπου εβδομαδα τα εφτια3ε με μια αλλη.Εγω τον 8ελω πολυ αλλα δεν 3ερω τη να κανω για να του τραβη3ω την προσοχη.Κα8ε φορα που περναω απο διπλα του με κοιταε επιμονα και οταν τον κοιταω σκηβει το κεφαλι του χαμογελωντας.Εχετε καμια ιδεα τι να κανω??

Σκυψε το και εσυ,παντα πιανει ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Σκυψε το και εσυ,παντα πιανει ;)

:rofl::rofl: Χαχα!! τι της λες της κοπέλας ??? Είναι και 11 χρονών :P (αν όντως είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top