Μιλάτε στην ώρα του μαθήματος;

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εμείς πρώτο μάθημα φυσικη κατεύθυνσης κάναμε καταστατικη...και λέω εγώ ότι για να τη θυμόμαστε υπάρχει το "παυε να ρωτας" που ακολουθει τα συμβολα...και λεει ο φυσικος οτι τετοιες βλακειες τις βγαζουν οι χημικοι και λεω εγω οτι ειναι εξυπνο...και λεει αυτος "οι χημικοι ειναι οτι ναναι...εδω εχουν αντιδραση που τη φωναζουν "κουνα κουνα την τσουτσουνα (COONACOONACHOOCHOONA) και εγω ξεκαρδιστηκα...γελουσα τοσο που χτυπιομουν στο θρανιο ενω οι αλλοι τίποτα..μα δνε ήταν αστειο?:redface::P[/SIZE]

ειναι ειναι πώς δεν ειναι....
τσ τσ τσ ξενερωτοι συμμαθητες δεν εχουν χιουμορ:P
Οι χημικοι ειναι ό,τι να 'ναι;:confused:
Εγω νομιζω οι φυσικοι θεωρουνται οι "τρελοι" του σχολειου;:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Εγω νομιζω οι φυσικοι θεωρουνται οι "τρελοι" του σχολειου;:worry::P
και εγώ έτσι ξέρω...οι χημικοί συνηθως είναι ξενέρωτοι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ναι,εγω φετος μιλουσα,αλλα στα μαθηματα γενικης παιδειας.(στην κατευθυνση ηθελα βαθμους,οποτε...).Ελεγα με τον διπλανο μου τραγουδια(λιγες μερες πριν την 5ημερη τραγουδουσαμε Γιαννουλη-Βαζαιο και λιγο Πανταζη),ανεκδοτα για τον Τσακ Νορρις,εγω καποιες φορες εψελνα σαν παπας(εχω δυνατη φωνη ομως...),ενα αυτοσχεδιο ευαγγελιο(βασικα περιεγραφα κανεναν κυριακατικο αγωνα της ΑΕΚ σε αναλογο στυλ) και γενικα λεγαμε βλακειες για να περασει η ωρα.:DΑχ,ποσο θα μου λειψουν (και) αυτα τωρα που θα παω Πανεπιστημιο......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ναι ναι ναι,μιλάω πολύ την ώρα του μαθήματος... απλά μιλάω σιγά και δεν ενοχλώ κανένα..εκτός από τον καθηγητή που τα πέρνει γιατί τον γράφω :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εγω μιλουσα ανεκαθεν. απο το δημοτικο ακομα (δεν φταιω εγω, με παρεσερναν :P )
μονο περσι στην κατευθυνση δεν ηθελα να ενοχλω αυτους που ηθελαν να παρακολουθησουν και δεν μιλουσα..
επαιζα sos με τον διπλανο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
στο δημοτικο καθολου,στο γυμνασιο λιγο και στο λυκειο συνεχεια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μιλάτε στην ώρα του μαθήματος;

όχι το βουλώνουμε και περιμένουμε να χτυπήσει το κουδούνι lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Eννειταιιιιιι αλλα με προσοχη:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Και ποιος δεν μιλάει για να μην μιλάω εγώ;; :redface:;)
Στο τμήμα μου μιλάμε 4 παιδιά μαζί και λέμε ανέκδοτα, σχολιάζουμε αγώνες κ.α
Επίσης, τις περισσότερες φορές λέμε ατάκες από επιθεωρήσεις ή σήριαλ.
Για παράδειγμα, σήμερα μπήκε αυτός που θα μας κάνει Λατινικά και μας είπε: "Εγώ δεν θέλω καινούργιο τετράδιο.. Όσοι έχουν το περσινό τους και δεν είναι γεμάτο, ας χρησιμοποιήσουν αυτό. Σημείωστε το.."
Και κάνει ο διπλανός μου "Ένα μεταχειρισμένο τετράδιο. Άλλος;" (Μπέζος 4 ever!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εε βεβαια κι εγω μιλαω στο μαθημα αλλα φροντιζω να το κανω οσο μπορω πιο διακριτικα...οταν με κοιταζουν οι καθηγητες να γυρναω προς το μερος τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
όλη την ώρα... βασικά πιο πολύ ζωγραφίζω και μετά η διπλανή μου τα σχολιάζει κ.ο.κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κακα τα ψεματα ποιος δεν μιλουσε ρε παιδια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
στο σχολειο να πω την αληθεια ημουν ο καπεταν φασαριας αλλα ποτε δεν εφαγα αποβολη:D:redface::P:clapup:

οσο και αν ηθελα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Φυσικά και μιλούσα στην τάξη την ώρα του μαθήματος.Κυρίως επειδή έκανα φασαρία κι όχι επειδή έλεγα το μάθημα.Η αλήθεια είναι πως μιλούσα αρκετά σιγά οπότε δε χρειάστηκε ποτέ να πάρω ωριαία.Και τις ωριαίες που πήρα,τις πήρα για διαφορετικούς λόγους κι όχι για φασαρία εν ώρα μαθήματος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πω στο μαθημα των μαθηματικων τον ειχαμε μαλακωσει τον μαθηματικο και εφτασα στο σημειο μεχρι να το σφυριξω για να πω μαθημα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγω ειμαι απο τα <<καλα>> κοριτσακια οπου δε μιλαω μεσα στο μαθημα...βασικα θελω να παρακουλουθω και να τα μαθαινω απο το σχολειο για να μη διαβαζω στο σπιτι μιας και βαριεμαι....στην τελικη αμα δε θελω να παρακολουθησω απλα ταξιδευω με το μυαλο μου σε μρερη μαγικα...κοινως αφαιρουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Με τον καθηγητή, ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προσπαθούσα να μη μιλάω ποτέ και να προσέχω στο μάθημα.. (εξάλλου, όλο και κάτι <<μένει>> πάντα) αν όμως παρασυρόμουν 1-2 φορές ε άνθρωποι είμαστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
δε νομιζω να υπαρχει παιδι που να μη μιλησει:D εγω γλωσσα δεν βαζω μεσα χοχο!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εμένα με έχουν πετάξει έξω αρκετές φορές επειδή μιλούσα και όχι μόνο. Ήμουν λίγο άτακτο παιδάκι είναι η αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top