Μικρές γουρουνιές στη καθημερινή μας ζωή!

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
πέντε παγωτίνια σε μια μέρα...not good (φορ μι :P)

Ναι, αλλά είναι καλό για τον ζαχαροπλάστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Να έχω κλείσει 13άωρο ύπνου και να έχω φάει 3/4 του ταψιού γλυκό ψυγείου και 5 κομμάτια γαλακτομπούρεκο (όχι την ίδια μέρα φυσικά).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γουρουνιά; Hmm, για να δω
- Να' χω κοιμηθεί 16 ώρες σερι σε μια μέρα
- Να' χω φάει 10 σουβλάκια - καλαμάκια πείτε το όπως θέλετε και μετά κρέπα :P
- Γλυκά δεν τρώω αλλά μια φορά είχα φάει τη μισή ποσότητα απ' αυτό που βάζεις στο φούρνο για να γίνει το κεικ
Πάλι καλά που στα κιλά μου είμαι φυσιολογικός να λέω :P

Το σεξ στη Γ λυκείου θεωρείται γουρουνιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
4ωρες pro,μολις ξυπνησα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Να κοιμαμαι σχεδον ολο το καλοκαιρι στις 7-8 το πρωι :P, να φαω μισο μπολ παγωτο :whistle: κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris 96

Νεοφερμένος

Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εχω φαει ενα ολοκληρο ταψι σοκολατοπιτα σε μια μερα(μικρο ταψι βεβαια αλλα δεν παει να ειναι ενα ταψι....:P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
33 παγωτίνια(όσα είχε το κουτί) σε ένα βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
γουρουνιαα? χμμ πολλες αλλα η κυριοτερη να τελειωνω 2 λιτρα γαλα και ενα κουτι κορνφλεικς σε 1-2 μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
33 παγωτίνια(όσα είχε το κουτί) σε ένα βράδυ.


ε αν ειναι μικρα,μετρανε ως 2 παγωτα μεγαλα,ψιλοπραματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
ε αν ειναι μικρα,μετρανε ως 2 παγωτα μεγαλα,ψιλοπραματα:P
Δεν ξέρω αν είναι μικρά αλλα ήταν αυτα που είναι μικρά χωνάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
οσο μικρα και αν ειναι 33 παγωτινια?:eek:
Πώς το καταφερες αυτο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
οσο μικρα και αν ειναι 33 παγωτινια?:eek:
Πώς το καταφερες αυτο;:P
Ήταν βράδυ και τα τράβαγε ο οργανισμός μου... :P
Άλλη μια φορά είχα φάει 8 cheesseburgers :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αχμμμμμμμμμμ.

Κλασσικά μερέντα με το κουταλάκι. :P
Ωωωχ άστα ρε η Merenda είναι ο Σατανάς των φαγητών :P

Έχω τσακίσει ολόκληρο κέικ σοκολάτα σε μία ημέρα :redface:

Άλλη τεράστια γουρουνιά - στην περίπτωση που θες να εξαφανίσεις 1 σακούλι ζαχαρωτά επιτόπου, το δίνεις σε μένα! χιχι :hehe: :redface:

Τώρα στις διακοπές όταν σηκώνομαι δε στρώνω το κρεβάτι μου...:hehe:

Με διατρέχει μία κακή τάση να αφήνω στίβες πιάτα και ποτήρια πριν τα πλύνω :P

κ.ά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ωωωχ άστα ρε η Merenda είναι ο Σατανάς των φαγητών :P

Έχω τσακίσει ολόκληρο κέικ σοκολάτα σε μία ημέρα :redface:

Άλλη τεράστια γουρουνιά - στην περίπτωση που θες να εξαφανίσεις 1 σακούλι ζαχαρωτά επιτόπου, το δίνεις σε μένα! χιχι :hehe: :redface:

Τώρα στις διακοπές όταν σηκώνομαι δε στρώνω το κρεβάτι μου...:hehe:

Με διατρέχει μία κακή τάση να αφήνω στίβες πιάτα και ποτήρια πριν τα πλύνω :P

κ.ά....
Σατανάς δεν λές τίποτα! :P

Κέικ σοκολάτα το περισσότερο που έχω φάει είναι 3-4 κομμάτια.

Συμφωνώ για αυτό που αναφέρεις για το σακουλάκι,απλά όπου "ζαχαρωτά" βάλε ζελεδάκια για μένα! :P

Τώρα τελευταία έχω προσέξει επίσης ότι καθαρίζω άνετα 2-3 κομμάτια cheesecake όταν με πιάσει καμιά υπογλυκαιμία. :redface:

Τι άλλο? Τι άλλο? Χμμμ. Αυτά. Ευτυχώς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Συγγνώμη που ξεθάβω αυτό το θέμα αλλά πρέπει να μοιραστώ μια μικρή(όχι και τόσο)γουρουνιά που έκανα!:P

Μια φορά είχα φάει 2 σουφλέ σοκολάτα σε μια μέρα...ήθελα και άλλο αλλά δεν με άφηναν!:kill:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.


Μια φορά είχα φάει 2 σουφλέ σοκολάτα σε μια μέρα...ήθελα και άλλο αλλά δεν με άφηναν!:kill:

:P
Και καλα εκανες,δωστου να καταλαβει!!!:D
Τον τελευταιο καιρο και μενα δεν ξερω τι με εχει πιασει και τρωω τονους σοκολατας...Τελειωνω τα κεσεδακια μερεντα στο λεπτο!!:redface: Αλλα δεν μετανιωνω!!Χαλαλι οι απειρες θερμιδες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και καλα εκανες,δωστου να καταλαβει!!!:D
Τον τελευταιο καιρο και μενα δεν ξερω τι με εχει πιασει και τρωω τονους σοκολατας...Τελειωνω τα κεσεδακια μερεντα στο λεπτο!!:redface: Αλλα δεν μετανιωνω!!Χαλαλι οι απειρες θερμιδες!!:)

Του έδωσα και με το παραπάνω!:P

Άσχετο:Το αβατάρ σου το πέρασα για χταπόδια!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Του έδωσα και με το παραπάνω!:P

Άσχετο:Το αβατάρ σου το πέρασα για χταπόδια!:redface:

Μπραβο!!!:clapup:

Χαχαχχαχαχ!!!:DΤωρα που το λες,απο μακρια ετσι φαινονται τα αγιοβασιλακια!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
γλυκα ,γλυκα ,γλυκα!!!Λατρης της σοκολατας(σε ολες τις μορφες) με ιστορικο...ο μπαμπας μου μικρος ειχε καταναλωσει ενα ολοκληρο κουτι με γεμιστα σοκολατακια και πηγε στο νοσοκομειο...παραλιγο στρεψη εντερου....Εγω παλι βαδιζω σταθερα στα χναρια του..με λιγη περισσοτερη λογικη βεβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top