Μικρές γουρουνιές στη καθημερινή μας ζωή!

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Γουρουνιές; Ποτέ. Μόνο καφρίλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
έχω γαμηθεί στα αναψυκτικά και τους φραπέδες αυτές τις μέρες.
τρίτη: ξυπνάω το μεσημέρι, πίνω ένα φραπέ και μετά φεύγω έξω. Στη συνέχεια, πίνω μια coca cola και τρώω ένα hot dog. Mετά πάλι φραπέ και μετά πάλι coca cola και fast food. :P
από σήμερα αρχίζω αποτοξίνωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καθε 2 μερες τελειωνω την μερεντα, τρωω καθε βραδυ σαντουιτς και αντι για νερο πινω μπυρες,αυτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
έχω γαμηθεί στα αναψυκτικά και τους φραπέδες αυτές τις μέρες.
τρίτη: ξυπνάω το μεσημέρι, πίνω ένα φραπέ και μετά φεύγω έξω. Στη συνέχεια, πίνω μια coca cola και τρώω ένα hot dog. Mετά πάλι φραπέ και μετά πάλι coca cola και fast food. :P
από σήμερα αρχίζω αποτοξίνωση :P

ρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αν αρχίσω να τρώω pringles, δεν σταματάω μέχρι τελικού δείγματος πατάτας.
Στο τέλος τρώω και τα ψίχουλα σε στυλ ποτήρι.

Ευτυχώς δεν αγοράζω συχνά. Για ευνόητους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Οταν εχω υπογλυκεμια, δεν με σταματαει τιποτα! Ανοιγω ψυγεια, ντουλαπια, συρταρια και ψαχνω απεγνωσμενα για γλυκο!

Ευτυχως αυτο με πιανει σπανια, και γι'αυτο το λογο εχω καβατζωσει σοκολατακια στο συρταρι μου!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τρώω πολλά γλυκά :redface:Έχω παραμελήσει την γυμναστική μου μόνο ποδήλατο και τρέξιμο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αν μπει κατι σε σοκολατα στο σπιτι μεχρι την επομενη δεν υπαρχει....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αν αρχίσω να τρώω pringles, δεν σταματάω μέχρι τελικού δείγματος πατάτας.
Στο τέλος τρώω και τα ψίχουλα σε στυλ ποτήρι.

Ευτυχώς δεν αγοράζω συχνά. Για ευνόητους λόγους.
ναι ρε γμτ και εγω το εχω αυτο κυριως ομως με τα nachos το ειχε πει αλλωστε και η διαφημηση(πολυ παλια αν την θυμασαι),''Μετα το pop δεν εχει stop'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγω κανω σχεδον το ιδιο..... μονο που μετα δεν το ριχνω στη γυμναστικη:P:P:P:P:P
χαχαχα κακως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sgt.Cross

Νεοφερμένος

Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δική μου γουρουνιά είναι το να πίνω με το μπουκάλι τα αναψυκτικά και τα εμφιαλωμένα νερά του ψυγείου, χωρίς δηλαδή να παίρνω ποτήρι. Μιλάμε για μπουκάλι 1,5L.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δική μου γουρουνιά είναι το να πίνω με το μπουκάλι τα αναψυκτικά και τα εμφιαλωμένα νερά του ψυγείου, χωρίς δηλαδή να παίρνω ποτήρι. Μιλάμε για μπουκάλι 1,5L.


Ααα και εγω το κανω αυτο..:redface::redface:Ειδικα κατι βραδια που διψας που να ψαχνεις για ποτηρια..:P:P
Επισης μια γουρουνια μου ως προς το θεμα του φαγητου ειναι το γεγονος οτι λατρευω ο,τι περιεχει τα μπισκοτα Oreo.
Δεν ξερω τι ψυχωση ειναι αυτη ...Ροφημα,τουρτα,σοκολατα,σκετα ακομα οτιδηποτε.:):)

Να μολις τωρα εφτιαξα αυτο==>https://sintagoulis.gr/rofimata/milkshake-banilia-me-mpiskota-oreo

Πανευκολο & λατρευτο.:)

Επισης μια γουρουνια μου ειναι οτι και μπομπες να πεσουν δεν υπαρχει περιπτωση να ξυπνησω...Ρε δεν πα να σκουνταει ο αλλος...Τιποτα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Kαραμέλες ούζο. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βουτάω τα μπισκότα Παπαδοπούλου με σοκολάτα μέσα στο γάλα... Αλλιώς, δεν είναι νόστιμα.. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κρέας ,κρέας, κρέας και πάλι κρέας, ούτε κανίβαλος να ήμουν... Όποτε ψήνουμε δεν σταματάω να τρώω μέχρι τελικής πτώσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αν μας φέρουν κάποιο γλυκό στο σπίτι, είναι ζήτημα να μείνει 1 ώρα στο σπίτι. Γουρουνιάζουμε οικογενειακώς. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ποτα: whiskey και ρουμι(πολυ ποσοτητα...)
γενικα: τσαι,πορτοκαλαδες,coca(τουλαχιστον 2λιτρα την ημερα απο κατι απο αυτα τα 3...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
ποτα: whiskey και ρουμι(πολυ ποσοτητα...)
γενικα: τσαι,πορτοκαλαδες,coca(τουλαχιστον 2λιτρα την ημερα απο κατι απο αυτα τα 3...)

Ahoy captain :P
Seriously, το στομάχι σου δεν το σκέφτεσαι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εχω φαει μουσακα και παστιτσιο μαζι με καφε για πρωινο...!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ahoy captain :P
Seriously, το στομάχι σου δεν το σκέφτεσαι; :hmm:

μπαααααα αντεχει μην νομιζεις....:P
ασε το αλλο,ξερεις ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που σου μαθαινουνε στην σχολη μηχανικων;;;
space management


Υ.Γ.παντως,περα απο την πλακα οχι δεν νομιζω να παθαίνει κατι το στομαχι μου αφου τρωω μαζι αρκετα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top