Μικρές γουρουνιές στη καθημερινή μας ζωή!

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Δική μου γουρουνιά είναι το να πίνω με το μπουκάλι τα αναψυκτικά και τα εμφιαλωμένα νερά του ψυγείου, χωρίς δηλαδή να παίρνω ποτήρι. Μιλάμε για μπουκάλι 1,5L.


το ιδιο :P ^
ακομα,μην βρεθει παγωτο στο σπιτι ειμαι η μονη που θα το φαει,θα ζητησει και αλλο και δεν θα λογαριασει τις θερμιδες:P
ειμεθα λατρεις του παγωτου...τι να κανουμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
όταν ανοίγω μια σοκολάτα ξεχνάω να την κλέισω!!!
τα ίδιο γίνεται και με τα ποπ κορν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Γενικά ακολουθώ balanced diet αλλά sometimes όταν βγαίνω έξω with my friends γουρουνιάζουμε κανονικά. Σουβλάκια,γύρους,παγωτά,πατατάκια and so on.:P Επίσης coca cola. But αυτά γίνονται once a month.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χμ. Όποτε βλέπω ωραία λουλούδια σε αυλές (τριαντάφυλλα κατά προτίμηση :inlove:) κόβω ένα-δυο.:redface:
Όποτε είναι εφικτό βέβαια. :P
Mια φορά κατσαδιάστηκα από μια γιαγιά, που δεν ήταν και δικός της ο κήπος.:D

Και.. Πατατάκια. Έρωτας. :inlove:
Όλων των ειδών... Αδυναμία τα ράφλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν νομιζω πως κανω και ειδικα μετα απο το τελος των πανελλαδικων..εξου και τα πολλα χαμενα κιλα..τωρα απλα προσεχω αλλα τις τελευταιες ημερες τρωω αρκετα παγωτο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χθες ετρωγα γαριδακια με σοκολατα:redface:
αλλα ηταν ωραια:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
πέντε παγωτίνια σε μια μέρα...not good (φορ μι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
δεν νομιζω πως κανω και ειδικα μετα απο το τελος των πανελλαδικων..εξου και τα πολλα χαμενα κιλα..τωρα απλα προσεχω αλλα τις τελευταιες ημερες τρωω αρκετα παγωτο :(
Και γω είπα ότι αμέσως μετά της πανελλήνιες θα τρελαθώ στη δίαιτα, αλλά πού....???:redface::P:P

Πάλι καλά που κολυμπάω κάθε μέρα πρωί-απόγευμα!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και γω είπα ότι αμέσως μετά της πανελλήνιες θα τρελαθώ στη δίαιτα, αλλά πού....???:redface::P:P

Πάλι καλά που κολυμπάω κάθε μέρα πρωί-απόγευμα!:clapup::D
μια χαρα ειναι το κολυμπι..καταφερα και εχασα 10 κιλα αν και ενταξει δεν χρειαζοταν τοσα νομιζω..72 ειχα γινει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
10 κουλουρακια με Ζεστο γαλα:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μια χαρα ειναι το κολυμπι..καταφερα και εχασα 10 κιλα αν και ενταξει δεν χρειαζοταν τοσα νομιζω..72 ειχα γινει :P
Πολλά είναι δέκα κιλά, μπράβο σου που είχες την υπομονή και τα έχασες! Βέβαια, δεν πρέπει να το παρακάνεις κιόλας! Εγώ-ευτυχώς-έχω θαυματουργό μεταβολισμό και αν κάνω νορμάλ δίαιτα χάνω και 3 κιλά τη βδομάδα, αλλά....δε φτάνει μόνο ο μεταβολισμός, πρέπει να το ράψω κιόλας!! Πόσο να αντέξει ο καημένος ο οργανισμός μου????:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Aφηνω ανοιχτους τους διακοπτες στο σπιτι...Με συνεπεια και να μου φωναζουν οι γονεις μου και να μας γονατιζει η Δ.Ε.Υ!!

Βαζω τερμα την μουσικη στο mp3 μεχρι να κουφαθω...

Αφηνω το κινητο μου να ψοφησει απο μπαταρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Και ειδικα οταν λειπουν οι γονεις μου!!Εκει ειναι τα καλα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πολλά είναι δέκα κιλά, μπράβο σου που είχες την υπομονή και τα έχασες! Βέβαια, δεν πρέπει να το παρακάνεις κιόλας! Εγώ-ευτυχώς-έχω θαυματουργό μεταβολισμό και αν κάνω νορμάλ δίαιτα χάνω και 3 κιλά τη βδομάδα, αλλά....δε φτάνει μόνο ο μεταβολισμός, πρέπει να το ράψω κιόλας!! Πόσο να αντέξει ο καημένος ο οργανισμός μου????:D:D
δεν το παραεκανα απλα εκανα την γυμναστικη που εκανα παντα στη ζωη μου εκτος απο αυτον τον ενα χρονο και το προηγουμενο καλοκαιρι που ειχα βγαλμενο αστραγαλο..ισως το παραεκανα βεβαια στις ωρες γυμναστικης:P επισης το εχω αυτο με το μεταβολισμο για αυτο και τα εχασα γρηγορα..ε το 3 κιλα την βδομαδα δεν ειναι και καλο :P τελοσπαντων ειμαστε οφ τοπικ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
παλιότερα έπινα πολύ κόκα κόλα
αλλά μετά από τις παρατηρήσεις του γιατρού, την έκοψα την καθημερινή κατανάλωση :P
τώρα μόνο light ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ειχα βγαλμενο αστραγαλο..
πωπω φιλε σε συμπονω και εγω τον ειχα σπασει παλια και ακομα τραβιεμαι....αντε περαστικα
Και ειδικα οταν λειπουν οι γονεις μου!!Εκει ειναι τα καλα...!
ωωωωωωωωω ναι και τωρα εχουν παει super market,τρελαινουμε την γιαγια:devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
δεν το παραεκανα απλα εκανα την γυμναστικη που εκανα παντα στη ζωη μου εκτος απο αυτον τον ενα χρονο και το προηγουμενο καλοκαιρι που ειχα βγαλμενο αστραγαλο..ισως το παραεκανα βεβαια στις ωρες γυμναστικης:P επισης το εχω αυτο με το μεταβολισμο για αυτο και τα εχασα γρηγορα..ε το 3 κιλα την βδομαδα δεν ειναι και καλο :P τελοσπαντων ειμαστε οφ τοπικ:whistle:
Αααα, μη μου ρίχνεις το ηθικό τώρα και είναι κλονισμένα τα νεύρα μου(λόγω βάσεων:() :P:P:P
Όσο για τον αστράγαλο, σε κατανοώ απόλυτα...:( Ως αθλήτρια, τα έχω περάσει ουκ ολίγες φορές όλα αυτά...
Όσο για το off topic,έχεις δίκιο!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και ειδικα οταν λειπουν οι γονεις μου!!Εκει ειναι τα καλα...!

Όταν φεύγουν κάθομαι στο πιάνο και βγάζω τα αποθυμένα μου!!! 2-3 ώρες... Όταν τελικά έρθουν, τα δάχτυλά μου έχουν πονέσει και η φωνή μου είναι έτοιμη να κλείσει!:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
η μεγαλυτερη γουρουνια μου....παλια,να φαω σε σπιτι φιλης για πρωινο: 1 ντονατς,3 τυροπιτακια,1-2 τοστ κ 1 κομματι πιτσα αν θυμαμαι καλα....
επισης εχω τρελο κολλημα με το παγωτο!! μπορω να αντισταθω στα παντα αλλα στο παγωτοοοο.....πολυ δυσκολο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top