Μικρές γουρουνιές στη καθημερινή μας ζωή!

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
για πειτε:whistle:


τι γουρουνιες κανετε? ειτε για φαι ειτε για οτιδηποτε:whistle:

εγω τρωω πολλα γλυκα,chemwizard μην βλεπεις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Δε βλέπω :redface:

Εγώ τρώω πολύ γενικότερα,αν και όχι και τόσες πολλές βλακείες.

Με το διάβασμα θέλω περισσότερο σύστημα.Τελευταία έχω παρατήσει λιγάκι τη γυμναστική,ευτυχώς το κολύμπι κι η μπάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μισο ταψι γαλακτομπουρεκο σε μια μερα...και 1/3 του ταψιου πορτοκαλοπιτα παλι σε μια μερα...ευτηχως δεν τα εφαγα και τα δυο την ιδια μερα...looool:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
1 ολοκληρο ταψί σπανακοπιτα καθε φορα που παω στο χωριο


θεια ριτσα respect...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ολοκληρο κορμο σοκολατας σε μια μερα :/ (η υπολοιπη οικογενεια προλαβε να φαει ενα κομματι μονο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
τρωω πολλα γλυκα, με ιδιαιτερη προτιμηση στις μους γαλακτος του parfait :look::look::look::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μου αρέσει να παίρνω με το δάχτυλο και να τρώω το σπιτικό παγωτό, πριν το βάλουμε στην κατάψυξη ... όπως είναι ζεστό , γλυκό και αφράτο :P:P:P

γενικά δεν κάνω γουρουνιές, είμαι control freak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:whistle: να καταβροχθίζω σκέτη σαντιγί
για κορμό δεν το συζητώ καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Το παγωτό το θες ζεστό;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Γλυκά δεν τρώω... πολύ σπάνια!! Γενικά προσέχω δεν μπορώ να πω!
Γουρουνιάζω όμως με την παρέα... Κατεβάζω σάντουιτς ("σουβλάκια" για τους κάτω :P) πίτσες και άλλα τέτοια "παχυντικά"
Είναι ωραία τα άτιμα τι να κάνω;;:redface::P Και εντάξει όταν τρώνε όλοι οι άλλοι δεν μπορείς να κάθεσαι και να κοιτάς!! :whistle:
Δικαιολογίες... το ξέρω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τρωω πααααααααρα πολλα γλυκααααα...και μετα το ριχνω στη γυμναστικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το παγωτό το θες ζεστό;:eek:

όχι ντεε, αλλά πριν το βάλεις στην κατάψυξη, ενώ χτυπάς τα υλικά στο μίξερ, είναι τόσο απαλό και αφράτο , δεν μπορώ να αντισταθώωω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
βρίσκω συνεχώς δικαιολογίες για να ΜΗΝ διαβά2ω...:p.....
"κατσε να τακτοποιησω το γραφειο μου....ουφ! κουράστηκα θα διαβασω αυριο....
οπωσδηποτε αυριο...! 5 ωρες...ναιαιιααι ! μαλλον ολη μερα..! ΟΛΗ μερα αυριο θα διαβα2ώωω.....( και πάλι αυριο θα βρω μια αλλη δικαιολογια...διαβαζω για πεντε λέπτα και κάνω διαλειμμα μιας ώρας....:P......:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris 96

Νεοφερμένος

Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τρωω πααααααααρα πολλα γλυκααααα...και μετα το ριχνω στη γυμναστικη:P
Και εγω κανω σχεδον το ιδιο..... μονο που μετα δεν το ριχνω στη γυμναστικη:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν παρα πολυ τα γλυκα!!!!καποιες φορες τρωω περισσοτερο γλυκο απο κανονικο φαγητο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
οταν ειμαι με φιλους και περναω καλα τρωω και κυριως πινω κρασι μεχρι να σκασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ον: Γουρουνιά..:hmm: Δεν κάνω ποτέ γουρουνιές:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαχααχααχαχαχαχααχα!Μπορει να είμαι οφ αλλά είχα αυτήν την συζήτηση με Αθηναίους πριν λίγες μέρες, ΤΟ γέλιο, δεν καταλαβαίνουν:P
:mad::(:redface:
Μου αρέσει να τρώω το ζαχαρούχο γάλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αχμμμμμμμμμμ.

Κλασσικά μερέντα με το κουταλάκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top