Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΑΠΘ

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αρχες Οκτωβρη ειπαν θα φερουν αν δεν κανω λαθος.Να σου πω,αυτο με το μητρωο αρρενων ειναι σημαντικο?Γιατι κανονικα ειμαι γραμμενος σε αλλο Δημο απο αυτον που μενω,αλλα στο απολυτηριο εγραφε το δημο της μονιμης κατοικιας μου και αυτον συμπληρωσα.Λες να προκυψει κανα προβλημα?:(

Πιστοποιητικό μητρώου αρρένων παραδίδουν στη γραμματεία της σχολής μόνο τα αγόρια προκειμένου να τους χορηγηθεί αναβολή στρτάτευσης λόγω σπουδών. Πήγαινε το αλλιώς στα 19 θα ντυθείς στα χακί:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Δεν μου ζητησαν το πιστοποιητικο επειδη εγραφε και πανω στο απολυτηριο τον αριθμο του μητρωου.Απλα ο μπουφος ο διευεθυντης μου εχει γραψει λαθος δημο στο απολυτηριο :mad:,αλλα πηρα τηλεφωνο σημερα στη γραμματεια και μου ειπαν οτι θα περασουν αυτοι το σωστο δημο για να μην εχω προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Λοιπον Δευτερα αρχιζουμε!Τι λετε να δωσουμε ραντεβου 9 παρα στην εισοδο της πολυτεχνικης για να γνωριστουμε κιολας?Ετσι και αλλιως τρεις ειμαστε ολοι και ολοι.:PΚαι οποιος αλλος του πολυτεχνειου θελει να ερθει βεβαια,ευπροσδεκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Λοιπον Δευτερα αρχιζουμε!Τι λετε να δωσουμε ραντεβου 9 παρα στην εισοδο της πολυτεχνικης για να γνωριστουμε κιολας?Ετσι και αλλιως τρεις ειμαστε ολοι και ολοι.:PΚαι οποιος αλλος του πολυτεχνειου θελει να ερθει βεβαια,ευπροσδεκτος.

Συνωνόματε εγώ είμαι μέσα :D εγώ λέω να το κάνουμε λίγο πιο νωρίς να χουμε και ένα περιθώριο...τι λες στις 8.30? :D
Θα επικοινωνήσω και με ακόμα 2 παιδιά που γνωριζω που πέρασαν στη σχολή μας να είναι και αυτοί εκεί στις 8.30...και όποιος άλλος πιστός της σχολής ας προσέλθει :P
Άιντε να δούμε τι θα δούμεε :clapup::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
ΟΚ 8.30 αν και πρεπει να ξυπνησω πιο νωρις,συνηθισα τη ζωη του ρεμαλιου βλεπεις και το ξυπνημα στις 2 ολο το καλοκαιρι.:DΕσυ εισαι Θεσσαλονικη τωρα?Σε ποια περιοχη βρηκες σπιτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Έι έι έι.
Ζηλεύω!
Ηλεκτρολόγοι ελάτε και σεις να κάνουμε το ίδιο!
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ΟΚ 8.30 αν και πρεπει να ξυπνησω πιο νωρις,συνηθισα τη ζωη του ρεμαλιου βλεπεις και το ξυπνημα στις 2 ολο το καλοκαιρι.:DΕσυ εισαι Θεσσαλονικη τωρα?Σε ποια περιοχη βρηκες σπιτι?

Κλασσικά ζωή τεμπελιού όπως οι περισσότεροι...:P Καλά ήταν :/:
Εγώ είμαι ακόμα στον τόπο κατοικίας μου Κατερίνη...Σάββατο θα πάω στο φοιτητικό μου σπίτι...Είναι κοντά στη Μπότσαρη...εκέι στη Βασσιλίσης Όλγας κάπου...Είμαι λίγο μακριά :/:...Με αστικό κάθε πρωί και αντε γεια :P Εσύ???:D

Έι έι έι.
Ζηλεύω!
Ηλεκτρολόγοι ελάτε και σεις να κάνουμε το ίδιο!
:P:P:P

Θέλετε να κάνουμε ένα union μηχανολογοι-ηλεκτρολόγοι μήπως?:whistle::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Και εγω δεν εγκατασταθηκα ακομα,Κυριακη θα παω.Ανω Τουμπα νοικιασα σπιτι με το αστικο και εγω καθε μερα.Καλα κεντρο δεν ηθελα ετσι και αλλιως,δεν παλευεται η κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και εγω δεν εγκατασταθηκα ακομα,Κυριακη θα παω.Ανω Τουμπα νοικιασα σπιτι με το αστικο και εγω καθε μερα.Καλα κεντρο δεν ηθελα ετσι και αλλιως,δεν παλευεται η κατασταση.

το θέμα είναι ότι είμαστε σε καλή περιοχή..που θα πάει...σε 1,2,3΄:eek: μήνες θα προσαρμοστούμε :whistle:

(δεν βλέπω και πολλούς μηχ μηχ-μίτες να μαζεύονται στο topic...που είστε κρυμμένοι ρεε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ας ερθουν και οι ηλεκτρολογοι δεν μας πειραζεε!:PΛοιπον συμφωνουμε ολοι κατα τις 8.30-8.45 να συναντηθουμ στην εισοδο της πολυτεχνικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ναι...Εγώ απλά μπορεί να πάω λίγο πρώτα στον κ.Καρατζά και στους καθηγητές του σχεδίου να τους πω να ξέρουν να με δεχτούν λόγω βέβαιης μετεγγραφης.Μπορεί πάλι να τους πω εκείνη την ώρα που θα αρχίσει το μάθημα.σιγά τώρα...Θα δω.Πάντως το πολύ στις 8.45 θα είμαι και εγώ εκεί στην πύλη.
Πως θα αναγνωριστούμε? Με ταμπελάκια? :Ο xaxa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Tι να σας κάνω που οι μισοί ηλεκτρολογοι από δω μέσα δεν έχουν τώρα σύνδεση στο ίντερνετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ελενα ελα και μονη σου,δεν δαγκωνουμε.:PΚαι εγω ιντερνετ δεν θα εχω μεχρι 26-10,θελετε να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για να βρεθουμε πιο ευκολα?Συνονοματε εγω θα παω και απο τη γραμματεια μια βολτα για να παρω πασο,βεβαιωση,κωδικους κτλ,γιατι δεν μου εδωσαν τιποτα οταν γραφτηκα.Αλλα δεν ειναι μακρια απο τις αιθουσες οποτε μπορουμε να παμε παρεα αν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ελενα ελα και μονη σου,δεν δαγκωνουμε.:PΚαι εγω ιντερνετ δεν θα εχω μεχρι 26-10,θελετε να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για να βρεθουμε πιο ευκολα?Συνονοματε εγω θα παω και απο τη γραμματεια μια βολτα για να παρω πασο,βεβαιωση,κωδικους κτλ,γιατι δεν μου εδωσαν τιποτα οταν γραφτηκα.Αλλα δεν ειναι μακρια απο τις αιθουσες οποτε μπορουμε να παμε παρεα αν θες.

Εγινε φίλε.Κατά τις 8.30 εκεί κοντά στην πύλη.Έχω ήδη πει άλλο ένα παιδί που ξέρω να είναι και αυτός εκεί.Αρα πάμε στη γραμματεία και στους καθηγητές εγώ να τελειωνουμε με αυτά και είμαστε οκ....για πάσο που λες δν νομίζω να εχουν έρθει.δεν έχει πάρει κανένας ακόμα.Εμένα μου είπαν δεν έχουμε θα ατγήσουν πολύ να ρθουν.θα δούμε κ εκεί.λοιπόν σ στειλα μήνυμα με το κινητό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μια που θα περάσω(:P) από εκεί θα τα πούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ωραίος Στέλιο...Να'σαι εκεί στις 8:30 με 8:45 στην πέτρινη την πύλη..θα τα πούμε όλοι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Συνονοματε τι θα γινει ρε συ,θα βρεθουμε ποτε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delta-mi

Νεοφερμένος

Ο delta-mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μαγκες πως σας φαινετε η σχολη και ποιοι ειστε μηπως εχουμε γνωριστει?στειλτε μου προσωπικο μηνυμα αν ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
πως σας φαίνεται σχολή; είστε ικανοποιημένοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top