marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
14.200 είχε περσυ μήπως στο ηρακλειο;
εμενα ρωτας βρε. δηλωσε εκει οτι θες καισ ου βγαζει το συστημα αν εχεις πιασει την εβε...

Τα παιδιά τα οποία δεν είναι σίγουρα για την επιλογή και τη σειρά των σχολών τους για το μηχανογραφικο πιστεύετε είναι καλύτερα να το κάνουν με το φροντιστήριο; Εγώ προσωπικά επειδή ζω σε επαρχία όπου δεν υπάρχει οργανωμένο φροντιστήριο έκανα διαδικτυακά σε κάποιο και η καθηγήτρια μου μού λέει να πάω εκεί για να το κάνουμε μαζί. Πιστεύετε αξίζει τον κόπο να ταξιδέψω για να το κάνω; Δεν είμαι σίγουρη για το τι θέλω αλλά δεν ξέρω και αν όντως θα μου προσφέρει κάτι.
αναλογα. αν εισαι σε μια επαριχα που βρισκεται κοντα στην Αθηνα και στη Θεσσαλονικη ναι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Εγω που θέλω τις στρατιωτικές αλλά δε μπορώ βα δηλώσω ευελπίδων,αλλά μπορώ άκουσον άκουσον αεροπορία και αξιωματικών αστυνομία ,τι θα κΑνω να δηλώσω Σμυ ;θα με πάρουν επιλαχών στην ευελπίδων που όμως δε την έχω δηλώσει αφού δε μπορώ;
Δυστηχως φαινεται το παιχνιδι να χανεται για ευπελπιδων λογω ΕΒΕ. Και ηταν ευκαιρια φετος. Μάλλον θα το επαναλαβουν και του χρονου με αλλη ΕΒΕ .

Τι γίνεται σε περίπτωση που κάποιος υποψήφιος ξεχάσει τον κωδικό του;
Παει στο λυκειο και του τον λενε
ετσι λεει η σημερινη ανακοινωση

2.Επισημαίνεται ότι οι υποψήφιοι που δεν έχουν ήδη αποκτήσει προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password) και ενδιαφέρονται να υποβάλουν Μ.Δ ή /και Π.Μ.Δ. θα πρέπει να απευθυνθούν στο Λύκειό τους τις προκαθορισμένες μέρες λειτουργίας τους για να αποκτήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password).

3.Υπενθυμίζεται ότι η προθεσμία υποβολής των ΜΔ και ΠΜΔ είναι αποκλειστική και μετά την παρέλευσή της κανένας υποψήφιος δεν θα μπορεί να προβεί στην οριστικοποίηση τους.

4. Για οποιαδήποτε πληροφορία, υποστήριξη, ακόμα και χρήση υπολογιστή που τυχόν δεν διαθέτουν, οι υποψήφιοι θα μπορούν να απευθύνονται στα Λύκειά τους, τα οποία θα είναι ανοιχτά την Τετάρτη 21 Ιουλίου 2021 και την Τετάρτη 28 Ιουλίου 2021.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
ειναι κανεις που δε μπορει να μπει στο συστημα?μου λεει οτι τα στοιχεια που δωσατε ειναι εσφαλμενα.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
oxi 100 φορες τοδοκιμασα.εστειλα μειλ στον υπευθυνο καθηγητη για να δουμε...
Παίζει όταν πηγες να φτιάξεις password να μην πατήθηκε κάτι καλά και να έχεις άλλο κωδικό από αυτόν που νομίζεις οποτε καλά εκανες
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Παίζει όταν πηγες να φτιάξεις password να μην πατήθηκε κάτι καλά και να έχεις άλλο κωδικό από αυτόν που νομίζεις οποτε καλά εκανες
ναι σιγουρα κατι τετοιο εγινε,απλα ειδα το ειχε βαλει 2 φορες,ειχε ζητησει επιβεβαιωση το συστημα.παραξενο.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
ναι σιγουρα κατι τετοιο εγινε,απλα ειδα το ειχε βαλει 2 φορες,ειχε ζητησει επιβεβαιωση το συστημα.παραξενο.
Αν το πληκτρολόγιο είχε πρόβλημα κ τις δυο φορές μπορεί ένα πλήκτρο να μην πατήθηκε
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Καλημέρα, είχα χρησιμοποιήσει τον υπολογιστή του ateitei να δω τα μόρια μου
και σήμερα βρήκα του υπουργείου https://markcalc.it.minedu.gov.gr/

είδα οτι τα γράφει με λίγο διαφορετικό τρόπο, αυτό που ξέρω οτι πλέον θα απασχολεί
μετα τις πανελλήνιες είναι η ΕΒΕ της σχολής σε σύγκριση με την ΕΒΕ την δική μας (Μ.Ο)
και το σύνολο των μορίων θα δίχνει τον υψηλότερο εισακτέο και τον χαλημότερο (όπως
γινόταν ως τώρα).

όμως το υπουργείο τα δείχνει:

"Συνολικά Mόρια"
"Συνολικά Μορια για τα Τμήματα που είναι κοινά"


τι εννοεί για τα τμήματα που είναι κοινά?
 
Τελευταία επεξεργασία:

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
έκανα και εγώ το μηχανογραφικό παιδιά και ας είμαι με 10%!
Εύχομαι καλή τυχη σε ολους!
Και σε εσάς που δεν κάνατε το εμβόλιο🥲😂💜
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ενημερωτικά κάποια λύκεια (για επαλ ξερω, δεν ξέρω αν ισχύει και για γενικά), είναι ανοιχτά τις Δευτέρες. Οπότε όποιος χθες το βράδυ η σήμερα ανακάλυψε πως έχει κάποιο θέμα, θα πρέπει να περιμένει ως τη Δευτέρα αναγκαστικά
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Πόσες επιλογές
Ενημερωτικά κάποια λύκεια (για επαλ ξερω, δεν ξέρω αν ισχύει και για γενικά), είναι ανοιχτά τις Δευτέρες. Οπότε όποιος χθες το βράδυ η σήμερα ανακάλυψε πως έχει κάποιο θέμα, θα πρέπει να περιμένει ως τη Δευτέρα αναγκαστικά
Εγω!! δεν ξέρω πόσες επιλογές να βάλω.. βάζω βάζω βάζω και δεν σταματάει να δέχεται!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top