γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Οχι να μην αγχωνεσαι διοτι κανεις αθελα σου κακο στο συμπαθητικο νευρικο συστημα και αντε μετα να το συνεφερεις Τα ξερεις εσυ αυτα.Ειπαμε οτι χτυπαμε ιατρικη φετος?
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Η επεμβατικη καρδιολογια εχει εξαιρετικο ενδιαφερον αλλα αυτοι οι καρδιολογοι εχουν μειωμένο προσδοκιμο ζωης.
Well δεν Νομίζω να είναι αποδεδειγμένο αυτό
εμενα θα μου άρεσε να ασχοληθώ σίγουρα με την καρδιά (είτε είναι χειρουργική είτε όχι )
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Καλα ενταξει αυτα συζητιουνται μεταξυ γιατρων , ερευνα δεν ξερω τι παιζει, αλλα μια 20ετια εχει που εχουν αυξηθει τα στεφανιαια δραματικα. Η χειρουργικη καρδιας ειναι μια μικρη μεριδα , τωρα τα περισοτερα γινονται ενδοσκοπικα. Εδω χολη σου βγαζουν με ενδοσκοπο πλεον.
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Καλά σίγουρα με την εξέλιξη της επιστήμης και της τεχνολογίας όλα πλέον γίνονται less invasive
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Αυτη την αντιστοίχηση σχολων ποτε θα την βγαλουν? ανοιγουν μηχανογραφικο χωρις αυτην! Ολα παραξενα τα κανει η κυρια.

Καλά σίγουρα με την εξέλιξη της επιστήμης και της τεχνολογίας όλα πλέον γίνονται less invasive
Mαλιστα.... less invasive , μαθαμε κατι σημερα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Voila!
Οι αντιστοιχίες των τμημάτων:
 

Συνημμένα

  • antistoihies_fek_tmimata_dyo_tahytiton-94_tmimata_me_oyte_mia_antistoihia_ (1).pdf
    259.1 KB · Εμφανίσεις: 142

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
αυτό ειναι το σαιτ ετσι;
ξερουμε ποτε ανοιγει;
Οχι δεν ξερουμε , θα πρπει να βγουν πρωτα οι ΜΟ και οι ΕΒΕ. Καποιος δημοσιογραφικα ειπε ισως βγουν Δευτερα.
Αλλος δημοσιογραφος ειπε οτι περιμενουν τα αγγλικα να τα βγαλουν ολα μαζι την αλλη παρασκευη
 

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πόσες μερες περιθωριο δινουν για να δηλωσουμε μηχανογραφικο;τελη Ιουλιου πιστευετε θα δηλωσουμε;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Πόσες μερες περιθωριο δινουν για να δηλωσουμε μηχανογραφικο;τελη Ιουλιου πιστευετε θα δηλωσουμε;
Πιστεύω θα ανοίξει την άλλη εβδομάδα και θα έχουμε περιθώριο ως τέλη Ιουλίου
 

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Που θα κυμανθεί πιστεύετε ο ΜΟ για το 1ο πεδίο; Πάνω από 13; Πέρυσι ήταν 11,2 αν δεν κάνω λάθος;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Δεν ήμουν 1ο πεδίο αλλα το πάνω από 13 το θεωρώ υπερβολικό για όλα τα πεδία
Έχει φοβηθεί το μάτι μου με όλα αυτά που διαβάζω. Μερικοί ισχυρίζονται ότι οι επιδόσεις ήταν απίστευτες φέτος. Από πού το συμπέραναν αυτό δεν ξέρω...
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Έχει φοβηθεί το μάτι μου με όλα αυτά που διαβάζω. Μερικοί ισχυρίζονται ότι οι επιδόσεις ήταν απίστευτες φέτος. Από πού το συμπέραναν αυτό δεν ξέρω...
ισως απο τα θεματα αλλα αν δεν δουμε τα στατιστικα του υπουργειου τιποτα δεν ειναι σιγουρο
 

Katerinadylide

Νεοφερμένος

Η Katerinadylide αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε μηχανογραφικο?
Επιπλέον επειδή σκοπεύω να κάνω 10 %
, ο κωδικός μονάδας είναι αυτός που γράφει το καρτελάκι μας , και ο κωδικός ασφαλείας ο προσωπικός μας κωδικος που έπρεπε να βγάλουμε μέχρι 30/6?
Γιατί πάω στο minedu και μου βγάζει πως έχω εσφαλμένα στοιχεία.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε μηχανογραφικο?
Επιπλέον επειδή σκοπεύω να κάνω 10 %
, ο κωδικός μονάδας είναι αυτός που γράφει το καρτελάκι μας , και ο κωδικός ασφαλείας ο προσωπικός μας κωδικος που έπρεπε να βγάλουμε μέχρι 30/6?
Γιατί πάω στο minedu και μου βγάζει πως έχω εσφαλμένα στοιχεία.
κατερινα το μηχανογραφικο που παλευεις δεν ειναι δικο σου ,ειναι του λυκειαρχη. Το δικο σου δεν ανοιξε ακομα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top