Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ναι..Όμως 18.835 μόρια δεν είναι αρκετά στις μέρες μας :/: Δε βαριέσαι..θα κατασκηνώσω έξω από τη σχολή αν δε βρω σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ναι όντως.. τουλάχιστον εσύ πήγες καλύτερα από εμένα που ήθελα ιατρική και έβγαλα 17.412 τελικά:whistle:
κοίτα πάντως το να κατασκηνώσεις δεν είναι κακή ιδέα.. μπορώ να σου δώσω όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό μιας και δεν θα πάω για κάμπινγκ σύντομα και είσαι τζετ !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τέλειαα!Ευχαριστώ πολύ!Και ξέρεις ε;Όποτε θέλετε,η σκηνή μου θα είναι ανοιχτή για σας! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
χαχα να 'σαι καλά.. σ' ευχαριστούμε !:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Κορίτσια κι εγώ Νοσηλευτική!!Αλλά δεν έχω βρει ούτε σπίτι ούτε τίποτα :/: Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία οπότε περιμένω να δω μήπως γίνει κανένα θαύμα με τις βάσεις :) Όταν πήγατε πώς το είδατε,έχει αρκετές επιλογές για σπίτια;
λοιπον η περιοχη ειναι φανταστικη!!τα σπιτια ειναι μικρα και παλια δεν ξερω σε τι σπιτι μεγαλωσες παντος εγω οταν τα ειδα επαθα σοκ...εγω κοιταξα στην χρυση ευκαιρια και βρηκα αρκετα οταν πηγα στην αθηνα και τα ειδα τα περισσοτερα ηταν κατασκευες της δεκαετιας του 60 δηλαδη σπιτια 50 ετων!!!! οσα ηταν κοντα στην σχολη ειχαν 300 ευρω ενοικιο, σχετικα ακριβο για την κατασταση τους. για να πω και την αληθεια εγω αμπελοκηπους δεν κοιταξα ειδα μονο στου ζωγραφου οπου και εκλεισα τελικα ενα σπιτι (γκαρσονιερα 30 τετραγωνικα μετρα)κατασκευη του 80 σε σχετικα καλη τιμη( μετα απο παζαρια);)τι να κανουμε ασοψεται το ΔΝΤ:ropalo::ropalo::cry_x::cry_x:παιδια αμ ανεβει η βαση τησ αθηνας και περασω σπαρτη θα αυτοκτονησω:wall::wall::wall::wall::wall: καλα εσυ με τοσα μορια περνας οπου θες:clapup:δεν περνασ καμια ιατρικη η θεσ συγκεκριμενη πολη??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
λοιπον η περιοχη ειναι φανταστικη!!τα σπιτια ειναι μικρα και παλια δεν ξερω σε τι σπιτι μεγαλωσες παντος εγω οταν τα ειδα επαθα σοκ...εγω κοιταξα στην χρυση ευκαιρια και βρηκα αρκετα οταν πηγα στην αθηνα και τα ειδα τα περισσοτερα ηταν κατασκευες της δεκαετιας του 60 δηλαδη σπιτια 50 ετων!!!! οσα ηταν κοντα στην σχολη ειχαν 300 ευρω ενοικιο, σχετικα ακριβο για την κατασταση τους. για να πω και την αληθεια εγω αμπελοκηπους δεν κοιταξα ειδα μονο στου ζωγραφου οπου και εκλεισα τελικα ενα σπιτι (γκαρσονιερα 30 τετραγωνικα μετρα)κατασκευη του 80 σε σχετικα καλη τιμη( μετα απο παζαρια);)τι να κανουμε ασοψεται το ΔΝΤ:ropalo::ropalo::cry_x::cry_x:παιδια αμ ανεβει η βαση τησ αθηνας και περασω σπαρτη θα αυτοκτονησω:wall::wall::wall::wall::wall: καλα εσυ με τοσα μορια περνας οπου θες:clapup:δεν περνασ καμια ιατρικη η θεσ συγκεκριμενη πολη??:hmm:

Δεν περνάω σε καμία το πιθανότερο.Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις η χαμηλότερη θα έχει 18.950..:worry: Δε με πειράζει όμως,η νοσηλευτική μου αρέσει πολύ επίσης.Όσο για τις βάσεις,διαισθάνομαι ότι θα πέσουν στη Νοσηλευτική..Θα δούμε..Αγχώνομαι για το σπίτι αρκετά.Έχω πει στους δικούς μου,με το που βγουν οι βάσεις,το απόγευμα πετάμε :P Και είναι και ψιλοχαώδης η Αθήνα και δεν είμαι συνηθισμένη σε τέτοια :/: Εδώ στο Ηράκλειο έχει στάση κάθε 3 μέτρα που λέει ο λόγος και περνάνε συνέχεια λεωφορεία για τις σχολές :confused: Θέλω να κάνω αίτηση και για τις εστίες αλλά μάλλον δε θα με δεχτούν...Α στο καλό!Όλα ένα δράμα είναι :cry_x: Καλά αποτελέσματα συμφοιτητάκια!Περιττό να πω ότι είδα τα μαθήματα και εκστασιάστικα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Τέλειαα!Ευχαριστώ πολύ!Και ξέρεις ε;Όποτε θέλετε,η σκηνή μου θα είναι ανοιχτή για σας! :happy:
Eγω ειμαι ευπροσδεκτη στην σκηνη σου?:redface::redface:
Δεν εχω ιδεα για τα σπιτια στις περιοχες γυρω απο τη σχολη(αν περασω αθηνα) και οι περισσοτεροι φιλοι μου εχουν βρει ηδη..Εχω αγχωθει λιγακι..:whistle:
Μηπως να συγκατοικησουμε να τελειωνει το θεμα?:confused::worry::worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Eγω ειμαι ευπροσδεκτη στην σκηνη σου?:redface::redface:
Δεν εχω ιδεα για τα σπιτια στις περιοχες γυρω απο τη σχολη(αν περασω αθηνα) και οι περισσοτεροι φιλοι μου εχουν βρει ηδη..Εχω αγχωθει λιγακι..:whistle:
Μηπως να συγκατοικησουμε να τελειωνει το θεμα?:confused::worry::worry::confused:

Μαρή αφού μαζί θα τη στήσουμε τη σκηνή κάπου ανάμεσα Ζωγράφου και Γουδί :clapup: Ω ναι,σοφή σκέψη να συγκατοικήσουμε και την μελετάμε από τότε που ακόμα ελπίζαμε για Αλεξανδρούπολη! :P Αχ ρε Ιατρική...:( Ζωή σε μας (άσχετο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Μαρή αφού μαζί θα τη στήσουμε τη σκηνή κάπου ανάμεσα Ζωγράφου και Γουδί :clapup: Ω ναι,σοφή σκέψη να συγκατοικήσουμε και την μελετάμε από τότε που ακόμα ελπίζαμε για Αλεξανδρούπολη! :P Αχ ρε Ιατρική...:( Ζωή σε μας (άσχετο).
Την εχω ξεχασει ηδη την Αλεξανδρουπολη..Ο,τι εγινε,εγινε..Θα παρω τα μοριακια που μαζεψα και σ'αλλη παραλια!!:D
Μακαρι να ειμαστε στην ιδια παραλια!!:kissing:Και στην ιδια σκηνουλα!!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
@karotenia επειδή είναι όπως τα λες τα πράγματα στο γουδή εγώ απλά ήμουν πολύ τυχερή και πέτυχα κατασκευή του '80, 45 τ.μ, ρετιρέ, με βεράντα και πρόσβαση σε δώμα στην ταράτσα όπου κανένα άλλο διαμέρισμα της πολυκατοικίας δεν έχει πρόσβαση, γύρω στα 300-350 επίσης με παζάρια:P
βέβαια περιττό να πω πως έτυχε να δω και γκαρσονιέρα του '70, υπό διάλυσην με 450 ευρώ..:eek:
@avenger92 ακ-ο τυπάς που δεν πας.. αυτό που είναι δίπλα από το όνομά σου.. άκυρη παρατήρηση, αλλά τα ακ γ****ε !:D:P
@Konstans19185 τα μαθήματα είναι τέλεια, απλά όλα όσα θα ήθελα να είχα στο λύκειο και δεν ξέρω για σένα, αλλά ενθουσιάστηκα ακόμα περισσότερο όταν είδα ότι θα κάνουμε κοινωνιολογία και ψυχολογία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Την εχω ξεχασει ηδη την Αλεξανδρουπολη..Ο,τι εγινε,εγινε..Θα παρω τα μοριακια που μαζεψα και σ'αλλη παραλια!!:D
Μακαρι να ειμαστε στην ιδια παραλια!!:kissing:Και στην ιδια σκηνουλα!!:hug:

Καλά κι εγώ την έχω ξεχάσει την Ιατρική.Δεν παίζει με τίποτα.Τώρα έχω βρει άλλο άγχος!!!Αυτό της στέγασης!Αχ θεε μου..Βασανιζόμαστε..Μας βλέπω στην ίδια παραλία!Άντε να ψάξουμε και για καμιά στυλάτη σκηνή :clapup:!!!Στις 27,μόλις βγουν οι βάσεις,θα περάσω να σε πάρω να πάμε για τσάρκα στην Αθήνα!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Καλά κι εγώ την έχω ξεχάσει την Ιατρική.Δεν παίζει με τίποτα.Τώρα έχω βρει άλλο άγχος!!!Αυτό της στέγασης!Αχ θεε μου..Βασανιζόμαστε..Μας βλέπω στην ίδια παραλία!Άντε να ψάξουμε και για καμιά στυλάτη σκηνή :clapup:!!!Στις 27,μόλις βγουν οι βάσεις,θα περάσω να σε πάρω να πάμε για τσάρκα στην Αθήνα!! :kissing:
Επειδη ειμαι παρα πολυ ασχετη,η Φαρμακευτικη ειναι κοντα στη Νοσηλευτικη?Μπορει να λεω τεραστια μαλακια τωρα αλλα συγχωρεστε με,δεν ειμαι απο Αθηνα και δεν μου τα εχει πει κανεις για να τα ξερω.Ξερω μονο οτι η Φαρμακευτικη ειναι μπροστα απο το Βιολογικο και διπλα απο το Χημικο..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
@Konstans19185 τα μαθήματα είναι τέλεια, απλά όλα όσα θα ήθελα να είχα στο λύκειο και δεν ξέρω για σένα, αλλά ενθουσιάστηκα ακόμα περισσότερο όταν είδα ότι θα κάνουμε κοινωνιολογία και ψυχολογία !

εγώ ενθουσιάστηκα με όλα τα εργαστηριακά/κλινικά μαθήματα κι επίσης ένα δάκρυ συγκίνησης έσταξε πάνω στο πληκτρολόγιο όταν διάβασα αυτό:
Με τη βοήθεια προπλασμάτων οι φοιτητές εκπαιδεύονται κατά ομάδες στην Ανατομική και παρουσιάζουν εργασίες επί του περιεχομένου του μαθήματος με στόχο την ενημέρωση και την προσέγγιση των πηγών γνώσης (Βιβλιοθήκες, Internet).
Μικροσκόπηση Ιστολογικών παρασκευασμάτων, μέθοδοι παρατήρησης και ερμηνεία της Μικροσκοπικής Ανατομικής (Ιστολογία).
Κλινική εξέταση, επισκόπηση, ψηλάφιση μονιμοποιημένων Ανθρώπινων οργάνων και Εμβρύων.
(https://www.nurs.uoa.gr/proptyxiakes-spoydes/ma8imata/proto-examhno/anatomiki-istologia-embryologia-i.html)
Γιατί άμα είναι κολλημένος ο άνθρωπος,είναι απλά κολλημένος :redface:



@Αvengerάκι δεν έχω ιδέα.Έχω την εντύπωση ότι η μια είναι Γουδί και η άλλη Ζωγράφου αλλά ότι δεν απέχουν και πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
λοιπον εχω μια απορια avenger92 και εσυ θα εισαι συμφοιτιτρια μας (νοσηλευτρια !!!!)λοιπον εγω το νοικιασα το σπιτι 280 και δεν ξερω ποσο θα ειναι τα κοινοχρηστα (πολυ καλη τιμουλα παντως)τα μαθηματα ειναι ανεπαναληπτα προσωπικα δεν θεωρω οτι υπαρχει πιο ενδιαφερον κλαδος απο τα επαγγελματα υγειας(υπαρχει μεγαλη εξελιξη αδερφια, γινονται πολλα!)αντε ρε παιδια να δωσουμε κανενα ραντεβου να βρεθουμε .......ΑΝΤΕ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ:alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
λοιπον εχω μια απορια avenger92 και εσυ θα εισαι συμφοιτιτρια μας (νοσηλευτρια !!!!)λοιπον εγω το νοικιασα το σπιτι 280 και δεν ξερω ποσο θα ειναι τα κοινοχρηστα (πολυ καλη τιμουλα παντως)τα μαθηματα ειναι ανεπαναληπτα προσωπικα δεν θεωρω οτι υπαρχει πιο ενδιαφερον κλαδος απο τα επαγγελματα υγειας(υπαρχει μεγαλη εξελιξη αδερφια, γινονται πολλα!)αντε ρε παιδια να δωσουμε κανενα ραντεβου να βρεθουμε .......ΑΝΤΕ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ
Εγω ειμαι της Φαρμακευτικης!!(οχι της νοσηλευτικης)Αλλα θελω να γνωρισω ατομα συγγενικων σχολων!:D Επισης δεν εχω ιδεα για τα σπιτια γυρω απο την σχολη..Σε ποιες περιοχες πρεπει να ψαξω?Οποιος γνωριζει ας βοηθησει λιγο εμενα την ανιδεη..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
η προβλεψη του οεφε για την νοσηλευτικη αθηνας φετος ειναι 16,860
αλλα απο οτι ειδα και παλιοτερεσ προβλεψεισ παντα προεβλεπαν μικροτερη βαση απο αυτην που βλεπαμε στο τελος αρα περιπου λιγο παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πέσει γύρω στα 20 μοριάκια για να είναι μαζί μας και μια φίλη μου!!Μακάρι! ^^ Και μακάρι να πάρω και καμιά υποτροφία :/: (αν και δεν το νομίζω).Εσύ γενικά Καροτένια,πιστεύεις ότι θα πέσει η Νοσηλευτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγω ειμαι της Φαρμακευτικης!!(οχι της νοσηλευτικης)Αλλα θελω να γνωρισω ατομα συγγενικων σχολων!:D Επισης δεν εχω ιδεα για τα σπιτια γυρω απο την σχολη..Σε ποιες περιοχες πρεπει να ψαξω?Οποιος γνωριζει ας βοηθησει λιγο εμενα την ανιδεη..:/:
αμαν θα εχουμε δηλαδη γνωστη φαρμακοποιο τελεια θα συναργαστουμε!λοιπον με το που θα πιασω δουλεια θα σε γνωρισω στον υπευθυνο του νοσοκομειου για να συνεργαστουμε....... τελεια ειναι η φαρμακευτικη (εχουν φαρμακειο οι γονεις σου η απλα το δηλωσες λογω μοριων και προτιμισης???)κοιτα η φαρμακευτικη νομιζω ειναι λιγο μακρια απο την νοσηλευτικη εμεις θα ειμαστε διπλα με την ιατρικη και την οδοντιατρικηαλλα σιγα μωρε μην ανησυχεις θα βρισκομαστε!!!:Dλοιπον για να σε βοηθισω μπεσ στο google και πατα ΕΚΠΑ μετα μπεσ συγκεκριμενα στην ιστοσελιδα τησ φαρμακευτικησ εκει θα ψαξεισ να βρεισ να λεει καπου ή sitemap ή προσβαση ετσι ωστε να δεισ τον χαρτη ασε που λεει και τισ διευθυνσεισ απο το τμημα και βλεπεισ την περιοχη. μετα μπεσ στο google και πατα ploigos εκει θα πλικτρολογισεις την περιοχη και θα δεισ τι υπαρχει τριγυρω απο βενζιναδικα, μαγαζια, φαστφουνταδικα ,εστιατορια,φαρμακεια, και τα λοιπα. μετα μπεσ παλι στο google και πλικτρολογισε χρυση ευκαιρια εκει θα βρεισ σπιτια με τιμες για ενοικιαση. και αντε καλωσ ορισεσ στην αθηνα ( σελιγο) ελπιζω να σε βοιθησα να μην σε μπερδεψα και να μην σε κουρασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
@avenger η φαρμακευτική είναι ζωγράφου, στην πανεπιστημιούπολη και εμείς από το γουδή παίρνουμε το 230 και πάμε ζωγράφου:P
γενικά η μία περιοχή είναι δίπλα ακριβώς από την άλλη και με λίγο περπάτημα μπορείς να μπεις στην άλλη περιοχή(τυπικά)
για τέτοιες απορίες ρωτήστε εμένα ρε παιδιά.. το ΄χω σπουδάσει το θέμα τόσα χρόνια:P
για σπίτι ψάξε ζωγράφου για να ΄σαι κοντά στη σχολή, είναι ό,τι καλύτερο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πέσει γύρω στα 20 μοριάκια για να είναι μαζί μας και μια φίλη μου!!Μακάρι! ^^ Και μακάρι να πάρω και καμιά υποτροφία :/: (αν και δεν το νομίζω).Εσύ γενικά Καροτένια,πιστεύεις ότι θα πέσει η Νοσηλευτική;
ναι πιστευω οτι θα πεσει δεν θεωρω οτι τα θεματα ηταν πιο ευκολα απο περισυ για να ανεβασουν τισ βασεισ εστω προσδοκω και μια μικρη πτωση γιατι αλλιωσ θα βρεθω(προσ μεγαλη μου λυπη στην σπαρτη η οποια μου πεφτει μακρια)εγω ειμαι 146 μορια πανω. δεν ξερω τι θα κανω αν ανεβει(μαλλον βομβιστικη επιθεση στο υπουργειο και στο κομμωτηριο του τρυφωνα σαμαρα που χτενιζετε η διαμαντοπουλου

:clapup:α και οσον αφορα την υποτροφια με τετοια βαθμαρα εχε την δεδομενη ,εισαι το ειδωλο μας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top