Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
1)Μηχανικων επικοιννιακων και πληροφοριακων συστηματων ,Σαμος
2)Τηλεπικοινωνιακων συστηματων και δικτυων ,Ναυπακτος
3)Βιομηχανικη Πληροφορικη ,Καβαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
κοιταξε οντως εχει ανεργια ο κλαδος αλλα σαν επιστημη εχει τις περισσοτερες προοπτικες διεθνως απο ολες τις πολυτεχνικες(ετσι μου μου ειπαν μηχανικοι απο τεε,ελε.επαγγελματιες).....παντως η αληθεια ειναι οτι ολοι οι καλοι βολευονται
peraseς ιατρική Θεσσαλονίκης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δήλωσα μία και μόνο σχολή...

1) Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος Αθήνας

με 16892 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπον 19051 στο 3ο και 19169 στο 2ο και στο 4ο....
Οι πρωτες σχολες του μηχανογραφικου μου ειναι :
1) Ιατρικη Πατρας
2) Ιατρικη Ηρακλειου
3) Ιατρικη Ιωαννινων
4) Ιατρικη Λαρισας
5) Ιατρικη Αθηνας
6) Ιατρικη Θεσσαλονικης
7) Ιατρικη Αλεξανδρουπολης
8) Φαρμακευτικη Πατρας
9) ΗΜΤΕ Πατρας
10) Πολιτικων Μηχανικων Πατρας
11) Βιολογια Πατρας
12) Βιολογια Ηρακλειου
11) Εφαρμοσμενων μαθηματικων και φυσικων επιστημων ΕΜΠ
12) Χημικων μηχανικων Πατρας
13) Μηχανικων περιβαλλοντος Χανια
..........και συνεχιζεται.....
Εχω δηλωσει συνολικα 27 σχολες.Η βαση της τελευταιας ειχε περσυ καπου στα 8000...
Περιμενουμε αγωνιωδως τα αποτελεσματα για να παμε να ψαξουμε και για κανα σπιτακι....Αντε να δουμε τι 8α γινει...... :)
βγάλε εισητήρια για Ηράκλειο !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
11)Τεχνολογίας αλιείας-Υδατοκαλλιεργιών Μουδανιά

Πλακα με κανεις??? Αυτο πως το δηλωσες??? Το δηλωσα κι εγω για την πλακα μου αλλα ειμαι κι απ'τα Μουδανια...

ΥΓ. Αχ αυτη η Ιατρικη Θεσ/νικης... Μαλλον θα χει την τυχη να μας παρει μετεγγραφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stami*

Νεοφερμένος

Η stami* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
βγάλε εισητήρια για Ηράκλειο !!!!!!!
Μακαρι....Τι να πω...Βασικα περιμενουμε να δουμε την τελικη αποφαση για τις μεταγραφες μηπως μπορεσω και παω Πατρα...Δεν ειμαι ουτε τριτεκνη ουτε πολυτεκνη ουτε ανηκω σε καποια κατηγορια η οποια να δικαιουται μεταγραφη.Αλλα η κ.Διαμαντοπουλου εχει πει οτι τωρα λογω της οικονομικης κρισης θα εχουν τη δυνατοτητα να παιρνουν μεταγραφες και παιδια απο οικογενειες με 3 σπιτια σε διαφορετικες πολεις της επαρχειας...Για παραδειγμα, εμεις μονιμα μενουμε στην Τριπολη.Εχω εναν αδερφο ο οποιος σπουδαζει στην Πατρα.Αν εγω τελικα περασω στην Κρητη μπορω να παρω μεταγραφη ειτε για την Τριπολη ειτε για την Πατρα.Αλλα αφου η Τριπολη δεν εχει τις σχολες που θελω παω Πατρα.....Το θεμα τωρα ομως ειναι αν οντως θα ισχυσει αυτο και αν θα το εφαρμοσουν....Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να παω να σπουδασω στην Κρητη.Ισα ισα που μου αρεσει και εχουν και πολυ καλα πανεπιστημια εκει.Αλλα ειναι πολυ τωρα να πληρωνουμε 2 ενοικια 3 λογαριασμους δεη/οτε/νερο κτλ.....Οποτε περιμενουμε...Μηπως ξερει κανενας τιποτα για αυτο το θεμα των μεταγραφων???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
κι εγώ αυτό που ανέφερες ξέρω...εξαιρούνται οι σχολές των κέντρων (αθήνα, θεσσαλονίκη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Με 19480 στο 3ο και 19283 στο 2ο:
Ιατρικη Θεσσαλονικης
Αθηνας
Ιωαννινων
Αλεξανδρουπολης
Λαρισας
Πατρας
Ηρακλειου
ΕΜΠ Πολιτικων μηχανικων
Ηλεκτρολογων μηχανικων
Ελπιζω να περασω στην 1η επιλογη μου και να μην εχουμε εκπληξεις:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βασικα εβαλα και αλλες σχολες αλλα ειναι πολλες για να τις παραθεσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Συγχαρητηρια για την πρωτη επιλογη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με 19480 στο 3ο και 19283 στο 2ο:

Ελπιζω να περασω στην 1η επιλογη μου και να μην εχουμε εκπληξεις:worry:

Ρε φιλε μεσα εισαι με τα 1000... Εισαι 120 μορια απο πανω...

Αντε και αν ειμαι κι εγω λιγο κωλοφαρδος βρηκα συμφοιτητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
κι εγώ αυτό που ανέφερες ξέρω...εξαιρούνται οι σχολές των κέντρων (αθήνα, θεσσαλονίκη)
κυριε άκυρε..... πιαστηκες άκυρος.........
δεν εξαιρουνται ... απλά υπόκεινται σε ποσοστο 5% !!!!
συμφωνείς????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Μακαρι....Τι να πω...Βασικα περιμενουμε να δουμε την τελικη αποφαση για τις μεταγραφες μηπως μπορεσω και παω Πατρα...Δεν ειμαι ουτε τριτεκνη ουτε πολυτεκνη ουτε ανηκω σε καποια κατηγορια η οποια να δικαιουται μεταγραφη.Αλλα η κ.Διαμαντοπουλου εχει πει οτι τωρα λογω της οικονομικης κρισης θα εχουν τη δυνατοτητα να παιρνουν μεταγραφες και παιδια απο οικογενειες με 3 σπιτια σε διαφορετικες πολεις της επαρχειας...Για παραδειγμα, εμεις μονιμα μενουμε στην Τριπολη.Εχω εναν αδερφο ο οποιος σπουδαζει στην Πατρα.Αν εγω τελικα περασω στην Κρητη μπορω να παρω μεταγραφη ειτε για την Τριπολη ειτε για την Πατρα.Αλλα αφου η Τριπολη δεν εχει τις σχολες που θελω παω Πατρα.....Το θεμα τωρα ομως ειναι αν οντως θα ισχυσει αυτο και αν θα το εφαρμοσουν....Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να παω να σπουδασω στην Κρητη.Ισα ισα που μου αρεσει και εχουν και πολυ καλα πανεπιστημια εκει.Αλλα ειναι πολυ τωρα να πληρωνουμε 2 ενοικια 3 λογαριασμους δεη/οτε/νερο κτλ.....Οποτε περιμενουμε...Μηπως ξερει κανενας τιποτα για αυτο το θεμα των μεταγραφων???????
σωστα πάς Πάτρα !!!!!! σιγουρα !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swimmer

Νεοφερμένος

Ο swimmer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εγω εχω 19217 μορια στο 3ο πεδιο... λετε να πιασω την ιατρικη θεσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stami*

Νεοφερμένος

Η stami* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
σωστα πάς Πάτρα !!!!!! σιγουρα !!!!!!!!
Ειναι σιγουρο οτι θα ισχυσει???? Μη μας ερθει ξαφνικα καμια κεραμιδα.....:P :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
17.304 με πρωτη επιλογη
νοσηλευτικη εκπα
μετα νοσηλευτικη σπαρτης και μετα φυσικοθεραπειες
μακαρι να μην ανεβουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Έβγαλα 13051 μόρια

1η επιλογή) Κοινωνικής Εργασίας Ηρακλείου 12719
2η) Νοσηλευτικής Ηράκλειου 11531

και μετά διάφορες άλλες. Ελπίζω να μην ανεβεί 330+ μόρια η Κοινωνικής Εργασίας :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
17.304 με πρωτη επιλογη
νοσηλευτικη εκπα
μετα νοσηλευτικη σπαρτης και μετα φυσικοθεραπειες
μακαρι να μην ανεβουν οι βασεις

θέλω να πιστεύω πως δεν θ' ανέβουν γιατί κι εγώ πρώτη επιλογή νοσηλευτική ΕΚΠΑ με 254 μόρια παραπάνω και βρήκα και σπίτι αφού επέμεναν οι δικοί μου.. ελπίζω να μην έκανα βλακεία.:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια εγω εχω 19217 μορια στο 3ο πεδιο... λετε να πιασω την ιατρικη θεσαλονικης?
δυστυχώς φίλε μου Θεσσαλονίκη αποκλείετε....
Ιατρική Πατρας εάν την δηλωσες.... η οποιαδηποτε δήλωσες μετα την θεσσαλονίκης....
143 μόρια δεν πεφτει με τίποτα ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top