Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Έχω τη χαρά να κάνω την πρώτη μου δημοσίευση στο συγκεκριμένο forum, το οποίο βρίσκω και αρκετα ενδιαφέρον. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Στο θέμα μας τώρα.
Τα μόρια μου ειναι 19398 και πρώτη επιλογή έβαλα μαθηματικό θεσσαλονίκης.
Θα χαρώ ιδιαίτερα να βρω συνforumιστές με κοινή πρώτη επιλογή. :)

Ενας συμφορουμιστας με κοινη πρωτη επιλογη εδω:Pαλλα δεν το βλεπω...ειμαι 200 μορια κατω...οποτε θα παραμεινω συμφορουμιστας με κοινη πρωτη επιλογη και αφου βγουν οι βασεις:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ενας συμφορουμιστας με κοινη πρωτη επιλογη εδω:Pαλλα δεν το βλεπω...ειμαι 200 μορια κατω...οποτε θα παραμεινω συμφορουμιστας με κοινη πρωτη επιλογη και αφου βγουν οι βασεις:P:P:P


Ποτέ μην λες ποτέ!!! :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ποτέ μην λες ποτέ!!! :D;)
Ποτε δεν λεω ποτε...αν κατσει εκατσε...αλλα οπως και να το κανεις οι πιθανοτητες ειναι αρκετα εναντιον μου...αλλα και γιαννενα δεν με χαλαει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ποτε δεν λεω ποτε...αν κατσει εκατσε...αλλα οπως και να το κανεις οι πιθανοτητες ειναι αρκετα εναντιον μου...αλλα και γιαννενα δεν με χαλαει:P

Ωραία τα Γιάννενα!!Έχουν κοντα 25.000 φοιτητές (και φοιτήτριες :whistle:)!Πάντως μηδε προ του τέλους μακάριζεν! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ναι!:worry:
α γεια χαρικα ! εισαι ο πρωτος user kapsimo που βλεπω εδω ...(λολεν)


leobakagian nC υπογραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια μεχρι 25 Αυγούστου θα εχουν βγεί οι βάσεις ή πιο αργα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδια μεχρι 25 Αυγούστου θα εχουν βγεί οι βάσεις ή πιο αργα;

28 Αυγούστου με 3 Σεπτέμβρη! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis1992

Νεοφερμένος

Ο apostolis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κι εγώ δήλωσα.Επιτέλους.Η πρώτη φορά στη ζωή μου που πήρα μια τόσο σημαντική απόφαση με τόσο λίγη σκέψη.Ελπίζω να είναι η σωστή:)
Λοιπόν.19481 στο 4ο και 19510 στο 5ο.
1)ΗΜΜΥ ΑΠΘ
2)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
3)ceid Πατρών
4) Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
5)csd Ηρακλείου
6)Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ
7)Διοικητικής Επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
8)Κάτι Διεθνών και Ευρωπαικών οικονομικών σπουδών νομίζω,ΟΠΑ

Και ο Θεός βοηθός.
Να μη βγάλουμε χιονίστρες στη Θεσσαλονίκη απο το κρύο:P

πσσσ.. συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis1992

Νεοφερμένος

Ο apostolis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
19511 στο 3,19600 περιπου στο 4 τα μορια
1.Ιατρικη θεσ/νικης
2.Ιατρικη λαρισας
3.Ιατρικη ιωαννινων
4.Ιατρικη αλεξανδρουπολης
5.Ημμυ απθ
6.Φαρμακευτικη απθ
7.Μηχ.μηχανικοι απθ.
Γυρω στα 800 μορια απο την τελευταια.Η οποια ηλπιζα να ναι 1 αλλα η ανεργια ειναι στο κοκκινο.

Πολλά τα μόρια σου! συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
με 18951 μορια στο 3ο πεδιο και 18880 στο 2ο/4ο

1) Ιατρικης Θεσ/νικης(με την καμια δεν την πιανω, απλως την εβαλα)
2) Ιατρικης Ιωαννινων
3) Ιατρικης Αλεξανδρουπολης(Λογικα εδω θα μπω)
4) Οδοντιατρικης Θεσ/νικης
5) Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστων Θεσ/νικης
6) Χημικων Μηχανικων Θεσ/νικης
7) Γεωπονιας Θεσ/νικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ας γράψω κι εγώ τα δικά μου...
Με 19.403 σε 2ο/4ο και 19.389 στο 3ο δήλωσα:

1. ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2. Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
3. ΗΜΜΥ ΑΠΘ
4. CEID ΠΑΤΡΑ
5. HMMY ΘΡΑΚΗΣ
6. ΗΜΜΥ ΚΡΗΤΗΣ
7. Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Η 2η επιλογή σου σε σχέση με τις άλλες είναι λίγο ξεκάρφωτη...
"ΕΜΠ να 'ναι κι ότι να 'ναι!", ε; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω με 18480 μορια σε 2ο κ 4ο πεδιο δηλωσα
1.πολιτικων μηχανικων ΑΠΘ
2.................. ΠΑΤΡΑΣ
3..................ΒΟΛΟΥ
4..................ΞΑΝΘΗΣ
5.αγρονομων και τοπογραφων ΑΠΘ
6.ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗΣ

ξανθη με βλεπω αν κ δν θελω...κανενας αλλος ξανθη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasianna45400

Νεοφερμένος

Η vasianna45400 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευτυχως να και ενας !(μια:P) καλα ε απο συνοχη η σειρα που τα εχεις βαλει διχνει οτι θελεις να κανεις πολλα πραγματα . Σου ευχομαι να περασεις εκει που θες!!

Σε ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Η 2η επιλογή σου σε σχέση με τις άλλες είναι λίγο ξεκάρφωτη...
"ΕΜΠ να 'ναι κι ότι να 'ναι!", ε; :whistle:

Kαμία σχέση. Απλά το αντικείμενο της μηχανολογιάς μου αρέσει σχέδον εξίσου και μιας και παίζει και η οικονομική δυσκολία 'της άλλης πόλης' στους καιρούς που ζούμε, είπα να βάλω τη σχολή 2η επιλογή. Αρχικά ήταν να βάλω μόνο αυτές τις δυο, αφού περνάω σίγουρα σε μια από αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
19511 στο 3,19600 περιπου στο 4 τα μορια
1.Ιατρικη θεσ/νικης
2.Ιατρικη λαρισας
3.Ιατρικη ιωαννινων
4.Ιατρικη αλεξανδρουπολης
5.Ημμυ απθ
6.Φαρμακευτικη απθ
7.Μηχ.μηχανικοι απθ.
Γυρω στα 800 μορια απο την τελευταια.Η οποια ηλπιζα να ναι 1 αλλα η ανεργια ειναι στο κοκκινο.

κοιταξε οντως εχει ανεργια ο κλαδος αλλα σαν επιστημη εχει τις περισσοτερες προοπτικες διεθνως απο ολες τις πολυτεχνικες(ετσι μου μου ειπαν μηχανικοι απο τεε,ελε.επαγγελματιες).....παντως η αληθεια ειναι οτι ολοι οι καλοι βολευονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stami*

Νεοφερμένος

Η stami* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Λοιπον 19051 στο 3ο και 19169 στο 2ο και στο 4ο....
Οι πρωτες σχολες του μηχανογραφικου μου ειναι :
1) Ιατρικη Πατρας
2) Ιατρικη Ηρακλειου
3) Ιατρικη Ιωαννινων
4) Ιατρικη Λαρισας
5) Ιατρικη Αθηνας
6) Ιατρικη Θεσσαλονικης
7) Ιατρικη Αλεξανδρουπολης
8) Φαρμακευτικη Πατρας
9) ΗΜΤΕ Πατρας
10) Πολιτικων Μηχανικων Πατρας
11) Βιολογια Πατρας
12) Βιολογια Ηρακλειου
11) Εφαρμοσμενων μαθηματικων και φυσικων επιστημων ΕΜΠ
12) Χημικων μηχανικων Πατρας
13) Μηχανικων περιβαλλοντος Χανια
..........και συνεχιζεται.....
Εχω δηλωσει συνολικα 27 σχολες.Η βαση της τελευταιας ειχε περσυ καπου στα 8000...
Περιμενουμε αγωνιωδως τα αποτελεσματα για να παμε να ψαξουμε και για κανα σπιτακι....Αντε να δουμε τι 8α γινει...... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timekeeper

Νεοφερμένος

Ο timekeeper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αγαπάς τα μαθηματικά, ελπίζω να σ' αγαπήσουν κι αυτά και να μην μπλέξεις με τίποτα κομπλεξικούς καθηγητές που κόβουν για να κόβουν.

Ή (στην περίπτωση του Μαθηματικού Θεσ/νίκης), που σε κόβουν με 4,5 επί 2 χρόνια, μέχρι να μοιράσεις πόρτα-πόρτα στην πόλη ΟΛΟ το διαφημιστικό υλικό του κόμματος στο οποίο πρόσκειται ο εκάστοτε καθηγητής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top