Γενικό - Με τι βαθμό τελειώσατε τη τάξη;

Ellog96

Νεοφερμένος

Η Ellog96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με 19 και 1 και ειμαι πολυ περηφανη!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
19 10/13 Ά Γυμνασίου:)(ωραία!)
19 12/13 Β Γυμνασίου:)(τέλεια!)
20 Γ Γυμνασίου:D(επιτέλους!!!)
ελπίζω να συνεχίσω έτσι και στο λύκειο μιας και στοχεύω Ιατρική...Αχχχχ...:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χμμ, συγχαρητήρια αλλά μην αγχώνεσαι. Δεν έχει και μεγάλη σχέση ο Μ.Ο. με τον στόχο σου. Όπως και να 'χει, ας συνεχίσεις έτσι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
μακάρι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
19 10/13 Ά Γυμνασίου:)(ωραία!)
19 12/13 Β Γυμνασίου:)(τέλεια!)
20 Γ Γυμνασίου:D(επιτέλους!!!)
ελπίζω να συνεχίσω έτσι και στο λύκειο μιας και στοχεύω Ιατρική...Αχχχχ...:wow:
βασικα και εγω με 20 καθαρο εχω βγαλει μεχρι στιγμης ολες τις ταξεις αλλα δεν το φωναζω(+βραβεια,επαινους,κορνιζες στους τοιχους)



υ.γ.-πλακα κανω,μην παρεξηγηθεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

Μακάρι; Τι μακάρι; Όχι, όχι, δεν θέλουμε μακάρι! :P Από εσένα εξαρτάται. Θα συνεχίσεις έτσι, αν έχεις ένα στόχο και θες να τον πετύχεις. :iagree:

βασικα και εγω με 20 καθαρο εχω βγαλει μεχρι στιγμης ολες τις ταξεις αλλα δεν το φωναζω(+βραβεια,επαινους,κορνιζες στους τοιχους)



υ.γ.-πλακα κανω,μην παρεξηγηθεις:P

Μπράβο, δεν το 'ξερα. Και επειδή ακριβώς δεν το 'ξερα λέω μπράβο. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Μπράβο, δεν το 'ξερα. Και επειδή ακριβώς δεν το 'ξερα λέω μπράβο. :no1:
πλακα εκανα,με εχεις για ανθρωπο που θα βγαλω 20?:P
για να πω την αληθεια,συνηθως κοροιδευω ολους αυτους που προσπαθουν να βγαλουν 20 μονο και μονο για να τα κορνιζοσουν στον τοιχο.
βασιζομαι περισσοτερο στις ουσιαστικες γνωσεις που θα παρει ο μαθητης απο την φοιτηση του στο σχολειο,παρα στα 20 που θα μαζεψει.(μερικοι τα κανουν συλλογη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Με άριστα...:P:P δεν έλεγε πάνω τους βαθμούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
1η γυμνασιου 18,1
2α γυμνασιου 19,1
3η γυμνασιου 18,11

-μιας κ ειπατε μερικοι για ολες τις ταξεις ας πω κι εγω-:D
βασικα αμα θέλω να διαβάσω μπορώ να βγαλω και 20 αλλα συνηθως βαριεμαι ή είμαι κουρασμενη και τ αφηνω ολα τελευταια στιγμη.
αυτο θα με φάει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
1η γυμνασιου 19,8
2α γυμνασιου 19,2
3η γυμνασιου 18,1:(
Και συνεχίζουμε στο λύκειοο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
1η γυμνασιου 19,8
2α γυμνασιου 19,2
3η γυμνασιου 18,1:(
Και συνεχίζουμε στο λύκειοο....

Ξεκίνησες δυναμικά και στη συνέχεια σε πήρε η κατηφόρα.... Μήπως οφείλεται στην έλλειψη (μεγαλύτερης) προσπάθειας; Είμαι σίγουρη ότι είσαι ικανός, το απέδειξες μάλιστα και από τους βαθμούς (αν και, όπως έχω ξαναπεί, οι βαθμοί είναι απλά νούμερα και δεν αντιπροσωπεύουν πάντα την πραγματικότητα-πάντως στην περίπτωσή σου πιστεύω ότι οι βαθμοί είναι "δίκαιοι"). Για να μην πολυλογώ, προσπάθησε περισσότερο και όλα θα πάρουν τον καλό δρόμο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι ΌΛΟΙ αυτό μου λένε:)... Πάει να πεί ότι έχουν δίκιο... Τέλωσπάντων... Λέω να καταβάλλω αυτήν την ΛΙΓΗ προσπάθεια για μεγαλύτερους βαθμούς!!....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι ΌΛΟΙ αυτό μου λένε:)... Πάει να πεί ότι έχουν δίκιο... Τέλωσπάντων... Λέω να καταβάλλω αυτήν την ΛΙΓΗ προσπάθεια για μεγαλύτερους βαθμούς!!....

Βέβαια αν το θες κι εσύ γιατί με το ζόρι (ευτυχώς ή δυστυχώς) δε γίνεται τίποτις!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Αν το θέλω λεειιιιιιιι! Μόνο το πρήξιμο που θα γλιτώσω από τους γονείς φτάνει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αν το θέλω λεειιιιιιιι! Μόνο το πρήξιμο που θα γλιτώσω από τους γονείς φτάνει:)

Είναι κι αυτός ένας λόγος παραπάνω, αν και δεν με απασχολεί!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
το μόνο παιδί που πρέπει να έχει γράψει τον αληθινό του βαθμό... Α! και όσοι "βγάζουν" τέτοιο βαθμό (19/12 - 20) λένε πάντα "δεν διάβαζα καθόλου" αυτά τα δύο πάντα πάνε μαζί ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί πάνω από 14 δεν παίρνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ σε γυμνάσιο και λύκειο έβγαζα από 15-16.5 γιατί βαρίομουνα να βιαβάσω (μόνο μαθηματικά, φυσική και γενικώς τα πρακτικά μαθήματα διάβαζα, τα θεωρητικά ποτέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Για σου ρε hale... που περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
το μόνο παιδί που πρέπει να έχει γράψει τον αληθινό του βαθμό... Α! και όσοι "βγάζουν" τέτοιο βαθμό (19/12 - 20) λένε πάντα "δεν διάβαζα καθόλου" αυτά τα δύο πάντα πάνε μαζί ;)

Θα διαφωνήσω... Επειδή κάποιοι έχουν βγάλει έναν καλό βαθμό δεν σημαίνει ότι λένε (όλοι) ψέματα!! Εξάλλου στο σχολείο σου δεν έχεις δει μαθητές που να είναι καλοί;
Όσον άφορα το τελευταίο που είπες συμφωνώ. Όσοι βγάζουν έναν άριστο βαθμό καταλαβαίνω ότι μπορεί να μην τους φάνηκε δύσκολο (συμφωνώ κι εγώ σ' αυτό) αλλά όχι και ότι δεν έχουν διαβάσει καθόλου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top