Με έκοψαν σε μάθημα που θεωρούσα ότι έγραψα καλά

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Μην το ψάχνετε παίδες, ο βαθμός στην έκθεση έχει στοχαστική συνιστώσα μέσα του ανάλογα τι μυαλά κουβαλάει αυτός που διορθώνει @nPb :hehe: .
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Καλά έναν άνθρωπο που να μην έχει βρει κουλη την βαθμολόγηση της έκθεσης φέτος δεν έχω συναντήσει
Με την σειρά μου😅
1ος βαθμολογητης 75
2ος βαθμολογητης 93(!)
3ος βαθμολογητης 62(να ναι οι ώρες του)
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Σε μένα πάλι, πάει καιρός, πρέπει να είχαν απόλυτη σύμπνοια σε όλα τα μαθήματα και οι δύο βαθμολογητές.

καλά σε αυτό δεν δίνω σημασία όπως διάβασες δεν σχολίασα καν απόσταση των
βαθμολογήσεων αν και σε ορισμένα ήταν αισθητή, ασχολούμαι με τον τελικό
βαθμό που πήρα..

Μην το ψάχνετε παίδες, ο βαθμός στην έκθεση έχει στοχαστική συνιστώσα μέσα του ανάλογα τι μυαλά κουβαλάει αυτός που διορθώνει @nPb :hehe: .

@Samael τελικά φέτος δικαιώθηκα με το 12αρακι στα Νέα Ελληνικά και αδικήθηκα με το 14
στα δίκτυα! άρα είχα κάποιο δίκιο πέρυσι.. τουλάχιστον σε οτι έλεγα για τα Νέα Ελληνικά?

3ος βαθμολογητης 62(να ναι οι ώρες του)

Εγώ δεν θα μιλήσω τόσο σκληρά για τους βαθμολογητές μας..

απλά αφιερώνω το παρακάτω τραγούδι να το ακούνε σε επανάληψη
πριν πέσουν για ύπνο αυτοί που έκριναν ότι δεν αξίζω κάτι παραπάνω
απο 14. :thanku::thanku::thanku:


 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
26 μορια αποκλισης ειναι τραγικο στην εκεθση.15 μορια ειναι τιποτα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
26 μορια αποκλισης ειναι τραγικο στην εκεθση.15 μορια ειναι τιποτα

ορίστε γι'αυτο το λόγο ξέθαψα το τοπικ..το'ξερα οτι θα σκάσετε μύτη άτομα που σκαμπάζετε
με τέτοια θέματα και θα πείτε πόσο περίεργη είναι η φάση.

ακριβώς! 5 βαθμοί (25μονάδες) πάνω, ειναι σοβαρή διαφορά! Τι ΔΕΝ είχα κάνει πέρυσι στα
Νεα Ελληνικά που κατάφερα φέτος? έβαλα turbo?

Αλλά ασε.. ως τον Αύγουστο έχουμε καιρό, το υπουργείο έχει κάνει προφανές ποιες είναι
οι προθέσεις του όπως το να τραβήξει με αλχημείες τις βάσεις προς τα πάνω κόβοντας θέσεις
στις σχολές, κλπ οπότε εγώ και άλλοι πολλοί μπορεί να νιώθουμε ότι τελικά σε κάποια σχολή
θα περάσουμε και στην ουσία μπορεί να μην περνάμε ούτε καν έξω από την κολοπετινίτσα.


P.S Ήθελα λέει να εκτυπώσω τα αποτελέσματα και να δείξω αύριο περιχαρής σε δικούς
μου οτι πήρα 16 στα δίκτυα... :rofl: τώρα για το 14 δεν το λες και άσχημο αλλά τι τόπο
πιάνει.. οταν λόγω των αλλαγών αντιστοιχεί σε λιγότερα μόρια σε σχέση με πέρυσι?!

εγώ νομίζω σε μόρια στο συγκεκριμένο μάθημα πάνω κάτω τα ίδια βγαίνουν με πέρισι
που είχα γράψει λίγότερο! :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top