Μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Σήμερα ξεκίνησαν οι αιτήσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ευα18

Νεοφερμένος

Η ευα18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σε ολους. Σημερα εκανα την αιτηση μου για μεττεγγραφη. Με κατακεφαλην εισοδημα περιπου 3.500 και με μητερα 5 χρονια ανεργη νομιζετε πως εχω πιθανοτητες να μεταφερθω στο Ιστορικο Αρχαιολογικο του ΑΠΘ? (περασα στο τμημα Ιστοριας και Εθνολογιας στη Κομοτηνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skel

Νεοφερμένος

Ο skel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
για όσους δεν ξέρουν για την μεταγραφή

θα μπέιτε εδώ
https://www.esos.gr/article/fitites-eidiseis/meteggrafes_foithtvn_ayrio-aithseis

οδηγίες εδώ

Γεια σε ολους. Σημερα εκανα την αιτηση μου για μεττεγγραφη. Με κατακεφαλην εισοδημα περιπου 3.500 και με μητερα 5 χρονια ανεργη νομιζετε πως εχω πιθανοτητες να μεταφερθω στο Ιστορικο Αρχαιολογικο του ΑΠΘ? (περασα στο τμημα Ιστοριας και Εθνολογιας στη Κομοτηνη)

υπάρχουν πιθανότητες και μάλιστα μεγάλες
εχεις ελπίδες :)


ΕΡΩΤΗΣΗ

μετά την οριστική υποβολή με τα δικαιολογητικα που θέλει που πρέπει να τα πάμε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skel

Νεοφερμένος

Ο skel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
μετά την οριστική υποβολή με τα δικαιολογητικα που θέλει που πρέπει να τα πάμε ?

θα σε παρουν τηλέφωνο απο τη διεύθυνση δευτεροβάθμιας της περιοχής σου, για να πας να τα καταθέσεις. Τουλάχιστον έτσι έκαναν πέρσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skel

Νεοφερμένος

Ο skel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
θα σε παρουν τηλέφωνο απο τη διεύθυνση δευτεροβάθμιας της περιοχής σου, για να πας να τα καταθέσεις. Τουλάχιστον έτσι έκαναν πέρσι

μάλιστα ώραια ευχαριστώ !!

κάτι τελευταίο

στο ΒΗΜΑ επικοινωνία που ζητάει "Δήμο εντοπιότητάς " βάζω τον δήμο μόνιμης κατοικίας μου ή τον δήμο που μένω προσωρινά λόγο του ΤΕΙ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ευα18

Νεοφερμένος

Η ευα18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στην ανακοινωση ελεγε " ο αιτων καλειται να συμπληρωσει το Δημο απο τον οποιο θα αναζητηθει αυταπαγγετα το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης". Προσωπικα δηλωσα το νομο μονιμης κατοικιας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδιά έκανα μια βλακεία νομίζω! Εκεί που ζητούσε Α.Φ.Μ. έβαλα το δικό μου ΑΦΜ όμως εγώ δεν έχω κάνει φορολογική δήλωση. Και τώρα μου είπαν ότι στην εγκύκλιο έλεγαν (που ξέρω θα έπρεπε να έχω διαβάσει!!) ότι αν δεν έχεις κάνει δήλωση πρέπει να βάλεις το ΑΦΜ ενός γονέα σου. Εγώ, όμως, το οριστικοποίησα. Αν πάω στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας, λέτε θα μου βρουν λύση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
αν κάποιος πάρει εν τελει την μετεγγραφή αλλά θέλει να παραμείνει στη παλιά του σχολή μπορει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
αν κάποιος πάρει εν τελει την μετεγγραφή αλλά θέλει να παραμείνει στη παλιά του σχολή μπορει??

Ναι, πήρα τηλ στο υπουργείο και μου είπαν οτι δεν υπάρχει προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
αν κάποιος πάρει εν τελει την μετεγγραφή αλλά θέλει να παραμείνει στη παλιά του σχολή μπορει??

Βρε παιδιά,βρε παιδιάααα γιατί να το κάνετε αυτό; :P
Αν εχεις στο πίσω μερος του μυαλου σου το να μεινεις στην παλια σου σχολη,σημαινει οτι δε συντρεχει και τοσο σοβαρο οικονομικο προβλημα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Βρε παιδιά,βρε παιδιάααα γιατί να το κάνετε αυτό; :P
Αν εχεις στο πίσω μερος του μυαλου σου το να μεινεις στην παλια σου σχολη,σημαινει οτι δε συντρεχει και τοσο σοβαρο οικονομικο προβλημα... :hmm:

ποιος σου είπε οτι γενικα γινονται μόνο για οικονομικούς λόγους οι μετεγγραφές? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
ανάμεσα σε εκπα και παντειο τι να είναι η πρωτη επιλογή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική95

Νεοφερμένος

Η Αγγελική95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ξερει κανεις αν η μεταγραφη θα γινει στο δευτερο εξαμηνο η του χρονου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LosPoulos

Νεοφερμένος

Ο LosPoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σκεφτομαι να δηλωσω μετεγγραφη σε ενα αντιστοιχο τμημα με το δικο μ εκμεταλλευομενος το γεγονος οτι εχω αδελφη που σπουδαζει σε αλλο μερος , ομως το τμημα μου εχει αντιστοιχα σε πατρα αθηνα κι θεσσαλονικη , ενω η αδελφη μου σπουδαζει Κρητη , θα μπορεσω να κανω μεταγραφη σε ενα απο αυτα τα τμηματα ? Επισης εγω ειμαι στο 3 ετος αμα μπω σε ποιο ετος μπαινω , τελος αναγνωριζονται περασμενα μαθηματα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ειναι αναλογα με το τμημα το θεμα τωνω μαθηματων αρα παρε ενα τηλεφωνω ισως απο τα τμηματα να παρεις μια σιγουροτερη αποψη .παντως θα γραφτεις στο3 ετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εχω ενα φιλο που αδελφο του μπηκε φετος στη σχολη αξιοματικων της αστυνομιας σαν καλητερος αποφοιτος της σχολης αστυφυλακων η ε ρωτηση ειναι αν μπορει να βαλει την επιλογη αδελφος που σπουδαζει σε αλλη πολη μιας και ο αδελφος του ειναι αποφοιτις της αστυφυλακων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Εχω ενα φιλο που αδελφο του μπηκε φετος στη σχολη αξιοματικων της αστυνομιας σαν καλητερος αποφοιτος της σχολης αστυφυλακων η ε ρωτηση ειναι αν μπορει να βαλει την επιλογη αδελφος που σπουδαζει σε αλλη πολη μιας και ο αδελφος του ειναι αποφοιτις της αστυφυλακων

οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Υπαρχει καποιο επισημο εγγραφο ετσι ωστε να του το προοθησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Υπαρχει καποιο επισημο εγγραφο ετσι ωστε να του το προοθησο?

ολο και καποιο θα υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top