Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Παιδια οι κωδικοι που ζηταει ειναι αυτοί που βγαλαμε για να κανουμε αιτηση για το φοιτητικό πασο, μαθηματα και για το e class η πρεπει να βγάλουμε αλλους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδια οι κωδικοι που ζηταει ειναι αυτοί που βγαλαμε για να κανουμε αιτηση για το φοιτητικό πασο, μαθηματα και για το e class η πρεπει να βγάλουμε αλλους??

Αυτοι ειναι καλη επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap 1314

Νεοφερμένος

Ο pap 1314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βγήκε η εγκύκλιος!!! 3-13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manpap97

Νεοφερμένος

Ο manpap97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ερώτηση: Στην εγκύκλιο γράφει ότι οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να προσκομίσουν τα απαραίτητα έγγραφα στο ίδρυμα υποδοχής. Τα έγγραφα πρέπει να προσκομιστούν μέχρι την ημερομηνία λήξης; :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.s.

Νεοφερμένος

Ο S.s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όχι!!.Τα δικαιολογητικά θα παραδωθούν στο τμήμα υποδοχής μετά τα αποτελέσματα απο τις ηλεκτρονικές αιτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ερώτηση: Στην εγκύκλιο γράφει ότι οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να προσκομίσουν τα απαραίτητα έγγραφα στο ίδρυμα υποδοχής. Τα έγγραφα πρέπει να προσκομιστούν μέχρι την ημερομηνία λήξης; :confused: :hmm:

Όχι!!.Τα δικαιολογητικά θα παραδωθούν στο τμήμα υποδοχής μετά τα αποτελέσματα απο τις ηλεκτρονικές αιτήσεις.

Παιδια καλη επιτυχία και σε εσας για που θελετε μεταγραφη ποσα μορια εχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
7 για νηπιαγωγων αθηνα....καλη επιτυχιαα σε ολους....ευχομι να την παρουμε οσοι το εχουμε πραγματικά αναγκη....πιστεύω οτι το αξιζουμε....και οτι ο Θεός δεν θα μας αφησει ετσι....ειδικα όταν σκέφτομαι οτι περυσι πηραν κάποιοι χωρις καμια οικονομική αναγκη και κοκορευονταν....εγω προσωπικα τη θελω γιατι δεν εχω χρηματα να παω εκει πιυ εχω περασει και για κανενα αλλο λογο....δεν είμαι τρελη να ζω μεσα στην εγκληματικοτητα και να μη ξέρω τι θα μου συμβει εκει που θα περπαταω.....αν ειχα λεφτα πηγαινα και στην κρητη που είναι υπεροχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
5 μορια για διοικηση επιχειρησεων πατρας ειμαι μεσα λετε?Και αν ναι ποσο%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Γιωργο να ρωτησω κατι σχετικά με το link που εβαλες για τις εισοδηματικες βασεις....εκει που λεει βαση εισοδήματος εννοεί το τελευταίο άτομο που πηρε μετεγγραφη ποσο εισοδημα κςτα κεφαλην ειχε....δηλαδη εμεις που ειμαστε πολυτεκνοι και εχουμε περιπου 12.000 εισοδημα....12/6....κάπου στα 2000 εισοδημα....αρα εχω πιθανότητες ςφου ο τελευταίος μπήκε με 3.800 κατα κεφαλην....να σημειωθει οτι το νηπιαγωγων πηρς τοτε 19 ατομα και φετος θα πάρει 21....αλλα φετος θα ειναι απο ολ τα ετη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
merendaki συγνωμη που αργησα να σου απαντησω .Η εισοδηματικη βαση δειχνει το ατομο που πηρε μετεγγραφη με το χαμηλοτερο εισοδημα.Εγω με 5 μορια και η σχολη οπου θελω να μετεγγραφω(διοικησης επιχειρησεων πατρας) παιρνει 41 ατομα εχω πολλες πιθανοτητες λες να την παρω?Ποσο % λες ειμαι μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Δεν ξερω ποσο αλλα με τοσα ατομα που θα παρει εισαι μεσα....οταν λες το ατομο που πηρε με το χαμηλότερο ειναι το τελευταίο σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ναι αυτο εννοω.Γενικα ξερεις κανεναν που θα κανει απο διοικηση επιχειρησεων χιου αιτηση για μετεγραφη για πατρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
ναι αυτο εννοω.Γενικα ξερεις κανεναν που θα κανει απο διοικηση επιχειρησεων χιου αιτηση για μετεγραφη για πατρα?
Δεν εχω ακουσει ουτε έχω διαβάσει σε καποιο σαιτ για καποιο παιδι που να θελει εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δεν εχω ακουσει ουτε έχω διαβάσει σε καποιο σαιτ για καποιο παιδι που να θελει εκεί

Εχεις ακουσει για κανεναν να θελει μαθηματικο θεσσαλονικης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoslxs

Νεοφερμένος

Ο Giorgoslxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τα απαραίτητα έγγραφα που θα πάμε στη γραμματεία,πρέπει να παραδοθούν μέσα στην προθεσμία 3-13 Νοεμβρίου ή αυτή η προθεσμία αφορά μόνο τις ηλεκτρονικές αιτήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος Φίλης

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Φίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
3-13 Νοεμβριου ειναι η προθεσμια για την αιτηση ,οταν θα βγουν τα αποτελεσματα με το καλο θα δωσουν μια προθεσμια για να δωσεις τα δικαιολογιτικα στη σχολη που περασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3-13 Νοεμβριου ειναι η προθεσμια για την αιτηση ,οταν θα βγουν τα αποτελεσματα με το καλο θα δωσουν μια προθεσμια για να δωσεις τα δικαιολογιτικα στη σχολη που περασες

Δες την 438 ανάρτηση στην προηγούμενη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoslxs

Νεοφερμένος

Ο Giorgoslxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μάλιστα. Και κάτι ακόμη. Έχω 5 μόρια από το εισόδημα και 1 μόριο λόγω τριτεκνιας. Η αδερφη μου σπουδάζει Αθήνα, μόνιμη κατοικία των γονέων μου είναι η Αθήνα κι εγώ θέλω να έρθω Αθήνα στο Πάντειο. Παίρνω +1 μόριο ή η αδερφη μου θα έπρεπε να σπουδάζει σε άλλη πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος Φίλης

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Φίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δες την 438 ανάρτηση στην προηγούμενη σελίδα.
Νομιζω οτι εχεις μπερδευτει Λενω ,η εγκυκλιος δεν αναφερει
"Μετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων (13 Νοεμβρίου) καταρτίζεται από το Υπουργείο ονομαστικός πίνακας"
Αντιθετα λεει
"Μετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των αιτήσεων, και την επεξεργασία των φορολογικων στοιχειων καταρτίζεται από το Υπουργείο ονομαστικός πίνακας"

η επεξεργασια των φορολογικων στοιχειων μπορει να παρει 1 μηνα

Μάλιστα. Και κάτι ακόμη. Έχω 5 μόρια από το εισόδημα και 1 μόριο λόγω τριτεκνιας. Η αδερφη μου σπουδάζει Αθήνα, μόνιμη κατοικία των γονέων μου είναι η Αθήνα κι εγώ θέλω να έρθω Αθήνα στο Πάντειο. Παίρνω +1 μόριο ή η αδερφη μου θα έπρεπε να σπουδάζει σε άλλη πόλη;

δεν παιρνεις 1 μοριο απο την αδερφη σου,καθως η μονιμη κατοικια ειναι στην Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα αν μετεγγραφηκαμε η οχι ποτε θα ανακοινωθουν μετα απο 1 μηνα δηλαδη καπου 20 δεκεμβρη θα γνωριζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top