Μεταπτυχιακό στην Κλινική Βιοχημεία - Μοριακή Διαγνωστική ΕΚΠΑ

George L12

Νεοφερμένος

Ο George L12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος απόφοιτος νοσηλευτικής στο Ηράκλειο ή στην Πάτρα έχει ελπίδες να εισαχθεί στο παρακάτω μεταπτυχιακο :
https://kb-md.biol.uoa.gr/index.html
( Υποθέτω πως ναι γιατί είναι πτυχιούχος νοσηλευτικής αλλά όχι του ΕΚΠΑ )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω πως δεν ανοίγει το λινκ αλλά το μεταπτυχιακό είναι διατμηματικο με βιολογικό, χημικό , νοσηλευτική και ιατρικής σχολής του ΕΚΠΑ και αναγράφει ότι γίνονται δεκτοί πτυχιούχοι σχολών νοσηλευτικής κλπ κλπ
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος απόφοιτος νοσηλευτικής στο Ηράκλειο ή στην Πάτρα έχει ελπίδες να εισαχθεί στο παρακάτω μεταπτυχιακο :
https://kb-md.biol.uoa.gr/index.html
( Υποθέτω πως ναι γιατί είναι πτυχιούχος νοσηλευτικής αλλά όχι του ΕΚΠΑ )
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω πως δεν ανοίγει το λινκ αλλά το μεταπτυχιακό είναι διατμηματικο με βιολογικό, χημικό , νοσηλευτική και ιατρικής σχολής του ΕΚΠΑ και αναγράφει ότι γίνονται δεκτοί πτυχιούχοι σχολών νοσηλευτικής κλπ κλπ
Φυσικά!! Θα ήθελες να ασχοληθείς ως νοσηλευτης με τον κλάδο της βιοχημείας και της μικροβιολογίας;;; Ή σε ερευνητικό επίπεδο σε ενδιαφέρει;
 

George L12

Νεοφερμένος

Ο George L12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Φυσικά!! Θα ήθελες να ασχοληθείς ως νοσηλευτης με τον κλάδο της βιοχημείας και της μικροβιολογίας;;; Ή σε ερευνητικό επίπεδο σε ενδιαφέρει;
Η αλήθεια είναι πως φέτος έδωσα πανελλήνιες οπότε θέλω να δω τις προοπτικές. Με ενδιαφέρουν και τα δύο σίγουρα σε ερευνητικό επίπεδο περισσότερο οπότε μακάρι να γίνεται
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top