Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
1.Βιολογία ΑΠΘ(Δεν την πιάνω αλλά είναι το όνειρο μου και την έβαλα έτσι για το γαμωτο)
2.Γεωπονία ΑΠΘ
3.Βαλκανικών,Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών ΠΑΜΑΚ
4.Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠΑΜΑΚ
5.Οικονομικό ΠΑΜΑΚ
6.Οικονομικό ΑΠΘ
7.Περιβάλλοντος Μυτιλήνη
8.Γεωπονίας,Ιχθύολογιας και Υδάτινου Περιβάλλοντος Βόλος
9.Επιστημών της Θάλασσας Μυτιλήνη
10.Γεωπονίας,Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος

Και μετά απ'αυτά έβαλα οποια σχολή μου άρεσε ο τίτλος της έτσι για να υπάρχουν.. :P
Έχω 13.099 στο 2ο και 14.396 στο 5ο.
Πιστεύω ότι αν όλα πάνε καλά και δεν ανέβουν οι βάσεις θα είμαι ανάμεσα στις επιλογές 4-7!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
σε περιπτωση λαθους στο οριστικοποιημενο μηχανογραφικο μπορούμε να το αλλαξουμε?


Όχι , δυστυχώς ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
σε περιπτωση λαθους στο οριστικοποιημενο μηχανογραφικο μπορούμε να το αλλαξουμε?

Μπορεις,μπορεις,μπορεις!!!!!Απαραιτητη προϋποθεση να γίνει η επαναφορα(reset) απο το σχολειο σου.Εννοειται πως πρεπει να πας στο ωραριο λειτουργιας των σχολικων μοναδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπορεις,μπορεις,μπορεις!!!!!Απαραιτητη προϋποθεση να γίνει η επαναφορα(reset) απο το σχολειο σου.Εννοειται πως πρεπει να πας στο ωραριο λειτουργιας των σχολικων μοναδων.
Ουάου δεν το ήξερα αυτό. Και μας τρόμαζαν να μη κάνουμε κανένα λάθος γιατί δεν υπάρχει διόρθωση. Έλεος. :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ναι παιδια,μην ανησυχειτε!Απλα,επειδη αυριο ειναι η τελευταια ημερα υποβολης των μηχανογραφικων,πιθανολογω πως θα ειναι ανοιχτα τα σχολεια μας και δευτερον μη περιμενετε να πατε στις 8 το απογευμα να κανετε επαναφορα και εκ νεου δηλωση.Αν πραγματι επιθυμειτε να ξανα φτιαξετε το μηχανογραφικο σας ξυπνηστε λιγο νωριτερα να βρειτε σιγουρα καποιον εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
απο το 5 και μετα σιγουρα τις πιανεις ολες :whistle:

ναι ε
μολις το οριστηκοποιησα η μαμα μου ηρθε και μου γεμισε παρανοιες,αμα δεν περασεις εδω και εκει τι θα γινει και μια στο εκατομμυριο να τυχει κτλ κτλ ελεος:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skyscraper

Νεοφερμένος

Ο skyscraper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ
ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ
ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΟΙΚΟΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 4ο ΠΕΔΙΟ) :P . ΜΟΡΙΑ 17457
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ
ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΕΚΠΑ
ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΟΙΚΟΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 4ο ΠΕΔΙΟ) :P . ΜΟΡΙΑ 17457

πορτα που φαγεεεεεεεεεεε!!!!!:clapup:

ναι ε
μολις το οριστηκοποιησα η μαμα μου ηρθε και μου γεμισε παρανοιες,αμα δεν περασεις εδω και εκει τι θα γινει και μια στο εκατομμυριο να τυχει κτλ κτλ ελεος:mad:

εγω δε πιανω Βιολογια Ηρακλειου και εχει τρελαθει! (για 1000 μορια πισω μη τη πιασω :P ) ΕΛΕΟΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
1.Βιολογία ΑΠΘ(Δεν την πιάνω αλλά είναι το όνειρο μου και την έβαλα έτσι για το γαμωτο)
2.Γεωπονία ΑΠΘ
3.Βαλκανικών,Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών ΠΑΜΑΚ
4.Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠΑΜΑΚ
5.Οικονομικό ΠΑΜΑΚ
6.Οικονομικό ΑΠΘ
7.Περιβάλλοντος Μυτιλήνη
8.Γεωπονίας,Ιχθύολογιας και Υδάτινου Περιβάλλοντος Βόλος
9.Επιστημών της Θάλασσας Μυτιλήνη
10.Γεωπονίας,Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος

Και μετά απ'αυτά έβαλα οποια σχολή μου άρεσε ο τίτλος της έτσι για να υπάρχουν.. :P
Έχω 13.099 στο 2ο και 14.396 στο 5ο.
Πιστεύω ότι αν όλα πάνε καλά και δεν ανέβουν οι βάσεις θα είμαι ανάμεσα στις επιλογές 4-7!

Τοτε ,ξαναδωσε, αν δεν θες να χαλασεις 1 χρονο για το "ονειρο" σου ,τοτε δεν ειναι ονειρο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τοτε ,ξαναδωσε, αν δεν θες να χαλασεις 1 χρονο για το "ονειρο" σου ,τοτε δεν ειναι ονειρο σου
Δεν το πετυχαίνεις πάντα το όνειρο σου όμως. Και εγώ για αυτήν την σχολή έδωσα δεύτερη φορά και δεν την έπιασα. Αξίζει πάντως η προσπάθεια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Δεν το πετυχαίνεις πάντα το όνειρο σου όμως. Και εγώ για αυτήν την σχολή έδωσα δεύτερη φορά και δεν την έπιασα. Αξίζει πάντως η προσπάθεια. :D

Ναι ,μπορει να μην το πετυχεις ,αλλα αν δεν εισαι διατεθειμένος να προσπαθησεις ,εστω και μια δευτερη φορα ,προφανως, δεν το θες τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν το πετυχαίνεις πάντα το όνειρο σου όμως. Και εγώ για αυτήν την σχολή έδωσα δεύτερη φορά και δεν την έπιασα. Αξίζει πάντως η προσπάθεια. :D

Κρητης πιανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τοτε ,ξαναδωσε, αν δεν θες να χαλασεις 1 χρονο για το "ονειρο" σου ,τοτε δεν ειναι ονειρο σου

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά.Περιμένω να βγουν οι βάσεις και μετά θα αποφασίσω.Πάντως μου φαίνεται λίγο δύσκολο τη μια χρονιά να βγάζω 13.000 και την επόμενη να βάλω 18.000!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά.Περιμένω να βγουν οι βάσεις και μετά θα αποφασίσω.Πάντως μου φαίνεται λίγο δύσκολο τη μια χρονιά να βγάζω 13.000 και την επόμενη να βάλω 18.000!:hmm:

Μια χαρα γινεται.Αρκει να το θες. Ζωντανο παραδειγμα:Εγω
Παντώς ,αν όντως το θες ,καντο ,μια χρονια δεν ειναι τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ,μπορει να μην το πετυχεις ,αλλα αν δεν εισαι διατεθειμένος να προσπαθησεις ,εστω και μια δευτερη φορα ,προφανως, δεν το θες τοσο
Για μένα είναι καλύτερο να προσπαθήσεις δεύτερη φορά παρά να μη το κάνεις και μετά να το σκέφτεσαι. Και εγώ φέτος πιάνω καλύτερη σχολή από πέρσι και αυτό είναι πολύ καλό!
Κρητης πιανεις;
Όχι αλλά και να περνούσα εκεί δεν μπορώ να πάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artemida

Νεοφερμένος

Η Artemida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όσοι δηλώσατε Ιατρικές, με ποια σειρά βάλατε τις Ιωάννινα, Λάρισα, Κρήτη; Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τοτε ,ξαναδωσε, αν δεν θες να χαλασεις 1 χρονο για το "ονειρο" σου ,τοτε δεν ειναι ονειρο σου

Ρωτάς τον άλλο όμως αν έχει 10-15000 ευρώ διαθέσιμα για ιδιαίτερα ή 5000 ευρώ για φροντηστήριο ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Όσοι δηλώσατε Ιατρικές, με ποια σειρά βάλατε τις Ιωάννινα, Λάρισα, Κρήτη; Ευχαριστώ :)



Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Γιάννενα, Ηράκλειο, Αλεξανδρούπολη. Λάρισα δεν μου άρεσε καθόλου σαν ιδέα και δεν την έβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρωτάς τον άλλο όμως αν έχει 10-15000 ευρώ διαθέσιμα για ιδιαίτερα ή 5000 ευρώ για φροντηστήριο ; :hmm:
Δεν χρειάζεται φροντιστήριο απαραίτητα αν δίνεις δεύτερη φορά. Το πολύ πολύ να κάνεις σε 1-2 μαθήματα που έχεις πρόβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top