Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
μονο 2 θα βαλεις;

Εβγαλα αρκετα μορια(18975) πανω απο το φυσικο. Οποτε κατα 95% την πιανω. Εβαλα δευτερη σε περιπτωση που γινει καμια τοσο μεγαλη αυξηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εβγαλα αρκετα μορια(18975) πανω απο το φυσικο. Οποτε κατα 95% την πιανω. Εβαλα δευτερη σε περιπτωση που γινει καμια τοσο μεγαλη αυξηση.

εε τοτε εισαι κομπλε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
1.βιολογια κρητης
2.νοσηλευτικη εκπα
3.νοσηλευτικη σπαρτης
4. φυσικοθεραπεια αθηνας
σκέφτομαι να βαλω την φυσικοθεραπεια πιο πανω ποια είναι η γνωμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Πως και εβαλες βιολογικο? Εσυ δεν ελεγες οτι σ αρεσει να προσφερεις στον αρρωστο κλπ? Στο βιολογικο θα διαβαζεις ολο βιολογια, δεν εχει σχεση με νοσηλευτικη και φυσικοθεραπεια. Πας αλλου τελειως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
1)Ιατρικη Αθηνας
2)Ιατρικη Θεσσαλονικης
3)Ιατρικη Πατρας
4)Ιατρικη Ιωαννινα
5)Ιατρικη Λαρισας
6)Ιατρικη Κρητη
7)Ιατρικη Θρακη
8)Οδοντιατρικη Αθηνα
9)Οδοντιατρικη Θεσσαλονικη
10)Ναυπηγων Μηχανολογων Μηχανικων, ΕΜΠ
11)Μηχανολογων Μηχανικων , ΕΜΠ
12)Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Μηχανικων, Πατρα
13)Μηχανολογων Μηχανικων θεσσαλονικη
14) Μηχανολογων Μηχανικων, Κοζανης
15)ΗΜΜΥ, ΕΜΠ
16)ΗΜΜΥ Θεσσαλονικη
17)ΗΜΜΥ Πατρα
18)Φαρμακευτικη Αθηνα
19) Φαρμακευτικη Θεσσαλονικη
20)Φαρμακευτικη Πατρα
21) Νοσηλευτικη Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Φανταζομαι σκεφτεσαι τους ναυπηγους οτι ειναι με φορμα εργασιας γεματοι στο γρασσο σε καποια μηχανη πλοιου ε?

αχαχαχαχ ναι μουτζουρωμενοι να φτυαριζουν καρβουνα στις μηχανες αχχχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μαθηματικο ΕΚΠΑ ή φυσικο ΕΚΠΑ ??? . δεν ξερω τι να αποφασισω... 17457 στο 2ο εχω... η καρδια λεει μαθηματικο, η λογικη φυσικο......
Στο Φυσικό δεν θα σου λείψουν τα Μαθηματικά, ενώ στο Μαθηματικό δεν θα έχεις και πολλές επαφές με τη Φυσική.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
1)Ιατρικη Αθηνας
2)Ιατρικη Θεσσαλονικης
3)Ιατρικη Πατρας
4)Ιατρικη Ιωαννινα
5)Ιατρικη Λαρισας
6)Ιατρικη Κρητη
7)Ιατρικη Θρακη
8)Οδοντιατρικη Αθηνα
9)Οδοντιατρικη Θεσσαλονικη
10)Ναυπηγων Μηχανολογων Μηχανικων, ΕΜΠ
11)Μηχανολογων Μηχανικων , ΕΜΠ
12)Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Μηχανικων, Πατρα
13)Μηχανολογων Μηχανικων θεσσαλονικη
14) Μηχανολογων Μηχανικων, Κοζανης
15)ΗΜΜΥ, ΕΜΠ
16)ΗΜΜΥ Θεσσαλονικη
17)ΗΜΜΥ Πατρα
18)Φαρμακευτικη Αθηνα
19) Φαρμακευτικη Θεσσαλονικη
20)Φαρμακευτικη Πατρα
21) Νοσηλευτικη Αθηνα

Καλη σου επιτυχια! Ποσα μορια εβγαλες αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Στο Φυσικό δεν θα σου λείψουν τα Μαθηματικά, ενώ στο Μαθηματικό δεν θα έχεις και πολλές επαφές με τη Φυσική.



Και αυτός είναι ο λόγος που το μηχανογραφικό μου πάει έτσι:
1. Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ
2. Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ
3. Πολιτικών Μηχανικών Βόλου
4. Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης
5. Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας
6. Μαθηματικών ΑΠΘ
7. Μαθηματικών Γιάννενα
8. Μαθηματικών ΕΚΠΑ

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και αυτός είναι ο λόγος που το μηχανογραφικό μου πάει έτσι:
1. Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ
2. Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ
3. Πολιτικών Μηχανικών Βόλου
4. Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης
5. Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας
6. Μαθηματικών ΑΠΘ
7. Μαθηματικών Γιάννενα
8. Μαθηματικών ΕΚΠΑ

:P

Χαχα δίκιο έχεις, απο μακριά και αγαπημένοι με την φυσικη :P

Την Πέμπτη το οριστικοποιω το δικό μου ο,τι και να μου πουν, ΤΕΛΟΣ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ο ιατρός προστατεύεται ... Ακομα και ο ακτινολόγος

Not sure whether you are a troll or not, αλλα σιγουρα θα ζηταγα απο τον διευθυντη της κλινικης να μην αναλαμβανες ασθενεις μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Στο Φυσικό δεν θα σου λείψουν τα Μαθηματικά, ενώ στο Μαθηματικό δεν θα έχεις και πολλές επαφές με τη Φυσική.



Ωστόσο το μαθηματικό είναι μεγαλύτερη "ομπρέλα" από το φυσικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Να το και το δικο μου:
1.Ιατρικη Θεσσαλονικης
2.Ιατρικη Ιωαννινων
3.Ιατρικη Λαρισας
4.Ιατρικη Αλεξανδρουπολης
5.Ιατρικη Πατρας
6.Ιατρικη Αθηνας
7.Ιατρικη Κρητης
8.Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης
9.Κτηνιατρικη Καρδιτσας
10.Οδοντιατρικη Θεσσαλονικης
11.Οδοντιατρικη Αθηνας
12.Φαρμακευτικη Θεσσαλονικης
13.Φαρμακευτικη Αθηνας
14.Φαρμακευτικη Πατρας
15.Φυσικοθεραπεια Θεσσαλονικης
Μακαρι να πιασω Θεσσαλονικη! Αλλιως με βλεπω Γιαννενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Πως και εβαλες βιολογικο? Εσυ δεν ελεγες οτι σ αρεσει να προσφερεις στον αρρωστο κλπ? Στο βιολογικο θα διαβαζεις ολο βιολογια, δεν εχει σχεση με νοσηλευτικη και φυσικοθεραπεια. Πας αλλου τελειως.
την βιολογια την λατρεψα σαν μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλη σου επιτυχια! Ποσα μορια εβγαλες αν επιτρεπεται;

Σε ευχαριστω!! 18701 στο 3ο, 18300 στο 2ο,4ο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
1)Ιατρικη Αθηνας
2)Ιατρικη Θεσσαλονικης
3)Ιατρικη Πατρας
4)Ιατρικη Ιωαννινα
5)Ιατρικη Λαρισας
6)Ιατρικη Κρητη
7)Ιατρικη Θρακη
8)Οδοντιατρικη Αθηνα
9)Οδοντιατρικη Θεσσαλονικη
10)Ναυπηγων Μηχανολογων Μηχανικων, ΕΜΠ
11)Μηχανολογων Μηχανικων , ΕΜΠ
12)Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Μηχανικων, Πατρα
13)Μηχανολογων Μηχανικων θεσσαλονικη
14) Μηχανολογων Μηχανικων, Κοζανης
15)ΗΜΜΥ, ΕΜΠ
16)ΗΜΜΥ Θεσσαλονικη
17)ΗΜΜΥ Πατρα
18)Φαρμακευτικη Αθηνα
19) Φαρμακευτικη Θεσσαλονικη
20)Φαρμακευτικη Πατρα
21) Νοσηλευτικη Αθηνα

Απο τη στιγμη που απο οσο καταλαβαινω θελεις πολυ την ιατρικη και δηλωσες και αλλες σχολες υγειας, γιατι δηλωσες και πολυτεχνειακες σχολες που ειναι τελειως ασχετες και μπορει να μπεις για παραδειγμα Μηχανολογων στην Πατρα αντι για Φαρμακευτικη στην Αθηνα που ειναι πιο κοντα στην πρωτη σου επιλογη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Απο τη στιγμη που απο οσο καταλαβαινω θελεις πολυ την ιατρικη και δηλωσες και αλλες σχολες υγειας, γιατι δηλωσες και πολυτεχνειακες σχολες που ειναι τελειως ασχετες και μπορει να μπεις για παραδειγμα Μηχανολογων στην Πατρα αντι για Φαρμακευτικη στην Αθηνα που ειναι πιο κοντα στην πρωτη σου επιλογη;


Αρχικα ειχα τοποθετησει την φαρμακευτικη αμεσως μετα απο την οδοντιατρικη..Ωστοσο απο το φροντ. με αποθαρρυναν λεγοντας μου οτι το επαγγελμα του φαρμακοποιου δεν εχει μελλον...:/: Παρ'οτι βρισκεται μεσα στα πλαισια των σχολων που με ενδιαφερουν, οι καθηγητες μου με απογοητευσαν λιγο με την μετ'επειτα αποκατασταση που μου παρουσιασαν... Το πολυτεχνειο ειναι η επομενη επιλογη μου ουτως ή αλλως (μετα τις επιστημες υγειας).. Δεν το εχω στειλει ακομα το μηχανογραφικο..Ειμαι μπερδεμενη σχετικα με το ιδιο που μου ανεφερες και εσυ..την φαρμακευτικη... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αρχικα ειχα τοποθετησει την φαρμακευτικη αμεσως μετα απο την οδοντιατρικη..Ωστοσο απο το φροντ. με αποθαρρυναν λεγοντας μου οτι το επαγγελμα του φαρμακοποιου δεν εχει μελλον...:/: Παρ'οτι βρισκεται μεσα στα πλαισια των σχολων που με ενδιαφερουν, οι καθηγητες μου με απογοητευσαν λιγο με την μετ'επειτα αποκατασταση που μου παρουσιασαν... Το πολυτεχνειο ειναι η επομενη επιλογη μου ουτως ή αλλως (μετα τις επιστημες υγειας).. Δεν το εχω στειλει ακομα το μηχανογραφικο..Ειμαι μπερδεμενη σχετικα με το ιδιο που μου ανεφερες και εσυ..την φαρμακευτικη... :/:

Ειλικρινα με ενοχλει αφανταστα οταν καθηγητες σπρωχνουν παιδια σε επιλογες για επαγγελματα που καμια σχεση δεν εχουν με το δικο τους. Αν επιτρεπεται τι αποκατασταση σου παρουσιασαν οτι εχει το επαγγελμα του φαρμακοποιου; ΕΣΥ να αποφασισεις τι θα βαλεις και με ποια σειρα, οχι οι καθηγητες. Αν περασεις ας πουμε Μηχανολογος και δεν σ αρεσει (δεν αποκλειεται) και δεν περασες Φαρμακευτικη που σου αρεσε, θα πας να ζητησεις τα ρεστα απο τον καθηγητη; Δεν τον ενδιαφερει. Η αποψη μου ειναι να δηλωσεις πρωτα τις σχολες που σε ενδιαφερουν και μετα τις υπολοιπες και κανε ενα ξεσκαρταρισμα σε καποιες πολυτεχνικες που ουτως ή αλλως δεν υπαρχει πιθανοτητα να μπεις οπως ΗΜΜΥ ΕΜΠ.

Και εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να το λεω. Μην κρινετε απο το σημερα. Σε 5-6 χρονια που θα βγεις στην αγορα εργασιας τα πραγματα μπορει να ειναι τελειως διαφορετικα απο οτι σημερα. Ποιος μπορουσε το 2009 να πει με σιγουρια πως θα ηταν η Ελλαδα σημερα; Σε αυτα τα χρονια μπορει να αλλαξεις γνωμη για το που θες να δουλεψεις, με τι θες συγκεκριμενα να ασχοληθεις, αν θες να συνεχισεις τις σπουδες σου κ.ο.κ. Αλλιως σκεφτεσαι στα 18 σου, αλλιως στα 24 σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top