Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

φ. Ιατρικής

Νεοφερμένος

Ο φ. Ιατρικής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
1. Ιατρική Αθήνας/ΑΠΘ κτλ.
2. Βιολογία Αθήνας/ΑΠΘ κτλ.
3. Βιολογικών εφαρμογών κ' τεχνολογιών στα Ιωάννινα
4. Βιοχημείας κ' Βιοτεχνολογίας
5. Μοριακής βιολογίας κ' Γενετικής στην Αλ/πολη
6. Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
7. Χημείας Αθήνας
8. Γεωλογίας κ' Γεωπεριβάλλοντος
9. Γεωπονικής Βιοτεχνολογίας
10. Ιατρικά εργαστήρια.

Δεν καταλαβαίνω και ειλικρινα το λέω γιατί ενώ έχεις βάλει Ιατρική Αθήνας / ΑΠΘ δεν έβαλες τις αλλες ιατρικές. Σύμφωνα με το μηχανογραφικό σου έχεις βάλει σχολές και Λάρισα και Αλεξανδρούπολης γιατί και όχι τις αντίστοιχες ιατρικές
(είδα το κτλ) οποτε ακυρο.

Επίσης αφού έβαλες το τμήμα Χημείας γιατί δεν έβαλες το τμήμα φαρμακευτικής

σε όλα τα άλλα συμφωνω αν και εγώ θα έβαζα την γεωπονική βιοτεχνολογία πάνω από την γεωλογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Γράφει κτλ, οπότε εννοεί όλες τις ιατρικές/βιολογικά/κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Επίσης αφού έβαλες το τμήμα Χημείας γιατί δεν έβαλες το τμήμα φαρμακευτικής
Προτιμώ βιολογία αντί φαρμακευτικής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φ. Ιατρικής

Νεοφερμένος

Ο φ. Ιατρικής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

BionicNikos

Νεοφερμένος

Ο BionicNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά θέλω βοήθεια αν μπορείτε! Είμαι από θετική και σκέφτομαι να δηλώσω για Πολυτεχνείο. Με τον βαθμό που έβγαλα πιθανότατα πιάνω όλες τις σχολές του Μετσοβίου. Βρίσκομαι μεταξύ ναυπηγών και ημμυ και δεν μπορω να αποφασίσω. Μπορεί κάποιος (είτε φοιτητής ή καποιος που γνωρίζει) να μου δώσει πληροφορίες σχετικά με τις δύο αυτές σχολές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Το βλέπω το πράγμα...ΤΕΙ ιχθυοκαλλιέργειας θα περάσω στο τέλος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
1.Μαθηματικό ΑΠΘ
2.Φυσικό ΑΠΘ
3.Εφαρμοσμένη πληροφορική ΠΑ.ΜΑΚ
4.Αγρονομων και τοπογράφων μηχανικών ΑΠΘ
5.Μαθηματικό ιωαννινων

Αν και το όνειρο μου ήταν φαρμακευτική αλλά είχα έναν καθηγητή που δεν ήξερε καν χημεία και πήγα τεχνολογική :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Παιδιά θέλω βοήθεια αν μπορείτε! Είμαι από θετική και σκέφτομαι να δηλώσω για Πολυτεχνείο. Με τον βαθμό που έβγαλα πιθανότατα πιάνω όλες τις σχολές του Μετσοβίου. Βρίσκομαι μεταξύ ναυπηγών και ημμυ και δεν μπορω να αποφασίσω. Μπορεί κάποιος (είτε φοιτητής ή καποιος που γνωρίζει) να μου δώσει πληροφορίες σχετικά με τις δύο αυτές σχολές;

ΔΕΝ θες να πας ναυπηγους :P .Επισης τα τμηματα μεταξυ τους ειναι ψιλοασχετα...βρες τι θες πρωτα κ μετα επιλεγεις,οχι απλα ''Μετσοβιο να ναι και οτι να ναι''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
; παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης, φιλολογια η ψυχολογια εκπα(λιγες πιθανοτητες να την πιασω) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ultras96

Νεοφερμένος

Ο Ultras96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1. Ηλεκτρονικων Μηχανικων Τει Αθηνας
2. Ηλεκτρονικων Μηχανικων Τει Πειραια
3. Ηλεκτρονικων Μηχανικων Τει Θεσσαλονικης
4. Ηλεκτρονικων Μηχανικων Τει Χανιων
5. Ηλεκτρονικων Μηχανικων Τει Λαμιας

Με βαθμο προσβασης 1344,5 (Επαλ Α)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BionicNikos

Νεοφερμένος

Ο BionicNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Γιατί όχι ναυπηγός; :P Ξέρω ότι οι σχολές είναι ψιλοάσχετες μεταξύ τους και δεν είμαι της νοοτροπίας "Μετσόβιο να 'ναι κι ό,τι να 'ναι". Απλά ύστερα από μελέτη για σχολές ήμουν μεταξύ ιατρικής και των δύο σχολών που προανέφερα. Ιατρική όμως διστάζω γιατί είναι πολλά τα χρόνια και το κλίμα του νοσοκομείου είναι βαρύ (χωρίς να σημαίνει ότι την έχω αποκλείσει ως επιλογή). Για τον λόγο, όμως, αυτόν εστιάζω περισσότερο στο Πολυτεχνείο και τις σχολές των ναυπηγών και ημμυ που με ενδιαφέρουν περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Γιατί όχι ναυπηγός; :P Ξέρω ότι οι σχολές είναι ψιλοάσχετες μεταξύ τους και δεν είμαι της νοοτροπίας "Μετσόβιο να 'ναι κι ό,τι να 'ναι". Απλά ύστερα από μελέτη για σχολές ήμουν μεταξύ ιατρικής και των δύο σχολών που προανέφερα. Ιατρική όμως διστάζω γιατί είναι πολλά τα χρόνια και το κλίμα του νοσοκομείου είναι βαρύ (χωρίς να σημαίνει ότι την έχω αποκλείσει ως επιλογή). Για τον λόγο, όμως, αυτόν εστιάζω περισσότερο στο Πολυτεχνείο και τις σχολές των ναυπηγών και ημμυ που με ενδιαφέρουν περισσότερο.

Αν σε ενδιαφερει η σχολη των Ναυπηγων (το αντικειμενο της, τα μαθηματα, οι προοπτικες κλπ) κι εχεις σκοπο να ασχοληθεις σοβαρα βαλτην πρωτη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gio pao

Νεοφερμένος

Ο gio pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1) ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
2)ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
3)ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
4)ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΜΠ
5)ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
6)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
1) ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
2)ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
3)ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
4)ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΜΠ
5)ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
6)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
φιλε νομικη κομοτηνης με χιλια απο θεσσαλονικης..δεν ξερω για την αθηνα αλλα θεσσαλονικη εχει απαραδεκτους καθηγητες που σου κανουν την τριχα τριχια ψωνια που σνομπαρουν τους φοιτητες..ηταν η αδερφη μου εκει και ξερω απο πρωτο χερι..μεχρι που ειχε ακουστει οτι διορθωνουν γραπτα πετωντας τα στον αερα και οποιο μεινει περναει..κομοτηνη ειναι πολυ καλυτερα και απο αποψη καθηγητων αλλα και ασχολουνται περισσοτερο με την πρακτικη ενω στην θεσσαλονικη τα ριχνουν ολα στην θεωρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φ. Ιατρικής

Νεοφερμένος

Ο φ. Ιατρικής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά θέλω βοήθεια αν μπορείτε! Είμαι από θετική και σκέφτομαι να δηλώσω για Πολυτεχνείο. Με τον βαθμό που έβγαλα πιθανότατα πιάνω όλες τις σχολές του Μετσοβίου. Βρίσκομαι μεταξύ ναυπηγών και ημμυ και δεν μπορω να αποφασίσω. Μπορεί κάποιος (είτε φοιτητής ή καποιος που γνωρίζει) να μου δώσει πληροφορίες σχετικά με τις δύο αυτές σχολές;

είσαι θετική και δε θα δηλώσεις ιατρική ; :eek:
Χαχαχαχα! Γιατί όχι ναυπηγός; Ξέρω ότι οι σχολές είναι ψιλοάσχετες μεταξύ τους και δεν είμαι της νοοτροπίας "Μετσόβιο να 'ναι κι ό,τι να 'ναι". Απλά ύστερα από μελέτη για σχολές ήμουν μεταξύ ιατρικής και των δύο σχολών που προανέφερα. Ιατρική όμως διστάζω γιατί είναι πολλά τα χρόνια και το κλίμα του νοσοκομείου είναι βαρύ (χωρίς να σημαίνει ότι την έχω αποκλείσει ως επιλογή). Για τον λόγο, όμως, αυτόν εστιάζω περισσότερο στο Πολυτεχνείο και τις σχολές των ναυπηγών και ημμυ που με ενδιαφέρουν περισσότερο.

φίλος η ιατρική δεν είναι μόνο νοσοκομείο. Επίσης μη νομίζεις ότι το κλίμα εργασίας του μηχανικού είναι πιο ευχάριστο από του ιατρού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
είσαι θετική και δε θα δηλώσεις ιατρική ; :eek:


φίλος η ιατρική δεν είναι μόνο νοσοκομείο. Επίσης μη νομίζεις ότι το κλίμα εργασίας του μηχανικού είναι πιο ευχάριστο από του ιατρού.

Ποιανου μηχανικου το εργασιακο περιβαλλον δεν ειναι καλυτερο απο του γιατρου? Γιατι ειδικοτητες Μηχανικων υπαρχουν απειρες. Πως τις τσουβαλιαζουμε ολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φ. Ιατρικής

Νεοφερμένος

Ο φ. Ιατρικής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ποιανου μηχανικου το εργασιακο περιβαλλον δεν ειναι καλυτερο απο του γιατρου? Γιατι ειδικοτητες Μηχανικων υπαρχουν απειρες. Πως τις τσουβαλιαζουμε ολες?

καλα συγκρίνεις το νοσοκομείο με τον κλιματισμό του κ.λπ με τα εργοτάξια και τις μηχανές του πλοίου (για τους ναυπηγούς)


Φίλε αν δεν διαλέξεις ιατρική θα κάνεις το μεγαλύτερο λάθος τη ζωής σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
φ.Ιατρικής,

για σένα είναι μόνο η Ιατρική και μετά το χάος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φ. Ιατρικής

Νεοφερμένος

Ο φ. Ιατρικής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
φ.Ιατρικής,

για σένα είναι μόνο η Ιατρική και μετά το χάος;

Όχι ο καθένας διαλέγει οτι του αρέσει απλά το επιχείρημα του φίλου δε το βρίσκω σωστό στο να μη διαλέξει ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top