Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Καλύτερα άνεργος σεμφιτης παρα μπατσος λοποδητης λέει ο λαός !

Η δουλειά δεν είναι ντροπή. Αναφέρομαι σε όσους έχουν αξιοπρέπεια όταν εργάζονται. Λαμόγια και αλήτες υπάρχουν σε κάθε επαγγελματικό τομέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ρε συ δεν είναι όλοι κακής πάστας αστυνομικοί. Είναι σαν να τσουβαλιάζουμε όλους τους γιατρούς ή τους δικηγόρους ή τους εκπαιδευτικούς για ανάρμοστη επαγγελματική συμπεριφορά ενάντια στο δημόσιο συμφέρον επειδή κάποιες μειοψηφίες το υποστηρίζουν. :) Δεν είναι ωραίο να γενικεύουμε και να προσβάλλουμε. Η δημόσια τάξη χρειάζεται για την πάταξη της εγκληματικότητας.

Η αστυνομία εκ φύσεως ειναι μέσο τραμπουκισμου του συστήματος . Κατάστολη και βία . Οσοι θέλουν να κανουν καλα την δουλεια τους απλα ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ . Συμφωνώ οτι δεν ειναι ολοι κακοί άνθρωποι . Αλλα ας μην ξεχνάμε ποιον εκπροσωπούν . Το κράτος => κυβέρνηση => ΛΑΜΟΓΙΑ !

Δεν έχω σκοπό να προσβαλω κανέναν . Την αποχή μου εκφράζω και καλο ειναι να την δέχτηκε και να απαντήσετε αν θέλετε οπως κάνω και εγω όταν κρίνουν αλλού τις επιλογές μ !

ΥΓ : δεν μίλησα για σμυ και σμυν . Μίλησα για αστυνομία καθαρά !

Κυριως για τα ματ γιατι στην αστυνομία υπαρχουν και επιστήμονες που προσπαθούν .( μάταια )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Και οι νοσοκομειακοί γιατροί εκπροσωπούν τη δημόσια (=κρατική) υγεία η οποία είναι σάπια. Εκπροσωπούν την κρατική αυθαιρεσία σ' αυτό το δημόσιο αγαθό (και όχι δωρεάν αφού το χρυσοπληρώνουμε με φόρους). Όμως υπάρχουν και γιατροί που κάνουν καλά τη δουλειά τους τιμώντας την επιστήμη του επαξίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Και οι νοσοκομειακοί γιατροί εκπροσωπούν τη δημόσια (=κρατική) υγεία η οποία είναι σάπια. Εκπροσωπούν την κρατική αυθαιρεσία σ' αυτό το δημόσιο αγαθό (και όχι δωρεάν αφού το χρυσοπληρώνουμε με φόρους). Όμως υπάρχουν και γιατροί που κάνουν καλά τη δουλειά τους τιμώντας την επιστήμη του επαξίως.

Ανοησία είπες . Οι γιατροί δεν δίνουν λόγο σε καμια κυβέρνηση για την δουλεια τους . Κανένα λαμογιο δεν τους δίνει εντολές . Μαθηματικός είσαι δεν περίμενα να κανείς μια τόσο ελειπης υπόθεση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Δε το βλέπω να πέφτει τόσο , αλλα μπορείς να ελπίζεις φίλε.
φίλε σε ενδιαφέρει η σχολή;Αν ναι, θα μπουρούσες να πεις ποσα μόρια έχεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ναι,είμαι πάνω απο 16.

Πάνω απο 16 και θες αστυφυλακων ; Μπες σε κανα πανεπιστήμιο να μορφωθείς ρε φίλε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Πάνω απο 16 και θες αστυφυλακων ; Μπες σε κανα πανεπιστήμιο να μορφωθείς ρε φίλε .

Δε θέλω αστυνομία για το χρήμα.
Ειναι αυτά τα στοιχεία που λες (αστυνομική βία και η σχετικη νοοτροπία) που με κάνουν να θέλω να μπω αστυνομία για να την αλλάξουμε προς το καλύτερο.

Και κανείς δε θα με εμποδίσει να σπουδάσω αργοτερα και 2 και 3 επιστήμες που με ενδιαφέρουν.Δια βίου μάθηση/μόρφωση πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Δε θέλω αστυνομία για το χρήμα.
Ειναι αυτά τα στοιχεία που λες (αστυνομική βία και η σχετικη νοοτροπία) που με κάνουν να θέλω να μπω αστυνομία για να την αλλάξουμε προς το καλύτερο.

Και κανείς δε θα με εμποδίσει να σπουδάσω αργοτερα και 2 και 3 επιστήμες που με ενδιαφέρουν.Δια βίου μάθηση/μόρφωση πλέον.

Εντάξει ωραιος . Μακάρι να τα καταφέρεις και να μην αλλάξεις μυαλά οπως ολοι . Ωραιος πάντως σωστο σκεπτικό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ναι δεν ξερω απλως στα μαθηματα στο site της σχολης δεν εχει κατι γι αυτο.Ευχαριστω για την ενημερωση.
ουτε εγω το ηξερα,μολις μπηκα το εμαθα.Το μαθημα που ειναι τα αγγλικα λεγεται εισαγωγη στο Μαρκετινγκ νομιζω.Και οντως στον οδηγο σπουδων που μας εδωσαν και περσυ στην εγγραφη απο την γραμματεια
δεν ανεφερε κατι για αγγλικα..Τα παιδια απο μεγαλυτερα ετη με ενημερωσαν..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ουτε εγω το ηξερα,μολις μπηκα το εμαθα.Το μαθημα που ειναι τα αγγλικα λεγεται εισαγωγη στο Μαρκετινγκ νομιζω.Και οντως στον οδηγο σπουδων που μας εδωσαν και περσυ στην εγγραφη απο την γραμματεια
δεν ανεφερε κατι για αγγλικα..Τα παιδια απο μεγαλυτερα ετη με ενημερωσαν..!!
Τελος παντων πρεπει να πεσει 778 μορια για να το πιασω οποτε ειμαι στο τσακ.Απλα ελπιζω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xsamarinas

Νεοφερμένος

Ο δε σας το λέω... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
άμα είμαι 1ος στη σχολή θα' μαι comple... :) αν και δεν αλλάζει τίποτα όσον αφορά την υποτροφία... όλοι την ίδια παίρνουν. Αυτός ο βαθμολογητής στην ΑΕΠΠ με έκαψε :mad:, ντροπή και αίσχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τελος παντων πρεπει να πεσει 778 μορια για να το πιασω οποτε ειμαι στο τσακ.Απλα ελπιζω...!
Εχεις λογω να ελπιζεις .Οι επιδωσεις αοθ και στατιστικη ειναι πααααρα πολυ χειροτερες ειδικα απο περσυ αλλα κι απο προπερσυ..Σου ευχομαι να εισαι στο τμημα μου απο Σεπτεμβρη. !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

observer3013

Νεοφερμένος

Ο observer3013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι,είμαι πάνω απο 16.
1 επιλογη αστυνομια;ελπιζω να μην συναντησες πολλους με 16+ με αναλογη επιλογη :P παιδια εδωσε κανεις π.κ.ε αστυνομια στην θεσσαλονικη να μας δωσει μια εικονα;ειδικα ποσες γυναικες περασαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
1 επιλογη αστυνομια;ελπιζω να μην συναντησες πολλους με 16+ με αναλογη επιλογη :P παιδια εδωσε κανεις π.κ.ε αστυνομια στην θεσσαλονικη να μας δωσει μια εικονα;ειδικα ποσες γυναικες περασαν
Εγώ έχω 16765. Εχω βάλει πρώτα σμυ-σμυν αλλά με την μείωση εισακτέων θεωρώ πολύ, πολύ δύσκολο(έχω 15528 στο 4ο) να τις πιάσω οπότε πάω αστυφυλάκων που λογικά περνάω άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristospier

Νεοφερμένος

Ο xristospier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κανενας για ημμυ εμπ του χρονου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εχεις λογω να ελπιζεις .Οι επιδωσεις αοθ και στατιστικη ειναι πααααρα πολυ χειροτερες ειδικα απο περσυ αλλα κι απο προπερσυ..Σου ευχομαι να εισαι στο τμημα μου απο Σεπτεμβρη. !!!:)
Αλλοι λενε οτι θα ειναι 14410,αλλοι 14450,αλλοι 14600.Εγω παντως εχω 14520.Σε ευχαριστω φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
1 επιλογη αστυνομια;ελπιζω να μην συναντησες πολλους με 16+ με αναλογη επιλογη :P παιδια εδωσε κανεις π.κ.ε αστυνομια στην θεσσαλονικη να μας δωσει μια εικονα;ειδικα ποσες γυναικες περασαν
φίλε εσύ δίνεις μόνο αστυνομία ;ή έχεις βάλει πρώτα κάποιες στρατιωτικές σχολές και μετά την αστυφυλάκων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Καλά και εμένα με έκαψε ο βαθμολογητής στη φυσική, και εγώ έκανα χαζά λάθη απροσεξίας, αλλά δε κάνω και έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top