Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
:( Μπορει να μη τη χάσεις ρε δε ξέρεις..
(Πάντως το δικό μου είναι χειρότερο, γιατί στην ουσία "δεν έφταιγα" εγώ -όχι ότι εσύ έφταιγες προφανώς :P, κατάλαβες πως το λέω..
απο αλλουνού το λάθος να μείνω έξω;.. γαμώτο δηλαδή.)

((ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ: όποιος πει πάλι ότι "ναι σιγά ο 85 πρέπει να είχε το λάθος δηλαδη και ο 94 το σωστό" αφήστε με να ξέρω καλύτερα απο εσάς τι έγραψα!))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Kαλα υπαρχουν και χειροτερα...το 85 και το 94 δεν ειναι τιποτα....
Εγω μαθηματικα κατ. ειχα 88 και 70....Φαντασου....
Τουλαχιστον εσυ πιανεις και τη σχολη που θες...Δε σε επηρεασε και παρα πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
:( Μπορει να μη τη χάσεις ρε δε ξέρεις..
(Πάντως το δικό μου είναι χειρότερο, γιατί στην ουσία "δεν έφταιγα" εγώ -όχι ότι εσύ έφταιγες προφανώς :P, κατάλαβες πως το λέω..
απο αλλουνού το λάθος να μείνω έξω;.. γαμώτο δηλαδή.)

((ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ: όποιος πει πάλι ότι "ναι σιγά ο 85 πρέπει να είχε το λάθος δηλαδη και ο 94 το σωστό" αφήστε με να ξέρω καλύτερα απο εσάς τι έγραψα!))
Καλύτερα από εμάς προφανώς, καλύτερα από τον επαγγελματία καθηγητή που δεν είχε κανένα συμφέρον να σε χαντακώσει, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Νικο και Φρεντο σε ερώτημα που έλυσα κανονικά, δηλαδή σωστό νούμερο, ο ένας 7/7 και ο άλλος 1/7 ?
Μάλλον ΕΔΩ εχει και έχετε άδικο. Εκτός αν είδε το 7 του σαν 1, τι να πω? Χεστηκα κιολας γιατί και πως. Ξέρω πως τον βαθμο που ΕΓΡΑΨΑ, δεν τον πηρα. Και σε μια φυσικη που πολλοι δεν πηγαν καλα, ή εστω τοσο καλα..

Φρέντο (μόνος σου τώρα) τραγικο το 88-70! αλλα τουλαχιστον είχες και 3ο. Ελπίζω να έσωσε τη καταστάση, εκτός αν "και σε σένα" το 70 ήταν το σωστό και το 88 χαρίστηκε.

Καλύτερα από εμάς προφανώς, καλύτερα από τον επαγγελματία καθηγητή που δεν είχε κανένα συμφέρον να σε χαντακώσει, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΧΙ.

και επειδή εγώ είμαι σοβαρή μαθήτρια, ΞΕΡΩ καλύτερα απο οποιονδήποτε ΤΙ και ΠΩΣ έγραψα. ΠΡΟΦΑΝΩΣ, που λες και εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Νικο και Φρεντο σε ερώτημα που έλυσα κανονικά, δηλαδή σωστό νούμερο, ο ένας 7/7 και ο άλλος 1/7 ?
Μάλλον ΕΔΩ εχει και έχετε άδικο. Εκτός αν είδε το 7 του σαν 1, τι να πω? Χεστηκα κιολας γιατί και πως. Ξέρω πως τον βαθμο που ΕΓΡΑΨΑ, δεν τον πηρα. Και σε μια φυσικη που πολλοι δεν πηγαν καλα, ή εστω τοσο καλα..

Φρέντο (μόνος σου τώρα) τραγικο το 88-70! αλλα τουλαχιστον είχες και 3ο. Ελπίζω να έσωσε τη καταστάση, εκτός αν "και σε σένα" το 70 ήταν το σωστό και το 88 χαρίστηκε.



και επειδή εγώ είμαι σοβαρή μαθήτρια, ΞΕΡΩ καλύτερα απο οποιονδήποτε ΤΙ και ΠΩΣ έγραψα. ΠΡΟΦΑΝΩΣ, που λες και εσυ.
Κλασσική λογική Έλληνα μαθητή, <μου έβαλε τόσο αντί για έγραψα τόσο> , <με έκοψε αντί για πάτωσα>. Εντάξει ναι έχεις δίκιο. Προφανώς ο καθηγητής είδε το γραπτό σου και σκέφτηκε "από τα γράμματα της φαίνετια σοβαρή μαθήτρια όπότε ξέρει πόσο έγραψε ακριβώς σαν πτυχιούχος καθηγητής που σίγουρα έιναι, ας τις βάλω λιγότερο για να μην περάσε εκεί που θέλει". Ναι πολύ λογικό καούγεται τώρα που το σκέφτομαι. Ετσι έγινε, 100% :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ο τριτος μου εβαλε 80, κλασσικα στη μεση...Αλλα ενταξει δεν εχω παραπονο...
Αυτο που ηθελα να σου πω, ειναι οτι προφανως ξερεις τι εγραψες και ποσο αξιζες, αλλα δε πρεπει να το σκεφτεσαι γιατι τουλαχιστον δε σου κοστισε τη σχολη αλλα τη πολη....Οπως και μενα, μονο τη πολη μου στερησε, οποτε ολα καλα :)
Κλασσική λογική Έλληνα μαθητή, <μου έβαλε τόσο αντί για έγραψα τόσο> , <με έκοψε αντί για πάτωσα>. Εντάξει ναι έχεις δίκιο. Προφανώς ο καθηγητής είδε το γραπτό σου και σκέφτηκε "από τα γράμματα της φαίνετια σοβαρή μαθήτρια όπότε ξέρει πόσο έγραψε ακριβώς σαν πτυχιούχος καθηγητής που σίγουρα έιναι, ας τις βάλω λιγότερο για να μην περάσε εκεί που θέλει". Ναι πολύ λογικό καούγεται τώρα που το σκέφτομαι. Ετσι έγινε, 100% :hmm::hmm::hmm:

Αμφιβαλλεις οτι υπαρχουν και βαθμολογητες που διορθωνουν με τη λογικη "αντε να τελειωνουμε να παμε για καφε" και ειναι εντελως στα @@@ τους για το παιδι?? Ετσι δημιουργουνται οι μεγαλες αποκλισεις σε τετοια μαθηματα...Μπορει να εχει καποιος μια λυση που δεν την εχει προτεινει το υπουργειο για παραδειγμα και να πει"αφου δεν την εχει το υπουργειο ειναι λαθος, δε τη κοιταω" Μπορει και το αντιστροφο, να κοιταει τη μεθοδολογια και οχι τις πραξεις γιατι βαριεται, και ετσι καποιος να παρει περισσοτερο απο οτι αξιζει..
Δε λεω οτι ολοι οι βαθμολογητες ειναι ετσι, αλλα υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις, που αμα τους πετυχεις, η την εκατσες ή σε ανεβασε πολυ... OFF TOPIC το ξερω, αλλα δε πειραζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Κλασσική λογική Έλληνα μαθητή, <μου έβαλε τόσο αντί για έγραψα τόσο> , <με έκοψε αντί για πάτωσα>. Εντάξει ναι έχεις δίκιο. Προφανώς ο καθηγητής είδε το γραπτό σου και σκέφτηκε "από τα γράμματα της φαίνετια σοβαρή μαθήτρια όπότε ξέρει πόσο έγραψε ακριβώς σαν πτυχιούχος καθηγητής που σίγουρα έιναι, ας τις βάλω λιγότερο για να μην περάσε εκεί που θέλει". Ναι πολύ λογικό καούγεται τώρα που το σκέφτομαι. Ετσι έγινε, 100% :hmm::hmm::hmm:

Το ότι είμαι σοβαρή μαθήτρια σε σένα το λέω, τι σχέση έχει με το τι είπε και σκέφτηκε αυτός? Άντε άντεε.. ότι θέμε λέμε :)
Και κανείς δεν είπε ότι το έκανε επίτηδες ρε παιδί μου, ξεκόλλα επιτέλους. ΛΑΘΟΣ είπα ότι έκανε. ΛΑΘΟΣ. (Και όχι δε το συγχωρώ.) Σταμάτα πια να το παίζεις έξυπνος

Ο τριτος μου εβαλε 80, κλασσικα στη μεση...Αλλα ενταξει δεν εχω παραπονο...
Αυτο που ηθελα να σου πω, ειναι οτι προφανως ξερεις τι εγραψες και ποσο αξιζες, αλλα δε πρεπει να το σκεφτεσαι γιατι τουλαχιστον δε σου κοστισε τη σχολη αλλα τη πολη....Οπως και μενα, μονο τη πολη μου στερησε, οποτε ολα καλα :)

Ισχύει!! Θα δούμε βέβαια, δεν είναι τίποτα σίγουρο ακόμα :P Μακάρι όμως!
Άντε και καλή μας τύχη, γιατί τύχη θέλει απο δω και πέρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Οντως, οτι ειναι να γινει εγινε....Τωρα δεν ειναι τιποτα στο χερι μας....
Αντε καλη σου επιτυχια και εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Για πρώτος δύσκολο μου φαίνεται... πιθανόν 3ος με τις ατυχίες και τις απροσεξίες... Θα δείξει.

Και άλλα θες;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θα έχει 18537 για να περάσω και εγώ και να κλείσω τη πόρτα πίσω μου και να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι! :P
Τώρα σοβαρά, κανά 18600 θα έχει πιστεύω εγώ..
Και θα μείνω έξω για τη φυσική :mad::mad: (85 και 94 με τον ενα να μου δινει 7/7 σε ενα σωστο θεμα και τον αλλο 1/7! τη τυχη μου!)
(εχω βαρεθει να παραπονιεμαι για αυτο :P )

χμμ μακαρι να περναμε κι οι 2 λοιπον! :D παντως φυσικη ειδικα φετος ηθελε και καλη δικαιολογηση σε πολλα ερωτηματα (οσον αφορα αυτα που ειπες οτι σου εκοψε ο ενας :/ αν και ναι συμφωνω οτι πολλα παιδια αδικουνται απο ορισμενες βαθμολογησεις..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
χμμ μακαρι να περναμε κι οι 2 λοιπον! :D παντως φυσικη ειδικα φετος ηθελε και καλη δικαιολογηση σε πολλα ερωτηματα (οσον αφορα αυτα που ειπες οτι σου εκοψε ο ενας :/ αν και ναι συμφωνω οτι πολλα παιδια αδικουνται απο ορισμενες βαθμολογησεις..!)

Εγω δυσκολο, εσυ μαλλον σιγουρακιι!!
I know, απο αιτιολογησεις βεβαια σκιζω (πιο υπερβολικη πεθαινω) οποτε δεν τιθεται τετοιο θεμα :( Ενηγουεη οτι εγινε εγινεε! Θα τα ξαναπουμε τελη αυγουστου! (τρομαχτικο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
:( Μπορει να μη τη χάσεις ρε δε ξέρεις..
(Πάντως το δικό μου είναι χειρότερο, γιατί στην ουσία "δεν έφταιγα" εγώ -όχι ότι εσύ έφταιγες προφανώς :P, κατάλαβες πως το λέω..
απο αλλουνού το λάθος να μείνω έξω;.. γαμώτο δηλαδή.)

((ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ: όποιος πει πάλι ότι "ναι σιγά ο 85 πρέπει να είχε το λάθος δηλαδη και ο 94 το σωστό" αφήστε με να ξέρω καλύτερα απο εσάς τι έγραψα!))

ναι ρε εχεις δικαιο,καταλαβα πως το εννοεις.την σχολη(οδο ντιατρικη)κατα 90% τη χανω.περιμενω 290 μορια πτωση των π.μ στην πατρα και απο αυγουστο ειμαι εκει.συμφωνα με κουτρουμπελη το πιανω,αλλα νταξει και ο βολος καλος ειναι.τεσπα, ευχομαι να μαστε και οι δυο στην ιδια πολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ναι ρε εχεις δικαιο,καταλαβα πως το εννοεις.την σχολη(οδο ντιατρικη)κατα 90% τη χανω.περιμενω 290 μορια πτωση των π.μ στην πατρα και απο αυγουστο ειμαι εκει.συμφωνα με κουτρουμπελη το πιανω,αλλα νταξει και ο βολος καλος ειναι.τεσπα, ευχομαι να μαστε και οι δυο στην ιδια πολη


Μακάρι!!!!!! :clapup: Καλό καλοκαίρι μέχρι τότε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
1)Οικονομικης επιστημης Ο.Π.Α
2)Οικονομικης επιστημης Πειραια
3)Οικονομικων επιστημων Ε.Κ.Π.Α
4)Οικονομικων επιστημων ΠΑ.ΜΑΚ
5)Οικονομικων επιστημων Α.Π.Θ
6)Οικονομικων επιστημων Πατρα
7)Οικονομικων επιστημων Βολος
8)Οικονομικων επιστημων Ιωαννινα
9)Επιστημης φυτικης παραγωγης Αθηνα
10)Γεωπονιας Θεσσαλονικη
11)Γεωπονιας Βολος
12)Μηχανικων Ηλεκτρονικων Υπολογιστων Και Πληροφορικης Ιωαννινα
13)Μαθηματικων Πατρα
14)Οικονομικων επιστημων Ρεθυμνο
15)Οικονομικων επιστημων Τριπολη
16)Οικονομικων επιστημων Κομοτηνη
17)Διοικησης επιχειρησεων Πατρα
18)Οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης Παντειο
19)Μαθηματικων Ιωαννινα
20)Διοικησης επιχειρησεων Πατρα Τ.Ε.Ι
21)Διοικησης επιχειρησεων Μεσολογγι Τ.Ε.Ι
22)Λογιστικης και Χρηματοοικονομικης Μεσολογγι Τ.Ε.Ι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
1)Οικονομικης επιστημης Ο.Π.Α
2)Οικονομικης επιστημης Πειραια
3)Οικονομικων επιστημων Ε.Κ.Π.Α
4)Οικονομικων επιστημων ΠΑ.ΜΑΚ
5)Οικονομικων επιστημων Α.Π.Θ
6)Οικονομικων επιστημων Πατρα
7)Οικονομικων επιστημων Βολος
8)Οικονομικων επιστημων Ιωαννινα
9)Επιστημης φυτικης παραγωγης Αθηνα
10)Γεωπονιας Θεσσαλονικη
11)Γεωπονιας Βολος
12)Μηχανικων Ηλεκτρονικων Υπολογιστων Και Πληροφορικης Ιωαννινα
13)Μαθηματικων Πατρα
14)Οικονομικων επιστημων Ρεθυμνο
15)Οικονομικων επιστημων Τριπολη
16)Οικονομικων επιστημων Κομοτηνη
17)Διοικησης επιχειρησεων Πατρα
18)Οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης Παντειο
19)Μαθηματικων Ιωαννινα
20)Διοικησης επιχειρησεων Πατρα Τ.Ε.Ι
21)Διοικησης επιχειρησεων Μεσολογγι Τ.Ε.Ι
22)Λογιστικης και Χρηματοοικονομικης Μεσολογγι Τ.Ε.Ι

ρε συ το οικονομικο που ειδα εχει 4 ξενες γλωσσες τα πρωτα τεσσερα εξαμηνα σε υποχρεωτικο μαθημα...δηλαδη ελεος!εγω προτιμησα πιο πανω τη διοικηση επιχειρησεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ενταξει για το οικονομικο ειναι απαραιτητες οι ξενες γλωσσες ασε που ειμαι μ αρεσουνε κι ολας.Ε και διοικηση επιχειρησεων ειναι πιο θεωρητικα που δεν μου αρεσουν.Πατρα δηλωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ενταξει για το οικονομικο ειναι απαραιτητες οι ξενες γλωσσες ασε που ειμαι μ αρεσουνε κι ολας.Ε και διοικηση επιχειρησεων ειναι πιο θεωρητικα που δεν μου αρεσουν.Πατρα δηλωσες?

μπα μονο θεσσαλονικη ειμαι μεσα και με τις περσυνες βασεις οποτε δεν υπηρχε λογος να δηλωσω εκτος της πολης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Απο θεωρητικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Απο θεωρητικη?

θετικη σε περιπτωση που δεν περασω εκει που θελω στο 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Απορω παντως πως δεν δηλωσες οικονομικο.Μονο για τις ξενες γλωσσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top