Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
σου εβαλε ανθρωπος 16,8 στην εκθεση και πιστευεις οτι δεν καταλαβε μια?στα διαγωνισματα στο φροντιστιστηριο ποσο επαιρνες?παντως περσι ο πρωτος ειχε 19.648

ενα παιδι περσυ σε ενα φροντηστηριο στη θεσσαλονικη ειχε 19896 ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
εγώ για σιγουριά δήλωσα 15..
δεν χάνω κάτι νομίζω...
και στραβή να μου γίνει(μακριά απ όλους μας) θα μπω κάπου

Το είδατε αυτό;;; Καλά μας κοροϊδεύουν;:wall:

άσε άσε ο,τι να ναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ενα παιδι περσυ σε ενα φροντηστηριο στη θεσσαλονικη ειχε 19896 ! :P

οχι εννοω ο 1ος στη σχολη αυτη που τον ενδιαφερει.που περασε αυτος με τα 19896
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
οχι εννοω ο 1ος στη σχολη αυτη που τον ενδιαφερει.που περασε αυτος με τα 19896

νομιζω πρωτος στην ιατρικη της Θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarSophia

Νεοφερμένος

Η MarSophia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω κ εγω το άκυρο μου μηχανογραφικό.
1.Νομικη ΕΚΠΑ
2.Νομικη ΑΠΘ
3.Νομικη ΔΠΘ
4.Φαρμακευτικη Πάτρας (με 17146 δεν την πιάνω με τίποτα)
5.Τουρκικων σπουδών ΕΚΠΑ
6.Σλαβικων σπουδών ΕΚΠΑ

Έχω 18.191 μόρια οπότε παω για ολα ή τίποτα...
Τουλάχιστον αν δε μπω Κομοτηνή θα περάσω μάλλον πρώτη στο Τουρκικών σπουδών..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω κ εγω το άκυρο μου μηχανογραφικό.
1.Νομικη ΕΚΠΑ
2.Νομικη ΑΠΘ
3.Νομικη ΔΠΘ
4.Φαρμακευτικη Πάτρας (με 17146 δεν την πιάνω με τίποτα)
5.Τουρκικων σπουδών ΕΚΠΑ
6.Σλαβικων σπουδών ΕΚΠΑ

Έχω 18.191 μόρια οπότε παω για ολα ή τίποτα...
Τουλάχιστον αν δε μπω Κομοτηνή θα περάσω μάλλον πρώτη στο Τουρκικών σπουδών..:P

Jezus η φαρμακευτική πως κολαει με τη νομικη. Στην περιπτωση που μπεις θα τα βρεις τοσο μπαστουνια που το πιθανοτερο ειναι να κανεις 10% του χρονου, περα απο τον κορμο που ειναι αποκληστικα χημειες εχουν και φυσικοχημειες και μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne.ch

Νεοφερμένος

Η daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μια χαρα εισαι περνας ανετα,αλλα εστω και τυπικα γιατι δεν εβαλες με τη σειρα ολα τα χημικα.

Βασικα αν δεν περασω βιολογια θ'απογοητευτω παρα πολυ..ειναι το μοναδικο που μου αρεσει..αντε και η βιοχημεια Λαρισας που εχει πολλα κοινα μαθηματα στο προγραμμα σπουδων..τα υπολοιπα(συμπεριλαμβανομενου και της χημειας) τα εβαλα πανω κατω με τη σειρα που προτιμουσαν οι γονεις μου(ξερω, μαλακια μου, αλλα σκεφτηκα οτι δεν εχω και τπτ να χασω..αφου βιολογια θελω, οπου αλλου και να περασω για μενα θα'ναι το ιδιο)..και τα τελευταια που εβαλα μου αρεσουν, αλλα τα εβαλα πιο πολυ για σιγουρια, γιατι λογικα περναω σε καποια απο τις πιο πανω επιλογες μου...

ποσο ειχε περσυ?
ειχε 17064..απεχω 145 μορια, δυστυχως :( ..ελπιζω φετος οι εκτιμησεις να πεσουν μεσα!

Λοιπόν ας πω κ εγω το άκυρο μου μηχανογραφικό.
1.Νομικη ΕΚΠΑ
2.Νομικη ΑΠΘ
3.Νομικη ΔΠΘ
4.Φαρμακευτικη Πάτρας (με 17146 δεν την πιάνω με τίποτα)
5.Τουρκικων σπουδών ΕΚΠΑ
6.Σλαβικων σπουδών ΕΚΠΑ

Έχω 18.191 μόρια οπότε παω για ολα ή τίποτα...
Τουλάχιστον αν δε μπω Κομοτηνή θα περάσω μάλλον πρώτη στο Τουρκικών σπουδών..:P

Παναγια μου!..μεγαλο ρισκο!..υπηρχαν και πιο ενδιαμεσες λυσεις..παντως πραγματικα σου ευχομαι να περασεις νομικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια η ιατρικη πατρας πιστευετε πανω ή κατω απο 18.700?? :worry: εχω 18.650+ειδ.κατ.τριτεκν. και νομιζω πως ειμαι στο οριο!:s
συμφωνα με Κουτρουμπελη θα ειναι 18.590 αλλα μου φενεται λιγο περιεργο!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Βασικα αν δεν περασω βιολογια θ'απογοητευτω παρα πολυ..ειναι το μοναδικο που μου αρεσει..αντε και η βιοχημεια Λαρισας που εχει πολλα κοινα μαθηματα στο προγραμμα σπουδων..τα υπολοιπα(συμπεριλαμβανομενου και της χημειας) τα εβαλα πανω κατω με τη σειρα που προτιμουσαν οι γονεις μου(ξερω, μαλακια μου, αλλα σκεφτηκα οτι δεν εχω και τπτ να χασω..αφου βιολογια θελω, οπου αλλου και να περασω για μενα θα'ναι το ιδιο)..και τα τελευταια που εβαλα μου αρεσουν, αλλα τα εβαλα πιο πολυ για σιγουρια, γιατι λογικα περναω σε καποια απο τις πιο πανω επιλογες μου...

Έχεις σκεφτεί να σε ξενερώσει η Βιολογία ως ρουτίνα και πρόγραμμα σπουδών; Επειδή η κάθε επιστήμη δεν είναι αυτό που βλέπουμε στο λύκειο. :P Τελείως αγνή ερώτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
παιδια το βιολογικο στο απθ ποσο λετε να παει φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne.ch

Νεοφερμένος

Η daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Έχεις σκεφτεί να σε ξενερώσει η Βιολογία ως ρουτίνα και πρόγραμμα σπουδών; Επειδή η κάθε επιστήμη δεν είναι αυτό που βλέπουμε στο λύκειο. :P Τελείως αγνή ερώτηση.

Το εχω σκεφτει και ελπιζω να μη γινει ετσι :P..για να ειμαι ειλικρινης δε μου αρεσε καθολου η βιολογια κατευθυνσης ολη τη χρονια(αν και ισως να φταιει ο καθηγητης και ο βαθμος που εγραψα στο τελος), αλλα η βιολογια γενικης μου αρεσε πολυ, οπως επισης πιστευω θα μου αρεσουν και τα μαθηματα στο πανεπιστημιο..το εχω ψαξει πολυ και εχω δει ολα τα μαθηματα των εξαμηνων και τα μαθηματα επιλογης στο τελευταιο ετος και μου φαινονται πολυ ενδιαφεροντα..ασε που, αν τελικα περασω εκει, δε νομιζω να ακολουθησω την κατευθυνση της γενετικης και μοριακης βιολογιας, αλλα θελω να ασχοληθω περισσοτερο με οικολογια και θαλασσια βιολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarSophia

Νεοφερμένος

Η MarSophia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παναγια μου!..μεγαλο ρισκο!..υπηρχαν και πιο ενδιαμεσες λυσεις..παντως πραγματικα σου ευχομαι να περασεις νομικη!!

Ευχαριστώ πολυ.Δεν μου αρέσει κάτι αλλο και αν δεν πετύχω θα ξαναδωσω.Εξου και η άνεση να παρακάμψω αλλα τμήματα και να βάλω το άκυρο των Τουρκικών που όμως με ενδιαφέρει.
Αυτό σκέφτηκα και είπα να μην στερήσω τη θέση απο κάποιο αλλο παιδί που θέλει Φιλολογία,Ψυχολογία,Πολιτικές επιστήμες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αυτό σκέφτηκα και είπα να μην στερήσω τη θέση απο κάποιο αλλο παιδί που θέλει Φιλολογία,Ψυχολογία,Πολιτικές επιστήμες κλπ.
Μπραβο! Καλα κανεις!Ενω εγω που δεν πιανω νομικη αμεσως μετα φιλολογια εχω(αλλα ευτυχως μου αρεσει και η φιλολογια)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne.ch

Νεοφερμένος

Η daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ.Δεν μου αρέσει κάτι αλλο και αν δεν πετύχω θα ξαναδωσω.Εξου και η άνεση να παρακάμψω αλλα τμήματα και να βάλω το άκυρο των Τουρκικών που όμως με ενδιαφέρει.
Αυτό σκέφτηκα και είπα να μην στερήσω τη θέση απο κάποιο αλλο παιδί που θέλει Φιλολογία,Ψυχολογία,Πολιτικές επιστήμες κλπ.

Πολυ ωραια η σκεψη σου, αληθεια :)..μακαρι ολοι μας να επιλεγαμε σχολες με μοναδικο κριτηριο τι μας αρεσει και οχι με μορια, γονεις, περιοχες...
Αν σου αρεσει το Τουρκικων σπουδων μπορεις να παρακολουθησεις μερικα μαθηματα στην αρχη να δεις πως σου φαινεται..ποτε δεν ξερεις, μπορει να κολλησεις..και βλεπεις αν θες να ξαναδωσεις...εγω εδινα φετος 2η χρονια..μπορω να πω οτι δεν ηταν κουραστικα, ηταν πολυ πιο χαλαρα και ηρεμα σε σχεση με περσι, αλλα ενιωσα οτι εχασα ενα χρονο απο τη ζωη μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Πολυ ωραια η σκεψη σου, αληθεια :)..μακαρι ολοι μας να επιλεγαμε σχολες με μοναδικο κριτηριο τι μας αρεσει και οχι με μορια, γονεις, περιοχες...
Αν σου αρεσει το Τουρκικων σπουδων μπορεις να παρακολουθησεις μερικα μαθηματα στην αρχη να δεις πως σου φαινεται..ποτε δεν ξερεις, μπορει να κολλησεις..και βλεπεις αν θες να ξαναδωσεις...εγω εδινα φετος 2η χρονια..μπορω να πω οτι δεν ηταν κουραστικα, ηταν πολυ πιο χαλαρα και ηρεμα σε σχεση με περσι, αλλα ενιωσα οτι εχασα ενα χρονο απο τη ζωη μου...:/:

ισως και να μην επρεπε να ξαναδωσεις...αν εχεις ομως καποιο στοχο και το θες πραγματικα το κανεις πιστευω με οποιο τιμημα(χασιμο χρονου κλπ κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω κ εγω το άκυρο μου μηχανογραφικό.
1.Νομικη ΕΚΠΑ
2.Νομικη ΑΠΘ
3.Νομικη ΔΠΘ
4.Φαρμακευτικη Πάτρας (με 17146 δεν την πιάνω με τίποτα)
5.Τουρκικων σπουδών ΕΚΠΑ
6.Σλαβικων σπουδών ΕΚΠΑ

Έχω 18.191 μόρια οπότε παω για ολα ή τίποτα...
Τουλάχιστον αν δε μπω Κομοτηνή θα περάσω μάλλον πρώτη στο Τουρκικών σπουδών..:P
αν λέμε τώρα δεν πιάνεις Κομοτηνή, σε ενδιαφέρει το τουρκικων σπουδών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarSophia

Νεοφερμένος

Η MarSophia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αν λέμε τώρα δεν πιάνεις Κομοτηνή, σε ενδιαφέρει το τουρκικων σπουδών?

Με ενδιαφέρει ως πάσο.:P
Είμαι σίγουρη ότι αν δεν περάσω θα ξαναδωσω καθώς δε με ελκύει κάτι αλλο απο το πρώτο πεδίο.
Αφού λοιπόν μένω Αθήνα,το τουρκικών ειναι μια καλή και κοντινή σε απόσταση λύση ούτως ώστε να εγγραφώ και να πάρω το πάσο.Ασε που θα πάρω και ωραία συγγράμματα απο το πρώτο έτος και ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται...
Μπορεί να με μαγεψουν οι τουρκικές και ασιατικές σπουδές.:D

Αλλα το βασικότερο ειναι ότι δεν υπάρχει λόγος να καβαντζωσω θέση π.χ στο Παιδαγωγικό μόνο και μόνο για να λέω ότι πέρασα σε "πρωτοκλασατο" τμήμα ενώ δεν έχω καμία πρόθεση να σπουδάσω κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Προφανως κανω πλακα:P Παιρνας ανετα ιατρικη σε μια απο τις 2 πρωτες επιλογες σου. Απλα περα απο τις ιατρικες τις αλλες γιατι τις δηλωσες?:P

Ξεκινώντας είχα ως στόχο τη Φαρμακευτική. Η Ιατρική προέκυψε στη μέση της χρονιάς και είπα να μη μείνει παραπονεμένη η Φαρμακευτική...έχουμε και πατέρα φαρμακοποιό... :Ρ Τα Χημικά τα δήλωσα έτσι γιατί έχω τρέλα με τη Χημεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
παιδια η ιατρικη πατρας πιστευετε πανω ή κατω απο 18.700?? :worry: εχω 18.650+ειδ.κατ.τριτεκν. και νομιζω πως ειμαι στο οριο!:s
συμφωνα με Κουτρουμπελη θα ειναι 18.590 αλλα μου φενεται λιγο περιεργο!:/

Θα έχει 18537 για να περάσω και εγώ και να κλείσω τη πόρτα πίσω μου και να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι! :P
Τώρα σοβαρά, κανά 18600 θα έχει πιστεύω εγώ..
Και θα μείνω έξω για τη φυσική :mad::mad: (85 και 94 με τον ενα να μου δινει 7/7 σε ενα σωστο θεμα και τον αλλο 1/7! τη τυχη μου!)
(εχω βαρεθει να παραπονιεμαι για αυτο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
εσυ χανεις πολη,δεν χανεις σχολη οπως εγω που χανω οδοντιατρικη επειδη εκανα του κοσμου τις μαλακιες στο 2ο θεμα στη φυσικη που εκαναν 14.7 το 17 και τα 18108 17844
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top