Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Πάω να το οριστικοποιήσω κ μου γραφει ''Server Error

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.
There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server. ''.Κ σε εσας?? :mad:

ο σερβερ δεν ανταποκρίνεται γιατί έχουν μπει πάρα πολλοί στη σελίδα αυτή:/:
δοκίμασε άλλη ώρα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Πάω να το οριστικοποιήσω κ μου γραφει ''Server Error

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.
There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server. ''.Κ σε εσας?? :mad:

Μπες το βραδακι....Τοτε συνηθως αδειαζει...
Παντως εγω χτες το μεσημερι που το κανα μια χαρα μπηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εγω π τ στειλα 12 τ βραδυ ... πεταγεε ;ρ χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων η στατιστικη????
μου αρεσουν και τα 2
τι ειναι καλυτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων η στατιστικη????
μου αρεσουν και τα 2
τι ειναι καλυτερο?

Το 1ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
παιδια παω για οριστικοποιηση αλλα δεν γινετε
λεει οτι ειναι προσωρινο
αλλα το κανω σωστα
στην αρχικη σελιδα παταω την επιλογη οριστικοποησης
τι γινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παιδια παω για οριστικοποιηση αλλα δεν γινετε
λεει οτι ειναι προσωρινο
αλλα το κανω σωστα
στην αρχικη σελιδα παταω την επιλογη οριστικοποησης
τι γινετε?
Δεν εχεις 'αποδεχτεί τους όρους'. Πρέπει να κάνεις τικ στο κουτάκι που έχει κάτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
παει κι αυτο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Tι εβαλες τελικα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
εβαλα 2 στα οποια δεν μπαινω σιγουρα
και μετα 2 που μπαινω κατα 60% και 100% αντιστοιχα
οικονομικων επιστημων εκπα
στατιστικη οπα

και τελος κατι αλλα για να γεμισει απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1)Ψυχολογιας σε ολες τις πολεεις! 2)δημοσιογραφια σε ολες τις πολεις. 3)τει διατροφης διαιτολογιας 4)κοινωνιολογια. !ειμαι κοινωνικα κριτηρια και με τις περσινεες βασεις περναω για 200 μορια!!εσεις πως βλεπετε ππυ εβαλα ως 3 επιλογη το τει διατροφολογιας??εχω διχαστει!!ειναι πολυ πιθανο να περασω εκει!δεν ξερω εβγαλα 16χιλιαδες για να παω στο τει?απο την αλλη δεν βρισκω κατι αλλο να μαρεσει!!εσεις τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Το πες και μονος σου...Αφου δε βρισκεις κατι αλλο να σ'αρεσει γιατι να μην πας?? Δεν νομιζω να υπαρχει και αει διατροφολογιας, οποτε μια χαρα σχολη ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Υπαρχει και αει και επιαης ειμαι θεωρητικη και δεν ξερω αν θα μπορω να ανταποκριιω σε μαθηματα οπως πχ η χημεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σε σχέση με κοινωνιολογία, πολύ καλυτερη η διαιτολογία, νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καμια αλλη επιλογη??ελεγα για διεθνων και ευρωπαικων σπουδων αλλα δεν ενθουσιαζομαι με τις προοπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ξέχνα το...
Μόνο αν έχεις σκοπό για πας εξωτερικο για μεταπτυχιακό και να κυνηγήσεις εκεί να βρεις δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Για το διεθνων??και εγω το ιδιο ξερω!!πφφφ εχω διχαστει και ο χρονος περναει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Καμια αλλη επιλογη??ελεγα για διεθνων και ευρωπαικων σπουδων αλλα δεν ενθουσιαζομαι με τις προοπτικες

Καλή επιλογή με κριτήριο την επαγγελματική απόκατάσταση είναι η Φυσικοθεραπεία και η Εργοθεραπεία του 3ου πεδίου. Μάλιστα εκεί θα συναντήσεις λιγότερες δυσκολίες στα μαθήματα συγκριτικά με τη Διαιτολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν τρελενομαι ομως με καμια απο τις 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Καλή επιλογή με κριτήριο την επαγγελματική απόκατάσταση είναι η Φυσικοθεραπεία και η Εργοθεραπεία του 3ου πεδίου. Μάλιστα εκεί θα συναντήσεις λιγότερες δυσκολίες στα μαθήματα συγκριτικά με τη Διαιτολογία.

Νομίζω πιο ενδιαφέρον σχολή είναι η φυσικοθεραπεία αλλά σκέψου οτι έχουμε 2 (ή 3 δε θυμάμαι) σ' όλη την Ελλάδα σχολές ενώ εργοθεραπευτής βγαίνεις μόνο απο 1 τμήμα το οποίο παίρνει λίγα άτομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top