Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Εμένα μου γράφει κατηγορία- απόφοιτος με προφορικά από παλαιότερο έτος-. Γιατί αυτό; Αφού είσαι απόφοιτος τα προφορικά της τρίτης δεν ισχύουν όποτε δίνεις πανελλήνιες; Δηλαδή γίνεται να τα αλλάξεις;

Αυτο εννοεί, παλαιότερο έτος = 3η λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έτσι,έτσι...Αυξανόμαστε σιγά-σιγά!!!
ελπίζω να μην ακολουθήσεις το παράδειγμα του προηγούμενου χαχαχααχ
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Αυτο εννοεί, παλαιότερο έτος = 3η λυκείου
Το έπιασα αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν λεεί απλά απόφοιτος. Τέλωσπάντων, δεν έχει και πολύ σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εμένα μου γράφει κατηγορία- απόφοιτος με προφορικά από παλαιότερο έτος-. Γιατί αυτό; Αφού είσαι απόφοιτος τα προφορικά της τρίτης δεν ισχύουν όποτε δίνεις πανελλήνιες; Δηλαδή γίνεται να τα αλλάξεις;

Τα δικά μου προφορικά, για παράδειγμα, δεν μετράνε γιατί αποφάσισα και υπέγραψα υπεύθυνη δήλωση ότι δεν επιθυμούσα πέρσι να συμμετάσχω στις Πανελλήνιες. Φέτος που έδωσα μέτρησαν δυστυχώς μόνο τα γραπτά μου.

(με αυτό το τρόπο έχασα και 600 μόρια, ακόμα τα κλαίω. Δε βαριέσαι, και πάλι έβγαλα 16.200.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Τα δικά μου προφορικά, για παράδειγμα, δεν μετράνε γιατί αποφάσισα και υπέγραψα υπεύθυνη δήλωση ότι δεν επιθυμούσα πέρσι να συμμετάσχω στις Πανελλήνιες. Φέτος που έδωσα μέτρησαν δυστυχώς μόνο τα γραπτά μου.

(με αυτό το τρόπο έχασα και 600 μόρια, ακόμα τα κλαίω. Δε βαριέσαι, και πάλι έβγαλα 16.200.)
Εγώ καλύτερα να έπαιρνα ότι έγραφα με προφορικά 16 σε μαθηματικά γενικής και 17 αοθ, έγραψα 17.5 και 20 αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Εγώ καλύτερα να έπαιρνα ότι έγραφα με προφορικά 16 σε μαθηματικά γενικής και 17 αοθ, έγραψα 17.5 και 20 αντίστοιχα.

Story of my life που λενε :P Να γραφεις καλυτερα πανελληνιες απο οτι στα τριμηνα και ολοι εκτος απο σενα να εχουν ολα 20 στα τριμηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Story of my life που λενε :P Να γραφεις καλυτερα πανελληνιες απο οτι στα τριμηνα και ολοι εκτος απο σενα να εχουν ολα 20 στα τριμηνα
τρου στορι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtoiS7

Νεοφερμένος

Ο NtoiS7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οικονομικη επιστημη πειραια η διοικηση επιχειρησεων πειραια???? (ειμαι απο θετικη by the way)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristospier

Νεοφερμένος

Ο xristospier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
18891 κατηγορία κοινωνικών κριτηρίων . πρώτη μου επιλογή
1)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΜΠ

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ? ΑΠΕΧΩ 23 ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 200 ΜΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΤΙ ΛΕΤΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
18891 κατηγορία κοινωνικών κριτηρίων . πρώτη μου επιλογή
1)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΜΠ

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ? ΑΠΕΧΩ 23 ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 200 ΜΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΤΙ ΛΕΤΕ?
είσαι σαν τις γκόμενες στο fb που στολίζονται 5 ώρες, τραβάνε φωτογραφία, την ανεβάζουν fb, και ρωτάνε: "είμαι άσχημη;;;;;;;"

με λίγα λόγια: ναι περνάς :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
18891 κατηγορία κοινωνικών κριτηρίων . πρώτη μου επιλογή
1)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΜΠ

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ? ΑΠΕΧΩ 23 ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 200 ΜΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ. ΤΙ ΛΕΤΕ?

Εχεις πάρα πολλές μιας και αυξήθηκαν οι εισακτέοι στο ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
και οριστικοποιηση,παει και αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
για πες πως τα έβαλες :D
νομικη απθ
νομικη δπθ
πολιτικων επιστημων απθ
ιστορικο αρχαιολογικο απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οριστικοποιήθηκε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VforVaggos

Νεοφερμένος

Ο VforVaggos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
  1. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
  2. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  3. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  4. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  5. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  6. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  7. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  8. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  9. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  10. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Οριστικοποιήθηκε, εκτός συγκλονιστικού απροόπτου περνάω στην 1η επιλογή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α
2) 243 Μαθηματικών Αθήνα
3) 155 Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιάς
4) 312 Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α
5) 309 Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ
6) 315 Οικονομικής Επιστήμης Πειραιάς
7) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
8 ) 339 Πληροφορικής Πειραιάς

δεχομαι οδηγιες συμβουλες διορθωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Πρέπει να το εκτυπώσουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Επιτελους μετα απο 1 ωρα οριστικοποιηθηκε.... 7 σχολες εβαλα....
Αντε καλη επιτυχια παιδια
είσαι σαν τις γκόμενες στο fb που στολίζονται 5 ώρες, τραβάνε φωτογραφία, την ανεβάζουν fb, και ρωτάνε: "είμαι άσχημη;;;;;;;"

με λίγα λόγια: ναι περνάς :Ρ

Μεγαλα και σοφα λογια φιλε.... Ωραιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παίδες,πρέπει να το εκτυπώσουμε :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top