Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
αν τα βαλεις ετσι περνας κατα 99.9% στην 5η επιλογη.εχεις πολυ καιρο παντως
Μακάρι φίλε μου,αν και την φοβάμαι λίγο την σχόλη λόγω της ζήτησης που θα έχει μετά την μετονομασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Ξέρετε πώς μπορώ να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό μου; Το έχω αυμπληρώσει, αλλά δεν μου δίνει λινκ για οριστικοποίηση.

Απο εβδομάδα η οριστικοποίηση. Και πέρσι έτσι έγινε. Μετά απο κάποιες μέρες άνοιξε η επιλογή «οριστικοποίηση»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ας γράψω κι εγώ:
Νομική ΕΚΠΑ
Νομική ΑΠΘ
Νομική Δημοκριτείου

Άλλοι μελλοντικοί νομικάριοι;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Ας γράψω κι εγώ:
Νομική ΕΚΠΑ
Νομική ΑΠΘ
Νομική Δημοκριτείου

Άλλοι μελλοντικοί νομικάριοι;:D

Μονο αυτά τα 3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Μονο αυτά τα 3;

Είμαι αρκετά πιο πάνω από τις περσινές βάσεις και των τριών σχολών και με δεδομένη την επικείμενη πτώση τους φέτος, πιστεύω πως δε θα υπάρξει πρόβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά πάσα πιθανότητα θα είναι έτσι:
Πληροφορική ΕΚΠΑ
Μηχανικοι η/υ και πληροφορικης Πατρα
Πληροφορική ΠΑ.ΠΕΙ.
Πληροφορική ΟΠΑ
Μαθηματικό Αθήνας
Μαθηματικό Πατρας
Συντήρηση εκκλησιαστικών κειμηλίων :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
1. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4.ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6.ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Έγραψα 14,8... Ας ελπίσουμε να πέσει η βάση στο Εφαρμοσμένης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Λοιπόν με 15528 στο 4ο και 16765 στο 5ο το μηχανογραφικό θα είναι κάπως έτσι. 99.9% Οι πιθανότητες αρχίζουν κάτω από στυα.
ΣΙ/ΙΠΤ
ΣΙ/ΜΗΧ
ΣΝΔ/ΜΑΧ
ΣΝΔ/ΜΗΧ
ΣΣΕ/ΟΠΛΑ
ΣΣΕ/ΣΩΜ
ΑΞ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΤΥΑ
ΣΜΥΝ
ΑΣΤ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΟΠΛΑ
ΣΜΥ/ΣΩΜ
ΣΥΔ
Δεν είμαι ακόμα 100% σίγουρος για την σειρά μεταξύ σμυν-σμυ-αστ/ων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Λοιπόν με 15528 στο 4ο και 16765 στο 5ο το μηχανογραφικό θα είναι κάπως έτσι. 99.9% Οι πιθανότητες αρχίζουν κάτω από στυα.
ΣΙ/ΙΠΤ
ΣΙ/ΜΗΧ
ΣΝΔ/ΜΑΧ
ΣΝΔ/ΜΗΧ
ΣΣΕ/ΟΠΛΑ
ΣΣΕ/ΣΩΜ
ΑΞ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΤΥΑ
ΣΜΥΝ
ΑΣΤ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΟΠΛΑ
ΣΜΥ/ΣΩΜ
ΣΥΔ
Δεν είμαι ακόμα 100% σίγουρος για την σειρά μεταξύ σμυν-σμυ-αστ/ων.

στρατογκαβλος detected:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
στρατογκαβλος detected:redface:
Ποιός ο λογός να βάλω κάποια σχολή εκτός των παραπάνω αφού μόνο για αυτές ξαναέδωσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Ποιός ο λογός να βάλω κάποια σχολή εκτός των παραπάνω αφού μόνο για αυτές ξαναέδωσα;

ειπε κανεις να μην τις βαλεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Λοιπόν με 15528 στο 4ο και 16765 στο 5ο το μηχανογραφικό θα είναι κάπως έτσι. 99.9% Οι πιθανότητες αρχίζουν κάτω από στυα.
ΣΙ/ΙΠΤ
ΣΙ/ΜΗΧ
ΣΝΔ/ΜΑΧ
ΣΝΔ/ΜΗΧ
ΣΣΕ/ΟΠΛΑ
ΣΣΕ/ΣΩΜ
ΑΞ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΤΥΑ
ΣΜΥΝ
ΑΣΤ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΟΠΛΑ
ΣΜΥ/ΣΩΜ
ΣΥΔ
Δεν είμαι ακόμα 100% σίγουρος για την σειρά μεταξύ σμυν-σμυ-αστ/ων.
Ιπτάμενους δύσκολα θα πιάσεις γιατί δεν βλέπω και να πέφτουν,πόσο μάλλον βλέπω να ανεβαίνουν ή να μένουν στάσιμοι!Το ίδιο ισχύει και για τους μηχανικούς!Ναυτικών δοκίμων αν πέσουν πιάνεις, αν θέλεις την γνώμη μου είναι σχολάρα,αν ενδιαφέρεσαι και για ουκ!Και ευελπίδων δύσκολα για σώματα,αλλά όπλα μπορείς άνετα να πιάσεις ;) Και η στυα είναι μια πολύ καλή επιλογή με άμεση επαγγελματική αποκατάσταση,πάντως σκέψου το σοβαρά για ευελπίδων όπλα ;) σμυν ανετότατα πιάνεις και σμυ πιστεύω,διοίκηση με τίποτα..Εγώ προσωπικά προτείνω ευελπίδων,πραγματικά ΠΉΓΑΙΝΕ με τα χίλια!Μην πας σμυ να γίνεις καραβανάς μέσα από την ψυχή μου στο λέω!Κύρος,μόρφωση,βρίσκεις και μια από εκεί να παντρευτείς(λέμε τώρα :p)και την κάνεις λαχείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Σχολές Προτίμησης
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(δεν τ ποιανω εχω 17.323 πολυτεκνη αλλα τ βαλα ετσι στοχοσ ειναι η 2 3)
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) - ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Στη 2η είσαι σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ιπτάμενους δύσκολα θα πιάσεις γιατί δεν βλέπω και να πέφτουν,πόσο μάλλον βλέπω να ανεβαίνουν ή να μένουν στάσιμοι!Το ίδιο ισχύει και για τους μηχανικούς!Ναυτικών δοκίμων αν πέσουν πιάνεις, αν θέλεις την γνώμη μου είναι σχολάρα,αν ενδιαφέρεσαι και για ουκ!Και ευελπίδων δύσκολα για σώματα,αλλά όπλα μπορείς άνετα να πιάσεις ;) Και η στυα είναι μια πολύ καλή επιλογή με άμεση επαγγελματική αποκατάσταση,πάντως σκέψου το σοβαρά για ευελπίδων όπλα ;) σμυν ανετότατα πιάνεις και σμυ πιστεύω,διοίκηση με τίποτα..Εγώ προσωπικά προτείνω ευελπίδων,πραγματικά ΠΉΓΑΙΝΕ με τα χίλια!Μην πας σμυ να γίνεις καραβανάς μέσα από την ψυχή μου στο λέω!Κύρος,μόρφωση,βρίσκεις και μια από εκεί να παντρευτείς(λέμε τώρα :p)και την κάνεις λαχείο!
Φίλε ευχαριστώ για τις συμβουλές αλλά δεν καταλαβαίνω πως με 15228 στο 4ο πιάνω ΣΣΕ(16000+) και στυα(16300). Δε νομίζω ότι τέτοια πτώση είναι εφικτή με την μείωση των εισακτέων. Εγώ απλως ελπίζω αυτή η μείωση να μην αυξήσει την σμυν πάνω από 800 μόρια γιατί ούτε εγώ τρελαίνομαι γαι σμυ που πιάνω σίγουρα. Ισως η αστυφυλάκων αν δεν μπω σμυν να είναι η καλήτερη επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Δε θα δηλώσει κανένας Φιλολογία Ρεθύμνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγνώμη βάζω τον κωδικό μου στο σιτε και μου λέει λάθος κωδικός τι γίνεται σε αυτή τη περίπτωση;έχω πεθάνειι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγνώμη βάζω τον κωδικό μου στο σιτε και μου λέει λάθος κωδικός τι γίνεται σε αυτή τη περίπτωση;έχω πεθάνειι....
Αν είσαι 100% σίγουρη ότι δεν έχεις κάνει κάποιο τυπογραφικό λάθος(ή κεφαλαία-μικρά ή ελληνικά-αγγλικά) τότε καλήτερα να επικοινωνήσεις με το σχολείο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγνώμη βάζω τον κωδικό μου στο σιτε και μου λέει λάθος κωδικός τι γίνεται σε αυτή τη περίπτωση;έχω πεθάνειι....

αραξε, πριν με εβαζε και τωρα που δοκιμαζω ξανα δεν με βαζει. Εχει crashαρει το site.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
πείτε ότι τον βάζω λάθος,αμα πάω στο σχολείο μπορώ να βάλω καινούργιο;ρώτησα βέβαια έναν καθηγητή και το είδα και σε μια ιστοσελίδα ότι γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top