Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Για να βάζεις πρώτα ΑΠΘ σημαίνει οτι είσαι απο Θεσσαλονίκη. Γιατί δε βάζεις μετά ΗΜΜΥ Ξάνθης;

Γιατι το ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ δεν το πιανω ουτως η αλλως...Και απο Βολο ή Ξανθη προτιμω Πατρα....
Αυτο ειναι ολο....Απο τρικαλα ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα σου πω μια ιστορια,ονειρο ζωης ενος φιλου μου ηταν η αρχιτεκτονικη,για λιγο δεν περασε απθ και περασε βολο,βαρεθηκε την ζωη του και σιχαθηκε την σχολη,αποτελεσμα???Εκανε με 10% για φυσικο απθ.Οταν απο θεσσαλονικη πας ξανθη και βολο σου φαινεται πολυ ασχημο,ισως με τον χρονο το συνηθιζεις αλλα και παλι δυσκολα.

Θλίβομαι όταν βλέπω τέτοιες απόψεις.

Άραγε περνάς στην σχολή σου για να κάνεις το χαβαλέ σου? Ο φίλος σου για το γεγονός πως πέρασε μόνο τα αγγλικά είχε ως δικαιολογία ότι βαριόταν? Φτηνές δικαιολογίες. Ο λόγος που σπουδάζει είναι για να διασκεδάζει. Δεν διάβαζε, δεν παρακολουθούσε. Βαριόταν.

Λυπάμαι αλλά δεν έχει μέλλον ως επαγγελματίας. Όταν περνάς σε μια σχολή τέτοιας δυσκολίας και το πρώτο σου ενδιαφέρον είναι πως θα περάσεις καλά και που θα διασκεδάσεις, είσαι off.

Ίσως δεν ήθελε στα αλήθεια αρχιτεκτονική. Ίσως την έβαλε για να πουλήσει μούρη. Παίζει και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ όχι πως σχετίζομαι με όλα αυτά, αλλά βλέποντας τυχαία το θέμα.. Έχει ιατρική η Αλεξανδρούπολη; Συγκεκριμένα, έχει πανεπιστήμιο;
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εγώ όχι πως σχετίζομαι με όλα αυτά, αλλά βλέποντας τυχαία το θέμα.. Έχει ιατρική η Αλεξανδρούπολη; Συγκεκριμένα, έχει πανεπιστήμιο;
:confused:

Είναι το τμήμα ιατρικής του ΔΠΘ(Δημοκριτειο Πανεπιστήμιο Θρακης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αχα, ευχαριστώ. ;3 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ όχι πως σχετίζομαι με όλα αυτά, αλλά βλέποντας τυχαία το θέμα.. Έχει ιατρική η Αλεξανδρούπολη; Συγκεκριμένα, έχει πανεπιστήμιο;
:confused:

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο,τι ναναι ημ/νιες.Ποτε ξεκινάς, ποτε το υποβαλλεις οριστικά.Τι να πω,ουδεν σχόλιον.
Γτπ.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ο,τι ναναι ημ/νιες.Ποτε ξεκινάς, ποτε το υποβαλλεις οριστικά.Τι να πω,ουδεν σχόλιον.
Γτπ.
λογω 'ανασχηματισμου' γινεται λιγο της ποπης τωρα,απο πεμπτη/παρασκευη θα......και παλι της ποπης αλλα ισως να γινεται καταθεση μηχανογραφικων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στη σελίδα του Μηχανογραφικου που πάμε;

https://exams.minedu.gov.gr/Default.aspx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Θλίβομαι όταν βλέπω τέτοιες απόψεις.

Άραγε περνάς στην σχολή σου για να κάνεις το χαβαλέ σου? Ο φίλος σου για το γεγονός πως πέρασε μόνο τα αγγλικά είχε ως δικαιολογία ότι βαριόταν? Φτηνές δικαιολογίες. Ο λόγος που σπουδάζει είναι για να διασκεδάζει. Δεν διάβαζε, δεν παρακολουθούσε. Βαριόταν.

Λυπάμαι αλλά δεν έχει μέλλον ως επαγγελματίας. Όταν περνάς σε μια σχολή τέτοιας δυσκολίας και το πρώτο σου ενδιαφέρον είναι πως θα περάσεις καλά και που θα διασκεδάσεις, είσαι off.

Ίσως δεν ήθελε στα αλήθεια αρχιτεκτονική. Ίσως την έβαλε για να πουλήσει μούρη. Παίζει και αυτό.
Επειδη δεν θελω να επαναλαμβανομαι θα το πω πιο απλα,οι συνθηκες τον εκαναν να ξενερωσει,καποιες φορες κανουμε την καρδια μας πετρα και αφηνουμε τα ονειρα,τα οικονομικα προβληματα που ειχε δεν τον αφηναν να απολαυσει την σχολη και σε συνδιασμο με την απωλεια φιλων κλπ εφυγε.Εγω αυτα δεν τα λεω φτηνες δικαιολογιες,επισης ειναι αναλογα με τον ανθρωπο να μπορει να προσαρμοζεται σε τετοιες αλλαγες,αμα εσυ δεν εχεις απολυτως κανενα προβλημα τουλαχιστον μην βλεπεις υποτιμητικα τους αλλους που εχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επειδη δεν θελω να επαναλαμβανομαι θα το πω πιο απλα,οι συνθηκες τον εκαναν να ξενερωσει,καποιες φορες κανουμε την καρδια μας πετρα και αφηνουμε τα ονειρα,τα οικονομικα προβληματα που ειχε δεν τον αφηναν να απολαυσει την σχολη και σε συνδιασμο με την απωλεια φιλων κλπ εφυγε.Εγω αυτα δεν τα λεω φτηνες δικαιολογιες,επισης ειναι αναλογα με τον ανθρωπο να μπορει να προσαρμοζεται σε τετοιες αλλαγες,αμα εσυ δεν εχεις απολυτως κανενα προβλημα τουλαχιστον μην βλεπεις υποτιμητικα τους αλλους που εχουν.

Άλλο έχω οικονομικά προβλήματα (σεβαστό) και άλλο ξενέρωσα στην πόλη που πέρασα και άφησα την μεγάλη μου αγάπη την αρχιτεκτονική (lol).

Για τα οικονομικά προβλήματα καταλαβαίνω, έπρεπε να βάλει στην πόλη του σχολές. Και εφόσον δεν πέρασε μπορούσε να ξαναδώσει τον επόμενο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Πως τα σκεφτομαι ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ:

(18537 στο 3ο και 18475 2ο/4ο)

Ιατρικη Αθηνας
Ιατρικη Θεσσαλονικη
Ιατρικη Πατρας
Ιατρικη Λαρισα
Ιατρικη Γιάννενα
Ιατρικη Κρητη
Ιατρικη Θρακης
Φαρμακευτικη Αθηνας
ΗΜΜΥ ΕΜΠ
Χημικων Μηχανικων ΕΜΠ
Μηχανολογων ΕΜΠ
ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
Ναυπηγων Μηχανικων ΕΜΠ
Βιολογια Αθηνας

Η λογικη είναι Ιατρικες παντου και μετα μονο Αθηνα..
Θα μιλησω ομως με γονεις και μερικους καθηγητες φροντ και σχολειο π εκτιμω και ξερουν και θα δουμε...
Καλη επιτυχια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όμως τα έχεις αλλά βάλε ναυπηγούς μετά τους ηλεκτρολόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Γιατί μετά την Αθήνα βάζεις Θεσσαλονίκη; Πιο κοντά δεν είναι η Πάτρα ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia95

Νεοφερμένος

Η vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ξερετε μηπως ποτε ξεκιναει η υποβολη των μηχανογραφικών? είχα ακουσει πως ξεκινανε μετα την δημοσιευση των στατιστικων τα οποια βγηκαν χτες, όμως μπηκα σημερα στο σαιτ του υπουργειου και δεν βρηκα κατι σχετικο για τα μηχανογραφικα./
επισης αν εχει ξεκινησει η διαδικασια, γνωριζετε τον ακριβη ιστοτοπο απο οπου το υποβαλλουμε?

ευχαριστω πολυ και ευχομαι καλη επιτυχια!!!:clapup::clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Χμ λες; Νομιζω προτιμω χημικους, μπορω να το συνδιασω πιο πολυ με μοριακη, γενετικη κλπ και να προσεγγίσω τετοια θεματα.
Ενω στους ηλεκτρολογους πλεον παει η αγαπη για μαθηματικα και φυσικη. Ευχαριστω πολυ!

Γιατί μετά την Αθήνα βάζεις Θεσσαλονίκη; Πιο κοντά δεν είναι η Πάτρα ή κάνω λάθος;

Οχι δε κανεις λαθος προφανως και η Πατρα είναι πιο κοντα. Ας πουμε για συναισθηματικους λογους, σπουδασαν εκει και οι γονεις μ κλπ, μου αρεσει πιο πολυ σα φοιτητουπολη. Και οι δικοι μου προτιμουν Πατρα αλλα δε νομιζω να τους ακουσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χμ λες; Νομιζω προτιμω χημικους, μπορω να το συνδιασω πιο πολυ με μοριακη, γενετικη κλπ και να προσεγγίσω τετοια θεματα.

Ψάξ' το αυτό. Αν όντως ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ψάξ' το αυτό. Αν όντως ισχύει.

Ναι κάνει μια γνωστή μου που είναι χημικούς μεταπτυχιακό πάνω σε γονιδιώματα κλπ που είναι πραγματι πολυ ενδιαφερον και θα μου αρεσε να ασχοληθω.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι κάνει μια γνωστή μου που είναι χημικούς μεταπτυχιακό πάνω σε γονιδιώματα κλπ που είναι πραγματι πολυ ενδιαφερον και θα μου αρεσε να ασχοληθω.. ;)

Τότε δική σου επιλογή :) Δεν το ήξερα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Γιατί μετά την Αθήνα βάζεις Θεσσαλονίκη; Πιο κοντά δεν είναι η Πάτρα ή κάνω λάθος;

Γιατι αμα ειναι να αλλαξει πολη και να πληρωνει σπιτι ουτως η αλλως γιατι να μην παει Θεσσαλονικη και να παει Πατρα....?
Ειδικα αμα εχει και γνωστους εκει καλυτερη επιλογη ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top