Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,234 μηνύματα.
αδερφέ εθνικιστή
:worry:

Γιατι δε βάζεις άλλες ιατρικές; Καταλαβαίνω,προφανώς λόγω οικονομικών ή θες να παραμείνεις στον τόπο διαμονής σου.
Μα τα πολυτεχνεία πραγματικά δεν κολλάνε βρε παιδί.Ή τα θες ή δεν τα θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
ετσι λεει ο μπαμπας

Και τα φροντιστήρια και η γιαγιά/παππούς/θεία, όλο το σόι γενικότερα.
Εσύ πχ θες νομική, αν δε την πιάσεις είπες πολιτικές επιστήμες. Εχουν σχέση, αν μου έλεγες αντί για νομική θα έβαζες Βαλκανικών θα μου έκανε εντύπωση. Δικαίωμα σου είναι να βάλεις όποια σχολή θες(και το Βαλκανικών), αλλά δε καταλαβαίνω με ποια λογική βάζουν άσχετες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Υπάρχει κάπου κάποιο υπόδειγμα μηχανογραφικού να συμπληρώσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αδερφέ εθνικιστή εγώ προσωπικά μόνο ιατρικές θέλω ,τα άλλα τα έβαλα απλά για να υπάρχουν μπορεί να βάλω και αλλές δεν το έχω οριστικοποιήσει.

Ελπιζω να μπεις στους Γιατρους Με συνορα,μονο για Ελληνες.Η Πατρυδα σε χρειαζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:worry:

Γιατι δε βάζεις άλλες ιατρικές; Καταλαβαίνω,προφανώς λόγω οικονομικών ή θες να παραμείνεις στον τόπο διαμονής σου.
Μα τα πολυτεχνεία πραγματικά δεν κολλάνε βρε παιδί.Ή τα θες ή δεν τα θες.
τα βάζω απλά για να υπάρχουν με 18840 τη δεύτερη σχολή (οδοντιατρική) την πιάνω κατά 99%.Στο μηχανογραφικό δεν υπάρχει όριο πόσες σχολές θα βάλεις και ποιες .δηλαδή και 5000 να βγάλει κανείς μπορεί να βάλει ιατρική αθηνών και όποια υψηλόβαθμη θέλει και ας μην την πιάνει και το αντίστροφο με πολλά μόρια χαμηλόβαθμες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GordonGekko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GordonGekko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αυτό που βάζετε Ιατρικές και πολυτεχνεία πως μου τη δίνει.
Επειδή είναι τοπ σχολές (!) τα βάζετε; Πως γίνεται να θέλετε να γίνετε γιατροί και ταυτόχρονα πολιτικοί μηχανικοί; Ασχετα μεταξύ τους!!!

μερικοι απλα θελουν το καλυτερο... και καλα κανουν!
και για πες μου αν δεν πιασουν τα μορια της Ιατρικης, να προτιμησουν π.χ. τη νοσηλευτικη αθηνας απο το εμπ?
ειναι γνωστο πως το 3ο πεδιο δεν δινει και πολλες επιλογες αν εχεις κατω απο 18000 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,234 μηνύματα.
τα βάζω απλά για να υπάρχουν με 18840 τη δεύτερη σχολή (οδοντιατρική) την πιάνω κατά 99%.Στο μηχανογραφικό δεν υπάρχει όριο πόσες σχολές θα βάλεις και ποιες .δηλαδή και 5000 να βγάλει κανείς μπορεί να βάλει ιατρική αθηνών και όποια υψηλόβαθμη θέλει και ας μην την πιάνει και το αντίστροφο με πολλά μόρια χαμηλόβαθμες σχολές.

Σωστα τα λες,μια χαρα,αλλα να εχουν και μια σχεση βρε παιδι.Σιγουρα καπου έχεις μεγαλύτερη κλίση,είτε ιατρική είτε πολ.μηχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Σωστα τα λες,μια χαρα,αλλα να εχουν και μια σχεση βρε παιδι.Σιγουρα καπου έχεις μεγαλύτερη κλίση,είτε ιατρική είτε πολ.μηχ.
οποσδήποτε ιατρική !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
ποια ειναι η προθεσμια για τα μηχανογραφικα?και ποια η ιστοσελίδα παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,234 μηνύματα.
και για πες μου αν δεν πιασουν τα μορια της Ιατρικης, να προτιμησουν π.χ. τη νοσηλευτικη αθηνας απο το εμπ?
ειναι γνωστο πως το 3ο πεδιο δεν δινει και πολλες επιλογες αν εχεις κατω απο 18000 μορια...

Δίνει και παραδίνει.Οι σχολές δε σταματούν στην Οδοντριατρική.
Αν μερικοί είναι μύωπες και φερέφωνα,δικό τους πρόβλημα.
Και στην τελική τί είναι το μηχανογραφικό; Μενου σε κλασσάτο εστιατόριο;
-Μμμ,ναι σήμερα έχω όρεξη για πολιτικών μηχανικών εμπ,έτσι γιατί θέλω κάτι πικάντικο για τον ουρανίσκο μου.
Περσι ο πρωτος της νοσηλευτικής ΕΚΠΑ ειχε 18.365 μορια (γενική σειρά),θα πεις οτι είναι βλάκας;
Μπορει να ξαναδωσε φέτος βέβαια,τουλάχιστον δεν πήγε να δηλώσει άσχετη σχολή 4ου ή 2ου πεδίου.

Πάντως εγώ μέχρι προχθες ήθελα χημικων μηχανικων Πατρας.
Μα βγήκα βολτα και μια γιαγιά μου είπε οτι έχω ωραία δόντια,σκέφτομαι σοβαρά να δηλώσω οδοντιατρικη απθ.
Γιατί μπορώ ρε φίλε,και κανεις δεν έχει δικαίωμα να αλλάξει τη σοβαρή μου απόφαση. :mad::mad:

Πέρα απο την ειρωνία,σκεφτείτε σοβαρά τί θέλετε.Και μαζί με τη σοβαρότητα,μελετήστε τους οδηγούς σπουδών καθε σχολής που έχετε στο νου σας,είτε ειναι ιατρικη,είτε σεμφε εμπ,είτε γεωπονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό που βάζετε Ιατρικές και πολυτεχνεία πως μου τη δίνει.
Επειδή είναι τοπ σχολές (!) τα βάζετε; Πως γίνεται να θέλετε να γίνετε γιατροί και ταυτόχρονα πολιτικοί μηχανικοί; Ασχετα μεταξύ τους!!!

Αυτό που πρέπει όλοι να είμαστε μονοδιάστατοι, αυτό κι αν μου τη δίνει. :confused:

Γιατί το να γουστάρει κάποιος την ιατρική και να γουστάρει ταυτόχρονα τη φυσική είναι έννοιες ασυμβίβαστες;
Επιτρέπεται να αγαπάς τη μουσική, αλλά όχι και τα μαθηματικά, αφού είναι άσχετα μεταξύ τους. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Ειναι πολλοι υποψήφιοι που μετα την ιατρικη διαλεγουν ήμμυ ή πανε στο Ήμμυ πρώτα και την επόμενη χρονια κάνουν 10% για ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό που πρέπει όλοι να είμαστε μονοδιάστατοι, αυτό κι αν μου τη δίνει. :confused:

Γιατί το να γουστάρει κάποιος την ιατρική και να γουστάρει ταυτόχρονα τη φυσική είναι έννοιες ασυμβίβαστες;
Επιτρέπεται να αγαπάς τη μουσική, αλλά όχι και τα μαθηματικά, αφού είναι άσχετα μεταξύ τους. :whistle:
Σίγουρα. Κοίτα όμως, η πλειοψηφία που δηλώνει ιατρική δηλώνει μετά καπάκι ΗΜΜΥ/πολ. μηχ. και άλλες υψηλόβαθμες σχολές. Άρα η πλειοψηφία δεν είναι μονοδιάστατη. Μου ακούγεται κάπως κουκλό. Και πες ότι δεν είμαστε μονοδιάστατοι: η φυσικοθεραπεία, η νοσηλευτική και άλλες δεν έχουν 1000 φορές μεγαλύτερη σχέση με την ιατρική σε σχέση με τους ΗΜΜΥ αν σκεφτείς ότι αν ρωτήσεις κάποιον γτ θέλει να γίνει γιατρός θα σου πει:"μου αρέσει να βοηθάω.";;; Αχ και να υπήρχε ένα παράλληλο σύμπαν που οι νοσηλευτικές θα είχαν 18000 μόρια και θα σου 'λεγα εγώ αν θα δηλώνανε ΗΜΜΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτοί που δηλώνουν όλες τις υψηλόβαθμες το κάνουν για ποζεριλίκι και μόνο. Αν με κάποιο τρόπο το ΤΕΙ Μεσολογγιού είχε για 5 χρόνια 19000+ μόρια θα τό έβαζαν απλά για να χαρεί η μάμα τους για τα 15 λεπτά που θα το πεί στους γείτονες των οποίων το παίδι δεν πέρασε. Πιο θλιβερό πεθαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,652 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτοί που δηλώνουν όλες τις υψηλόβαθμες το κάνουν για ποζεριλίκι και μόνο. Αν με κάποιο τρόπο το ΤΕΙ Μεσολογγιού είχε για 5 χρόνια 19000+ μόρια θα τό έβαζαν απλά για να χαρεί η μάμα τους για τα 15 λεπτά που θα το πεί στους γείτονες των οποίων το παίδι δεν πέρασε. Πιο θλιβερό πεθαίνεις.

Και μόνο? Δηλαδή αν κάποιος θέλει απλά να γίνει ιατρός ή μηχανικός, δεν είναι ότι του φαίνεται ωραίο το επάγγελμα, όοοοοχι, μόνο για ποζεριλίκι το κάνει. ΟΚ. Εξάλλου τι ενδιαφέρον έχει στο να είσαι ιατρός, μηχανικός, δικηγόρος ε? :hmm:

Μην πάτε στην άλλη άκρη επειδή δεν περάσατε εκεί που θέλετε. Όντως μερικά παιδιά αλλάζουν γνώμη όταν δουν πόσα έβγαλαν, όμως μην απαξιώνετε την επιλογή τους καθώς δεν ξέρετε τι τους αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Λοιπον,εχω 17467 μορια(και δεν ξερω ακομη τι εχω γραψει στα αγγλικα!):
1. Φιλολογια Θεσσαλονικης
2. Αγγλικη Φιλολογια Θεσσαλονικης
3. Φιλολογια Ιωαννινων
4. Φιλολογια Κομοτηνης
Και δεν εχω ιδεα τι αλλες σχολες να βαλω!! Αλλα μου φαινονται λιγες! Και οπως καταλαβαινετε θελω περισσσοτερο Φιλολογια! Κανενας θεωρητικος να πει τη γνωμη του;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,254 μηνύματα.
Λοιπον,εχω 17467 μορια(και δεν ξερω ακομη τι εχω γραψει στα αγγλικα!):
1. Φιλολογια Θεσσαλονικης
2. Αγγλικη Φιλολογια Θεσσαλονικης
3. Φιλολογια Ιωαννινων
4. Φιλολογια Κομοτηνης
Και δεν εχω ιδεα τι αλλες σχολες να βαλω!! Αλλα μου φαινονται λιγες! Και οπως καταλαβαινετε θελω περισσσοτερο Φιλολογια! Κανενας θεωρητικος να πει τη γνωμη του;;
Στην 3η και την 4η επιλογή αναμφίβολα περνάς. Τώρα, εάν θες οπωσδήποτε να γεμίσεις το μηχανογραφικό, θα μπορούσες να προσθέσεις Ιστορικό/Αρχαιολογικό ή ΦΠΨ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δε νομίζω ότι χρειάζεται να βάλεις άλλες :)
έχεις αρκετά μόρια και αν σου αρέσει και η φιλολογία,τότε τέλος.
έχει λίγα και η φιλολογία κομοτηνής κ
απ'τα γιαννενα εισαι υπερβολικα πανω,πιστεύω είσαι κομπλέ :D

εδιτ:για τα αλλα συμφωνω και με libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ και τους δυο!!! Γιατι με οποιον μιλησα μεχρι τωρα μου εχει πει οτι πρεπει να εχω περισσοτερες επιλογες μηπως το μετανιωσω!! Αλλα πραγματικα δεν μπορω να σκεφτω αλλη σχολη εκτος απο τη Φιλολογια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
οχι,δε νομιζω οτι χρειαζεται,εκτος αν πια θες απο καπριτσιο να γεμισεις το μηχανογραφικο :P
πιανεις ανετα κατι απ'τα 3 πρώτα...
τιποταα,την αληθεια ειπαμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top