Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
δε εγραψα καλά , εχω δυνατοτητες ομως για διαβασμα ...
με το 16 χιλιαδες που εγραψα θελω καλη σχολη και που να μου αρεσει κιολας
ειναι πολυ δυσκολο να βρω ακρη (τις περσινες βασεις εχω μπροστα μου)
ολα μου ειναι αδιαφορα

Τι κάνω τώρα ; εχει κανενα νοημα να βαλω αυτα που μου αρεσουν παρολο που ειναι 17 χιλιαδες + περσινες βασεις ; :/:
ε ρε και να γυριζε ο χρονος πισω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
τι θα πει ψιλοβαριεμαι;επιλεγεις το επαγγελμα σου αν δεν το εχεις συνειδητοποιησει

Δεν είναι απαραίτητο ότι κάποιος που θα πάρει ένα πτυχίο πανεπιστημίου ή τει θα ακολουθήσει επαγγελματικά το πτυχίο..Μπορεί να εργαστεί σε άλλους τομείς με επιπλέον σπουδές ή και όχι, όπως συμβαίνει στο εξωτερικό. Το δημόσιο μας..(απο)τελείωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θέλει πολλή χαζομάρα για να βάλεις να σου κάνουν το μηχανογραφικό και μάλιστα να το πληρώσεις!

τώρα κατάλαβα τι εννοούσε μια συμμαθήτριά μου όταν μου είχε πει "το μηχανογραφικό μου το έφτιαξε ένας κύριος..." :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τώρα κατάλαβα τι εννοούσε μια συμμαθήτριά μου όταν μου είχε πει "το μηχανογραφικό μου το έφτιαξε ένας κύριος..." :P
ε ναι μιας και είναι αρκετά δύσκολη διαδικασία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητο ότι κάποιος που θα πάρει ένα πτυχίο πανεπιστημίου ή τει θα ακολουθήσει επαγγελματικά το πτυχίο..Μπορεί να εργαστεί σε άλλους τομείς με επιπλέον σπουδές ή και όχι, όπως συμβαίνει στο εξωτερικό. Το δημόσιο μας..(απο)τελείωσε.
Καμια σχεση δεν εννοουσα αυτο,εκτος αν θεωρεις την επιλογη σχολης μη σημαντικη υποθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για μερικούς να χειρίζονται υπολογιστή δεν ειναι εύκολη διαδικασία όπως και για μας δεν εύκολες διαδικασίες πράγματα που αυτοι θεωρούν ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naevan

Νεοφερμένος

Ο Naevan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τι θα πει ψιλοβαριεμαι;επιλεγεις το επαγγελμα σου αν δεν το εχεις συνειδητοποιησει

εε τι να σου πω τωρα. Γενικα βαριεμαι και ας εχει να κανει κ με το επαγγελαμ μου. Θα με βοηθουσες πολυ αν ηξερες το σαιτ ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για μερικούς να χειρίζονται υπολογιστή δεν ειναι εύκολη διαδικασία όπως και για μας δεν εύκολες διαδικασίες πράγματα που αυτοι θεωρούν ευκολα

Η ημερομηνία σήμερα λέει 22/6/2013. Όχι 22/6/1995.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εχω 18.803 στα περισσοτερα σιτε ! :Ρ και κοινωνικα κριτηρια κ σκεφτομαι να τ δηλωσω καπως ετσι :
1) Νομικη Αθηνας
2)Νομικη Θεσ/κης
3)Νομικη Κομοτηνης
4)Φιλολογια Αθηνας
5)Παιδαγωγικο Αθηνας
6)Κτηνιατρικη Καρδιτσας
7)Φ.Π.Ψ Αθηνας

ειμαι 100 μορια σχεδον πανω απ τν περσινη βαση νομικης στην Αθηνα για τν ειδικη μ κατηγορια ελπιζω να μν ανεβειι παααρα πλ ! :ΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
εχω 18.803 στα περισσοτερα σιτε ! :Ρ και κοινωνικα κριτηρια κ σκεφτομαι να τ δηλωσω καπως ετσι :
1) Νομικη Αθηνας
2)Νομικη Θεσ/κης
3)Νομικη Κομοτηνης
4)Φιλολογια Αθηνας
5)Παιδαγωγικο Αθηνας
6)Κτηνιατρικη Καρδιτσας
7)Φ.Π.Ψ Αθηνας

ειμαι 100 μορια σχεδον πανω απ τν περσινη βαση νομικης στην Αθηνα για τν ειδικη μ κατηγορια ελπιζω να μν ανεβειι παααρα πλ ! :ΡΡΡ
μονο τις επιλογες 1 2 3 να βαλεις τα αλλα δεν χρειαζονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
το ξερω οτι ειν δωρο αδωρον αφου εστω νομικη κομοτηνης περναω αλλα μ αρεσουν τοσο πολυ και τα υπολοιπα που δν θα ενιωθα εγω καλα να μν τα δηλωνα εεστω ;ΡΡ ψυχολογικα πιο πλ ! :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Τελικά πότε κάνουμε το μηχανογραφικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Και μεχρι ποτε ειναι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
το ξερω οτι ειν δωρο αδωρον αφου εστω νομικη κομοτηνης περναω αλλα μ αρεσουν τοσο πολυ και τα υπολοιπα που δν θα ενιωθα εγω καλα να μν τα δηλωνα εεστω ;ΡΡ ψυχολογικα πιο πλ ! :ρ
εστω;:P18800 εχεις εγω με 18158 ελπιζω για κομοτηνη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εμεις απο τριτη θα ξεκινησουμε τα προσχεδια κτλ
καλα δικιο εχεις απλα λενε οολοι πια θα ανεβουν οι βασεις που μας εχουν τρομοκρατησει ! :ΡΡ
μακαρι να περασουμε ολοι εκει π θελουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
εμεις απο τριτη θα ξεκινησουμε τα προσχεδια κτλ
καλα δικιο εχεις απλα λενε οολοι πια θα ανεβουν οι βασεις που μας εχουν τρομοκρατησει ! :ΡΡ
μακαρι να περασουμε ολοι εκει π θελουμε :)
για νομικες σιγουρα θα επεφταν αλλα τωρα με τους -50 δεν ξερω τι θα παιχτει εχουμε καιρο ακομη,εμεις που περιμενουμε τις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εμεις απο τριτη θα ξεκινησουμε τα προσχεδια κτλ
καλα δικιο εχεις απλα λενε οολοι πια θα ανεβουν οι βασεις που μας εχουν τρομοκρατησει ! :ΡΡ
μακαρι να περασουμε ολοι εκει π θελουμε :)

:hmm: η κτηνιατρικη τι σχεση εχει με τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
παιδια που μπορω να μπω για να κανω προχειρο μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
:hmm: η κτηνιατρικη τι σχεση εχει με τα αλλα

μ αρεσε παντα απ μικρη κ αφου θα μπορουσα και να τν πιασω απο το 3ο πεδιο π ανοιξα ..... ! :Ρ (στην 1η λυκειου ημουν μεταξυ θετικης-θεωρητικης )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top